Nové letní sezónní 100% UGO šťávy Meloun a Okurka

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotily
5
49x
4
17x
3
12x
2
13x
1
4x
doporučuje
69 %
Testováno v období
od 8. 7. 2015
do 30. 11. -0001

UGO Meloun a Okurka - nové osvěžující letní sezónní UGO šťávy v lahvičce.

První nepasterovaná 100% okurková a melounová šťáva v CZ i SK, která vydrží v teplotě 2-8 °C až 4 týdny!

UGO šťáva bez přidaného cukru a vody je paskalizovaná, ošetřená vysokým tlakem, který zahubí nežádoucí mikoorganismy a plísně, ale zachová živiny a přirozenou chuť a barvu.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
95
avatar
Jana
klad Jelikož jsem se v létě dala na různé ovocné a zeleninové št´ávy, výhra mě moc potěšila. Konečně jsem měla nápoje pěkně připravené v lahvičkách, škoda, že nebyly větší. Pila jsem je jako odpolední svačinku, měla jsem je na osvěžení. Zajímavé příchutě. Jedna sladká, druhá nakyslá,ale moc fajn. Chutnají dobře vychlazené.Lahvičky jsou malé, skladné a pěkně se hodí na cesty.
klad Jedině cena.
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
avatar
Dita
klad Balení je fajn skladné a vhodné do kabelky. Pobočky UGO pravidelně navštěvuji. Mezi nápoji z čerstvého ovoce mám řadu favoritů. Tyto dvě příchutě mě však opravdu nezaujaly. Ve skutečnosti nejde vlastně o dvě příchutě, ale melounové pití obsahuje též pomeranč a jahody a okurkové jablko a citrón. Takže pokud si někdo udělá chuť na melou a okurku, tak bude zklamán. Malá mi to pila. Kladně hodnotím úpravu pití a "zdravost", nepasterovaná 100%ní šťáva.
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Dorota
avatar
Marcela
klad Testovala jsem obě šťávy a obě mi chutnaly. Asi víc mi chutnala okurková, tam byla okurka docela cítit. Sice mi to trošku připadalo, jako když piju šťávu z okurkového salátu, ale já jí mám ráda, tak mi tato okurková taky chutnala :-) U melounové mi ta chuť melounu nepřipadala moc výrazná, ale také špatná nebyla. Oceňuji, že se jedná o čitě přírodní šťávy, bez čehokoliv přidaného. A nejsou ani nijak strašně přeslazené. Takže já bych je do horkého léta doporučila.
avatar
Zdena
klad Jediné, co na těchto šťávách hodnotím pozitivně je balení, které se dobře vejde do kabelky a tím pádem ho můžeme mít vždy po ruce. Na melonovou jsem se hodně těšila. Bohužel mě zklamala. Chuť byla taková nijaká až mírně nahořklá. Po vypití jsem cítila zvláštní pachuť. Okurková byla chuťově lepší, ale na mě dost kyselá.
avatar
Lenka
klad U testovaných šťáv mi vyhovuje "kabelkové balení". Vychlazené jsou osvěžující. Chuťově nejsou přeslazené. V melounové jsem cítila spíše pomeranč, v okurkové byl výraznější citron. Kdo vyznává výraznější chutě, pro toho štáva asi nebude to pravé...
avatar
Věra
avatar
Iveta
klad UGO šťáva meloun obsahuje meloun (80%), pomeranč (14%) a jahodu (6%). Mé chuťové pohárky nejvíce cítí chuť pomeranče, která je nakyslá. Z počátku mi šťáva nechutnala, ale s každým dalším lokem to bylo lepší. Zřejmě již nejsem zvyklá na čistě přírodní chutě, ale pro mě by byla lepší kombinace melouna s lehkým dochucením třeba mátou nebo zázvorem než mix různého ovoce. Ale i po vypití této kombinace jsem se cítila příjemně osvěženě. UGO šťáva okurka obsahuje kromě okurky i jablko a citron. Okurka je zastoupena 60%, jablko 38% a citron 2%. UGO okurka má velmi zajímavou barvu připomínající světlý brčál. Průběh byl stejný jako u UGO meloun, tzn. že ze začátku mě nechutnala a na konci přišlo osvěžení. Z obou chutí upřednostňuji UGO Meloun. Velmi oceňuji velikost lahvičky a její tvar, který se příjemně drží v ruce.
avatar
Eva
klad Potěšilo mě balení šťáv, malé, skladné, to se prostě jako náhrada nějakého kousku ovoce neztratí.
klad Melounová příchuť byla příjemně nasládlá, okurková zase správně zeleninová, "zdravá". Vcelku to šlo a šťávy nebyly špatné.
klad Úplně mi chuťové kombinace nesedly, v budoucnu si je asi nepořídím. Okurková byla po okurce nahořklá (ale to je asi o zvyku, mně to prostě nevyhovalo, avšak ani obyčejné okurce nijak extra neholduji.)
klad Na melounovou jsem se velmi těšila, ale neměla takovou tu osvěžující chuť jako čerstvý meloun, dokonce mi přišlo, jak kdyby byla z již lehce přešlých melounů, chuť byla lehce nakyslá.
avatar
renata
avatar
Markéta
klad Šťávy Ugo jsou mou srdcovkou. Mám je velmi ráda hlavně proto, že jsou bez konzervantů. Jsem ráda, že se dnes více a více dostáváme k opravdu přírodním produktům. Více mi chutnala šťáva s okurkou - přišla mi netradičnější.
avatar
Hana
klad Na šťávách jsem si moc pochutnala, oba druhy mají dost nezvyklou chuť, ale na letní osvěžení jsou geniální. Manželovi tyto chutě moc nesedly, ale i přesto mi je vypil :) V horkých letních dnech si je ráda opět koupím.
avatar
Marcela
klad Štávy UGO jsem nejprve ochutnala nevychlazené. To nebyly nic moc. Při druhém testování, již vychlazeného produktu šťáva chutnala podstatně lépe. Okurková je nakyslejší po citronu, jablko v ní moc necítím. Melounová je sladší, ale chuť je taková nevýrazná. Oceňuji, že štávy jsou bez konzervantů.
avatar
Bohumila
klad Ze začátku mi šťávy extra nechutnaly. Je to ale tím, že člověk na to není zvyklý. Postupně jsem si zvykla a chuť jsem akceptovala jako něco nového. Každopádně to je velmi zdravá věc a to je nejdůležitější.
avatar
Zuzana
klad K testování jsem dostala 3 melounové a 3 okurkové ugo nápoje, oceňuji složení bez chemických přísad na čistě přírodní bázi. Jako první jsem vyzkoušela melounový nápoj a nahradila ho svým ranním smoothie a moc mi chutnal, ne moc sladký, příjemně osvěžující. S další ochutnávkou jsem pokračovala spolu s kamarádkou, které chutnaly oba nápoje, okurkový je méně sladký, ale taky osvěžující, co v letních dnech určitě ocení každá z nás. Balení je praktické a za mně urcitě můžu jen doporučit :-)
avatar
Jitka
klad Dost často si dělám ovocné a zeleninové šťávy doma, proto když přišla nabídka k otestování šťáv UGO, moc ráda jsem se zapojila. Popravdě jsem čekala více. Okurková šťáva mi celkem chutnala, ale co se týká melounové, tak mi přišla nevýrazná a hodně vodová. Mám se šťávy UGO zkušenosti a vždy jsem byla spokojená, ale nová příchuť meloun mě tedy moc nenadchla.
avatar
Adéla
klad Po přečtení zdejších recenzí jsem byla lehce rozpačitá a zároveň zvědavá, jaké ty šťávy opravdu budou. První jsem testovala okurkovou příchuť, vychlazená byla příjemně osvěžující, vhodná pro lidi, kteří neradi sladké (chuťově mi připomínala okurkový salát :)), melounová příchuť mi moc nechutnala, chuť byla nevýrazná, jakoby z nezralého ovoce. Oceňuji, že jsou šťávy bez přidaného cukru a konzervantů, doporučuji jako denní dávku vitamínů, já osobně bych si tyto dvě příchutě nejspíš už nekoupila.
avatar
Eva
klad Více mi chutnala kombinace s melounem a jahodou.Co nejvíce oceňuji je, že šťávy neobsahují žádné dochucovadla a konzervanty, takže jsou skvělé i pro děti. Mojí dceři šťáva chutnala i přesto, že není sladká, jako většina šťáv a džusu na trhu. Šťáva musí být opravdu chlazená, tak je chutnější.
klad Na začátku jsem byla chutí spíše překvapená, protože tyto kombinace ovoce a zeleniny jsem předtím nikdy nezkoušela, a na první hlt mě příliš neoslovila. Ale je to jen o zvyku, protože postupně jsem si na štávě pochutnala.
avatar
Lucie
klad Jako pravidelná návštěvnice Ugo barů jsem byla ráda, že jsem uspěla v této testovací výzvě. Líbilo se mi balení šťáv, ovšem ani jedna z testovaných příchutí si mě nezískala. Překvapilo mě, že lepší z obou příchutí pro mě byla okurková, což jsem nečekala, ale ani ta si mě příliš nezískala. Domnívám se, že melounová i okurková šťáva by si mohla získat své příznivce, dle mého názoru nejsou tyto chutě dobře sladěné, asi bych nepřidávala do melounové šťávy zrovna pomeranč, k okurce bych nepřidávala jablko… I nadále zůstávám věrnou zákaznicí Ugo barů, také velké balení Ugovo šťáv z hypermarketů bude i nadále běžnou součástí mých nákupů, tyto dvě testované příchutě si však rozhodně nekoupím.
