Testovaly jste s námi pokračovací výživu Nutrilon Profutura 2. Jaké jsou názory maminek a jejich dětí?

image
otestováno
Počet recenzí
83
jak jste hodnotily
5
65x
4
12x
3
5x
2
1
1x
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 25. 2. 2021
do 11. 4. 2021

Nutrilon 2 Profutura

Objevte naši nejpokročilejší patentovanou recepturu pokračovacích kojeneckých mlék Nutrilon 2 Profutura s naším nejvyšším množstvím HMOs** (2'FL & 3'GL) - oligosacharidů mateřského mléka. Nutrilon 2 Profutura nabízí zcela originální obal a také nejmodernější a zcela unikátní intuitivní design vytvořený ve spolupráci s rodiči.

Nutrilon 2 Profutura - POKLAD MEZI KOJENECKÝMI MLÉKY

  • To nejlepší od Nutrilonu, co mohou nároční rodiče dopřát svému miminku
  • Naše nejpokročilejší patentovaná receptura s oligosacharidy mateřského mléka**
  • Vitamíny C a D* při spívající k normální funkci imunitního systému
  • kyselina alfa-linole nová* při spívající k rozvoji mozku a nervové soustavy
  • Patentovaná směs prebiotik GOS/FOS a mléčného tuku
  • Bez palmového oleje


Testování pro testerky ze Slovenska najdete TADY.

Více informací najdete TADY.


Kojení je nejlepším způsobem výživy dítěte. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení pediatra. Způsob použití a další informace na obalech a www.nutriklub.cz. Potravina pro zvláštní výživu. 

*Všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy obsahují vitamíny C a D, kyselinu alfa-linolenovou.

** HMOs = oligosacharidy mateřského mléka, 2´FL - 2´fukosyllaktóza, 3´G L - 3´galaktosyllaktóza. 2´FL a 3´GL nepochází z mateřského mléka, 3´GL přináší náš unikátní proces výroby. 

