Otestovaly jste bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE pods se špičkovým designem

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
7x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 2. 2019
do 15. 3. 2019

 

NICEBOY HIVE PODS - 100% bezdrátová euforie

Niceboy HIVE pods jsou stylová True Wireless sluchátka s MaxxBass technologií, která Vás vtáhnou do světa hudby a okouzlí špičkovým designem. S HIVE pods a ergonomickým nabíjecím boxem si navíc budete užívat fantastický zvuk až po dobu 30 hodin.

Dokonalý zvuk s MaxxBass

S HIVE pods můžete definitivně zapomenout na jakékoli dráty a jen se nechat bezstarostně unášet na vlnách hudby. Díky vylepšenému čipsetu a technologii MaxxBass nabízí sluchátka perfektně vyvážený a plný zvuk, který si vás zcela podmaní. O stabilní spojení až do vzdálenosti 10 metrů se stará Bluetooth 4.2.

Praktické a pohodlné

Sluchátka Niceboy HIVE pods byla vyvinuta pro pohodlné nošení, proto jsou zvoleny lehké a příjemné materiály. V balení najdete 2 páry ušních špuntů různých velikostí, aby sluchátka sedla opravdu do každého ucha.

Klíčové vlastnosti

 • True Wireless (TWS) sluchátka
 • Skvělý zvuk s technologií MaxxBass
 • Autopárování (sluchátka se sama spárují po vytažení z boxu s vaším telefonem)
 • Výdrž až 30 hodin
 • Kvalitní materiály a elegantní zpracování
 • Smart Buttons – multifunkční tlačítka, díky kterým je veškeré ovládání situováno přímo na sluchátkách
 • Hands-free telefonní hovory
 • Ergonomický nabíjecí box