avatar
Dagmar
avatar
Helena
klad Balení super, způsob zpracování super, ale ani jedna z testovaných příchutí mě nenadchla. Všeobecně mám čerstvé ovocné šťávy ráda a ráda experimentuji a zkouším nové a mnohdy i netradiční příchutě, tyto kombinace mě ale nezískaly:-( Z melounové šťávy jsem cítila všechno, jen ne meloun. 
klad
avatar
Taťána
klad Testovala jsem šťávu směs Meloun, pomeranč a jahoda a Okurka, jablko a citron. Balení 200ml je příjemné, na cesty, do auta. Ale šťávy musí být vychlazené, alespoň mně teplé nechutnaly. Pak bych raději ocenila balení větší, ke konzumaci doma. Chuť byla nezvyklá, pro mne je lepší varianta Meloun, pomeranč a jahoda. Okurka mi moc nešla, vypila jsem ji, ale nekoupila bych si tuto příchuť, i když okurky ráda mám. Šťávy jsou přírodní, takže je krátká doba trvanlivosti. Doporučuji, ale spíše Meloun než Okurku.
avatar
Petra
klad Předem musím napsat, že nejsem zrovna milovník zeleninových šťáv. Nicméně okurky i melouny mám moc ráda. Okurkové šťávě jsem moc šanci nedávala, na Melounovou jsem se těšila. Nejdřív jsem ochutnala melounovou šťávu, příliš mi nechutnala, cítila jsem zde spíše nakyslou chuť pomeranče. Okurková šťáva mi přišla více autentická, její chuť bych přirovnala k nálevu okurkového salátu bez octa. No - můj šálek čaje tyto šťávy nejsou. Musím ocenit, že mají opravdu reálnou chuť zeleniny. Takže jejich milovník si určitě pochutná, já ale dám předost těm ovocným.
avatar
Hana
klad Po šťávách se u nás jen zaprášilo. Melounová má výraznější ovocnou chuť, byla výborná. Okurková byla více vodovější, jemnější, ale také chutnala. Šťávy nejsou přeslazené, takže spolehlivě zaženou i žízeň. Malé balení je skvělé i na cesty jako svačinka. Štávy jsou čistě přírodní, bez konzervantů a je to na chuti znát. Líbí se mi i design lahviček, moc pěkné. Oceňuji i velmi vstřícný a ochotný přístup v kanceláři v Brně. Děkuji.
avatar
Věra
klad Ugova šťáva mě moc nenadchla. Oceňuji snad jen praktické malé balení. Pokud je šťáva studená, dá se vypít, ale moc mi nechutná ani jedna z příchutí. Raději bych si koupila čerstvou Ugovu šťávu, ta je mnohem lepší nebo letní ovoce či zeleninu.
avatar
Alena
avatar
Kristýna
klad Děkuji za možnost testování.
klad Nějak mě neoslovily. Ale vypít se daly.
klad Určitě bych si zvykla. Vychlazené jsou celkem dobré. Škoda že meloun tam není pořádně cítit myslím že by to bylo chutnější. Praktické balení do kabelky.
avatar
Dominika
klad Tak konečně jsem šťávy také ochutnala a mně tedy obě příchutě velice chutnají. Je to pro mě skvělá varianta jak do sebe během dne dostat dávku ovoce i zeleniny. Balení je to opravdu akorát do kabelky.
avatar
Markéta
klad Jako první chci poděkovat za možnost tyto šťávy otestovat. Protože si často dělám sama doma šťávičky v odšťavňovači, tak mě chutě moc nepřekvapili, protože například jablíčka s okurkou si dělám často. Proto jsem se jako první jala ochutnat příchuť melounovou, která mě opravdu svojí chutí moc mile překvapila. Je opravdu výborná, moc mě chutná. Je takový trošku kyselejší a je v tom dost cítit pomeranč, který přebije melounovou chuť. Okurková příchuť mě chutná víc, protože jsem na ni zvyklá, jen je v tom navíc citron, který si já běžně do šťávy domácí nedávám ale o to je pro mě zajímavější, Za mě tyto šťávy opravdu doporučuji, já si je sice dělám doma sama ale ty vydrží tak 1 den, takže tyto jsou ideální když není čas nebo dostatek ovoce doma a taky na cesty. Určitě si je koupím na dovolenou, abych stále měla dostatek vitamínů, protože jinak já ovoce bohužel, než tekutou formou nedostanu. Pro mě jsou tyto šťávičky ideální,.
