Nebezpečné osobnosti - kniha z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
33x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 27. 3. 2015
do 30. 4. 2015

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a ještě letos žádnou knihu od společnosti Grada netestovala. Testování proběhne ve čtvrtek 26. března mezi 20 a 20:30 hodin. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

Nebezpečné osobnosti jsou blíže, než si myslíte. Chraňte se před nimi!

Joe Navarro působil pětadvacet let ve službách FBI jako zvláštní agent a specialista na profilování pachatelů trestných činů. Je autorem bestselleru „Jak prokouknout druhé lidi“. Ve své nové knize odhaluje kritické varovné signály, jež vám pomohou včas rozpoznat potenciálně nebezpečné jedince, kteří by vám a vašim blízkým mohli ublížit fyzicky, emocionálně nebo finančně.

Dozvíte se:

-  Jak poznáte nejčastější typy nebezpečných osobností - narcistickou, emočně nestabilní, paranoidní a predátorskou.

- Jak se projevují v práci, ve vztazích a v běžném životě.

- Jak negativně působí na ostatní.

- Jak rozpoznáte příznaky patologického chování.

- Proč je potřeba reagovat včas a rázně.

- Jak preventivně snížit riziko, že by se člověk mohl stát obětí.

- Jak postupovat, když se do krizové či ohrožující situace dostanete.

 

Kniha je doslova prošpikována konkrétními kriminálními případy i příběhy klientů z běžného života.

Pro jednotlivé typy osobností zde najdete podrobný seznam otázek, pomocí kterých můžete zjistit, zda a v jaké míře se u konkrétní osoby projevuje nebezpečné chování. Naučíte se tak poznat, jaké chování už není v pořádku, a co byste si neměli nechat líbit.

Ojedinělá publikace je určena skutečně všem - jak široké veřejnosti, tak profesionálům, například policistům nebo sociálním pracovníkům, kteří se s nebezpečnými jedinci setkávají nejčastěji.

Prodejní cena: 299 Kč

vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
40
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Nebezpečné osobnosti - kniha z nakladatelství Grada byla velice zajímavá. Jedná se o poutavé čtení, jednotlivě kapitoly rozčleněné podle typu osobnosti. Na každé jsou pak kontrolní testy. Kniha je průběžně prokládána příklady z autorovi praxe a je psaná srozumitelně, žádná složitá terminologie. Líbila se mi a doporučuji jí.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Anna
avatar
Martina
avatar
Soňa
klad Kniha se cetla moc dobře. Něco takového jsem snad ještě ani nečetla. Při čtení některých příběhů mi běhal mráz po zádech. Šílená představa, že by se něco podobného mohlo stát i nám. Doporučuji přečist.
avatar
Marika
avatar
Radka
klad Knížka se mi moc líbila. Nejedná se o žádnou detektivku, takže od toho nelze ani čekat "vtáhnutí do děje", doporučuji ji těm, kteří se zajímají o psychologii osobnosti. Přesto bych řekla, že je kniha psaná poutavě, zejména ze začátku autorovi příběhy motivující k přečtení, jsou až "mrazící". Kniha je průběžně prokládána příklady z autorovi praxe a je dobré, že je to z Ameriky a člověk si snad může říkat, že tady to není tak hrozné. Přeji všem, abychom se s takovými lidmi, o kterých se píše, setkávali co nejméně. Také hodnotím pozitivně laické vyjadřování a přehledné členění.
avatar
Ondrej
avatar
Adéla
avatar
Miloslava
klad I já děkuji za možnost otestování knihy Nebezpečné osobnosti. Jedná se o poutavé čtení, jednotlivě kapitoly rozčleněné podle typu osobnosti. Na každé jsou kontrolní testy. To, že je autor bývalý agent FBI myslím, že této knize přidává na věrohodnosti. Já doporučuji!
avatar
guest
klad Moc moc děkuji za možnost otestovat tuto knihu knihu. Kniha je čtivá, není zde žádná odborná terminlogie, které by čtenář nerozuměl. Líbí se mi oivená kontrolními testy za každou kapitolou.Já doporučuji!
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost testování. Knihu jsem konečně celou dočetla. Je poutavá, dobře se čte, i když zezačátku jsem se k tomu musela trochu přemlouvat - nevtáhlo mě to hned do děje. Kniha je psaná srozumitelně, žádná složitá terminologie. Já doporučuji!
avatar
Lucie
klad Kniha mě zaujala od začátku do konce, velmi ráda jsem si ji pozorně pročetla. Narozdíl od jiných "odborných" knih na toto téma, se mi četla velmi dobře. Nezatěžuje čtenáře zbytečně odbornou terminologií naopak používá terminologii vhodnou pro každého, rozdělení na 4 základní skupiny nebezpečných osobností je také pro běžného čtenáře (nepsychologa, nepsychiatra) dostačují. Určitě bych doporučila přečíst všem lidem, kteří pracují v tzv. pomáhajících profesích. Já pracuji jako sociální pracovnice a svým kolegům ji vřele doporučuji. Poutavý je i úvod autora a v samotném závěru kvituji informace o tom, kam je možné se v ČR v krizové situaci obrátit o pomoc. Knihu doporučuji
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel