newsletter s plánem testování od 29.6. do 12.7.

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
11x
4
1x
3
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 27. 6. 2015
do 1. 1. 1970

Prázdniny jsou tady, ale testování frčí dál! Podívejte se, co jsme pro vás opět připravily. Jitule má ve svém výběru jasno a co zaujalo vás?

HURÁÁ! Konečně prázdniny… Jako pracující máma mám tohle období nejraději. Už nebudu trávit celé odpoledne vyzvedáváním a převážením dětí z kroužku na kroužek, každý večer se nebudu rozčilovat nad naškrábaným úkolem (už žádné gumování), nebudu ráno připravovat svačiny a každý den myslet na to, abych měla doma alespoň rohlík a něco na něj. Čekají mě dva měsíce klidu od toho všeho.

Pořád nějaké povinnosti a žádný čas na zábavu, přitom všechno tak strašně letí! A proto se nemůžu dočkat, až s dětmi vyjedeme na pořádný výlet na kolech, projedeme se na bruslích, užijeme si pořádnou koupačku, na chatě budeme stavět domečky z mechu a větviček, opečeme si buřty na ohýnku a nikdo neskončí v nemocnici. A až kluci odjedou na týden na soustředění s florbalem, budu mít čas sama na sebe a vyrazíme někam s přítelem (jen doufám, že po těch všech naplánovaných aktivitách s dětmi celý ten týden neprospím).

Ale než to vše vypukne, máme pro vás opět k otestování další skvělé vychytávky, které se určitě budou na léto hodit.

Tak ještě to sluníčko a můžeme to rozjet, ne? :-)

PS:  Při všech těch aktivitách, co vás přes léto čekají, nezapomeňte na ŽENY s.r.o. My totiž jedeme pořád a naplno! Těšte se!

Jitule

 

Pokud stále váháte, jaký batoh svému dítěti pořídit na nový školní rok, máme pro vás tip. Už jste slyšely o školním batohu ErgoBag Prime? Je přímo šitý na míru pro zdravá záda a je vhodný pro školáka od 6 do 11 let. Můžete i výškově nastavit ramenní popruhy, které pak rostou s vaším dítětem. To zní dobře, nemyslíte? 

Více se dozvíte ZDE.

Já bohužel patřím mezi ty, kterým každá živá rostlina uhyne a pomalu není měsíc, kdy bych nekupovala zase novou. S těmito samozavlažovacími tuhlíky Doppio bude po problému. Mají totiž ukazatel vody, který vás upozorní, kdy je potřeba zalévat. Už žádné uschlé květiny! Zapojte se do naší soutěže a jeden vyhrajte.

Více se dozvíte ZDE.

Také máte problémy se stále tekoucími láhvemi? Teď je tu sportovní láhev CONTIGO SWISH. Už žádná vylitá voda v batohu. Láhev je vhodná na sport a využije ji celá rodina, navíc má nádherný design. Já ji chci!

Více se dozvíte ZDE.

UGO má novou pobočku u nás v Karlíně a pomalu denně k nim chodím na čerstvou šťávu z ovoce či zeleniny. Žádný přidaný cukr. Teď přišli s letní novinkou - zkuste 100% šťávu UGO Meloun a Okurka! Skvělé osvěžení na letní dny.

Více se dozvíte ZDE.

Přes léto dostávají naše vlasy dost zabrat, proto jsme pro vás připravily testování keratinové kúry s peptidem hrachu od AloxxiZvyšuje hydrataci, působí jako ochranný štít před UVA/UVB paprsky a dodá vašim vlasům potřebné vitamíny. Na léto prostě nesmí chybět!

Více se dozvíte ZDE.

Z obálek časopisů na nás vykukují krásné ženy s dokonalou pletí. Je to ale tak ve skutečnosti? Medaprex přišel s projektem, který se zaměřuje na skutečné ženy se skutečnými problémy s pletí. S jakými nedostatky by chtěly pomoci a co je nevíce trápí? 

Více se dozvíte ZDE.

Pro velký zájem jsme pro vás ve spolupráci s BeconfiDentem připravili další cenovou bombu. Tentokrát 40% slevu na Dual Foam, který jste měly také možnost u nás otestovat. Krásný úsměv k létu přece patří!

Více se dozvíte ZDE.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[[*]]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

Hodnocení
13
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
renata
avatar
Alena
avatar
Dominika
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Eva
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Lenka
avatar
Lucie