Hodnocení
83
avatar
Eva
vyzkoušela jsem Nutrilon profutura a líbí se praktické balení,manipulace je jednoduchá,příprava mléka je dle návodu jednoduchá,chuť je příjemně nasládlá,vůně také,určitě ráda doporučuji ostatním,kdo shání kojenecké mléko,zajistí všechny potřebné živiny.
klad balení
klad manipulace
klad chuť
klad není co
příloha
avatar
Nikola Tichá
Mléko hodnotím velmi kladně. Vůně krásná, balení zaujme na první pohled. Synovi chutná a velmi dobře ho zasytí. Byla jsem spokojená. Určitě pokračuji v této výživě. Pošta bohužel popletla mou zásilku a i při znovu zaslání, nedorazila. Zakoupila jsem tedy mléko sama, ale vůbec nelituji.
klad Balení
klad Chuť
klad Sytost
klad Barva
klad Konzistence
klad Vysvětlení
klad Nemám co vytknout
avatar
Petra
Dceři mlíčko moc chutnalo. Standardně pije mlíčko Kendamill a jsem ráda, že jsem zkusila i změnu, protože byla nadšená. Ocenuji také velmi praktické a hezké balení. Mimo to velmi oceňuji držáček na odměrku, který jsem zatím nikde v UM konkurenčních značek neměla a velmi mi to usnadnilo manipulaci. Práce s UM je díky tomu pěkně "čistá".
klad dceři mlíčko nesmírně chutnalo
klad krásné a praktické balení
klad perfektní držáček na odměrku
klad malinko vyšší cena
avatar
Petra
S mlékem jsem byla spokojená, krásné vonělo a malé očividně i chutnalo. Líbil se mi styl balení, jelikož je to balené v plastové doze a dobře se s mlékem manipuluje. Jediné co bych vytkla je že mléko na můj vkus hodně penilo ale jinak jsme byly spokojeni. Malou bříško nebolelo ? děkuji za možnost testovat
klad Praktické baleni
klad Moc penilo
avatar
Eva
Z mléka jsem opravdu nadšená. Synovi velmi zachutnalo. Hned napoprvé mi vypil celou lahvičku. Jako maminka vítám především to, že ho mléko zasytí na celou noc. Spinká bez probuzení až skoro do rána a hlavně po něm nemá žádné zažívací potíže. Mléko se snadno připravuje, netvoří hrudky a dobře se rozpouští. Balení je praktické, lahodí oku, takže zaujme na první pohled. Určitě chválím i to, že je součástí balení odměrka a velice vítám i jeho dostupnost, protože se dá koupit téměř všude.
klad Jemná chuť
klad Zasytí na dlouhou dobu
klad Nevyskytly se zažívací potíže
klad Netvoří hrudky
klad Snadná příprava
klad Rozpustnost
klad Praktické balení
klad Součástí odměrka
klad Výborná dostupnost
klad Nemám co vytknout
avatar
Adéla
Příjemná vůně, vynikající dávkování, sypkost výborná. Po uvaření vody se obsah krásně rozmíchává a nedělá žádné žmolky ani cucky jako u jiných výrobků. Složení mléka nám vyhovuje, nebyla žádná alergická reakce ani nebyla žádná bolest bříška u miminka.
klad dávkování
klad chuť
klad balení
klad snadné použití
klad nic
avatar
Barbora
Mléko je v praktickém balení obsahující odměrku i s držákem, takže se odměrka nepovaluje v mléku. manipulaci hodnotím kladně.Mléko se snadno rozpouští,příprava je velmi jednoduchá,na obalu je napsáno vše podstatné. Dceři moc chutná.Složení mléka odpovídá nárokům miminka.
klad praktické balení
klad jednoduchá příprava
klad příjemná vůně i chuť
klad není co
příloha
avatar
Kristyna
Nutrilon Profutura 2 moje 10 měsíční dítě přijalo nad moje očekávání. Zlepšilo se zažívání mého dítěte, které si po tomto mléku neublinkává, jak tomu bylo v předchozím mléku. Přestal trpět i prdíky či zácpou. Po podání mléka Nutrilon Profutura mi chlapeček spinká i celou noc, před tím vydržel spát maximálně do 3 do rána. Mléko se navíc připravuje velice snadno, protože v balení je i praktický držák s odměrkou a snadným zarovnáním ho činí i velice hygienickým. Mléko se rozpouští prakticky ihned a oproti kojeneckému mléku Nutrilon 2 se ve vůni nijak zvláště nemění.
klad Zabezpečené baleni
klad Hygienické
klad Uzavíratelné
klad Dítě spí celou noc
klad Dítě netrpí zácpou, ublinkáváním
klad Nic moc vůně
příloha příloha příloha
avatar
Pavlína
Velká spokojenost s mlékem. Synovi velmi chutnalo, byl sytý a spokojený. Bolavé bříško polevilo a v noci spal klidně bez potíží s bříškem. Mléko nutrilon voní příjemně a byla jsem spokojená i s přípravou, bez hrudek a pěnění. Jako další pozitivum vidím praktickou nádobu, dobře se sní manipulovalo. Doporučuji.
klad Chuť
klad Jednoduchá příprava
klad Přenosné Balení
klad Klidný spánek
klad Vůně
klad Nepění
klad Nic jsem nenašla
avatar
Markéta
Balení tohoto výrobku hodnotím velmi kladně-krásná,nižší krabička.Složitost přípravy tak jak u všech mlék velmi jednoduchá,kde po přípravě nezůstávají žmolky mléka jak u jiných značek.Vůně bohužel jak u všech mlék je umělá,ale vyvážený obsah vitamínů-což je velmi důležité.Cenově je dle mého názoru drahé.
klad balení-malé,praktické
klad cena
avatar
Nicole