avatar
Renáta
klad Na tyto šťávy jsem byla opravdu velmi zvědavá. Trochu mě překvapilo, že chuťově byla pro celou rodinu lepší ta okurková, která v parném létě přišla vhod svou osvěžující chutí. Bohužel mě velmi zklamala melounová, její chuť meloun nepřipomínala ani náhodou. Možná je problém trochu ve složení meloun - jahody pomeranč, trochu moc překombinováno. Jinak šťávy Ugo jsou u nás velmi oblíbené, ale než meloun to raději červená řepa :)
avatar
Marika
avatar
veronika
klad UGO ŠŤÁVY -kombinace příchutí trošku nezvyklá, ale mě chutnaly. Vychlazené byly příjemně osvěžující a chutově taky dobré a příjemné přírodní chuti (žádná umělá lepivá sladidla).Určitě bych si opět pořídila,i když možná asi kombinacemi trošku pro mě trošku jinými, ale jinak určitě super a doporučuji.
avatar
Eva
klad Výrobek je asi zdravý, v pěkném balení, které by užilo i větší velikost v případě, že by výrobek i lépe chutnal. Protože ale hodnotím sezónní příchuť Meloun a Okurka, nemohu dát více než 30%. Začala jsem melounem, to bylo zklamání - šťáva je divně cítit, více než avizované ovoce jsem cítila mrkev, po napití tedy mi dělalo problém rozpoznat uvedené ovoce. Nebýt plovajících "nití" z pomeranče, fakt bych tipovala ředění mrkví. Chuťová kombinace nic moc. A jestli byl Meloun zklamání, tak Okurka (na kterou jsem se těšila víc), byl vyložený propadák. Přiznávám, že jsem pouze ochutnala a dál to nešlo. Nejvíce ze všeho mi tato příchuť připomínala pití láku od okurek.
avatar
Andrea
klad Značku UGO jsem ochutnala poprvé. Rozhodně lepší byla šťáva okurková. Voní hezky po okurkách. Na druhé melounové je hezká jen barva tekutiny. Obě šťávy jsou osvěžující. Zakoupila bych spíše okurkovou.
klad Melounová šťáva byla velké zklamání. Vůně nevábná. Chuť napoprvé neosloví, při pozdější konzumaci je i cítit chuť jednotlivého ovoce. Okurková šťáva měla nevábnou barvu. Šťávy ochutnal i přítel. Okurkové vypil polovinu lahvičky, melounové pouze lok. Víc odmítl.
avatar
Petra
klad Na testování šťávy jsem se těšila, avšak jsem byla zklamaná. V krabici byli dvě příchutě po třech flaštičkách. Balení je super, je akorát do ruky a do kabelky. :-) Jednu várku jsem si dala já, druhou přítel a třetí maminka. U melounové jsme cítili hlavně mrkev, jak po čichu, tak po ochutnání. Meloun vůbec, jablko trošku. Mamince melounová nechutnala. Té chutnala více okurková. Prý je to osvěžující kombinace citronu a okurky. Ten citron nahrazuje ocet, který dává do zálivky na salát. Někdy dělá zálivku i z citronu. Takže jí ta chuť přišla normální a spíš by si koupila okurkovou. Zato my s přítelem bychom si koupili spíše meloun. Okurková byla taková kyselá a bylo cítít, jakoby ty okurky byly zkvašený, takže za nás nic moc.
avatar
Helena
avatar
Miloslava
avatar
Michaela
klad Oceňuji malé balení vhodné do kabelky s kompletním popisem složení a zpracování šťávy. Manžel je milovníkem čerstvých Ugových šťáv, takže testoval se mnou. Na okurku si netroufl, ale meloun vyzkoušel, chutnal mu, ale má raději jiné, výraznější ovocné příchutě. Já meloun miluji, takže jsem se těšila, ale byla jsem trochu zklamaná. Obě šťávy, pokud byly vychlazené, byly celkem osvěžující, ale nenadchly mě natolik, abych si je zakoupila. Jiné příchutě bych ale vyzkoušela ráda.
klad Přestože miluji meloun, nebýt ve šťávě přidaných jahod a plavající dužiny pomeranče, byla by chuť naprosto nevýrazná. Ani vůně mě moc nenadchla. Okurkový nápoj nedoporučuji "očichat", připomíná mi vůni kompostu. Barva je taky nevábná. Chuť je asi díky jablku a citrónu lehce nakyslá a z obyčejné okurky dělá něco víc. Celkově ale nic extra pro mé chuťové pohárky.
avatar
Hana
klad Já také děkuji za možnost vyzkoušet si tyto šťávy. Již sem o nich slyšela, ale neměla jsem odvahu si je koupit a vyzkoušet. Nejvíce sem se těšila na melounovou. Ta mi připadla trošku hořká, ale šlo to. Bála jsem se okurkové. Ta mě mile překvapila, jak byla dobrá a svěží. Tuto šťávu bych klidně i koupila a doporučila dál.
avatar
Lenka
avatar
Hana
klad Hodnotím zdraví, které díky těmto šťávám do sebe dostávám. Neobsahují žádné cukry a konzervanty. Balení je příjemné, je to spíše taková letní ovocno-zeleninová jednohubka. Více mi chutnala okurková přichuť.
klad Celkově mě chuť obou příchutí příliš neoslovila. Od UGA jsem už měla lepší kombinace. Kdyby nebyly nápoje chlazené, asi bych je ani nedopila.Tentokrát jsem byla z chutí zklamaná, měla jsem až pocit kyselosti v ústech, což je mi líto, protože myšlence zdravých šťáv fandím.
avatar
Kateřina
klad Také jsem měla možnost testovat a super! Sice mě upřímně moc ta Okurková příchuť nesedla, ale je to čistě otázka chuťových preferencí a je super, že šlo Ugo i do této neotřelé kombinace. Meloun byl podle mě lepší - mám ráda svěží nasládlé chutě, takže tohle je přesně pro mě. Super je i malá praktická lahvička. Rozhodně doporučuji vyzkoušet :-)
avatar
Radka
klad Na šťávách UGO hodnotím pozitivně přírodní složení, kabelkovou velikost balení a netradiční příchutě. Co se týká chuti samotné byla v naší rodině různá hodnocení. Upřímě - mě nechutnala ani jedna příchuť, přítel prohlásil, že to je docela dobré, ale nekoupil by si to a dětem to moc chutnalo, což je pro mě důležité. Navíc velikost balení je pro drobné dětské ručičky jak dělaná.
avatar
Dagmar
klad Myslím, že velikost balení je super, hodíte ho totiž i do psaníčka. Co se týče chuti, asi bych spíše přenechala malým dětem. Nic dalšího pozitivního jsem na tomto výrobku nenašla. Tuto značku jsem zkoušela poprvé
klad Nejsem si jistá, zda kombinace ovocí byla na místě, čekala jsem od toho víc. Nijak mi to nechutnalo - možná by bylo lepší kdyby se ovoce nekombinovalo, postrádala jsem chutě ovoce, svěžesti. Asi bych si tento výrobek nekoupila.
avatar
Jitka
avatar
Kateřina
klad Mám moc ráda ovocné a zeleninové šťávy, které si ráda dám i v "terénu". Proto mi velmi vyhovuje toto malé balení do kabelky. Chutě šťáv jsou neobvyklé, mně chutnal meloun. Vychlazený byl vynikající. Ovšem okurce jsem na chuť nepřišla, do pití jsem se musela nutit. Přesto doporučuji zkusit.
avatar
Lucie
avatar
Barbora
klad Testovala jsem dvě novinkyod UGA- meloun a okurku. Balení je velmi praktické a skvěle se hodí třeba do kabelky. Avšak chuť mě dost přkvapila, oba typy nápojů jsou docela kyselé a nepřipomínali my zrovna chuť čerstvého a zdravého ovoce. Doporučuji dostatečně vychladit a brat jako zdravý nápoj, ale příště se rovnou zakousnu do čersvého melounu a okurky.
avatar
Monika
klad Ovocné i zeleninové šťávy miluju a doma si je dělám téměř denně. Popravdě jsem se trochu hrozila z okurkové šťávy, ale nakonec byla daleko chutnější než melounová. Jsou v praktických malých baleních, určitě musí být vychlazené.
klad Melounová se popravdě nedala vypít, čekala jsem od ní daleko víc, asi jako když se zakousnete do čerstvého melounu. Za tu cenu bych si je asi nepořídila, myslím že doma si udělám šťávy i lepší.. Ale na druhou stranu jsem ráda že jsem mohla vyzkoušet něco na co bych si doma netroufla :)
avatar
Jaroslava
klad Tyto šťávy jsem neznala a tak jsem se na jejich testování těšila. Oceňuji malé balení, které se akorát vejde do kabelky a nepřekáží. Šťávy jsem v těchto horkých dnech vyzkoušela vychlazené, tím byla jejich chuť osvěžující. Zklamala mě ale jejich nevýrazná chuť ani jedna z příchutí mě moc nezaujala, čekala jsem výraznější po ovoci. Minus je také vyšší cena šťáv. Já budu dávat i nadále přednost šťávám vyrobeným doma v odšťavovači.
avatar
Jita
klad velmi výhodné a praktické je balení uGO šťáv. vůně je také přitažlivá. okurková barva již méně. chuťově nepřesvědčily ani mne, ani děti. Cena výrobků je vyšší, než bych očekávala. Předpokládala bych lepší chuťové vyvážení.
avatar
Hana
klad Jako jedinou vyhodu techto dzusiku muzu oznacit snad jen skvele male baleni, ktere se hodi i do kabelky. Ma idealni velikost pro davkovani domacich smoothies - abych to pres den neprehnala s cukrem.
klad Zbytek hodnoceni je bohuzel na druhe strane - negativni.
klad Ani jedna stava mi vylozene nechutnala. Obe mi prisly velmi vodove - naredene vodou. Chut byla mdla, nevyrazna.
klad Okurkovou dokonce dostali kolegove v kancelari na vypiti jako vyzvu. Ja ji dopila jen pro dobry pocit ze zdrave stavy.
klad Melounovou jsem si na prvni ochutnani taktez spletla s okurkou - opravdu chutnala jako lepsi okurka. Jahody nastesti citit byly a trosku zlepsovaly chut.
klad Takto pripravene stavy maji daleko do uzasnych chuti cerstvych stav. Dobrovolne bych si je nekoupila.
avatar
Andrea
klad Ugo šťávy jsem dosud neznala. Oceňuji na nich hlavně to, že jsou čerstvé, bez přidaného cukru a chemie. Co se týče chutí, tak mne moc nezaujali. Okurka-jablko-citron je čistě okurková, takže spíše pro velké milovníky okurek. Meloun-pomeranč-jahoda je o něco chutnější ale ani pro mě nijak zvlášť zajímavá. Ale věřím, že spoustě lidí chutnat může. Za mě - Piju s tím, že je to zdravé (chuť jde trošku stranou:-))
klad Jako matka 2letého dítěte bych ocenila, kdyby na lahvičkách bylo napsáno, zda jsou vhodné i pro malé děti. Co se týče chuti zvolila bych jiné kombinace - resp. jen melounovou, jen jahodovou, jen pomerančovou atd.
avatar
Karla
klad příchuť okurka jablko citron je dle mého lepší než příchut s melounem. Z odborného hlediska (Výživová poradkyně) mohu opravdu potvrdit dobrý poměr mezi jednotivými složkami ve šťávě. Je jasné, že jsou čistě přírodní bez konzervantů, čemuž odpovídá i barva produktu. Osobně jistě budu doporučovat.
klad Je ovšem škoda, že tyto štávy neobsahují i jistý poměr kvalitního rostlinného oleje, který zvyšuje vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích. Případně by mohlo být na etiketě zákazníkovi sděleno, že současně s požitím této štávy je vhodné zkonzumovat i malé množství ořechů či semínek, které doplní již zmíněný chybějící olej.
avatar
Věra
klad Čerstvé šťávy mám velmi ráda, ale tyto dvě nové kombinace jsou na můj vkus trochu méně chutné a nebýt popisu na obalu, nevím jaký druh ovoce vůbec obsahují. Doporučuji si zvlášť teď v létě udělat své vlastní domácí vitamínové bomby z čerstvého ovoce a zeleniny.
avatar
Tereza
klad Čerstvé šťávy mám moc ráda a byla jsem zvědavá na nové příchutě. Malé balení je šikovné do kabelky. Také oceňuji to, že výrobky nejsou s konzervanty. Šťávy jsou mnohem chutnější, pokud jsou vychlazené.
klad Z příchutí jsem byla docela zklamaná. Obě příchutě mi přišly nevýrazné, mdlé. Čekala jsem výrobky, které mají v létě osvěžit. Tyto příchutě si příště určitě nekoupím. Dám přednost raději koupenému melounu či okurce.
avatar
Marcela
klad Děkuji za možnost otestovat UGO šťávy. Balení naprosto vyhovující a senzační. Vychlazené jsou na léto naprosto ideální. Ve šťávách byla cítit jen okurka a meloun, jablko, citron ani pomeranč a jahodu jsem chuťově ani čichově nepocítila ani trošku. Nicméně chuťově dobré. Pochutnala si i má dvouletá dcera.
avatar
Věra
klad V současných vedrech jsem s radostí sáhla po šťávách, které jsem si chladila v ledničce. Z nabízených variant mi více chutnala melounová, ale osobně mi více chutnají čerstvé ovocné šťávy. Plus dávám za balení, je vkusné a praktické. Asi by to chtělo pozměnit složení, aby byla chuť lepší.
avatar
Lucie
klad Ugo šťávy jsou zdravé, bez konzervantů a jiných éček, ve vhodném balení – lahvička pěkně padne do ruky a vzhledem k objemu 200 ml ani nezabere moc místa. Na to, že neobsahují žádnou chemii, mají šťávy poměrně dlouhou dobu spotřeby a to celý měsíc. Líbí se mi, že je na obale vyobrazené, z kolika ovoce je šťáva připravená. Baví mě sledovat, co všechno jsem právě vypila. Testované příchutě se mi bohužel netrefily do chuti. Okurková šťáva nejvíce připomíná starý dobrý okurkový salát ze školní jídelny. Na mě je tato verze moc kyselá – jako sladkokyselá, nebo o něco méně kyselá by byla ideální. Vychlazená byla osvěžující. Melounová příchuť mě neoslovila vůbec. I vychlazená měla těžce identifikovatelnou chuť, která mi meloun nepřipomínala ani vzdáleně. Občas jsem v ní cítila trošku jahody.
avatar
Martin
klad Hezké balení, tak akorát na letní cesty, ale chuťově mě nenadchla ani jedna příchuť. Hlavně melounová vysloveně zklamala, čekali jsme více ovocnější chuť, tohle byla spíš zvláštní neidentifikovatelná směs ovoce. Okurková po vychlazení osvěžila, ale vůně nebyla úplně příjemná. Ugo šťávy pijeme již delší dobu, ale tyto dvě příchutě nás trochu zklamaly.
avatar
Kateřina
klad No tyto vybrané příchutě šťáv Ugo hodnotím tak 50/50, protože ta melounová byla absolutně nepitelná. Chutnala dosti odporně a pěkně smrděla. Také není moc praktické to, že se musí uchovávat v lednici. Jinak balení super roztomilé a velice skladné. Na druhou stranu příchuť okurka byla velice chutná a osvěžující, velice mi chutnala. Pro horké letní dny ideální.
avatar
Hela
klad Děkuji za testování, produkt má krásné cestovní balení, které oceňuji, stejně tak nápaditost chutí a samotné kombinace. Štávy jsou zajímavé, osvěžující, ale úplně z nich nadšená nejsem, asi je lepší zavítat do zeleniny a koupit si čerstvé produkty a udělat si fresh, starší příchutě jsou povedenější.
avatar
Naďa
klad Mám ráda ovocné šťávy, ale tyto příchutě mi přišly zbytečně překombinované. Ani z jedné šťávy bych nepoznala, bez přečtení složení na obalu, z jakého ovoce je připravená. Líbí se mi malé balení, ale kvůli vyšší ceně bych s koupí váhala.
avatar
Tomáš
klad Díky za testování.Ochutnaly jsme společně s přítelkyní a shodly jsme se,že UGO Meloun je moc dobrá,není sladká a vychlazená je příjemné osvěžení.Oproti UGO Okurka,která nás příliš neoslovila ani moc nechutnala.Ovšem cena je dost vysoká.
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Karolina
avatar
eva
avatar
Petra
klad Ugo šťávy jsem objevila teprve nedavno při čekání v hypermarketu na sestru jsem si z hladu jednu koupila. Moc mi zachutnala a zároveň mě zasytila takže jsem pak na obědě snědla stěží polovinu porce. Od té doby co denně piji jednu šťávu , upravilo se mi trávení a cítím se celkově o mnoho lépe.
avatar
Daniela
klad Ugo šťávy jsou zdravé, bez konzervantů a jiných éček. Na to, že neobsahují žádnou chemii, mají šťávy poměrně dlouhou dobu spotřeby a to celý měsíc. Oceňuji malé balení, které se akorát vejde do kabelky a nepřekáží. Chuťově jsou moc dobré. Moc mi chutnaly. Mohu všem jedině doporučit.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Lucie
klad Nová letní sezónní 100% UGO šťáva melounová mi vůbec nechutnala... Brrrrr. lepší je dát si vychlazený meloun..
avatar
Lucie
klad Tak tahle šťáva za mne určitě ne. Nedoporučuji. Mnohem chutnější, zdravější a levnější, když si šťávu uděláte doma samy, z čerstvé okurky nebo melounu ;-)
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Petra
klad Nejlepší ovocné a zeleninové šťávy, které jsem ochutnala (krom těch domácích samozhřejmě) Při návštěvě obchodního centra nikdy UGA nevynecháme.. já mám nejraději ovocné, manžel zase ujíždí na zeleninových :) Líbí se mi, že je šťáva z opravdu čerstvých surovin :)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Martina
klad Šťávám UGO moc fandím, líbí se mi, že výrobky podporují zdravý životní styl a učí především děti pravé chuti ovoce a ne jen vyumělkovaným a přeslazeným nápojů, které ovoce nikdy neviděly... Šťávy jsou lahodné, husté, zasytí. nevýhodou je však velmi vysoká cena, což mi brání častěji je kupovat.
avatar
Markéta
klad UGO miluji už od doby, kdy se jmenovali Mangaloo. Šťáva je vyrobena přímo před Vámi z čerstvého ovoce, takže není pochyb o kvalitě. Jsem ráda za jejich sezónní akce. Meloun a okurka byl osvěžující, ještě více mi ale chutnala jahoda s bazalkou. Rozhodně doporučuji.
