Testerky objevily novou generaci pokračovacích kojeneckých mlék Nutrilon Advanced. Jak s ním byly maminky a jejich ratolesti spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
90
jak jste hodnotily
5
75x
4
13x
3
2x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 14. 2. 2022
do 20. 3. 2022

Nutrilon Advanced 2 PRVNÍ HNED PO MAMINCE 

Nutrilon Advanced 2 je jedinečné pokračovací mléko s unikátní směsí oligosacharid a dalších látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce** a s živinami pro podporu imunitního systému* miminek. Mléko je bez palmového oleje a jeho složení bylo vyvinuto týmem špičkových odborníků dlouhodobě se zabývajících výzkumem mateřského mléka. 

Podpora imunity*

Pokračovací mléka Nutrilon obsahují vitamíny C*2 a, D*2 , které přispívají k normální funkci imunitního systému.


Jedinečná směs oligosacharidů

Pokračovací mléka Nutrilon obsahují unikátní klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS inspirovanou oligosacharidy mateřského mléka.


Rozvoj mozku

Pokračovací mléka Nutrilon obsahují omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.


Růst kostí

Pokračovací mléka Nutrilon jsou významným zdrojem vitamínu D2, který je důležitý pro správný růst a vývin kostí u dětí. 

Mléku značky Nutrilon můžete důvěřovat

Pokračovací mléka Nutrilon jsou vyvinuta na základě výzkumu mateřského mléka. Značka Nutricia sdružuje již více než 40 let specializovaný tým 400 vědců a odborníků, kteří se věnují výzkumu mateřského mléka a zkoumají, jak podporovat vývoj dítěte a jeho imunitní systém. Nutrilon pokračovací kojenecké mléko má novou patentovanou recepturu.

Návod k přípravě

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované lahvičky. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu. Do lahvičky s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete láhev a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Důležité upozornění

Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek je určený pro výživu kojenců starších šesti měsíců. Nutrilon 2 má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. 

Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

1Nutrilon – První hned po mamince – Nutrilon – Nutrilon je nejprodávanější řada pokračovacích mlék na českém trhu v součtu dat dle Nielsen Czech Republic a IQVIA Solution a.s., souhrnný objem za období 09/2020-08/2021.

* Obsahuje vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému, tak jako všechna pokračovací mléka.

2Všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy obsahují vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolenovou.

