newsletter s plánem testování od 15.12. do 21.12.

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
15x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 12. 2014
do 1. 1. 1970

Bude mi to naše testování vážně chybět… Není dne ani hodiny, kdy by mě a celý náš tým neprovázely s ním spojené myšlenky, emaily, produkty a hodnocení… Ale Vánoce jsou za pár, a tak naše společné testovací posedlosti na chvilku uvolní místo těm ostatním. Těm, které voní po cukroví, pečlivě se balí do vánočních papírů, a kdy namísto klávesnice budeme mačkat raději někoho blízkého.

Snad jste si to s námi tento rok užily. My totiž jo. A děsně. Stále nás překvapujete svým nadšením, zájmem a testerskou vášní. Čím víc téhle energie od vás dostáváme, o to víc se tu snažíme připravovat ještě originálnější a překvapivější testovačky, protože vy nás inspirujete a ženete dál. Díky vám všem za to.

Už teď vím, co pro vás máme v lednu a jsou to zase samé prudce návykové novinky. Ale prozradím jen to, že newsletter s prvním novoročním plánem testovaček přistane ve vaší emailové schránce v pátek 9. ledna.

Užijte si tedy ještě tuto letošní poslední várku. Ale kdybyste měly absťák, klidně mi v mezidobí napište. Já se tím svým netajím a mám ho už teď. Vaše emaily s bezva nápady co vylepšit, co toužíte otestovat a co vás nejvíc baví, budou proto pro mě něco jako lék a půjde přímo do žíly. :-)

Krásné Vánoce a milujme naše testovací posedlosti i v roce 2015!

Vaše Helen

...

 

Pro maminky, které potřebují ohřívat dětskou výživu, přinášíme tip: zkuste u nás získat pro domácí testování chytrou konvici Philco, která se dá nastavit na různou teplotu.

Více se dozvíte ZDE.

V čase večírků a společenských příležitostí můžeme klidně vykouzlit intenzivní sexy look. Gelové oční linky od Astoru tohle umí a pozornosti neuniknete!

Více se dozvíte ZDE.

Taky si neumíte představit večerní posezení bez oříšků? A nemít je doma na Vánoce, to by byl doslova hřích! Značka Alika to ví a včas vám ty své prvotřídní KK arašídy posílá.

Více se dozvíte ZDE.

Že by vám oční stíny vydržely celých 24 hodin? No, možná i to bude v čase rejů koncem roku vcelku aktuální a navíc reálné. Vyzkoušejte multifunkční novinku 24H Perfect Stay Astor.

Více se dozvíte ZDE.

Ženy testováním, soutěžením a řízením posedlé, zpozorněte! Je tu historicky první akce spojená s auty a když už, tak už teda musí stát za to. A stojí! Společně s internetovým magazínem Žena v autě hrajeme o novou Fabii zapůjčenou na týden, shoppingy v Lindexu nebo dárky od značek Astor a Sally Hansen.

Více se dozvíte ZDE.

 

[*] [*] [*] PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE [*] [*] [*]

Hodnocení
16
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Anka
avatar
Zuzka
avatar
Ludmila
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Adela
avatar
Ondrej
avatar
simona
avatar
Lucie