Testovaly jste chytrý fitness náramek Niceboy se zabudovanou GPS a hlídaly svou fyzičku

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 12. 2018
do 16. 12. 2018

Niceboy X-fit GPS je neuvěřitelně nadupaný sporttester/chytrý náramek. Vestavěný GPS tracker s vlastní pamětí až na 7 dnů. 22 sportovních aktivit, ze kterých můžete vybírat. S nimi spojené přesné měření trasy, rychlosti, spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a další sportovní údaje.

Přehledná aplikace v češtině s detailním rozborem aktivit (např. tempo po kilometrech, graf srdečního tepu a další). Denní monitoring kroků, vzdálenosti, spálených kalorií či monitoring spánku. To vše na velkém a barevném, téměř palcovém OLED displeji. Náramek je navíc plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67) a vydrží bez nabíjení až 10 dní!

Zabudovaný GPS modul

Fitness náramek Niceboy X-fit GPS Vám pomůže s přesností monitorovat Vaše výkony bez nutnosti s sebou během aktivity nosit mobilní telefon a využívat jeho GPS. Díky zabudovanému GPS modulu získáte data o trase, vzdálenosti, rychlosti/tempu či převýšení, které můžete následně analyzovat v aplikaci (v českém jazyce). Sportovní módy vypočítávají údaje (např. spálené kalorie) přímo na míru zvolené aktivitě. Velmi praktické je také zobrazení trasy na Google Maps přímo v aplikaci.

Neuvěřitelné množství funkcí

Náramek umožňuje výběr až z 22 sportů. Od běžných, jako jsou běh, cyklistika, fotbal, tenis či lyžování, až po například jógu, spinning, švihadlo, plank či celou řadu dalších. Náramek tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie vypočítaly přesně dle konkrétního sportu.

Venkovní sporty navíc zaznamenávají řadu dalších informací získaných díky GPS modulu (údaje o trase, tempu/rychlosti, převýšení atd.). Náramek také provádí přímé měření srdečního tepu. Samozřejmostí jsou upozornění z telefonu, monitoring denních aktivit, monitoring spánku, budík (s vibracemi) a potěší i informace o aktuálním počasí.

 