** Obsahují vitamíny C a D, kyselinu dokosahexaenovou (DHA), kyselinu arachidonovou (ARA) a kyselinu alfa-linolenovou (ALA), které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy obsahují vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolenovou.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
90
avatar
Veronika
Mliečko sme mali možnosť vyskúšať prvýkrát a musím povedať, že nám hneď sadlo. Veľmi oceňujeme zloženie a zároveň to, že mliečko nepení a nie sú v ňom hrudky. Kvalita tmliečka je zreteľná, nakoľko určite zasýti a veľkým plusom je aj jeho chuť, keďže je mierne sladké. Určite odporúčame
klad Kvalita
klad Chuť
klad Nepení
klad Zasýti
klad Bez hrudiek
klad Cena
avatar
Nicola
Mléko Nutrilon Advanced 2 jsme měli možnost poprvé vyzkoušet. Dceři sedlo ihned. Neměla žadné problémy s bříškem, ublinkáváním atd. Přijala ho hned u první lahvičky.Není hořké. Chutově dobré. Nutrilon ji zasytí i jako večerní mlíčko a krásně po něm spí.
klad Neobsahuje palmový olej
klad Lahodná chuť
klad Dobrá stravitelnost
klad Zasytí
klad balení
avatar
Kateřina
Mléko Nutrilon Advanced jsme velice rádi vyzkoušeli. Mléko se jednoduše připravuje. chuťově je velmi dobré a jemné, né hutné. Dvojbalení je super,nemusím myslet na to, že musím hned kupovat další. Podpora vit C a D. Balení v sáčku je super na cesty,není potřeba tahat celou krabici.
klad Dobrá chuť
klad Dostupnost
klad Podpora vit C a D
klad Rychlá příprava
klad Složení
klad Nedělá hrudky
klad Cena
klad Mléko má delší dobu velkou pěnu po udělání
klad Sáčky nejsou opět uzavíratelné
avatar
Natul
Synovi mlicko uplne sedlo, prvni lahvicku neodmital jak ostatni mlicka. Vypije mlicko a spinka skoro celou noc. Je fajn ze nedela hrudky a hned se rozpusti a je i chutné. Podporuje imunitu s vitaminy C a D, za co jsem rada. Nejen ze jsem spokojena ja, ale i syn.
klad Vitaminy C a D
klad Nedela hrudky
klad Chut
klad Velikost baleni
klad Nic
avatar
Monika
S Nutrilon Advanced jsme velice spokojené. Zaujalo mě složení. Mlíčko má všechny živiny, které by měla výživa kojenců mít. Chuť je vyvážená. Balení je praktické,avšak k vítala bych napoprvé dozu na přípravu. Líbí se mi, že v každém balení je odměrka. Jsem ráda, že jsem mohla otestovat to nejlepší pro své dítě.
klad Chuť
klad Slozeni
klad Chybí dóza na přípravu
avatar
Štěpánka
Mám dvě dcery. Starší na Nutrilonu vyrostla a teď na něm vyrůstá i ta mladší. Mleko je chutné, ani jedna po něm nemela žádné zažívací obtíže. Obě prospivaly a prospívají naprosto stejne jako děti kojene. Že je mleko kvalitní ukazuje i to, ze v porodnici, kde se dcery narodily používají Nutrilon pro dokrmovaní miminek.
klad Rychlost přípravy
klad Chuť
klad Kvalita
klad Změna balení z tvrde krabice na balení v pytliku.
avatar
Pavlína
Mléko je naprosto super, návod a charakteristika je zřetelná na obalu. Jednoduchá příprava, balení obsahuje i odměrku. Příprava a rozpustnost prášku je okamžitá Naše holčička si dopřává 2-3 porce mléka za den. Vždy se na něj těší, moc si něm pochutnává. Doporučujeme všem děťátkům.
klad Chuť
klad Rozpustnost prášku, nedělá hrudky
klad Velké balení
klad Prémiová kvalita
klad Vše naprosto super
avatar
Margita
Malé nutrilon sedl skvěle. Moc ji chutna, nutrilon byl skvělá volba po mateřském mléku. Když je spokojená mala, tak jsem spokojena aji já. Líbí se mi, že nutrilon podporuje imunitu s vitamíny C a D. Skvěle se rozpustí a nevznikají hrudky. Jsme s malou naprosto spokojené.
klad Podpora imunity s vitaminy C a D
klad Nic co bych vytkla
avatar
Lucie
Velice chutný Nutrilon zasytí naši nejmenší tak, ze spokojeně spinká skoro celou noc. Při jídle vypadá spokojeně, jako od maminky, skvělé jí chutná. Je zdravá usměvavá, vypadá tak že ji nic nechybí, budeme s mlékem Nutrilon pokračovat i dále. Neměnila bych.
klad Chuť
klad Rychlá příprava
klad Dobré a praktické na cesty
klad Sáček by se mohl dát uzavírat
příloha
avatar
Kateřina
Mléko má skvělou nasládlou chuť. Navíc se velice jednoduše připravuje. Moc nám chutnalo a dcera byla spokojená po celý den, vůbec neblinkala. Jediné, co bych vytkla byla mléčná pěna, které bylo až příliš. Velkou výhodou je jeho prémiové složení, podobá se mateřskému mléku. Moc se mi líbilo, že neobsahuje palmový olej a svými vitamíny C a D podporuje imunitu miminka! Celkově jsme byli s výrobkem spokojeni a doporučím jiným maminkám.
klad kvalita a složení
klad jednoduchá příprava
klad recyklovatelné balení
klad příjemná chuť
klad vysoká cena
klad zbytečně moc pěny
avatar
Zlata
Nutrilon advanced 2 kojenecké mléko od 6-12 měsíců mně mile překvapilo. Líbí se mně složení tohoto kojeneckého mléka, protože díky němu připomíná mateřské mléko. Miminko tak dostává všechny potřebné látky pro budování a správnou funkci imunitního systému. Hlavně toto mléko obsahuje také vitamín D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí. Miminko je s novým mlékem spokojené. Je syté a spinká celou noc. Příprava tohoto kojeneckého mléka je velmi jednoduchá.
