Zážitkové testování chytrého O2 Smart boxu dopadlo na jedničku

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
13x
4
3
1x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 26. 3. 2018
do 30. 4. 2018

Některé domácnosti řeší potíže s rychlostí internetu a pomalé přehrávání videí i přesto, že mají výborné připojení. Problémem jsou nekvalitní modemy. Máme pro vás řešení! Přijdťe na naše zážitkové testování nového O2 Smart Boxu a změníte svůj dosavadní pohled na internet. 

O2 Smart Box je supervýkonný modemWi-Fi router a zařízení pro chytrou domácnost v jednom. Na zážitkovém testování se dozvíte, co všechno chytrý O2 Smart Box umí a jak s ním správně zacházet. 

Chytrý pomocník si zasloužil hodnocení 95 %  a to nejen díky své funkčnosti, ale také pro snadné užívání včetně nastavení smart boxu

Vybíráme z recenzí:

 
3.7.2018
Smartbox od O2 využíváme s přítelem na řekla bych na100%. Pokrytí internetu v našem velkém bytě se o dost zlepšilo. Máme doma různé led světýlka a podsvícení a další věci, které máme napojeny právě na chytré zásuvky, takže si vše můžeme zapnout a vypnout přes mobilní aplikace, což je velká pohoda. Máte pocit, že jste zapomněli vypnout žehličku ze zásuvky? V chytré zásuvce máte konečně jistotu. Přítel také uvítal meteostanici, zobrazenou na přístroji. Jednu chytrou zásuvku si dáme i na chatu, takže v zimě, než tam přijedeme, tak si „z dálky“ zapneme přímotop a když tam dorazíme, bude už teplíčko. Další doplňky jsou i senzory na okna i dveře a také detektor kouře (např do kuchyně). Tak máte aspoň přehled, pokud se děje něco špatného. Smartbox můžu jen doporučit.

Modem, který změní váš pohled na internet

Smart Box je supervýkonný modem pro O2 Internet, který rozšíří Wi-Fi síť po celém domě. Sedm antén se postará o vysokou rychlost přenosu dat bez kolísání výkonu. Modem bez problémů zvládne i desítky připojených zařízení. 

 

 

Srdce chytré domácnosti

Bezdrátově k němu můžete připojit například senzor na dveře a okna pro zabezpečení domácnosti, chytrou zásuvku, nebo požární hlásič. Díky tomu si už nebudete muset lámat hlavu nad tím, zda jste před odchodem z bytu vypnuli žehličku, nebo zda vám nechytl byt od zapomenuté svíčky. 

Přes speciální mobilní aplikaci tak můžete pohodlně vypnout zásuvku, zapnout zalévání nebo spustit filtraci u bazénu. V zenovém klidu můžete navíc zůstat i na dovolené: součástí balení je totiž i senzor na dveře zdarma, který uhlídá vaši domácnost před nezvanými hosty. Ovládání je velmi jednoduché, zvládnete ho, i pokud nejste zrovna fanoušek moderních technologií.

Co všechno tento super modem umí?

*enzo* Zabezpečení

Senzory střeží váš domov před nevítanými hosty. V případě vniknutí vám ihned přijde varování na mobil.

*enzo* Požární hlášení 

Detektor kouře vás upozorní nejenom na dým, měří také teplotu v bytě. Veškeré informace dostáváte přímo do mobilu. Součástí senzoru je i světelný a zvukový alarm.

*enzo* Ovládání

Zapojte domácí spotřebiče do chytré zásuvky a můžete je ovládat mobilem odkudkoli.

 

Zážitkové testování proběhne ve středu 28. března od 17:30 v naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8, 186 00. 

