newsletter s plánem testování od 23.3. do 5.4.

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
22x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 3. 2015
do 1. 1. 1970

Další plán na 2 týdny je na světě. Kromě klasických testování jsou před námi i velké speciály a super soutěže!

Právě probíhá zatmění Slunce a všechny moje kočky tady visí u oken. Když jsem k nim do kanceláře vpadla, tónem své maminky, po kterém mi v pubertě naskakovala husina, jsem jim varovně začala přednášet, ať si dají fakt pozor na oči a že ani to cédéčko není vůbec dobrý nápad. Dostala jsem totiž brzy ráno od svého kohoutího zpravodaje (tj. manžela) nezbytnou nalejvárnu informací pro dnešní den, zakončenou výčtem všech rizik a úplně jsem zpanikařila, že holky mi tu přijdou o zrak! Jasně, mám je ráda a bylo to i pro jejich dobro. ALE HLAVNĚ: dnes ještě musíme pro vás dodělat tenhle newsletter!!! :-)

Až ho budete číst, už bude ta další dvoutýdenní várka hezky pěkně vysázená na webu a i v tomto emailu. Mám radost, opět máme báječné testovačky „klasické“, ale přidáváme i speciální testovací projekty. Jaký je rozdíl mezi klasikou a speciály a jak se těch speciálních projektů také zúčastnit se dočtete v mém novém článku v rubrice Testování, anebo rovnou klikněte SEM.

Ať nám slouží zrak i další naše smysly. Pořádně je spolu proženeme v dalším březnovém testování!

Vaše Helen

...

Císař a Princ. Kterého si vybrat? Přece oba! První je typ španělský a druhý uherský a společné mají to, že jsou to další masové lahůdky od značky Krahulík. Na minulá testování dobrot od Krahulíka jste vy i vaše rodiny pěly samou chválu. Co myslíte, jak to bude tentokrát?

Více se dozvíte ZDE.

Až do úterý 24. března se můžete zúčastnit soutěže o silikonové tkaničky SHOEPS. Nezavazují se, neprasknou, nevytahají se, neplandají, nepřišlápnete si je a ještě si můžete vybrat z mnoha barev. Právem bodují i ve světě a získaly ocenění za inovace.

Více se dozvíte ZDE.

Pokračujeme VELKÝM TESTOVACÍM TOUR. Ve středu 25. března se s vámi potkám v Pracovně ŽENY s.r.o. v Teplicích. Startujeme tam sérii zážitkových testování nových ECO vysavačů Philips. Neváhejte a registrujte se včas! Všechny informace o tour najdete ZDE a testované novinky ZDE.

Více se dozvíte ZDE.

Paralelně s novými vysavači budeme testovat i nové napařovače značky Philips. Kdo ještě neví, jak taková setkání probíhají, tak upřesňuju, že je to „na pohodu“: povídání, občerstvení, dárečky. No a vyvrcholením jsou vaše hodnocení, za které můžete testované výrobky získat pro sebe. Máte chuť a čas? Neváhejte a registrujte se. Už ve čtvrtek 26. března jsou napařovače v Praze a kompletní informace najdete ZDE, testované 3 produkty ZDE.

Více se dozvíte ZDE.

Nebezpečné osobnosti jsou blíže, než si myslíte. Chraňte se před nimi! V knize se shodným názvem, kterou vydala Grada Publishing, najdete krimi případy i příběhy lidí z běžného života. Díky ní tak můžete poznat, jaké chování už není v pořádku a co si nenechat líbit.

Více se dozvíte ZDE.

Na intimní notu si zabrnkáme v pondělí 30. března. Nevím jak vy, ale pro mě jsou intim gely kámošem už od té chvíle, co jsem poprvé chytla kliku dveří s nápisem gynekolog. Tyhle gely od Herbavery – s konopím a tea tree olejem ještě neznám. Je čas je poznat. :-)

Více se dozvíte ZDE.

Slyšely jste o e-shopu pro každodenní hrdiny econea? Nabízí stovky krásných produktů pro udržitelný a zdravý životní styl. Takový přístup je mi obzvlášť sympatický. Ano, nezměníme celý svět. Ale začít u sebe, malými kroky, může každá z nás. Užijte si své nákupy!

Více se dozvíte ZDE.

Okolo plenek Pampers a vašich batolat se bude točit další zážitkové testování. Inovativní kalhotky Premium Care jsou pohodlné, snadno se vyměňují a rychle se navlékají. Překvapivě snadné sundání bez rizika ušpinění mohou maminky vyzkoušet bez červenání i na místě a na všechny dotazy rád odpoví přítomný odborník.

Více se dozvíte ZDE.

Ručně vyráběné, luxusní AROMA&THERAPY svíčky jsou vyrobeny z tak jemného přírodního sójového vosku, že jej můžete použít také jako voňavý hydratační i masážní balzám. Už jsme je v testování měly a díky fantastickému ohlasu jsou tu znovu.

Více se dozvíte ZDE.

Celkem 15 vybraných bylin té nejvyšší kvality z různých koutů světa činí od roku 1897 z produktů HERBADENT unikátní výrobky. A je to důvod, proč tuhle značku prostě milujeme. S radostí vám posíláme do testování novinku: HERBADENT Homeo – zubní pastu s ženšenem.

Více se dozvíte ZDE.

Došlo vám, že jsme se právě přehouply do dubna? A to znamená, že jsou před námi Velikonoce. Už vymýšlíte, co napečete, čím si vyzdobíte byt a jak letos zkrášlíte vajíčka? Oblíbená značka Tchibo vám může ve všem pomoci. Na vás už pak je jen užít si chvíle plné radosti, fantazie a jara.

Více se dozvíte ZDE.

[*]

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[*]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

 

Hodnocení
23
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Ivana
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Ondrej
avatar
Irena
avatar
Lucie
Zobrazit více recenzí