newsletter s plánem testování od 1.6. do 14.6.

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
11x
4
1x
3
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 1. 6. 2015
do 1. 1. 1970

Slavte s námi Den dětí! Další várka testovaček patří především jim, tak si jí pořádně spolu užijte! A nezapomněly jsme ani na vášnivé kuchařky.

V pondělí slaví svůj DEN děti! A protože jsem v redakci ŽENY s.r.o. mámou největšího počtu ratolestí (počítám sem děti vlastní i nevlastní), vzala jsem si tento newsletter na starost já. :-)

Dnes ráno jsem odvezla své dva syny na autobus, protože je o víkendu čeká turnaj ve florbale v Liberci. V jedné anketě jsem se zmiňovala, že se bojím své děti někam pouštět samotné. Rozhodla jsem se s tímto strachem aspoň trochu bojovat a nechat jim více prostoru - proto se uvidíme až v neděli.

Sobotu využiji po svém. S přítelem a kolegyní Irčou vyrážíme na Prague Food Festival. Skvělé jídlo, pití… Jen doufejme, že nebudeme pošlapáni davem, protože na tuto akci se chystá snad každý. Pokud tam vyrážíte i vy, třeba se tam v nějaké frontě potkáme! Najdete nás u stánku s dobrým vínem. :-)

Věřím, že tam také načerpám dost energie a alespoň na chvíli uniknu myšlenkám na kluky, které mne stále provázejí: Jak to tam zvládají? Vyměnili si to zpocené tričko? Kéž by aspoň ty ponožky!

Pondělí 1. června ale patří dětem a já si tento den chci s těmi svými rošťáky opravdu užít!

Omlouvám se dopředu všem těm, kteří mi budou v pondělí odpoledne volat či psát, ale nebudu na příjmu. Tento čas patří mým dětem. Na vás se budu opět těšit v úterý! :-)

A protože myslíme i na vaše děti, připravily jsme testování, které si užijí i ony. Vždyť ta naše zlatíčka si to zaslouží!

Krásný DEN dětí!

Vaše Jitka

...

Hned v pondělí dopoledne si můžete vytestovat vstupenku do DinoParku. To by byl krásný dárek pro vaše dítko, nemyslíte? A nejen pro něj, zábavu si užije celá rodina. Pro tento rok si DinoPark pro vás opět připravil plno novinek. Tak neváhejte a vyrazte na výlet!

Více se dozvíte ZDE.

Pokud stále hledáte vhodný dárek pro svou dceru či syna, v hračkářství Pompo si určitě vyberete. Ve spolupráci s nimi jsme pro vás připravili soutěž. Podívejte se, na co se můžete těšit!

Více se dozvíte ZDE.

Určitě děti dostanou také plno sladkostí a to si žádá více pohybu. Tak šup do tělocvičny Monkey´s Gym. Sama jsem ji navštívila se svými dětmi a můžu vřele doporučit! Jen pozorně čtěte testovací klíč.

Více se dozvíte ZDE.

Když už jsem se zmínila o těch výletech, tak bez pořádné svačinky by to nešlo. A čím jiným krájet ovoce či zeleninu než těmito skvělými noži Royalty Line? Jsou vyrobené z kvalitní nerezavějící oceli s mramorovým povrchem a neničí tak vitamíny a minerály obsažené v pokrmech. Chcete se o tom přesvědčit? Zapojte se do našeho testování.

Více se dozvíte ZDE.

Miluju tu pohodu, když děti spokojeně spí ve svých postelích a bytem se line ticho a krásná vůně. Teď máte možnost získat vonné svíčky z OGIVI, které obsahují esenciální vonné oleje a vydrží hořet až 70 hodin. Líbí se vám? Přihlaste se o ně v našem testování!

Více se dozvíte ZDE.

Při procházkách přírodou se můžete také setkat s nebezpečnými parazity, mám na mysli klíšťata. A jak je nejšetrněji odstranit? Zmrazte je sprejem Atix. Do testování zdravotního prostředku zapojte celou svou rodinu a své domácí mazlíčky

Více se dozvíte ZDE.

A když už je tento newsletter věnován dětem, mám pro vás tip ještě na jeden dárek, který potěší zejména ty nejmenší. :-) Naše Jitka testovala se svou dcerkou Pejsinku od Fisher Price, která měla velký úspěch. Podívejte se!

Více se dozvíte ZDE.

Nakonec tu pro vás mám pozvánku na SKUPINOVÉ ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ. Vaříte rády? Sledujete trendy a novinky? Přijďte s námi testovat pomocníky do kuchyně Royalty Line, ochutnávat a hlavně se bavit. Vaření se neobejde bez pořádného koření, nesmí tedy chybět to naše oblíbené - Rojikovo koření. K dobrému jídlu patří i dobré pití. Čeká vás ochutnávka kvalitních francouzský vín od Dvě Deci a s rodinným pivovarem Two Tales ochutnáme jejich skvělé pivní speciály. A samozřejmě nebudou chybět dárky! Že to zní skvěle? :-)

Více se dozvíte ZDE.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[[*]]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

Hodnocení
13
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
renata
avatar
Dominika
avatar
Marika
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Lenka
avatar
Lucie
avatar
Tomáš
avatar
Pavlína