Mlíčko Nutrilon naše mimčo přijalo velmi dobře. Zažívání dítěte se ustálilo a bylo zhruba bez problémů. Složení mléka je dle nás na velmi dobré úrovni a s příjemnou vůní, jakoby lehce nasládlou vanilkovou. Alespoň tak nám to připadalo. Nutrilon mléko není nikterak složité na přípravu. Připravuje se klasicky jako každé - přimíchat do horké vody a protřepat. Po protřepání vypadalo mléko v pořádku, směs se rozpustila a netvořila moc bublinek. Dle našeho mimča je i chuťově dobré. :-) Za nás tedy doporučujeme, určitě stojí za vyzkoušení i trvalejší používání.
klad složení
klad vůně
klad chuť
klad rozpustnost
klad snadná příprava
klad dobře přijato dítětem
klad možná pro někoho vyšší nákupní cena
avatar
Veronika Roušarová
Za nás že začátku velké rozpaky?. Dvojčátka první den se moc netvářila. Vypili oba jen půl lahvičky. Druhý den to bylo o poznání lepší a třetí už natahovali ručičky už sami. Manipulace super, vůně také a další plusové body dáváme za to, že se netvoří hrudky.
klad Balení, cena
klad Z nás vše super
avatar
Pavli
Kojenecké mléko Nutrilon Profutura 2 se skvěle rozpouští, má příjemnou vůni, barvu a nasládlou chuť, protože není vůbec uměle doslazováno. Malá si ho hned od první dávky zamilovala a těší se na svoji lahvinku mléka. Vždy po něm klidně usíná a má lepší spaní.
klad Skvělá chuť
klad Dobře se rozpouští
klad Nic
příloha
avatar
Daniela
Super umělé mléko v praktickém balení obsahující odměrku i s držákem, což velmi oceňuji. Mléko se snadno dávkuje, krásně se rozmíchá, je krásně bílé lehce pění a má lehce nasladlou chuť i vůni. Syn přijal mléko dobře, první den ho tedy trošku potrapilo bříško ale pak už bylo dobrě, těžko říct jestli to zpusobilo mlíčko nebo nějaký příkrm. I když je cena maličko vyšší určitě doporučuji.
klad Balení
klad Držák na odměrku
klad Synovi chutná
klad Snadná příprava
klad Cena
avatar
Marta
Opravdu milé překvapení, náš malý synek jen tak nějaké mléko na milost nevezme. Nutrilon mu velmi chutnal a přijal ho naprosto bez problémů. Navíc musím pochválit úžasné hygienické zavírání a držák na odměrku který je opravdu praktický a odměrka je okamžitě po ruce.
klad Džák
klad Chuť
klad Balení
klad Nic
avatar
Aneta
Nutrilon Profutura 2 mému miminku chutnalo a nemělo po něm zácpu ani prdíky. Chuť je příjemně nasládlá takže miminko přijalo dobře Nutrilon. Příprava je jednoduchá a snadno se mléko rozpustilo ve vodě. Dítě po něm spalo v noci déle. Jediné co mi vadilo byla odměrka. Odměrka je hranatá a hůř se mi mléko sypalo do láhve
klad Balení
klad Chuť
klad Vůně
klad Odměrka
příloha příloha
avatar
Jana
Kojenecke mleko Nutrilon Profutura 2 je velmi dobře zabaleno, bezva je hranatá krabice, protože neklouže z ruky, hmotnost balení tak akorát, dobře se rozpouští, bezva je odmerka v balení a "zarovnávátko" v rohu na přesné dávkování. Složení je moderní s oligo, takže nebolí bříško a podporuje trávení. Napoprve trochu cavyky, ale pro plně kojené dítě je to prostě změna, druhý den už ok. Dobře prochází savičkou na lahvičce s nejmenší dírkou, takže se dítě unaví stejně jako od prsu matky, opravdu nejsou žádné hrudky. Mléko bylo přidáno i do ovesné kaše na noc, výborný. Zaujala krabička i jako hračka - bubínek a odměrka jako palička.
klad rozpustnost
klad odmerka integrovaná ve víku
klad nebolelo po něm bříško
klad přesně vypsané složení
klad nic
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Tereza
Po 2 týdnech, co má dcera Nutrilon Profutura, jsem s tímto UM spokojená. Dávám ho jak samotné, tak do obilných kaší. Dítě na ně reaguje dobře, nemá žádné zažívací potíže. Mléko se snadno rozpouští, příliš nepění, netvoří se hrudky. Chuť i vůně je nevýrazná, do sladka. Fajn je skladná krabička s držákem na odměrku. Jsem ráda, že jsem objevila mléko bez přidaného palmového oleje, kterému se vyhýbáme.
klad Složení bez palmového oleje
klad Vychytané balení s držákem na odměrku
klad Vyšší cena
příloha
avatar
Libuše
Přestože je #naseMeda z porodnice zvyklá na jinou značku, pokračovací mléko Nutrilon přijala bez větších problémů. Obal se z počátku jevil jako praktický, ale při nočním rozbalování jsem měla problém otevřít, aniž bych si zlámala nehty. Příprava mléka je obdobná, stačí prášek nasypat do vlažné vody. Oproti naší značce se prášek nevpil ihned, takže se hromadil v lahvičce a zůstával někdy nalepený na stěnách/v dudlíku i po důkladném protřesení. Zůstaneme u naší značky, ale asi jde spíše o zvyk.
klad nezpůsobuje průjem ani zácpu
klad chuť
klad kvalitní složení
klad uchopení odměrky
klad ihned se nerozpouští
klad někdy problémy při otevření
klad tvar odměrky nepasuje na kulatou lahvičku
avatar
Petra
Mléko profutura 2 naší holčičce sedlo. Dcera je citlivá, má kožní problémy a toto mléko zda se být ideální. Dobře chutná, snadno se připravuje, hezký voní a dcera vždy vypila celou láhev, nikdy se nic nevylilo, tomu říkám dobrá volba pro spokojené bříško miminka.
klad Vše vyhovuje
klad Nic
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel