Testeři podpořili správné fungování svých svalů i kostí a snížili míru únavy i vyčerpání! Otestovali doplněk stravy AquaMAGNESIUM

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
18x
4
26x
3
4x
2
1x
1
1x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 15. 6. 2022
do 28. 7. 2022

Doplněk stravy AquaMAGNESIUM 

AquaMAGNESIUM je kombinace 100% přírodní formy hořčíku pocházejícího z kalcinované mořské vody z pobřeží Irska a dalších vysoce kvalitních minerálů a vitamínů, které mají zdokumentovaný účinek na správnou funkci svalů, zdravé kosti a nervové funkce.   

Výhody:

  • Podporuje správné fungování svalů
  • Pomáhá k normální funkci kostí
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • 100% přírodní forma hořčíku získaného z kalcinovaných mořských vodVíce informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
50
avatar
Lenka
Doplněk stravy AquaMagnesium mi pomohl. Trpěla jsem únavou, spavostí, křečemi končetin. Po požití těchto kapslí se můj stav zlepšil. Díky němu jsem nabrala sílu na posilování a protahování těla. Cítila jsem celkově fit. Vyhledávám přírodní složení - za mě super?
klad Pěkné balení
klad Velikost kapslí
klad Bez výhrad
příloha
avatar
Šárka
AquaMAGNESIUM je výživový doplněk, který si klade za cíl doplnění hořčíku a zinku do organismu. Dospělí užívají dvě kapsle denně. Jedna lahvička obsahuje 120 kapslí, které se dobře polykají, a vydrží tak zhruba dva měsíce. Co se účinků týče, pomohl mi tento výrobek zejména se snížením únavy a doplněním hořčíku, který mi dlouhodobě chybí.
klad velké balení
klad kapsle, které se dobře polykají
klad design balení
klad užívání dvou kapslí denně
příloha
avatar
Markéta
AQUAMAGNESUIM-VELMI KLADNÉ ÚČINKY-TRPÍM NA KŘEČE NOHOU-POUŽÍALA JSEM JIŽ MAGNESIUM JAKO DOPLNĚK SRAVY-ALE ÚŘIY BYLY MINIMÁLNÍ.PO UŽÍVÁNÍ AGUA MI PŘIŠLI ÚČINKY RYCHLJŠÍ-KŘEČE STÁLE PŘETRVÁVAJÍ,ALE V MNOHEM MENŠÍM MNOŽSTVÍ.JEDINÉ CO BYCH VYTKLA JE,ŽE TABLETY JSOU VELMI VELKÉ A ŠPATNĚ SE POLYKAJÍ.
klad RYCHLÉ ÚČINKY
klad VELMI VELKÉ TABLETY K POLYKÁNÍ
avatar
Markéta
S produktem aqua magnesium jsem byla spokojená, cítila jsem se podstatně méně unavená, než před užíváním a dokonce mi i skoro vymyzeli svalové křeče na které jsem do té doby docela trpěla. Velikost tabletek, byla taky akorát, takže se polykali bez větších obtíží.
klad že mi zmizela úvava
avatar
Iveta
Produkt NaturaMed AquaMagnesium hodnotím kladně, po užívání cítím více energie, nejsou křeče v lýtkách. Jen, vzhledem k velikosti tablet, by bylo fajn užívat 1 denně namísto 2 tablet. Velikost tablet by také mohla být menší, jinak produkt doporučuji.
klad vyšší hladina energie
klad úbytek svalových křečí
klad velikost tablet
avatar
Marcela
Produkt Aqua Magnesium mi vyhovuje a určitě bych doporučila. Vyhovuje mi snadnost užívání, celkem malé kapsle a to je dobře. S polykáním velkých tablet mám problémy. Má praktické balení. Líbí se mi též složení z mořských zdrojů. Též musím zmínit účinky, určitě se cítím méně unavená, více soustředěna i když samozřejmě pro ještě lepší účinek je potřeba užívat delší dobu.
klad Snadnost užívání
klad Složení produktu
klad Nemám výhrady
avatar
Stepanka
NaturalMed AquaMAGNESIUM mě nadchnul hezkým balením, přípravek přišel v ekologicky zabaleném balíčku. Zaujalo mě složení, kde je hořčík získaný z výtažků mořské vody, tím mi přijde jedinečný. Dále obsahuje mnoho stopových prvků. Kapsle se dobře polykají a účinek jsem zaznamenala cca po týdnu užívání. Cítím více energie.
klad Desing
klad Složení
klad Jednoduše se polykají
klad Užívání 2 kapsli v jedné dávce
avatar
Marie
Tento doplněk stavy jsem užívala v opravdu příhodnou dobu, jelikož v době testování toho přípravku jsme se stěhovali a mě začínaly brát křeče do nohou, ale jak mile jsem nasadila AquaMagnesium, tak se mým nohám ulevilo a křeče nebyly tak časté a postupem času úplně vymizely. Co se týká samotného zpracování tablet, tak se polykají jednoduše, nejsou ani moc malé a ani moc velké.
klad Složení
avatar
Iva
NATURAMED AquaMAGNESIUM jsou bile tobolky. Uzivam je 2x denne zapijim je vodou. Jsou přírodní, což mi vyhovuje. Hořčík je z kalcinované vody a to primo z krásného irského pobřeží. AquaMagnesium podporuje funkci svalů, kostí a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Často usínám a již teď pocituji více energie a méně únavy.
klad Přírodní složení
klad Podporuje funkci svalů
klad Přispívá na funkci kosti
klad Více energie
klad Užití 2x denne
příloha příloha
avatar
Kateřina
Po měsíčním pravidelném užívání tablet Aqua MAGNESIUM se mi zpevnili nehty. Nyní se nelámou a ani netřepí a jsou hladké. Také vlasy mám nyní silnější. Křeče do nohou mě chytají stále, ale míň něž obvykle. Noční křeče úplně vymizeli. Unavená jsem stále, ale to je snad jen kvůli vekým výkyvům počasí a klimatizace.