Obsah balení

 • True Wireless sluchátka Niceboy HIVE pods
 • Nabíjecí box
 • Nabíjecí USB kabel
 • 2 velikosti ušních špuntů (1x na sluchátkách, 1 x náhradní velikost)
 • Vícejazyčný návod (včetně češtiny)
Hodnocení
10
avatar
Petra
Tato bezdrátová sluchátka jsem si zamilovala. Se sluchátky chodím běhat, nosím je do posilovny a dělám X dalších věcí, rychle jsem si na ně zvykla a vůbec nemám strach, že bych je ztratila, skvěle mi drží v uchu. (na rozdíl od applepods) Zpracování těchto sluchátek je na velmi slušné úrovni - design a jejich celková funkčnost. Sluchátka se mi sama spárují a nemám žádný problém s odpojováním a dosahem, jako píší lidi níže. Sluchátka vydrží hrát 3 hodiny bez nabití a pak jsou během hodiny opět nabité, díky dokovacímu boxu. Zvuk je bezchybný.
klad Dokovací box
klad Jednoduchost
klad Design
klad Velikost
klad Bezchybný zvuk
klad nic
avatar
Evina
Sluchátka jsou skvělá! Velmi dobře drží v uších a jejich tvar mi sedí. Velmi mě překvapil silný a čistý zvuk, který jsem od tak malých a navíc bezdrátových sluchátek opravdu nečekala. Sluchátka vydrží hrát na jedno nabití zhruba 3 hodinky. Nabíjecí pouzdro se nabíjí velmi rychle a vydrží dlouho nabité. Sluchátka se sama automaticky spárují s telefonem, takže nemusíte nic zapínat a vypínat. Já jsem opravdu příjemně překvapena a mohu doporučit. Jen tak dál, Niceboy!
klad Zvuk
klad Design
klad Pouzdro
klad Výdrž
klad Baterie
klad nic
avatar
Alice
Po vybalení mě hned oslovil design samotných sluchátek, ale i design doku ve kterém jsou sluchátka uložena. Vše odpovídá těm nej požadavkům. Po prostudování manuálu, jsem jednoduše sluchátka spárovala s iPhone a mohla poslouchat. Sluchátka moc dobře sedí v uších a výborně tlumí okolní zvuky. Co se týká poslechu samotného, je opravdu super, vše je v pořádku. Nejvíc mě baví automatické párování, stačí je vyndat z doku a jedou, nemusíte zapínat ani vypínat, stačí vyndat z doku a jste spojeni.
klad design
klad nabíjení
klad nic
avatar
Blanka
Sluchátka jsem otestovala, a shledávám je jako skoro dokonalá. Super vzhled, spolehlivé bezdrátové spojení, krásný, čistý zvuk - plné basy! Na bezdrátové špunty je zvuk opravdu senzační! Také mi dost vyhovuje právě zvolený model špuntů, výborně odhlučňují okolní ruchy a šumy. Nabíjecí pouzdro je taky moc šikovné :) Snad jen jedinou výdrž sluchátek bych brala jako zápor, zatím bezdrátová sluchátka s nejnižší výdrží, co jsem kdy měla možnost vyzkoušet. Ale rozhodně převažují klady nad zápory, jednoznačně doporučuji!
klad Vzhled
klad Nbíjecí pouzdro
klad Kvalita zvuku
klad Výdržsluchátek
avatar
Adéla
Sluchátka Niceboy HIVE pods jsou malé praktické stylové. Na první pohled prostě bezchybné. Ale jsou bezchybné i z hlediska praktického? Zvládnou to co tvrdí prodejci? Na to vám teď odpovím. Zvuk Ten je opravdu výborný. V těchto sluchátkách zní dobře všechny druhy písniček od popu přes elektro až po lidovky. Když fouká vítr tak to snad ani nepoznáte prostě ten zvuk to nijak nepoškodí. Výdrž Sluchátka sama o sobě vydrží zhruba 2-3 hodiny hrani v kuse. S průběžným odkládáním do nabíjecího boxu vydrží zhruba těch slibovaných 30 hodin. Sluchátka Jsou dobré na delší cesty vlakem, na běhání (při běhání sluchátka nevypadávají). Na uklízení telefon si položíte někam na stůl a jestli nemáte opravdu přehnaně velký byt tak by tam neměl byt problem se signálem a přes zdi fungují. Ale když si dáte telefon do kapsy a jdete tak občas se ten zvuk v nich přeruší tak na vteřinu dvě Telefonování Je bezproblémové. Vy v pořádku slyšíte volajícího a on slyší v pořádku vás.
klad Super zvuk
klad Design na jedničku
klad Výdrž
klad Přenos signálu bluetooth když je telefon v kapse
avatar
Jana
Designově vyvedená sluchátka, s možností volby velikosti ušních špuntů podle potřeby. Skvěle drží v uších, po chvilce se přestanete bát, že je někde ztratíte. Zvuk je s ohledem na velikost sluchátek dostatečně kvalitní. Zpracování sluchátek je na dobré úrovni. Příjemná je možnost využití sluchátek jako handsfree. Párování sluchátek je jednoduché a bezproblémové i s častým přechodem mezi zařízeními. Ovládání pomocí dvou tlačítek na levém a pravém sluchátku je intuitivní a snadno se zapamatuje. Nabíjení a uschování v dokovacím boxu je dobře vyřešeno, výdrž baterie boxu je více než dostatečná, samotných sluchátek by mohla být lepší.
klad Kvalitní zpracování
klad Nabíjecí box
klad Dobrý zvuk
klad Jednoduché ovládání
klad Menší výdrž baterie sluchátek
avatar
Erika
Bezdrátová sluchátka jsou bezesporu super! Nejen že jsou úplně bezdrátová (bez jakýchkoliv spojovacích kabelů) a tudíž jsou velmi pohodlná a dávají volnost při pohybu, při řízení, telefonování atd. Dokonce i mně skvěle drží v uších (což se např. nedá říct o konkurenci od Applu) a nevypadávají. Zaujalo mě praktické nabíjecí pouzdro, které umí sluchátka dobít a navíc ukazuje jejich nabití a nabíjení decentními diodami. Překvapilo mě i automatické spárování sluchátek a telefonu, které s mým iPhonem funguje skvěle. Ovládání na sluchátkách je pro mě také naprostá novinka, trochu déle jsem si na něj zvykala, ale teď Jsem naprosto nadšená, jiná sluchátka už nechci. :-) Všem vřele doporučuji!
klad rychlé a jednoduché spárování
klad nabíjecí pouzdro
klad poměrně náročné ovládání na zapamatování
klad vždy hrají obě sluchátka
klad pokud chcete jedno sluchátko odložit do krabičky, přehrávání se přeruší
klad moc mi nesluší :)
avatar
Martina
Bezvadná sluchátka! Skvělý zvuk, žádný šum a velká výdrž... jako plus je hezký a nenápadný design. Velký dosah (dobře hrají i přes čtyřpokojový byt, signál ztrácejí až na chodbě o patro níž). Nabíjecí box vypadá velmi elegantně, rychle se nabíjí a dlouho vydrží. I přes to všechno mají velkou vadu - nesedí mi do ucha. I přes 3! velikosti špuntů mi padají z ucha. Ale manžel je šťastný - musím mu je přenechat (sedí mu nejmenší velikost špuntu).
klad Vhled
klad Zvuk
klad Výdrž
klad nedrží mi v uších
avatar
Jana
Jsem nadšená z testování těchto bezdrátových sluchátek. Zvuk je naprosto dokonalý, když hudbu slyším, tak nevnímám nic jiného, připadám si jako v jiné dimenzi. Sluchátka mě nijak netlačí v uších, jsou lehká, takže mi nevadí, když je mám v uších i několik hodin.Baterie vydrží i tři dny bez dobití, úplné nabití trvá jen hodinku,takže spokojenost. Jediné, s čím jsem měla zpočátku problém, bylo první nastavení a spárování s telefonem. Nejsem moc technický typ, a tak mi to trvalo několik hodin, než se mi je povedlo nastavit, nejprve mi hrálo jen jedno sluchátko, ale nakonec se mi to s pomocí rad od manžela podařilo a vychutnávám si úžasný zvuk na maximum.
klad dokonalý zvuk
klad design a lehkost sluchátek
klad dlouhá výdrž nabitých sluchátek
klad první nastavení a spárování s telefonem
příloha příloha
avatar
Jana
Ze sluchátek jsem nadšená. Kromě dobrého zvuku mají i skvělý dosah - můžu chodit po celém bytě a pořád fungují - i když je mezi nimi a mobilem třeba zeď. Jsou skvělé jak na poslech hudby, tak i na telefonování. Mají dlouhou výdrž baterie a ovládání pomocí tlačítek je intuitivní.
klad Skvělý dosah
klad Dlouhá výdrž baterie
klad Hezký box i sluchátka
klad -
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel