newsletter s plánem testování od 13.7. do 26.7.

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
9x
4
1x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 11. 7. 2015
do 1. 1. 1970

Tentokrát budete mít možnost bojovat proti vráskám, stresu a stát se sexy ženou na pláži, večírku nebo na letním festivalu.

„Chápeš to??? Ještě včera byla tahle petrželka krásně zelená a dneska je žlutááá??? A bazalka je nějaká unavená… A tahle levandulka už je asi taky po smrti…,“ smutně komentuju aktuální situaci svého bylinkokoutku, který jsem si vysnila a před dvěma měsíci konečně zrealizovala. Jenomže dnes namísto sklízení domácích fresh bylinek zamačkávám slzu.

„No jo no, nějak ti ty bylinky nejdou,“ odpovídá moje polovička a nemůžu si nevšimnout drobného úšklebku. (Ten jsem si teda fakt nezasloužila, protože jsem s balením svého kufru na dovolenou skončila poprvé za 11 našich společných let v rámci povolené váhy!)

„Ale jak to? Proč mi to sakra nejde?“ dožaduju se podpory.

„Ber to tak, že zase umíš hulit a pít kafe.“

Ne, nezabila jsem ho. Máme přece společnou hypotéku a krásnou dceru. Ale já mu ještě ukážu, to slibuju. Sedmnáctka je totiž moje šťastné číslo a má ho právě i tenhle newsletter. Vysílám tak skrze něj tajné přání do vesmíru - něco jako ať se více daří bylinkám, ale hlavně prosííím taky o trošku více toho štěstí, protože rozená zahradnice evidentně nejsem.

Štěstí si přeju samosebou i pro vás a ať stojí při vás i s touhle novou letní várkou testovaček!

Helen

 

Syntetický jed chřestýšovce je jednou z několika exkluzivních ingrediencí, které jsou obsaženy v intenzivní noční emulzi EFFFI GOLD EXCLUSIVE pro hladkou a zářivou pleť bez vrásek. A účinky? Jemné i hlubší mimické vrásky zredukuje až o 59%! Za mě jednoznačně palce nahoru. 

Více se dozvíte ZDE.

Tohle mi přijde děsně cool a sexy!!! Zlatá tetování jsou inovativní metalické šperky inspirované slunnou Californií. Takže pokud vás čekají pláže, večírky nebo fesťáky, rozhodně s nimi zazáříte! Osobně se moc těším na fotky vítězných testerek.

Více se dozvíte ZDE.

Testování proložíme soutěží. Tentokrát můžete získat balení vitamínů na pleť Monodermá E5 značky MEDAPREX, což vaše pokožka jistě ocení. Odpovězte na soutěžní otázku až do 26. 7. a pokud budete mít štěstí, budete mezi pěti vítězkami, které získají ideálního pomocníka pro letní měsíce.

Více se dozvíte ZDE.

Co děláte, když potřebujete relax a odreagování? Mě napadá masáž, spánek nebo wellness víkend. Rozhodně by mě teda nenapadlo sednout si a vybarvovat obrázky. Jenomže když jsem si přečetla více o knize Antistresové omalovánky pro dospělé od nakladatelství Grada, mám chuť se hned chopit pastelek.

Více se dozvíte ZDE.

Linziclip je revoluční vlasový skřipec, který ohromil ženy na celém světě. Nechápete, co je na něm tak skvělého? Zapojte se do testování a přesvědčte se „na vlastní účes“, že je vážně TOP! No a řekněte, nejsou i ty nové dekory vážně hit, co musíte mít?

Více se dozvíte ZDE.

Zatímco dodávání lesku a hebkosti za pomoci olejů už známe, zcela novým příběhem je využívání oleje pro čištění vlasů. Stejně jako čistící oleje na pleť, tak i šampon značky Aloxxi s obsahem olejů udělá to samé pro pokožku hlavy, aniž by vlasy zatížil, a zajistí tak hydrataci a zamezí krepatění vlasů. Pro mě rozhodně velké překvapení a pro vás super tip k přečtení!

Více se dozvíte ZDE.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[[[*]]]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

Hodnocení
12
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Dana
avatar
Věra
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Lenka
avatar
Lucie
avatar
Monika