newsletter s plánem testování od 23.2. do 8.3.

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
27x
4
3
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 21. 2. 2015
do 1. 1. 1970

Pokud jste svůj newsletter v emailové schránce nenašly, můžete se o novinkách pro testerky dočíst právě zde.

Poslední dva týdny byly pro mě nečekaně těžkou zkouškou charakteru a sebetrýzněním. A to se stupňovalo s každým dnem víc a víc a nesnesitelně vrcholí teď, kdy vám píšu tenhle newsletter.

Nevím, jak je to možné, že se ty moje pracně získané a chutě omezující návyky tak podivně zbláznily, ale od chvíle, kdy vím, že část dalšího testování bude v duchu zabijačkových hodů, sním večer dvojité porce salátu s trojitou dávkou zálivky, obden kontroluju naši už téměř roční jitrnici v mrazáku, přistihla jsem se, že na fotku knedlíků se zelím v časáku láskyplně hledím a je zřejmě nevyhnutelné, že si pořídím do své kabely, kde najdete od šitíčka až po ponožku všechno, pro jistotu i bryndák.

Skandálním krachem mé vůle to vyvrcholilo dnes ráno, kdy jsem si četla blog naší Evy. Představí se vám tam jako echtovní dcera řezníkova a ohromně barvitě popisuje své dětské zážitky, litujíce hlavního hrdinu tradiční poctivé zabijačky - Pepu. Evi promiň, vy ostatní také, ale KAP A MLASK (pardon, slina opravdu ukápla…), kdybyste mi teď některá přinesla alespoň kousíček teplého Pepy ve střívku, budu vám do smrti sloužit!

Nutná 10 minutová pauza na uklidnění.

Dívám se dál do scénáře, o čem to „PO TOM“ (už „TO“ nejmenovat, prosím) bude a naštěstí to vypadá, že bude čím zapít žal, zhojit rány, zaměstnat ruce i zabavit zbloudilou mysl.

Testujme a radujme se tedy!

 

Vaše chutěmi zrazená Helen

 ...

Pro vás, které uspějete po testovací výzvě v pondělí 27. února, připravila Masna Studená tradiční zabijačkové pochoutky: jaternici a jelítko. Jsou věhlasné, budí rozruch široko daleko a vonět budou v naší Pracovně v Praze.

Více se dozvíte ZDE.

O tělových svících jsem ještě neslyšela a dozvídám se o nich to, že je to metoda alternativní medicíny stará tak, jako lidstvo samo. Vy si můžete v Táboře a okolí tělové svíce od Kulicha vyzkoušet, jen pozor na testovací klíč.

Více se dozvíte ZDE.

Když zabijačkové hody, tak ne bez správného kvalitního koření. Značka Rojikovo koření už v našem testování potvrdila své kvality a do testování posílá další své 4 směsi: Čubricu, Zabijačkové koření, Česnek sušený a Majoránku.

Více se dozvíte ZDE.

Co připraví vaše tělo i smysly před dobrým českým jídlem? A co pak nejlépe pomůže gastronomické zážitky strávit? Přece Becherovka! V naší soutěži můžete tento oblíbený bylinný likér právě teď získat.

Více se dozvíte ZDE.

Švýcarské přípravky ActiMaris se výborně osvědčily k urychlení hojení akné, aftů, oparů, puchýřů, zánětů ucha, plísňových infekcí, odřenin, spálenin, pooperačních ran i jizev. Tuhle přírodní unikátní novinku zřejmě oceníme absolutně všechny.

Více se dozvíte ZDE.

A jsme v březnu! Jupí! Ještě než slunce pořádně zasvítí na naše podlahy, pojďme je po zimě pořádně vyšůrovat. Se steam mopem od značky Vileda to půjde hravě. Horká pára udělá na podlaze a kobercích divy.

Více se dozvíte ZDE.

Co myslíte, je v pořádku se po úklidu zrelaxovat? A co třeba přebrat sestře kluka? Kniha od nakladatelství Grada Sestrám by se milenci krást neměli vybraným testerkám určitě přinese zasloužený relax a naznačuje i druhou odpověď. Ale zda-li pak je to všechno tak jasné? :-)

Více se dozvíte ZDE.

[*]

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[*]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

Hodnocení
28
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Adéla
avatar
Dagmar
avatar
Zuzka
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Martina
Zobrazit více recenzí