newsletter s plánem testování od 20.4. do 3.5.

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
27x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 4. 2015
do 1. 1. 1970

Najdete v něm 3 velké speciální projekty, první víkendové testování a celkem 280 produktů a služeb, které vám posíláme k otestování v následujících 2 týdnech.

Pátky mám z celého týdne nejradši. Miluju přijet domů, odložit kabelu s diářem, telefonem, zápisníkem, mnoha vytištěnými papíry s resty, co musím dořešit. Usednu k báječnému salátu a sklence vína, které mi manžel přichystá, a ještě než se do toho pustím, popovídám si s Rozárkou o plánech na víkend. Každý druhý pátek přijíždím domů taková ještě víc spokojenější, protože jsme přece právě odkleply rozesílku nového newsletteru! O víkendu pak sem tam po očku otevřu počítač a sjíždím vaše komentáře u toho kterého příspěvku, zda jásáte nebo co třeba řešíte, jestli jsme vás zase něčím překvapily a dostaly. :-) Samozřejmě pokukuju na tajňáka, protože i můj manžel s dcerou chtějí mít aspoň o víkendu hlavně mámu a manželku namísto manažerky a patronky. :-) Na druhou stranu, víkend si poctivě chci a potřebuju užít i já s nimi naplno. Jenomže mi to prostě nedá, vždyť s vámi tady žiju každý den od rána do večera a je toho tolik, co společně sdílíme…

A představte si, poprvé s vámi budu sdílet i jeden nedělní podvečer (doufám, že to klapne hladce a manžel bude zrovna u zpráv a Rozárka si bude chystat tašku do školy). Sondovaly jsme totiž, zda byste neměly chuť ozvláštnit naše testování ještě něčím novým a víkendová testovačka jednoznačně bodovala. Takže jdeme do toho!

Ať se vám naše novinky líbí, ať vám přinášejí radost a ať úspěšně zvládneme skloubit své lásky i posedlosti,

Vaše Helen

 

Denní hydratační krém a regenerační krém na ruce exkluzivní kosmetické řady LARI TERÉZIA ROSA budeme posílat do testování jako první. Vítězné testerky tak mohou vyzkoušet blahodárné účinky ingrediencí - rakytníkového oleje a lipového květu.

Více se dozvíte ZDE.

Už jste podlehly trendu syrové stravy? Anebo máte chuť ji vyzkoušet? Zapojte se do naší testovací výzvy! Secret of Raw (Tajemství syrové stravy) vám přináší životní filozofii zdravého stravování, která má pozitivní dopad jak na vaše tělo, tak na vaši duši. Pro 10 z vás je připraveno menu pro dvě osoby.

Více se dozvíte ZDE.

Mluvícího pejska nebo jeho sestřičku od Fisher-Price si určitě zamilujete vy i vaše děti. Vždyť je s nimi tolik zábavy! Reagují už na pohlazení, zazpívají vám až 50 písniček a vaše dítě se společně s nimi může naučit počítat, rozeznávat části těla, barvy a mnoho dalšího.

Více se dozvíte ZDE.

Potřebujete do své domácnosti vrátit čistý dezinfikovaný vzduch, zbavený nečistot a škodlivin? Vyzkoušejte čističku vzduchu s patentovanou technologií Airfree. Rozhodně pomůže hlavně v těch rodinách, kde vás trápí alergie a časté infekce. Máte zájem o testování? Čtěte pečlivě testovací klíč.

Více se dozvíte ZDE.

První ***TESTOVACÍ SPECIÁL*** z této várky s sebou přináší možnost získat novinku: ruční mixér značky Philips s technologií Promix. Mixování s ním bude rázem rychlejší, intuitivnější, snadnější a díky mnoha variabilním nástavcům také univerzálnější a multifunkčnější.

Více se dozvíte ZDE.

Druhý ***TESTOVACÍ SPECIÁL*** je zároveň také zmíněným prvním víkendovým testováním. Pošleme vám další novinku značky Philips – odšťavňovač, se kterým získáte z ovoce a zeleniny ještě více šťávy. Radost budete mít i z čištění, protože s převratnou technologií QUICKClean je za 1 minutu hotovo.

Více se dozvíte ZDE.

Název BB cream pro punčochové kalhoty mi přijde luxusní! Hned bych po nich šáhla. Navíc se dočítám, že jsou sametově hebké, průsvitné a mají jen 12 DENů! Já je půjdu shánět hned a vy, pokud na to máte nervy, můžete počkat až do vyhlášení dalšího testování se značkou Bellinda.

Více se dozvíte ZDE.

Kolekce Sakura je inspirována oslavou padání třešňových květů. Japonci touto tradicí každoročně připomínají probouzení přírody, ale i to, že krása je pomíjivá a život je třeba si užívat. Co dodat? Užijte si svůj sprchový rituál se Sakura spring olejem a Zensation pěnou značky RITUALS.

Více se dozvíte ZDE.

Absolutní jednička na americkém trhu, značka YURBUDS přináší jedinečná sportovní sluchátka i ve variantě pro ženy. Díky propracovanému tvaru sluchátka propouští okolní zvuky, takže svým sportovním aktivitám se můžete věnovat kdekoli - a přitom třeba stále slyšet své ratolesti.

Více se dozvíte ZDE.

Další testování se značkou BeconfiDent je tu! Tentokrát se můžete přihlásit o profi sadu na přírodní bělení zubů DualFoam. Systém bělení zubů bez peroxidů byl vyvinutý ve Švédsku a po celém světě již dokázal 100% přesvědčit 60 tisíc zákazníků. Přiřadíte se mezi ně? Zkuste štěstí v testování anebo v SOUTĚŽI, která nám běží až do 26.4.

Více se dozvíte ZDE.

Péči o naše ústa, zuby a rozzářený úsměv se věnujeme opravdu pořádně a třetí ***TESTOVACÍ SPECIÁL***  je toho důkazem. Na skupinových zážitkových testováních v našich Pracovnách si můžete vyzkoušet sonické zubní kartáčky Philips řady Sonicare, které odstraňují plak až 5x efektivněji než ruční kartáček. No a nezlobte se na mě, ale i ty designy jsou proklatě cool! Na akce je třeba se registrovat, tak neváhejte.

Více se dozvíte ZDE.

Závěrem přidávám své tipy na víkendové čtení. Stejně jako vítězné testerky, tak i Jitka, moje pravá ruka v našem testování, vyzkoušela přípravky ActimarisPřečtěte si její BLOG o tom, jak tahle peckoidní novinka v její rodině bezbolestně vydezinfikovala a zahojila rány a ještě jí osobně pomohla zbavit se nepříjemného akné.

Více se dozvíte ZDE.

Zaujal mě také BLOG Lelí, která s námi sdílí svou zkušenost z testování zubní pasty Herbadent Homeo s ženšenem. Vyzkoušela ji i se svou roztomilou dcerkou Sárinkou a pokládala si při testování spoustu „rodinných“ otázek. Skvělé čtení pro všechny, které fandí přírodě a chtějí pro své nejbližší to nejlepší.

Více se dozvíte ZDE.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[[*]]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

Hodnocení
27
avatar
Helena
avatar
Adéla
avatar
Dorota
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Adéla
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Dominika
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Petr
avatar
Miloslava
avatar
Lenka
Zobrazit více recenzí