Hodnocení
10
avatar
Zuzana
Fitness náramek s intuitivním ovládáním, mnoha funkcemi a v neposlední řadě příznivou cenou. Hodí se jak pro ženy tak pro muže. Nejlevnější přístroj na měření tepu v rámci fitness. Osobně používám na měření úseků, k dokonalosti chybí pouze lap timer, ale při takové cenové hladině se to dá odpustit.
klad intuitivní ovládání
klad silná GPS
klad chybí lap timer, ale to by nebyl za takovou cenu
avatar
Alena
Sportovní náramek Niceboy X-fit překonal všechna má očekávání. Je nejen hezký, ale i plně funkční. Hodí se všem běhavcům, cyklistům, lyžařům, turistům a a jiným sportovcům k moninoringu jejich denních aktivit. Měří nejen vzdálenost a spotřebované kalorie, ale i srdeční tep, převýšení, tempo a zaznamenává trasu. Je propojen s mobilem, díky čemuž víte o každém hovoru, zprávě z appek a nezmeškáte ani důležité smsky. Můžete jím ovládat hudbu i fotoaparát. Niceboy X-fit má velký barevný displej, na kterém je hned vidět datum, čas ale i třeba okolní teplota. Navíc je v české mutaci. Při běžném provozu Vydrží až 10 dní na jedno nabití. Je prostě perfektní!
klad design
klad výdrž
klad množství aktivit, které monitoruje
klad menu v češtině
avatar
Adéla
Když se mi dostal tento fitness náramek do ruky, myslela jsem si, že to bude senzační špičkově fungující věc. O tom, že jsou to super "hodinky" jsem se již přesvědčila, ale u spárování s telefonem jsem chvíli bojovala, stále ne a ne se spojit. Několikrát jsme musela oboje vypnout a zapnout než se to podařilo. Další podivnost co mě zarazila bylo počítání kroků. Počítá mi to kroky dvojnásobně a někdy i trojnásobně. Takže jsem z toho mírně zmatená, že to funguje tak podivně. Každopádně jinak je náramek úžasný, funkce sportu využívám maximálně a baterie vydrží opravdu v plném užívání téměř 10 dní.
klad elegantní a univerzální vzhled
klad dlouhá výdrž baterie
klad mnoho funkcí
klad český jazyk
klad horší spárování s mobilem
klad dvojnásobné až trojnásobné počítání kroků
avatar
Katka
Náramek je fajn parťákem na sportování. Během prvních pár dní jsem jej pořádně prověřila a mé poznatky jsou: 1. Spousta funkcí je bezpochyby plusem, ale ovládání jediným jednosměrným tlačítem zabere dost času. 2. Líbí se mi, že všechny potřebné údaje jsou pohromadě na displeji. 3. Spárování s telefonem funguje bezvadně a výborná věc je paměť náramku. 4. Mimo sport je pro mne neprakticky velký. Při každodenních činnostech mi překáží svou mohutností. Takže suma sumárum je to nejspíš o zžití, ale Niceboy může být na svou práci pyšný.
klad Funkce
klad Paměť
klad Aplikace
klad Mohutnost
klad Ovládání
příloha příloha
avatar
Eva
Fitness náramek s GPS modulem splnil všechna má očekávání. Je elegantní, nenápadný a přesto nadupaný 22 módy sportovních aktivit, funkcí krokoměru a měřením srdečního tepu. Z 22 sportovních aktivit si můžete vybírat a pak i přesně sledovat počet spálených kalorií, Vaši srdeční aktivitu, rychlost a délku trasy. Celé menu je v češtině, takže se ničeho nemusíte být a náramku hned porozumíte. Displej je barevný a co mi přijde super, tak voděodolný - tzn. že si ho klidně můžete vzít do bazénu, sprchy..... Baterie v náramku je nabíjecí a na jedno nabití mi vydržela cca 9 hodin. Se zapnutým GPS lokátorem je výdrž menší (cca 4 hodiny), ale opět naprosto dostačující. Pokud hledáte, stejně jako já, spolehlivého parťáka na pohyb a zajímá Vás detail toho pohybu, tak mohu tento náramek jen doporučit.
klad voděodolnost
klad výdrž baterie
klad velká nabídka sportů
příloha
avatar
Michaela
Náramek jsem vyzkoušela na běhání. Líbí se mi desing náramku a také mě překvapila cena.Zatím jsem o těchto náramcích jen četla,ale netroufla jsem si něco takového pořídit. Jsme oba s manželem sportovci,hlavně manžel běhá kvůli kilům, aby shodil, protože má sedavé zaměstnání.ňujeme funkce jako Oceňujeme funkce jako tepovou frekvenci,spotřebované kj. Náramek vhodný i na běžné nošení.
klad desing výrobku
klad snadnost použití
avatar
Veronika
Fitness náramek je naprosto parádní! Líbí se mi vzhledově, ale i funkčně. Sedí i na malou ruku. Baterie bez použití GPS vydrží opravdu dlouho, pokud je zapnutá, výdrž je zhruba 4 hodiny. Nastavení je velmi jednoduché, jen chvíli trvá, než se vypne aplikace (např. chůze). Při zapnutí sportu (aerobik) se měřila tepová frekvence hodně zvláštně, i u chůze jsem ji měla větší, ale třeba to bylo jen tím, že jsem ji zkoušela poprvé.
klad Vzhled
klad Funkčnost
klad Kontinuální měření tepové frekvence
klad Výběr z 22 sportů
klad Cena
klad Delší doba pro vypnutí jednotlivých sportů
klad Trochu zvláštní měření tepové frekvence
avatar
Irena
Hodinky mě nadchly spoustou funkci, které nabízí. Můžete si vybrat z několika vzhledů menu, je zde mnoho druhů sportů, i když do menu lze vybrat jen 4, ale můžete si je kdykoliv měnit. Je vidět indikátor stavu baterie, náramek vibruje. Při sundání z ruky doporučuji vypnout, jelikož se při zapnutých hodinkách rozbliká nepříjemné zelené světlo. Pěkné propojení s tel. Možnost propojení zpráv apod. Ještě doporučím detailnější nastavení kroků (cm) mě to snímalo nějak moc kroků, i když jsem se skoro ani nehla
klad pěkný vzhled
klad dlouhá výdrž baterie
klad indikátor baterie
klad vodotěsnost
klad spousty fukncí
klad výběr vzhledu menu
klad nepříjemné blikání po sundání hodinek z ruky
příloha
avatar
Milena
Náramek X-Fit je parádní a po 3 dnech návykový! Pořád koukám kolik mám nachozeno kroků, kolik jsem spálila kalorií a tak jak již 7 let nenosím hodinky koukám i na čas! Sice jsem se nemohla 2 dny domluvit s režimem spánku ale nakonec i ten si dal říct a po restartu přístroje i aplikace už krásně sám měří i spánek a nejen aktivitu :-) v porovnání se sestřiným ... má jinou značku, cenový rozdíl je 5500 korun ale o moc víc toho neumí ano je jiný , ona na něj nedá dopustit, ale mě naprosto vyhovuje tenhle! Změří co potřebuji a cena je oproti jejímu odost lepší! Za sebe doporučuji je super že se dá vybrat tolik sportovních aktivit zatím mám vyzkoušenou rychlou chůzi a jsem spokojena. Vše je jednoduché a nastavit to zvládne každý. Chvilku mi trvalo než jsem se naučila mazat zprávu na náramku ale za 3 minuty to šlo i mě... Opravdu parádní věc a doporučuji i jako dárek pro někoho kdo chodí třeba jen běhat.
klad náramek není těžký na ruce
klad v černé barvě je velice elegantní
klad rychle se sním zžijete
klad parádní je že víte přesně kolik máte dle aktivity spáleno kalotií
klad mám přehled o spánku což jsem dřív něměla a je to super!!
příloha
avatar
Jana
Jedním slovem je náramek Niceboy úplně super, ale rozepíši se více. Ve středu jsem objednala a již v pátek byl náramek u mne. což mě překvapila i rychlost dodání. Náramek byl nabitý, takže jsem ho ihned dala spárovat s telefonem abych mohla využívat, jednoduchá, velmi přehledná aplikace v češtině. Náramek je lehký, na ruce není ani znát. Designově se mi velmi líbí.Víkend jsem naplánovala sportovně, abych dala náramku zátěžový test a vyšel z toho naprosto skvěle, využili jsme i GPS .Je úžasné potom vidět v aplikaci přesnou trasu GPS kde jste běželi, ukáže se jakou rychlostí, v jakém tempu i jak se ve sportovní aktivitě pohyboval srdeční tep. Náramek je super dořešen, že nemusíte mít žádné nabíjecí kabely, neboť nabíjení má po odepnutí jedné strany pásku, naopak ve druém pásku je modul GPS. Se zapnutou GPS a s průběžným monitoringem srdečního tepu jsem se opravdu dostala něco mezi 3-4 hodiny jak výrobce slibuje, takže za mne naprosto super.
klad ano
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel