Nové letní sezónní 100% UGO šťávy Meloun a Okurka

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotily
5
49x
4
17x
3
12x
2
13x
1
4x
doporučuje
69 %
Testováno v období
od 8. 7. 2015
do 30. 11. -0001

UGO Meloun a Okurka - nové osvěžující letní sezónní UGO šťávy v lahvičce.

První nepasterovaná 100% okurková a melounová šťáva v CZ i SK, která vydrží v teplotě 2-8 °C až 4 týdny!

UGO šťáva bez přidaného cukru a vody je paskalizovaná, ošetřená vysokým tlakem, který zahubí nežádoucí mikoorganismy a plísně, ale zachová živiny a přirozenou chuť a barvu.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
95
avatar
Jana
klad Jelikož jsem se v létě dala na různé ovocné a zeleninové št´ávy, výhra mě moc potěšila. Konečně jsem měla nápoje pěkně připravené v lahvičkách, škoda, že nebyly větší. Pila jsem je jako odpolední svačinku, měla jsem je na osvěžení. Zajímavé příchutě. Jedna sladká, druhá nakyslá,ale moc fajn. Chutnají dobře vychlazené.Lahvičky jsou malé, skladné a pěkně se hodí na cesty.
klad Jedině cena.
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
avatar
Dita
klad Balení je fajn skladné a vhodné do kabelky. Pobočky UGO pravidelně navštěvuji. Mezi nápoji z čerstvého ovoce mám řadu favoritů. Tyto dvě příchutě mě však opravdu nezaujaly. Ve skutečnosti nejde vlastně o dvě příchutě, ale melounové pití obsahuje též pomeranč a jahody a okurkové jablko a citrón. Takže pokud si někdo udělá chuť na melou a okurku, tak bude zklamán. Malá mi to pila. Kladně hodnotím úpravu pití a "zdravost", nepasterovaná 100%ní šťáva.
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Dorota
avatar
Marcela
klad Testovala jsem obě šťávy a obě mi chutnaly. Asi víc mi chutnala okurková, tam byla okurka docela cítit. Sice mi to trošku připadalo, jako když piju šťávu z okurkového salátu, ale já jí mám ráda, tak mi tato okurková taky chutnala :-) U melounové mi ta chuť melounu nepřipadala moc výrazná, ale také špatná nebyla. Oceňuji, že se jedná o čitě přírodní šťávy, bez čehokoliv přidaného. A nejsou ani nijak strašně přeslazené. Takže já bych je do horkého léta doporučila.
avatar
Zdena
klad Jediné, co na těchto šťávách hodnotím pozitivně je balení, které se dobře vejde do kabelky a tím pádem ho můžeme mít vždy po ruce. Na melonovou jsem se hodně těšila. Bohužel mě zklamala. Chuť byla taková nijaká až mírně nahořklá. Po vypití jsem cítila zvláštní pachuť. Okurková byla chuťově lepší, ale na mě dost kyselá.
avatar
Lenka
klad U testovaných šťáv mi vyhovuje "kabelkové balení". Vychlazené jsou osvěžující. Chuťově nejsou přeslazené. V melounové jsem cítila spíše pomeranč, v okurkové byl výraznější citron. Kdo vyznává výraznější chutě, pro toho štáva asi nebude to pravé...
avatar
Věra
avatar
Iveta
klad UGO šťáva meloun obsahuje meloun (80%), pomeranč (14%) a jahodu (6%). Mé chuťové pohárky nejvíce cítí chuť pomeranče, která je nakyslá. Z počátku mi šťáva nechutnala, ale s každým dalším lokem to bylo lepší. Zřejmě již nejsem zvyklá na čistě přírodní chutě, ale pro mě by byla lepší kombinace melouna s lehkým dochucením třeba mátou nebo zázvorem než mix různého ovoce. Ale i po vypití této kombinace jsem se cítila příjemně osvěženě. UGO šťáva okurka obsahuje kromě okurky i jablko a citron. Okurka je zastoupena 60%, jablko 38% a citron 2%. UGO okurka má velmi zajímavou barvu připomínající světlý brčál. Průběh byl stejný jako u UGO meloun, tzn. že ze začátku mě nechutnala a na konci přišlo osvěžení. Z obou chutí upřednostňuji UGO Meloun. Velmi oceňuji velikost lahvičky a její tvar, který se příjemně drží v ruce.
avatar
Eva
