Testovaly jsme noční legíny Bellinda Active Slimmer. Vyzkoušely jste také? Zajímá nás vaše hodnocení.

image
otestováno
Počet recenzí
59
jak jste hodnotily
5
49x
4
8x
3
2x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 28. 1. 2015
do 28. 2. 2015

Hubnoucí spodní prádlo i na spaní?

Bellinda přichází s novinkou hubnoucích legín na spaní, které doplňují úspěšnou řadu spodního hubnoucího prádla ACTIVE SLIMMER. Hubnout tedy můžete, i když spíte.

Spousta zákaznic značky Bellinda si již ověřila, že nemusí nijak měnit svůj zaběhnutý rytmus a přesto bude mít jejich postava krásné křivky.
Jako předešlé produkty z této řady i Active Slimmer noční legíny obsahují Acti-Mineral Complex®, který v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami. Tato průběžná masáž stimuluje metabolismus a podporuje krevní oběh.

Inovativní noční legíny Active Slimmer Vám mohou pomoci docílit štíhlejší siluety během 28 nocí (až -3,4 cm v pase, až -3,4 cm přes stehna a až -3,8 cm přes kolena*) a s viditelným efektem už po 7 nocích**.

TEST: *Maximálně zjištěný úbytek centimetrů, součet výsledků obou stehen a obou kolen (průměr ze všech výsledků je -0,6 cm přes boky, -0,7 cm přes pravé stehno, -0,6 cm přes levé stehno, -0,7 cm přes pravé koleno, -0,6 cm přes levé koleno). Výsledky se mohou lišit v závislosti na váze a tvaru každé postavy. ** Výsledky po 7 nocích, 54% žen mělo jemnější pokožku.

Hubnoucí noční legíny nabízí Bellinda v šedé variantě, ve velikostech S, M a L.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
59
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Barunka
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Na tento produkt od firmy Bellinda jsem byla zvědavá. Trochu jsem se obávala materiálu, jestli bude příjemný na spaní. Nakonec mě příjemně překvapilo, že spaní v nich bylo pohodlné, nikde nic neškrtilo. Co mě ale zarazilo, byla informace na krabičce, kde výrobce uvádí, že se legíny testovaly na 24 ženách, což mi tedy přijde docela malý počet...Každopádně ráno po svlečení jsem měla nohy hladší a jemnější,obvod nohou se malinko zmenšil, nemohu však objektivně posoudit, zda to bylo díky legínám, nebo to bylo po úpravě stravy. Na legíny jsem si zvykla a budu je nosit i nádále.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Magdalena
klad Vyzkousela jsem a byly fajn. Po porodu jsem je vyuzila nejvic kila sli celkem rychle dolu. Dobre se i udrzovaly a vydrzely mi pres dva roky. Material velmi prijemny a to trpim na atopicky exem. Jeste jedny by se hodily...
avatar
renata
avatar
Marcela
klad Děkuji za možnost otestovat noční legíny Bellinda. Nečekala jsem, že se v nich bude tak příjemně spát. Nepociťovala jsem žádné pocení, jsou velice prodyšné. Každý večer jsem je poctivě navlékala. Zpočátku se navlékaly hůře, ale pozděj se mi zdály volné, tak jsem je asi po třech dnech prala. Konečný výsledek po měsíci byl celkem úspěšný. Lýtko a stehno jsem měla o 1 cm slabší a pocit hladší a pevnější pokožky.
avatar
Adéla
klad Na tento produkt jsem byla velmi zvědavá a na testování jsem se vrhla hned, jak legíny dorazily. Objednala jsem si velikost L a musím říct, že jsem měla problém se do nich nasoukat, ale po delším používání se již poddaly a šlo to lépe. Legíny jsou z polyamidu, ale mají bavlněný klínek, takže jsem si zvykla, protož běžně spím v bavlně. A teď k samotným účinkům: určitě mi pomohly vyhladit pokožku na stehnech, ,hubnoucí účinky mají také, protože jsem se nijak neomezovala v jídle, ani víc necvičila a před pár dny jsem si musela přitáhnout kalhoty, protože mi byly volnější. Doporučila bych vyzkoušet, když potřebujete sundat nějaké to deko či kilčo :)
avatar
Jana
klad Nejdříve bych chtěla poděkovat ,že jsem měla možnost testovat tyto legíny,moc jsem tomu nevěřila,ale ono to fakt funguje.S testováním jsem začala ihned ten večer jak dorazily , materiál je moc příjemný,napřed jsem si myslela,že se do nich nenasoukám,ale šlo to bezvadně,díky materiálu a už při jejich oblečení jsem se cítila hrozně fajn,stehna se zmenšily o 1cm hned po týdnu,tak i boky,kůži mám vyhlazenou a jemnou a protože ještě potřebuji ubrat v pase a to co nejvíce,legíny budou na nočním programu co nejdéle.
avatar
Alena
klad Legíny jsou z příjemného materiálu, materiál je dost pružný i když ze začátku jsem měla docela problém se do nich dostat :-) na spaní jsou velice pohodlné, nikde to nedřelo, neškrtilo a ani jsem se v nich nepotila.Pokud jsem měřila správně na stehnech a kolem pasu mi ubylo 0,5 cm.Legíny jako takové na mě udělaly celkově dojem velmi dobrý a nevěřila bych, že to opravdu funguje :-)
avatar
Olga
klad I já dostala k testování noční legíny. Po rozbalení jsem se zděsila jejich "malinkostí". Nicméně jsou krásně průžné a příjemné na tělo. V noci i jemně hřejí. Po počátečním a dnešním měření mám zhruba centimetr dole ve všech partiích - pas, boky, stehna a lýtka. Dietu jsem při jejich nošení nedržela, takže opravdu fungují. Já moc děkuji za možnost testování. A abych nezapomněla, pokožka je mnohem jemnější, celulitida mizí.
avatar
Vladimíra
klad Materiál legin je velmi příjemný. Když jsem je vyndala z krabice, nevěřila jsem, že se do nich narvu. Ale povedlo se. Přibližně v půlce testování se už na mě "přizpůsobily". Po sedmi dnech jsem se změřila a v mírách nezpozorovala žádnou změnu. Pouze na dotek mi kůže přišla taková hladší. Po 4 týdnech se můj pas a boky o centimetr scvrkly. Stejně tak i na kolenou. Na stehnech byla změna dokonce 2 cm! Protože jsem pro to absolutně nic neudělala, vypadá to, že leginy skutečně fungují :).
avatar
Alena
avatar
Eva
klad Tak i já se přidávám k pozitivnímu hodnocení legín. Materiál je velmi příjemný, mají krásnou barvičku. Hned jak mi legíny přišly, jsem se pustila do testování :) a výsledek? Opravdu to funguje. Pokožka je hladší a přes boky mi ubylo 1,5 cm a přes stehna 1 cm. Takže já jsem moc spokojená a určitě doporučuji. Koupím si ještě jedny, které budu používat na domácí cvičení.
avatar
HANA
klad Ráda bych zhubla a ve spaní by se mi to líbílo víc než někde v posilovně.Zatím jserm o tom jen slyšela,tak si je asi pořídím a uvidíme ,jaký to bude mít vliv na moji postavu.Dám ráda vědět,až vyzkouším
klad Nevím zatím o ničem negativním,musí se to asi nejdříve vyzkoušet.Určitě je to lepší,než do sebe rvát spoustu prášků na hubnutí a výsledek není nikde stejně vidět.Tak jedině vyzkoušet a pak mohu odpovědět
Zobrazit více recenzí