newsletter s plánem testování od 15.6. do 28.6.

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
6x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 6. 2015
do 1. 1. 1970

Další várka testovaček je tu! Prohlídněte si nabídku, vezměte do rukou kalendář a zaznamenávejte ať vám nic neuteče. :-)

Balím. Už celý týden. Pozítří konečně odlétám na vytouženou dovolenou. Tudíž už jen pár hodin budeme doma klopýtat přes všudypřítomné hromady oblečení. Vypadá to u nás jako na skládce hadrů, nicméně za tím vším je třeba vidět dokonale promyšlený postup. Velké hromady průběžně třídím na podhromady: co je třeba vyprat, co vyžehlit, co raději ještě přibalím a co ještě rozhodně přibalím. 

Manželova snaha dovést mě (na chlapa až obdivuhodně diplomatickým přístupem) k tomu, že musím mít hodně dopředu sepsaný stručný seznam nezbytného, co skutečně, ale opravdu fakt unosím a zároveň se to vejde do povolené váhy zavazadla, mě vcelku dojímá. Ale dobrá, vynasnažím se. On mi totiž ve finále stejně zase zkříží balící mánii hlavně stres v posledních hodinách, kdy toto nestihnu vyprat, toto dožehlit a ty další boty už do kufru nestihnu propašovat, protože manžel byl rychlejší, obkročmo osedlal můj loďák a napevno zamknul.

Milé moje testerky, mějte se tu krásně a užijte si novou várku testovaček. Já se testování nevzdám, to je jasný! Jen budu chvíli testovat výhradně lehátko a campari se sodou.

Pa a těším se na vás za dva týdny!

Helen

...

Šperky Troli, to jsou dokonalé doplňky za fantastické ceny. Náramky Wrap navíc patří mezi nejprodávanější kousky této značky vůbec! Jednoduše je omotáte kolem ruky a zacvaknete patentem. Hit na léto jak má být.

Více se dozvíte ZDE.

Je vám mezi 30 a 40 lety? Zpozorněte! Noční hydratační krém Hydr8 Night byl speciálně vyvinutý pro péči o pokožku v průběhu noci právě pro váš věk. Obsahuje resveratrol - účinný antioxidant, který je označován jako molekula „dlouhověkosti“ buněk. Wow!!!

Více se dozvíte ZDE.

Soutěžení vás baví, to víme! A ani tentokrát vás neochudíme. Pod názvem HERBADENT se skrývají české bylinné produkty, které mají poctivé složení a osvědčený účinek. Zodpovězte soutěžní otázku a jeden ze tří balíčků bylinných dentálních produktů může být váš.

Více se dozvíte ZDE.

Právě včera jsme tu v Pracovně testovaly nádobí značky Royalty Line a kulinaření korunovaly božské palačinky dělané na speciální pánvi. Aby vám to nebylo líto, i vy si můžete doma vyzkoušet palačinkovou pánev s granitovým povrchem od této značky. Držím palce, ať máte v testování štěstí.

Více se dozvíte ZDE.

Tuhle knížku bych si s chutí přečetla hned. Ale raději ji tu nechám pro vás. Idylická dovolená se totiž prý může pořádně zvrtnout. Mimořádně čtivý román Dovolenkáři od nakladatelství Grada je bestseller plný ironie, tajemství a žárlivosti a ve světě už uvažují i o jeho zfilmování.

Více se dozvíte ZDE.

Mateří kašička je krmení pro včelí královnu, která se dožívá až 20x delšího věku než dělnice. Překládám si to tak, že se jedná o vysoce energetickou bombu, kterou získá i vaše pleť, pokud použijete pleťový krém právě s onou mateří kašičkou od značky Pleva

Více se dozvíte ZDE.

Většina z nás je ráda, že škola končí a přichází prázdniny. Ale abyste si je užily dosyta až do samého konce, bez šílení a front v papírnictvích při shánění školních potřeb, máme pro vás super vychytávkuRenata s dcerou Týnkou vyzkoušely Activáček. Co objevily a mohou doporučit?

Více se dozvíte ZDE.

Jestli uvažujete o koupi nového nádobí, zkoukněte nabídku Royalty Line. Zakladatelé společnosti si nastavili za cíl nabídnout svým zákazníkům co nejvíce snadné použití a pohodlné, trvanlivé a inovativní produkty. Kvalita a preciznost jsou dvě hnací síly této značky a vás třeba ke koupi popožene i naše žhavá nabídka 20% slevy.:-)

Více se dozvíte ZDE.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[[*]]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

 

Hodnocení
8
avatar
Helena
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
Lenka
avatar
Jitka
avatar
Lucie
avatar
Monika