klad Potěšilo mě balení šťáv, malé, skladné, to se prostě jako náhrada nějakého kousku ovoce neztratí.
klad Melounová příchuť byla příjemně nasládlá, okurková zase správně zeleninová, "zdravá". Vcelku to šlo a šťávy nebyly špatné.
klad Úplně mi chuťové kombinace nesedly, v budoucnu si je asi nepořídím. Okurková byla po okurce nahořklá (ale to je asi o zvyku, mně to prostě nevyhovalo, avšak ani obyčejné okurce nijak extra neholduji.)
klad Na melounovou jsem se velmi těšila, ale neměla takovou tu osvěžující chuť jako čerstvý meloun, dokonce mi přišlo, jak kdyby byla z již lehce přešlých melounů, chuť byla lehce nakyslá.
avatar
renata
avatar
Markéta
klad Šťávy Ugo jsou mou srdcovkou. Mám je velmi ráda hlavně proto, že jsou bez konzervantů. Jsem ráda, že se dnes více a více dostáváme k opravdu přírodním produktům. Více mi chutnala šťáva s okurkou - přišla mi netradičnější.
avatar
Hana
klad Na šťávách jsem si moc pochutnala, oba druhy mají dost nezvyklou chuť, ale na letní osvěžení jsou geniální. Manželovi tyto chutě moc nesedly, ale i přesto mi je vypil :) V horkých letních dnech si je ráda opět koupím.
avatar
Marcela
klad Štávy UGO jsem nejprve ochutnala nevychlazené. To nebyly nic moc. Při druhém testování, již vychlazeného produktu šťáva chutnala podstatně lépe. Okurková je nakyslejší po citronu, jablko v ní moc necítím. Melounová je sladší, ale chuť je taková nevýrazná. Oceňuji, že štávy jsou bez konzervantů.
avatar
Bohumila
klad Ze začátku mi šťávy extra nechutnaly. Je to ale tím, že člověk na to není zvyklý. Postupně jsem si zvykla a chuť jsem akceptovala jako něco nového. Každopádně to je velmi zdravá věc a to je nejdůležitější.
avatar
Zuzana
klad K testování jsem dostala 3 melounové a 3 okurkové ugo nápoje, oceňuji složení bez chemických přísad na čistě přírodní bázi. Jako první jsem vyzkoušela melounový nápoj a nahradila ho svým ranním smoothie a moc mi chutnal, ne moc sladký, příjemně osvěžující. S další ochutnávkou jsem pokračovala spolu s kamarádkou, které chutnaly oba nápoje, okurkový je méně sladký, ale taky osvěžující, co v letních dnech určitě ocení každá z nás. Balení je praktické a za mně urcitě můžu jen doporučit :-)
avatar
Jitka
klad Dost často si dělám ovocné a zeleninové šťávy doma, proto když přišla nabídka k otestování šťáv UGO, moc ráda jsem se zapojila. Popravdě jsem čekala více. Okurková šťáva mi celkem chutnala, ale co se týká melounové, tak mi přišla nevýrazná a hodně vodová. Mám se šťávy UGO zkušenosti a vždy jsem byla spokojená, ale nová příchuť meloun mě tedy moc nenadchla.
avatar
Adéla
klad Po přečtení zdejších recenzí jsem byla lehce rozpačitá a zároveň zvědavá, jaké ty šťávy opravdu budou. První jsem testovala okurkovou příchuť, vychlazená byla příjemně osvěžující, vhodná pro lidi, kteří neradi sladké (chuťově mi připomínala okurkový salát :)), melounová příchuť mi moc nechutnala, chuť byla nevýrazná, jakoby z nezralého ovoce. Oceňuji, že jsou šťávy bez přidaného cukru a konzervantů, doporučuji jako denní dávku vitamínů, já osobně bych si tyto dvě příchutě nejspíš už nekoupila.
avatar
Eva
klad Více mi chutnala kombinace s melounem a jahodou.Co nejvíce oceňuji je, že šťávy neobsahují žádné dochucovadla a konzervanty, takže jsou skvělé i pro děti. Mojí dceři šťáva chutnala i přesto, že není sladká, jako většina šťáv a džusu na trhu. Šťáva musí být opravdu chlazená, tak je chutnější.
klad Na začátku jsem byla chutí spíše překvapená, protože tyto kombinace ovoce a zeleniny jsem předtím nikdy nezkoušela, a na první hlt mě příliš neoslovila. Ale je to jen o zvyku, protože postupně jsem si na štávě pochutnala.
Zobrazit více recenzí