Hodnocení
14
avatar
Marika
klad Smartbox od O2 je skutečně smart. Senzor ochrany lze připojit bezdrátovým způsobem a ochránit svou domácnost, nebo připojit požární hlásič. Pokaždé když budete odcházet z domu, nebo pojedete na dovolenou, budete tak nějak více v klidu. Ovládání mobilem je prostě geniální.
avatar
Lucie
klad Smart box vám vytvoří základ chytré domácnosti. Stačí k němu bezdrátově připojit chytrou zásuvku a můžete na dálku ovládat třeba kávovar nebo lampu. Také si můžete pořídit senzor na okna nebo dveře a tím máte zabezpečenou domácnost. Pokud nastane nějaký problém, přijde vám upozornění na mobil. Smart Box je zároveň i výkonný modem na internet, díky kterému máte velmi dobrý signál po celém domě. A dodám, že je to velmi designový kousek, takže se hodí nejen do obýváku a nemusíte se za něj stydět. :)
avatar
Alena
klad Chytrá krabička SMARTBOX od O2 se v naší domácnosti skvěle ujala. Nastavení jsem zvládla sama, přesně pomocí instrukcí – bylo to až zvláštně jednoduché  zesílení wifi signálu bylo zřetelné, internet teď běží ve všech místnostech. Koupili jsme několik chytrých zásuvek a máme kontrolu nad zapojenými spořiči. Skvělé je ovládání rychlovarné konvice, takže si každé ráno uvařím vodu na kafe pěkně ještě z postele. Doporučuji také zajímavé doplňky, jako jsou čidla na dveře a okna, proti vloupání. Také kouřový hlásič se může hodit do kuchyňky.
klad Designově mě tato krabička velmi potěšila, její zaoblený vzhled hezky zapadá do interiéru a nijak nevadí a neruší. Smartbox má spoustu funkcí, které se do dmácností hodí a ulehčí život :) doporučuji
avatar
Petra
klad Smartbox od O2 využíváme s přítelem na řekla bych na100%. Pokrytí internetu v našem velkém bytě se o dost zlepšilo. Máme doma různé led světýlka a podsvícení a další věci, které máme napojeny právě na chytré zásuvky, takže si vše můžeme zapnout a vypnout přes mobilní aplikace, což je velká pohoda. Máte pocit, že jste zapomněli vypnout žehličku ze zásuvky? V chytré zásuvce máte konečně jistotu. Přítel také uvítal meteostanici, zobrazenou na přístroji. Jednu chytrou zásuvku si dáme i na chatu, takže v zimě, než tam přijedeme, tak si „z dálky“ zapneme přímotop a když tam dorazíme, bude už teplíčko. Další doplňky jsou i senzory na okna i dveře a také detektor kouře (např do kuchyně). Tak máte aspoň přehled, pokud se děje něco špatného. Smartbox můžu jen doporučit.
avatar
Dagmar
klad Tato chytrá věcička mě moc mile překvapila. Nejenže zesílila signál internetu v našem domě ale manžel na ni napojil chytré zásuvky, takže můžeme ovládat například osvětlení v zahradním přístřešku a rychlovarnou konvici, což jsou takové malé, skvělé vychytávky, které udělají radost a zároveň pomůžou. Ovládat to umím i já, netechnická žena  Manžel ale kontroluje přes mobil i poplachové čidlo na dveřích, abychom byli v bezpečí. Moc se mi líbí i design krabičky, hezky zapadá mezi naše další černé hračičky v obýváku u televize. Myslela jsem, že to bude další složitý, technologický krám do baráku, ale je to moc dobrý pomocník.
avatar
Martina
klad Smartbox od O2 je moc chytrá krabička, která v sobě skrývá funkce jako wifi internet, zobrazení meteo stanice na displeji, nebo také umožňuje přes mobilní aplikaci ovládat chytrou zásuvku. Takže si ráno zapnu varnou konvici, ihned potom, co zaklapnu budík. Nebo spustím v podstatě cokoliv, co je k zásuvce připojené. Lze připojit také detektor kouře, který vás přes mobil upozorní na nebezpečí. Také senzor na dveře se může hodit pro zvýšení bezpečí a pro větší kontrolu nad situací v bytě. Design krabičky je moderní a krásně zpracovaný, hezky zapadá do interiéru.
klad Je to šikovná věcička.
avatar
Kristýna
klad O2 smart box je skvělá vychytávka do domácnosti. Překvapila mě především svým intuitivním ovládáním a jednoduchým vzhledem. V aplikaci, která box ovládá je možné nastavit nespočet akcí. Nejvíce mě zaujalo možnost nastavit jednoduše wifi pro návštěvy bez šíleného zabezpečovacího kódu či vypnutí wifi pro některé zařízení, což ocení především rodiče :-). K boxu je také možno dokoupit velké množství zařízení jako například zásuvky nebo čidla pohybu, které vaší domácnost udělají opravdu super smart :-)
avatar
Petra
klad O2 Smart box mě opravdu nadchl.Díky této krabičce chytáme wifi po celém bytě. Nemáme problémy s přetížením ani, když jsou děti doma. Zapojení smart boxu bylo velmi jednoduché, aplikace vás sama navede a pak už pomocí mobilu můžete ovládat veškeré příslušenství. Smart box nám neslouží jen jako wifi, ale přikoupili jsme si i čidla na okna a dveře, takže nám hlídá celou domácnost. Kladně také hodnotím jeho design, který vám nenaruší interiér.
avatar
Daniela
klad Díky O2 Smart Box máme nyní stabilní a rychlý internet. Ovládá se velmi snadno přes mobilní aplikaci. Můžete si k němu připojit další chytrá zařízení - jako např. detektor kouře, chytrou zásuvku nebo čidlo na dveře a vytvořit si tak chytrou domácnost. A vše ovládáte pomocí oné aplikace. Na displeji Smart Boxu je zobrazený čas a aktuální teplota ať venku, nebo vevnitř. Z hlediska designu vypadá v interiéru moc pěkně a moderně. Celkově jsem s chytrým Smart boxem velmi spokojení a budeme uvažovat o dokoupení dalšího příslušenství.
avatar
Martina
klad Dobrý den, děkuji za možnost účastnit se zážitkového testování O2 smartboxu v Ženysro. Následně jsme testovali O2 Smart box v našem domě, a bohužel nedosahuje ani zdaleka uveřejněných parametrů. Nekomunikuje s telefony android nižších verzí, WioFi absolutně nevyhovující dosah max 4m a to musí být viditelný. Když jsem odešla na zahradu ztratilo se úplně. To co O2 prezentuje za tuto cenu je absolutně nepravda. Mám doma i tablet, který by měl s tímto zařízením komunikovat. OK, komunikuje ale na zahradě ne. Při tom v sousedství mám cca 200m vzdáleného jiného uživatele a jeho WiFi signál je na tabletu maximální.
klad Bezpečnostní senzory jsme nezkoušeli. Šlo nám primárně o WiFI. Takže závěr. Krásná bedýnka, spoustu doplňků ale WiFi k ničemu. Děkuji
klad Bohužel nedosahuje uvedených parametrů. Wifi je slabá a nedosáhne tak daleko jako starý wifi router Zyxel. Nutnost mít smartphone pro nastavení smartboxu. Nepřehledné webové rozhraní v angličtině
příloha
avatar
Kristýna
klad Zprovoznění modemu byla jednoduchá záležitost. Velmi oceňuji design smartboxu, který je dle mého více než povedený. Zabudované hodiny jsou také vítanou funkcí. Palec nahoru dávám za meteostanici, která se hodí snad každé ženě, která neví co si ráno obléknout. Myslím si, že jen obtížně bude člověk na našem trhu hledat hezčí a povedenější smartbox. Smartbox po celou dobu testování fungoval výborně a vřele ho všem doporučuji také vyzkoušet.
klad Škoda jen toho, že box je primárně určen pro uživatele O2. Kdyby byl v tomhle ohledu více kompatibilní, tak bych viděla vyšší využití i bližší rodině.
avatar
Lucie
klad o2 smart box jsem si zamilovala, když jsem ho viděla u bratra. Internet je opravdu rychlý a podle mého názoru i dá dosáhne. Navíc je praktický a jeho design vypadá dobře. A cenově je taky dostupný, takže ho určitě doporučuji. Mám ho na skříni a vypadá jako vonítko
avatar
Renata
klad Přikládám také hodnocení a jinak s 02 společností jsem spokojený a internet je super i spolehlivý a novinky které můžeme vyskoušet jsou fajn určitě mohu všem doporučit a jinak co se týká třeba televize tak o tom uvažujeme jen co si pořídíme novou lepší televizi a potom to už bude dokonalé takže jsem ráda že jsem měla možnost testování
avatar
Marta
klad Dobrý den, s O2 společnosti jsem velice spokojená, máme od ní internet. Jsem ráda za novinky, které můžeme vyzkoušet, přínašejí neuvěřitelné vychytávky. Nejvíce se mi líbí chytrá zásuvka, určitě budu ráda, pokud přemluvim přítele k nákupu takové vychytávky.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel