Otestovaly jste vysoce výkonnou napařovací žehličku Tefal Ultragliss Plus s exkluzivním systémem pro snadnou údržbu a dlouhodobý výkon

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
5x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 7. 2021
do 16. 9. 2021

Napařovací žehlička Tefal Ultragliss Plus   

Napařovací žehlička Tefal Ultragliss Anti-Calc Plus nabízí výkon, který je určený k dlouhodobému používání a zajišťuje dokonalé výsledky bez námahy s nejrychlejším skluzem od značky Tefal a působivou řadou funkcí. Tato vysoce výkonná napařovací žehlička je vybavena příkonem 2800 W pro rychlé zahřátí s exkluzivním systémem s vyjmutelným sběračem vodního kamene pro snadnou údržbu a dlouhodobý výkon.

  • SNADNÁ ÚDRŽBA: Systém ochrany proti vodnímu kameni zahrnuje náš exkluzivní sběrač vodního kamene pro snadnou údržbu, parní výkon s dlouhou životností a snadné čištění.
  • ŽEHLIČKA S VYSOKÝM PŘÍKONEM: Napařovací žehlička s příkonem 2800 W pro rychlé zahřátí.
  • ÚČINNÉ ŽEHLENÍ: Nepřetržitý výstup páry až 50 g/minutu pro snadné a účinné žehlení, s parním rázem až 260 g/minutu, který si poradí s odolnými záhyby a silnějšími látkami.
  • NAPAŘOVAČ SE ŠIROKOU ÚČINNOU PLOCHOU: 100% aktivní parní otvory pro maximální distribuci páry, s o 30 % vyšším počtem parních otvorů než předchozí generace Ultragliss pro maximální účinnost.
  • VYSOCE KVALITNÍ ŽEHLICÍ PLOCHA: Nová žehlicí plocha Durilium Airglide, jednička v kluzkosti od značky Tefal, představuje povrch, který je velmi odolný proti poškrábání a je určen k dlouhodobému používání.
  • EKOLOGICKY ŠETRNÉ: Režim Eco vyžaduje až o 20 % méně energie pro péči o oblečení s ohledem na životní prostředí a k snížení účtu za elektřinu.
  • DOKONALÁ PŘESNOST: Přesná špička usnadňuje žehlení díky přístupu do těžko přístupných oblastí, jako jsou límce a knoflíky.
  • VŠESTRANNÁ A JEDNODUCHÁ: Funkce vertikálního napařování pokrývá jemné a velké oděvy, navíc i obleky a záclony.
  • VYSOKÉ STANDARDY KVALITY: Vyrobeno ve Francii při dodržení vysokých standardů kvality a řemesla.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
marie
Napařovací žehlička Tefal Ultragliss Plus FV6832E0 má hezký design , je poměrně lehká, snadno se drží. Má účinné napařování dále také kvalitní povrch žehlící plochy a snadnou údržbu. Uvítala bych rozhodně delší kabel. Jinak mohu jen doporučit. Žehlím vše a velmičasto, několikráte v týdnu.
klad design
klad snadnost ovládání a údržba
klad kratší kabel
avatar
Anna
Wau! Jsem z toho nadšená. Měla jsem tu opravdu hromadu nevyžehleného prádla, takže jsem prakticky celý den žehlila. Nemám ráda žehlení, ale asi uměním názor s touhle zehlickou od Tefalu. Odvedli skvělou práci, žehličky skvělé klouže po různých materiálech a není potřeba se nikam vracet hned na poprvé skvělý výsledek! Takže žehlení je rychlejší. Spotřebovává díky páře víc vody, ale to je v pohodě. Jsem Moc spokojna poměr cena výkon je skvělý!
klad Skvělé klouže
klad Kvalita
klad Nic
avatar
Jana
Žehlička je lehká, dobře padne do ruky. S kolečkem k regulaci teploty se hůře manipuluje, kdyby bylo menší, lépe by se ovládalo. Látku vyžehlí dobře, ale nevýhodu spatřuji v malém objemu nádržky na vodu - sice by se voda měla umět doplňovat i v průběhu žehlení (samozřejmě vytažená ze zásuvky), ale mám obavu s manipulací vzhledem k horké žehlící ploše. Parní ráz k lepšímu vyžehlení je super.
klad design
klad lehká
klad malý objem nádržky na vodu
příloha příloha
avatar
Andrea
Testováním této žehličky je pro mě velmi milým překvapením, že i žehlení může být zábava. Prádlo bylo vyžehleno rychle díky účinnému napařování, žehlící plocha má skvělý povrch, který po prádle krásně klouže. Navíc tvar žehlící ploch je do špičky, takže není problém se dostat do všech koutů prádla. Nádrž na vodu je dostatečně veliká, není třeba vodu během žehlení doplňovat. Navíc je žehlička i ekoloogičtější než moje stará, takže ušetřím za energii.
klad Účinné napařování
klad Kvalitní povrch žehlící plochy
klad Žehlící plocha do špičky pro přesné žehlení
klad Snadná údržba
klad Na můj vkus trochu krátký kabel
avatar
Romana
Napařovací žehlička Tefal Ultragliss Plus je ve kvalitě žehlení účinnější, rychlejší, efektivnější. Snadno žehlí různé materiály, snadné použití, nádržka na vodu velká, výběr teploty na každý materiál, je vybavena i samočistícím zařízením. Tkaniny žehlí a napařuje snadno. Manipulace i váha žehličky je optimální.
klad Snadné použití
klad Vysoká napařovací schopnost
klad Kvalita žehlení
klad Velikost nádržky na vodu
klad Váha i velikost žehličky
klad nic
příloha
avatar
Jana Gondorcinova
Napařovací žehlička Tefal Ultragliss Plus s příkonem 2800W s rychlým zahřátím ,je díky těmto vlastnostem velice výkonná,žehlení je spíš zábavou, než pracíV ruce je velice lehká, bezvadně klouže po prádle, bez záhybů.S jinou žehlickou jsem měla problém vyžehlit lněné prádlo, s touto žehličkou je to hračka. Také údržba je velice jednoduchá díky sběrači vodního kamene a nepřilnavostí pracovní plochy. Jednoduše všem doporučuji
klad Design a lehkost
klad Nemám žádné záporné hodnocení
příloha příloha