Nebezpečné osobnosti - kniha z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
33x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 27. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a ještě letos žádnou knihu od společnosti Grada netestovala. Testování proběhne ve čtvrtek 26. března mezi 20 a 20:30 hodin. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

Nebezpečné osobnosti jsou blíže, než si myslíte. Chraňte se před nimi!

Joe Navarro působil pětadvacet let ve službách FBI jako zvláštní agent a specialista na profilování pachatelů trestných činů. Je autorem bestselleru „Jak prokouknout druhé lidi“. Ve své nové knize odhaluje kritické varovné signály, jež vám pomohou včas rozpoznat potenciálně nebezpečné jedince, kteří by vám a vašim blízkým mohli ublížit fyzicky, emocionálně nebo finančně.

Dozvíte se:

-  Jak poznáte nejčastější typy nebezpečných osobností - narcistickou, emočně nestabilní, paranoidní a predátorskou.

- Jak se projevují v práci, ve vztazích a v běžném životě.

- Jak negativně působí na ostatní.

- Jak rozpoznáte příznaky patologického chování.

- Proč je potřeba reagovat včas a rázně.

- Jak preventivně snížit riziko, že by se člověk mohl stát obětí.

- Jak postupovat, když se do krizové či ohrožující situace dostanete.

 

Kniha je doslova prošpikována konkrétními kriminálními případy i příběhy klientů z běžného života.

Pro jednotlivé typy osobností zde najdete podrobný seznam otázek, pomocí kterých můžete zjistit, zda a v jaké míře se u konkrétní osoby projevuje nebezpečné chování. Naučíte se tak poznat, jaké chování už není v pořádku, a co byste si neměli nechat líbit.

Ojedinělá publikace je určena skutečně všem - jak široké veřejnosti, tak profesionálům, například policistům nebo sociálním pracovníkům, kteří se s nebezpečnými jedinci setkávají nejčastěji.

Prodejní cena: 299 Kč

vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
40
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Mária
klad Hlásím, že kniha se celá přečtená :). Moc bych chtěla poděkovat za příležitost testovat. Kniha je velice nápaditá a zaujala mě hned na první pohled. Už ten název :). Kniha je pěkně napsaná a pěkně se čte a navíc ty testy za kapitolami, to je suprový nápad.
avatar
Soňa
klad Kniha se cetla moc dobře. Něco takového jsem snad ještě ani nečetla. Při čtení některých příběhů mi běhal mráz po zádech. Šílená představa, že by se něco podobného mohlo stát i nám. Doporučuji přečist.
avatar
Marika
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost testování. Knihu jsem konečně celou dočetla. Je poutavá, dobře se čte, i když zezačátku jsem se k tomu musela trochu přemlouvat - nevtáhlo mě to hned do děje. Kniha je psaná srozumitelně, žádná složitá terminologie. Já doporučuji!
avatar
Helena
avatar
Hana
klad Knihou jsem se dost zdlouhavě prokousávala, autorovi se nepovedlo vtáhnout mě do děje tak, jak se mi stává u mnoha jiných knih. Zajímavé čtení to ale bylo, zvláště pro mne, která má velice silnou negativní zkušenost ze spolužití s jedním v knize popisovaným typem osobnosti. Možná proto také o tom tolik vím a popisované skutečnosti a případy mě tak nešokují a nepřekvapují. Zajímavé je také členění knihy a jejich jednotlivých kapitol. Knihu posílám dál, kamarádka se považuje za psychologa amatéra a tohle téma ji také zajímá.
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Miroslava
avatar
guest
klad Moc moc děkuji za možnost otestovat tuto knihu knihu. Kniha je čtivá, není zde žádná odborná terminlogie, které by čtenář nerozuměl. Líbí se mi oivená kontrolními testy za každou kapitolou.Já doporučuji!
avatar
Miloslava
klad I já děkuji za možnost otestování knihy Nebezpečné osobnosti. Jedná se o poutavé čtení, jednotlivě kapitoly rozčleněné podle typu osobnosti. Na každé jsou kontrolní testy. To, že je autor bývalý agent FBI myslím, že této knize přidává na věrohodnosti. Já doporučuji!
avatar
Lenka
klad Kniha je velice čtivá a dobře členěná. Pro mě poutavé čtení - krimi případy a příběhy z běžného života oživené kontrolními testy. Nahlédla jsem pod pokličku, která je děsivá. Doporučuji ke koupi.Děkuji za možnost testovat :)
Zobrazit více recenzí