Testeři si doplňují potřebnou dávku Vitaminu D! Testují s námi doplněk stravy Vitamín D3 VitaSolaris

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
28. 8. 2022

VITAMÍN D3 VITASOLARIS 

Vitamín D3 VitaSolaris obsahuje nejvyužitelnější formu vitamínu D – vitamín D3. Ten je důležitý především pro imunitní systém, strukturu kostí a svalů. Vitamín D se tvoří v kůži ve chvíli, kdy na ni dopadá sluneční svit. V našich klimatických podmínkách je ho však nedostatek. Podle státního zdravotního ústavu více než 9 z 10 Čechů trpí nedostatkem právě tohoto vitamínu.   

  • Zdokumentované účinky vitamínu D na imunitní systém
  • Zdravotnické instituce doporučují používat vitamín D
  • Normální funkce svalů a stav kostí díky vitamínu D
  • Vitamín D pomáhá zůstat zdravý po celý rok


Co je vitamín D a proč ho tolik potřebujeme?

Podle posledních výzkumů vyplývá, že pouhé 1 % české populace má dostatečnou hladinu vitamínu D ze stravy. Je tedy mylné se domnívat, že hladina vitamínu D je po celý rok dostatečná. Zejména v podzimních a zimních měsících je potřeba si tuto hladinu doplňovat.A proč je vitamín D tak důležitý? Je stěžejním vitamínem pro podporu imunitního systému a v našem těle hraje klíčovou roli v důležitých procesech. Proto je jeho potřeba v posledních měsících tolik zmiňována a je na něj kladen tak vysoký důraz.

Je velkým mýtem, že potřebnou dávku vitamínu D nám v našem zeměpisném pásmu pokrývá pobyt na sluníčku. Navíc stačí použití opalovacího krému a efekt tvorby vitamínu D je rázem jen na cca 2 %. Oproti tomu tablety Vitamín D3 VitaSolaris naopak pokrývají potřebnou denní dávku pro náš organizmus. Zároveň se případným pobytem nevystavujete možnosti předávkování. Jakmile totiž dosáhne tělo optimální hodnoty, nepřetváří případné další sluneční paprsky ve vitamín D, proto se nelze slunečním svitem případně „předávkovat”.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Monika K.
avatar
gadgetka
avatar
Diana K.
avatar
Katuuulka
avatar
Klára N.
avatar
Zuzana H.
avatar
LucieH.
avatar
Eliška S.
avatar
Štěpánka K.
avatar
konatovka
zobrazit všechny přihlášené