klad Na některých místech občas cena (např. Palladium v Praze)
avatar
Petra
klad Miluju UGO! Nejen tyto stvěžující šťávy z melounu nebo okurky, ale všechny :-) Jejich bary jsou úžasné, vždy se tam ráda zastavím na výtečnou polévku a salát. Šťávy jsou čerstvé a doplní nejen živiny, ale i pitný režim :-) Nejvíce využívám UGO bar na Chodově.
avatar
Věra
klad Můj oblíbený "podnik", který navštěvuji dost často. Mám ráda tyto drinky, které tvoří před vašima očima jen z přírodních ingrediencí bez konzervantů a cukrů. Mám ráda sezonni drinky a také polévky a saláty. Vše je zdravé a prostě boží! :) Miluju také drinky se zeleninou, špenatem a avokádem - ten je TOP :)
avatar
Michaela
příloha
klad V Kauflandu jsem ochutnala v tomto balení celer s jablkem. Viz foto. Ještě mají řepný. Oceňuji, že zde není přidaný cukr, a je to jen 100% zelenina s ovocem. Opravdu zdravé! Super balení s sebou na cesty, když se nedá koupit čerstvé smoothies. Také se to dá koupit i v menších městech, kde smoothies bar není, ale je tam Kaufland.
avatar
Kateřina
klad Vynikajici je melounova stava, jsem priznivcem tady techto zdravych stav, nejlepsi je ale kdyz si ve stanku v nakupnim centru nechate udelat primo cerstvou.. Maji vybornou i zmrzlinu. Doporucuji
klad Nemam rada zeleninove stavy, ale sto lidi sto chuti. Celkove ale ugova stava moc fajn, jen jeste nevyhoda ta cena.. Ale v pomeru s kvalitou je to v poradku :-)
avatar
Jaroslav
klad Ugo jsou mé oblíbené štávy. Je dobré poznat jak jsou ovocné štávy sladké a nemusí se použít žádné další sladidlo a už vůbec néééé cukr. Ugo štávy jsem si oblíbil a vyzkoušel jsem také zeleninové a byl jsem překvapen, jak dobře chutná červená řepa, špenat a nebo avokádo, Drinky jsou vyvážená a plné přírodních chutí. Mám také rád varianty horké hrušky v zimním období
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Soňa
klad Bar Ugo v centru navštěvujeme velmi často. Nejen, že děti se vyřádí na dlouhé skluzavce přímo v prostorách baru, která spojuje přízemí a první patro, ale hlavně se sem rádi vracíme kvůli delikátní chuti polévek, čerstvosti lahodných salátů a úžasnému výběru čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, které jsou naprosto přírodní a nedoslazované. Ugo je značka kvality a čerstvosti.
avatar
Zlata
klad Nedávno jsem vyzkoušela červenou řepu s jablkem .Byla jsem mile překvapena příjemnou chutí.Ta kombinace s jablkem je dobrá volba a celá šťáva je příjemně nasládlá.Určitě ještě vyzkouším i jiné.Cena je sice trošku vyšší,ale odpovídá to kvalitě výrobku,který obsahuje jen čistou šťávu ,která je nepasterovaná.
avatar
Antonie
příloha
klad Zbožňuji čerstvost a svěží chuť ugo šťáv z čerstvého ovoce a zeleniny.
klad Občas si zakoupim nêjakou chuťově dokonalou a čerstvou zeleninku nebo šťávu z ugo baru v centru města. Cena se zdá vyšší, ale ta chuť plná čerstvosti a svěžesti se ničemu nevyrovná. Doporučuji ochutnat nějakou tu jejich vitaminovou bombu.
avatar
Věra
klad Ugo šťávy jsou vždy mým svátečním osvěžením na cestách. Mají bar na Masarykově nádraží v Praze. Cítím- li se unavená a vyčerpaná, dám si zeleninovou štávu a na osvěžení ovocnou a všechny byly skvělé. Nejsou doslazovány ani ředěny a máte možnost vidět jejich výrobu.:-D
avatar
Marta
klad UGO stavy okurkova a melounova. 100% stava, bez cukru a dalsich chemikalii. Velice jsem si oblibila v letnich dnech melounovou stavu, ktera je nejen chutna, osvezujici, ale take energeticka. Vrele doporučuji všem, kteri chteji v letnich dnech osvezitse...
avatar
Zuzka
klad U nás v domácnosti milujeme štavy UGO sú 100% čo je veľké plus pre tento produkt. Sú čerstvé a dopĺňajú všetky potrebné živiny v tele. Majú rôzne druhy štiav takže je vždy z čoho vyberať podľa vlastnej chute. V tomto období sme si obľúbili hlavne s melonovou príchuťou. Vrelo odporúčam vyskúšať každému