klad Prestali noční křeče
klad Davkovani 2x denně
příloha
avatar
Daniela
Doplněk stravy, který obsahuje hořčík z mořských zdrojů, jsem užívala přes měsíc a během této doby jsem pocítila snížení křečí v lýtkách, které jsem občas měla po cvičení. Další pozitivní účinek, který se dostavil, je více energie a méně únavy. Brala jsem 2 kapsle denně, které se dobře polykají. S produktem jsem spokojená.
klad účinek
klad složení
klad -
příloha
avatar
Martina
S produktem AquaMagnesium jsem po měsíci užívání velice spokojena. Při výběru tohoto přípravku mě zaujalo jeho složení - hořčík, který pochází z kalcinované mořské vody. Doplňování hořčíku je mou každodenní činností, vzhledem k častým křečím a únavě, která pramení z náročného povolání. Musím říct, že již po pár dnech jsem cítila příval nové energie. Produkt tímto určitě doporučuji. Určitě to není jeden z doplňků stravy, který užíváte jen pro svůj dobrý pocit z toho, že děláte něco pro své zdraví.
klad užití tablet - vhodná velikost
klad výsledky po pár dnech užívání
klad velké balení s dostatečným množstvím tablet
klad užívání 2xdenně
avatar
Michaela
Snadno se polykají, malé tabletky. A nepálí po nich žáha, jako po některých přípravcích Na moji únavu neměly zvláštní vliv, ale pomohly mi od křečí v lýtkách, které občas mívám v noci a budí mně ze spánku. A polevila mi ztuhlost v zápěstí. Vedlejší účinky jsem žádné neměla.
klad velikost tabletek, snadno se polykají
klad odstraňují křeče a brnění
klad nic mi nevadilo
avatar
Jiřina
Aquamagnesium jsem zatím užívala asi měsíc. Zaujalo mě praktické balení (na cesty velké, ale žádné vylamování z blistrů). Po užití mi narozdíl od jiných přípravků nedráždí žaludek, dobře se polyká. Má zajímavé složení. Trochu mi vadí užívání 2x denně. Pozoruji snížení únavy.
klad Baleni
klad Složení
klad Užívání 2x denně
avatar
Nela
Magnesium se dobře vstřebává, při bolestech lýtek jsem užila dvě tobolky najednou a bolesti polevily. Co je pro mne trochu nepohodlné je užívání dvou pilulek denně. Pilulky se polykají dobře, nezpůsobily mi bolesti žaludku nebo jiné zažívací potíže, jako jiné.
klad Účinnost
klad Užívání 2x denne
avatar
Markéta
Hořčík jsem začala užívat z důvodu snížení únavy ( 2 malé děti dají zabrat). AquaMagnesium je pohodlné na užívání, kapsle se dobře polykají, balení je praktické. Kapsle je bez chuti a zápachu (což je dobře). Výrobek splňuje co slibuje, ráda zakoupím pro další užívání.
klad Balení
klad Velikost kapsle
klad Lepší by bylo brát jen jednu kapsli denně
avatar
Štěpánka
Kapsle se dobře používají, snadno se zapíjejí a polykají. Po několika dnech již byl znát účinek. Méně se mi točila hlava, pomalu mě přestávají bolet holeně a křeče v chodidlech pomalu ustávaní. Noční křeče nohou po celodenním stání v práci také pomalu ustupují. Efekt na zmírnění únavy zatím nepozoruji, ale já mám postcovidový syndrom a tam to bude na delší dobu. Každopádně s užíváním AquaMAGNESIUM dále pokračuji a celkově jsem spokojená.
klad snadné polykání
klad rychlý efekt
klad přírodní produkt
avatar
Iva
Doplněk stravy AquaMAGNESIUM je určen pro doplnění hořčíku v těle. Hořčík je důležitý pro správnou funkci nervového systému. Nejvíce ho potřebují naše kosti a svaly. Hned v začátku užívání jsem se cítila méně unavená, odpoledne jsem nebyla ospalá. Dříve jsem občas dostala v noci křeč do lýtek, tento problém však vymizel. AquaMagnesium funguje skvěle, mohu všem jen doporučit.
klad Dobrá vstřebatelnost.
klad Velikost tablet.
avatar
Pavlína
Doplněk stravy v kapslích, osobně preferuji varianty v prášku, které mají i rychlejší nástup účinků např. při křečích. Neobsahuje plnou denní doporučenou dávku hořčíku. Plusem je přírodní forma hořčíku, zinek a vit. B6. Okamžitou úlevu při křečích jsem nezaznamenala, pravidelné užívání je nicméně alespoň omezilo. Osobně bych ale potřebovala v doporučené dávce větší množství hořčíku.
klad přírodní forma hořčíku získaného z kalcinované vody krásného irského pobřeží
klad obsah zinku a vit. B6
klad v doporučené denní dávce je jen 70% RHP* hořčíku
klad běžná cena
avatar
Ivona
AquaMAGNESIUM od NaturaMed, je jednoznačně jedničkou na trhu. Užívám tento produkt 2x denně a jako aktivně žijící člověk musím říct, že mi tento přípravek pomáhá s běžným fungováním. Pomáhá snížit únavu, s regenerací svalů po sportovním výkonu. No prostě se ve svém těle po užívání tohoto přípravku citím zase o něco lépe.
klad velikost balení
klad opravdová účinnost
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel