Maminky se svými dětmi testují prémiové pokračovací kojenecké mléko Nutrilon 2, unikátní směs vitamínů s recepturou pro podporu imunity** a zdravého vývoje

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
70
konec testování
21. 3. 2021

Nutrilon 2 pokračovací mléko

Nutrilon 2

PRVNÍ HNED PO MAMINCE*

Jedinečné pokračovací mléko obsahující důležité látky přirozeně se vyskytující v mateřském mléce, unikátní směs oligosacharidů (3´GL a GOS/F OS) a také živiny pro podporu imunitního systému** miminek. Vyvinuto týmem špičkových odborníků dlouhodobě se zabývajícími výzkumem. Při vyvíjení receptury našeho Nutrilonu 2 jsme se inspirovali naším vzorem - mateřským mlékem.

Charakteristika produktu 

Víme, jak je důležité podporovat rozvoj vašeho miminka prostřednictvím vhodné výživy od raného věku, a proto jsme pro něj vyvinuli nový Nutrilon 2 s recepturou pro podporu i munity**.

Unikátní směs prebiotik GOS/FOS

Obsahuje naší unikátní směs prebiotik GOS/FOS a LCP (polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem).

Podpora imunity**

Pokračovací mléka Nutrilon obsahují vitamíny A,C a D**, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.

Rozvoj mozku**

Pokračovací mléka Nutrilon obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.

Růst kostí **

Pokračovací mléka Nutrilon jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývin kostí.

3´GL oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce

3´GL = 3 ´galaktos yllaktóza

Zdrojem 3´GL je náš unikátní proces.
(HMO = Human Milk Oligosaccharides – oligosacharidy mateřského mléka)


Více informací o produktu najdete TADY.


Máme připravené testování i pro maminky ze Slovenska.
Pediatři na 1. místě doporučují Nutrilon - Tvrzení Nutricia průzkumem provedeným společností Nielsen (4. - 29.11. 2019, N= 204 pediatrů, telefonické dotazování, celá Česká republika).

*Nutrilon - První hned po mamince - Nutrilon je nejprodávanější řada pokračovacích mlék na českém trhu v součtu dat dle Nielsen Czech Republic a IQVIA Solution a.s., souhrnný objem za období 09/201 9-08/2020.

**Nutrilon 2 obsahuje vitaminy C a D přispívající k správné funkci imunitního systému. Všechna pokračovací mléka obsahují DH A, ALA, vitamíny C a D dle požadavků legislativy. Nutrilon 2 obsahuje naši unikátní směs oligosacharidů - 3´GL oligosacharid mateřského mléka a směs prebiotik GOS/FOS. Obsahuje také omega 3 (DHA - kyselina dokosahexaenová) a 6 (AA - kyselina arachidonová) mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. (DHA = kyselina dokosahexaenová, AA = kyselina arachidonová). Kojení je nejlepším způsobem výživy dětí. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech a www.nutriklub.cz. Potravina pro zvláštní výživu.

Vybrané testerky

avatar
Michal B.
avatar
Mate H.
avatar
Vojtěch J.
avatar
rena12
avatar
Lukáš G.
avatar
Nicoletka
avatar
Dani.b
avatar
Ondřej F.
avatar
Michaela N.
avatar
Hanna701
zobrazit všechny přihlášené