klad balení výrobku
klad jednoduchá příprava
klad složení tohoto produktu
klad miminku chutná
klad nic
příloha příloha
avatar
Monika
Nutrilon je naše jedinečná volba, podporuje imunitu a vývoj zdravi miminka. Miminko je nasycene, vydrzi po krmeni 3 - 4 hodiny. Mlicko miminku chutna a spokojene papa. Ocenujeme baleni v pikslach, ktere jsou dobre skladovatelne a sypke mleko ma stale cerstvou konzistenci.
klad složení
klad lahodná chut
příloha
avatar
Lucie
Malému mlíčko vyhovuje. Neblinká a nebolí ho po něm bříško. Hezky se rozpouští ve vodě. Mohu říct, že je snad nejvíce kvalitní mléko na trhu, které je nejblíže podobné mateřskému mléku. Ono když to jinak nejde a příroda to lépe nezařídila mohu jedině Nutrilon doporučit. Má plno vitamínu prospěšných pro kvalitní jak vývoj tak imunitu. Hodně mě baví jejích balení, které je provedeno ve formě sáčku, to znamená, že si můžete vzít sáček kamkoliv na cesty a nemusíte sebou tahat těžkou dózu za mě velké plus. Jednoduše mohu po své zkušenosti Nutrilon jen a jen doporučit.
klad Praktické balení
klad jednoduchá příprava
klad Lahodná chuť
klad Po rozpuštění nevznikají hrudky
klad Složení
klad Absolutně nemám co vytknout
avatar
Vendula
S mlékem od Nutrilonu už zkušenosti máme, ale Advanced jsme zkusili poprvé. Syn je spokojený, chutná mu, bříško ho nebolí, prdí se malému dobře.. Příjemně voní, dobře se rozmíchává, nezanechává žádné hrudky, chutná lahodně dobře.. Za nás spokojenost a doporučuje me..
klad Vůně
klad Chuť
příloha
avatar
Adéla
Vybrali jsme si Nutrilon kvůli obsahu prebiotik a vitamínů. Používáme profutura, ale advanced je taky fajn. Věřím, že miminku dává, to co je třeba pro správný vývoj. Kombinujeme mlíčko s příkrmy a malému sedí. Mlíčko mu chutná a nemáme problém s tvrdnutím bříška. Vyhovuje nám.
klad Obsah vitamínů a prebiotika
klad Pokrývá výživové nároky miminek
klad Cena
klad Ve dvojbalení by sáčky mohly být uzavíratelné
příloha
avatar
Iveta
Měla jsem možnost testovat pokračovací kojenecké mléko Nutrilon Advanced 2. Navázali jsme na Nutrilon Advanced 1. Oceňuji, že je mléko bez palmového oleje, obsahuje vitamíny a oligosacharidy, omega-3 mastnou kyselinu a je zdrojem vitaminu D. Mléko má praktické a krásné balení. Mléko dcerce chutná, jsme maximálně spokojené.
klad bez palmového oleje
klad spousta vitamínů
klad nic
avatar
Sandra
Velmi lahodné mléko s příjemnou vůní. Není příliš sladke. Snadno se rozpouští. Byla jsem mile překvapena z toho,že malá mléko hned přijala a nebyla pro ni změna chuti náročná. Co musím nejvíce vypíchnout je to,že dcera se v noci po původním mléku budila,ale po tomto mléku spala v noci mnohem delší dobu. Mléko ji tedy krásně zasyti
klad Chut
klad Vůně
klad Zasyti
klad Dobře se rozpouští
klad Neni příliš sladke
klad Po protřepání dlouho zůstává pěna
příloha
avatar
Pavlína
Nutrilon Advanced 2 pokračující umělé kojenecké mléko dávám své dceři po neúspěšných pokusech s jinými umělými kojeneckými mléky. Dcera přešla od kojení k umělému mléku už před několika měsíci a od té doby se snažíme najít to nejlepší mléko složením a zároveň i mléko, které jí bude chutnat a nebude mít po něm trávicí problémy. Nutrilon jí dávám už 3 týdny, postupně ho začala docela pít, asi si nakonec zvykne na jeho chuť a trávicí problémy zatím odeznívají.
klad dobré složení
klad chuť
klad odeznívání trávicích problémů
klad dostupnost
klad výběr dle věku
klad snadná příprava
klad cena
příloha
avatar
Mgr. Kateřina
S kojeneckým mlékem Nutrilon Advanced 2 musím vyjádřit spokojenost a s klidem ho mohu ostatním maminkám doporučit. Protože spokojené mimčo = spokojená máma :) Složení je kvalitní, např. neobsahuje kontroverzní palmový olej. Obsahuje živiny a vitamíny jako v mateřském mléce, jako bonus má i tolik důležitá prebiotika. Podporuje imunitu a správný vývoj. Chuťově je přijímáno kladně, i vzhledově a "vůní" je fajn. Tedy nic negativního. Nejsou po něm žádné problémy s trávením (hurá), což kvituji a přibírání po něm hezky funguje. Balení je praktické - vydrží na dlouho, cena je úměrná kvalitě. Příprava je snadná, opravdu nejde nic pokazit - nemusíte se bát.
klad kvalitní složení
klad bez palmového oleje
klad složení
klad chuť a vůně
klad bez potíží s trávením
klad nic
příloha
avatar
Lenka
Mléko Nutrilon Advanced 2 synovi ihned sedlo. Neměl žádné problémy s bříškem ani ublinkáváním. Přijal ho hned u první lahvičky. Mléko je chuťově dobré, jemné není hořké. Nutrilon ho zasytil i jako večerní mlíčko a krásně po něm spí celou noc. Mléko se jednoduše připravuje, krásně se rozpouští a nevznikají hrudky. Podporuje imunitu s vitaminy C a D, za co jsem nesmírně ráda.
klad balení
klad složení
klad nic
Zobrazit více recenzí