Revoluce v žehlení a péči o oděvy! Otestovaly jsme napařovač oděvů Tefal IXEO Power. Jaké je hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
3x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 5. 9. 2021
do 16. 9. 2021

Napařovač oděvů Tefal IXEO Power 

Napařovač Tefal IXEO Power "vše v jednom" kombinuje technologii vysokého tlaku se zabudovanou chytrou, tří polohovou, žehlící deskou, pro perfektní výkon páry a dokonalé výsledky, které vám pomohou vypadat vždy skvěle.

Ergonomická žehlící deska, kterou jednoduše nastavíte či už do horizontální nebo vertikální polohy, v kombinaci s ultra lehkou žehličkou a výkonným vysokotlakým parním generátorem, posune Váš zážitek z žehlení na novou úroveň.

Připraven je za 70 vteřin – s IXEO POWER vyžehlíte Vaši košili 2x rychleji a je ideálním řešením pro jednoduché a každodenní žehlení bez nedostatků. Dezinfikuje oblečení a domácí textil – Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9 % zárodků a bakterií.

Nejdůležitější parametry

  • Chytrá deska s nakloněním o 30°
  • Inovativní vysokotlaká technologie
  • Parní ráz 90 g / min., tlak páry 5,8 bar
  • Odlehčená žehlicí hlavice s přesnou špičkou
  • Odnímatelná základna pro péči o celý bytVíce informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
Zuzana
Skladování napařovače je docela obtížné, nedoporučuju pro ty, kteří nemají v bytě dost místa. Má integrované žehlící prkno, a docela velkou nádržku na vodu. Dá se ale složit do přijatelných rozměrů. Je možné se s ním snadno přesouvat po bytě, jenom je potřeba mít prodlužovcí kabel a můžete napařit třeba i čalouněný nábytek. Kdo ale čeká, že se při žehlení nezapotí, bude sklamán. Pára ma sice o hodně silnější výkon, než běžná žehlička, ale samo to nejde.
klad velká nádržka na vodu
klad silný výkon
klad zabere moc místa
avatar
Ľudmila
Tenhle napařovač je úplně nejlepší. Koupen jako dárek pro syna, který denně nosí košile a když jsem viděla v jakém stavu je nosí do práce, byla to jasná volba. Napařování je velice snadné a účinné a nezabere moc času. Dá se snadno přesouvat a složit tak, aby nezaberal moc místa.
klad rychlost a sila páry
klad snadné použití
klad nevím
avatar
Zuzana
S tímto pomocníkem už košile a halenky nejsou problémem, kdy jsem musela vytahovat velké neskladné prkno. Košile na ramínku, ale i třeba povlečení je rychle a hladce vyžehlené. Na límečky je tu integrované žehlící prkno. I manžel který si raději vezme tričko než by žehlil, odteď žehlí rád:)
klad Rychlost žehlení
klad Lehký na přenos po domě
avatar
Petra
Když máte doma manažera jako já,tak je napařovač neocenitelný pomocník...Žádné záhyby,rychlá příprava páry a díky desce nejsou problém ani kalhoty,ani saka,ani košile!!Za mne jednička !!! Ani šaty a dámské halenky nejsou pro tohoto borce problém.Delší dobu jsem už hledala naoařovač podle mých kritérií a vyplatilo se.Tento je naprosto úžasný
klad Rychlost a kvalita páry
klad Žádné záhyby
klad Nic
avatar
Oksana
Napařovač oděvů je opravdu splněný sen. Velmi snadná manipulace s napařovačem . Rychlost kterou ocení, každý kdo nechce trávit spoustu času u žehlení hlavně rano když se spěchate do práce nebo k doktorovi. Napařovač nabízí spoustu poloh pro snadné žehlení a je velmi lehký.
klad Design
klad Lehká a snadná manipulace
klad Rychlost
klad Nic :)
avatar
Marcela
Napařovač oděvů Tefal Ixeo Power je skvělým pomocníkem do domácnosti, záhyby na látce žádné, ušetří spoustu času (rychlé nahřátí), integrované žehlící prkno oproti klasickému šetří místo a může se s ním hýbat podle potřeby. Ničí bakterie a viry, čili přesouvám velmi jednoduše a používají ho v rofině rádi i muži. Velká spokojenost!
klad Snadné žehlení, i když pospíchám.
klad Velká nádržka na vodu.
klad Rychlost žehlení
klad Trochu sestavení, ale poradila jsem si.
příloha