newsletter s plánem testování od 27.7. do 9.8.

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
10x
4
1x
3
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 24. 7. 2015
do 1. 1. 1970

Tentokrát budete mít možnost se omladit se zvenku i zevnitř a vyhrát jednou provždy nad potem a spoustu dalšího. :-)

Naše věrné testerky, které pravidelně žhaví dráty při testování, mě již znají. I ty, se kterými jsem měla možnost se setkat osobně u nás v Pracovně při zážitkových testováních. Co ale žádná z vás dosud netušila je, že právě teď prožívám jedno ze svých dalších poprvé. Je to tady, můj první newsletter! Od doby, kdy jsem naskočila do tohohle skvělého projektu, jsem jich zvládla už několik: můj první blog, poprvé jsem strávila večer ve společnosti 33 žen ze všech našich Pracoven (jen ženy a tolik najednou bylo pro mě fakt poprvé!!) a poprvé jsem dala „like“ na Facebooku (jdu s dobou a už se konečně nebráním :-)). A co je pro mě nejvíc - jsem neuvěřitelně ráda, že jsem tady!

Takže milé testerky, moje první nadílka naditá testovačkami je tady! Testujte, hodnoťte, sdílejte, inspirujte sebe i nás a užívejte krásné letní dny.

Petra

 

Pondělí je ve znamení omlazení. Nikdy není pozdě s tím začít a 2% koncentrát kyseliny hyaluronové je toho důkazem. Vaše pokožka omládne během pár týdnů, což zní velmi lákavě, nemyslíte?   

Více se dozvíte ZDE.      

Parťáka proti pocení v těchto horkých dnech prostě potřebuji mít neustále u sebe. Deodoranty Borotalco efektivně pohlcují pot a vaše pokožka bude příjemně suchá a voňavá.

Více se dozvíte ZDE.   

Máte doma pejska? Zpozorněte. I jeho totiž může postihnout horečka, kterou zjistíte během jedné sekundy s bezdotykovým teploměrem Helpmation. Jednodušší už to prostě být nemůže!

Více se dozvíte ZDE.  

A tohle je doplněk pro všechny letní typy jako jsem já. Do zavinovacího parea lehce vklouznete a jste za dámu na pláži i mimo ní.

Více se dozvíte ZDE.

Slunce, voda a kniha. Pro mnohé nerozlučná trojice pro příjemně strávený čas. Soutěžte s Nakladatelstvím Kniha Zlín a román Stoner může být váš. Je to román jednoho života a víc už neprozradím. :-)

Více se dozvíte ZDE.

Nakoupit skvělé produkty se slevou? Tomu říkám vždycky ano. Jednoduše nakoupíte vše potřebné pro vaše vlasy a sleva 15 % je vaše. Tak neotálejte a objednávejte. Na prvních 150 zákaznic čeká navíc dárek!

Více se dozvíte ZDE.

Omlazením můj první newsleter začal a také jím bude ukončen. Náhoda? Ne, na ty já nevěřím. :-) Naše blogerka Pavlínka testuje Omlazující produkty Jeunesse, které vás omladí zvenku i zevnitř. Mrknětě na video-blog a brzy se ozveme s dalším reportem z tohoto testování.

Více se dozvíte ZDE.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM.

[*]

Úplná pravidla testování najdete zde.

 

 

Hodnocení
12
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Dominika
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Lucie
avatar
Monika
avatar
Lucie