Testeři podporují své srdce, mozek, oči a imunitní systém, testují OmegaMarine Forte+. Jak budou spokojení?

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
15. 2. 2022

OmegaMarine Forte+ doplněk stravy s nenasycenými mastnými kyselinami

OmegaMarine Forte+ je nejprodávanější omega-3 doplněk na českém trhu! Omega-3 nenasycené mastné kyseliny mají pozitivní účinek na správnou funkci srdce, mozku a očí. Produkt se vyrábí z kvalitního rybího tuku s vysokým obsahem DHA a EPA kyselin přímo v Norsku, abychom zajistili co nejkvalitnější a nejčerstvější suroviny. Pokud nejsou tučné mořské ryby součástí vašeho jídelníčku alespoň 2-3x týdně, popřemýšlejte o OmegaMarine Forte+ a doplňte zásoby kvalitních mastných kyselin z přírodních zdrojů.

  • Trojitý efekt pro zdravé srdce, mozek a oči
  • Obsahuje omega-3 z norských lososů
  • Nejprodávanější omega-3 v České republice
  • Ingredience zdokumentované Evropskou unií a doporučené zdravotnickými úřady
  • Obohaceno o vitamin D pro podporu imunitního systému

Proč zvolit OmegaMarine Forte

Vysoce kvalitní omega-3 doplněk stravy vyráběný na základě 150leté norské tradice a poznatků zpracování rybího oleje. Původ rybího oleje OmegaMarine Forte+ je 100% dohledatelný! Lososí olej, který je pro lidské tělo nejlépe vstřebatelný, je získáván z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů. 

Klíčová pro kvalitu oleje je především jeho čerstvost, proto dochází k extrakci oleje během několika málo hodin po ulovení. Jedině tak vám můžeme garantovat, že každá kapsle OmegaMarine Forte+ obsahuje právě takové množství omega-3, které je uvedeno na obalu. Pozitivní účinek esenciálních mastných kyselin omega-3 na Vaše zdraví je jasně zdokumentován. Pouze dvě malé kapsle pokryjí Vaší denní potřebu EPA a DHA omega-3.

Obohatili jsme OmegaMarine Forte+ o vitamín D pro ještě komplexnější péči o Vaše zdraví!

Přirozeným zdrojem vitamínu D je slunce. V našich zeměpisných podmínkách ale nemáme po většinu roku tolik slunečního svitu, kolik bychom potřebovali. Proto i evropské zdravotnické úřady (EFSA) vydaly doporučení dodávat pravidelně do stravy vitamín D.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
NikaKo
avatar
sasurka
avatar
sršnička
avatar
Standa S.
avatar
Jana Zapletalová Z.
avatar
Andrea78
avatar
tarzan123
avatar
Tere
avatar
Lucie Š.
avatar
kvítek
zobrazit všechny přihlášené