Zážitkové testování s O2 a testování digitální televize O2 TV byl opravdu pozitivní zážitek

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
4x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 11. 2017
do 14. 1. 2018

Hledáte ideální televizní program na večer, ale zároveň si nedokážete vybrat v tisících hodinách obsahu O2 TV? Nová funkce O2 TV Moje menu vám nabídne ty nejlepší romantické, komediální i akční filmy přesně podle vaší nálady.

 

Zážitkové testování proběhlo v pondělí 27. listopadu od 18:00 v naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8, 186 00. Díky skvělé prezentaci jste si testování skvěle užily :) a my také :) děkujeme, že jste přišly!

 

Samotná O2TV od vás získává 90% z celkového hodnocení v rámci testování

Mezi největší výhody jste uvedly možnost zpětného shlédnutí programů, přehledné menu nebo např. rodičovský zámek. 

 

*enzo* Videotéka

Přímo ze svého křesla si vyberete film, na který máte chuť. Zažijte filmy v televizi i on-line, bez čekání. O2 Videotéka je videopůjčovna ve vašem počítači, televizi, tabletu i telefonu.

*enzo*TV archiv

Zmeškala jste svůj oblíbený seriál, protože jste se zdržela s kamarádkou na víně? Nevadí. V archivu O2 TV najdete to nejlepší, co vám uteklo na obrazovkách České televize, TV Nova, Prima i televize Barrandov.

*enzo* Zpětné zhlédnutí

Naprostá volnost. Jakýkoli pořad si můžete pustit až 50 hodin zpět. A reklamy…ty si přetočíte! :-)

*enzo* O2 TV můžete sledovat až na čtyřech obrazovkách

Není nic jednoduššího. Syn s pohádkou na tabletu. Manžel se sportem v telefonu. A já? U televize se seriálem zachumlaná v dece. Ještě že O2 TV je možné sledovat až na 4 zařízeních.

*enzo*O2 TV Nahrávání

Ani při dovolené mi nic neuteče. Vše si nahraju a dokoukám po svém návratu. Nahrávání si nastavím pohodlně z mobilu

*enzo* Rodičovský zámek

Máte strach, že se vaše ratolesti dostanou k televiznímu obsahu s hvězdičkou? Rodičovský zámek v O2 TV tomu hravě zabrání. Nastavíte si ho hravě jen pomocí vašeho ovladače.

 

Nemáte internet od O2? Nevadí!

Máte jedinečnou možnost otestovat set-top-box, který je připojený přes wifi bez ohledu na to, jakého zprostředkovatele internetu máte a zda máte přístup ke kabelovému připojení O2 TV.

 

 

Hodnocení
6
avatar
Marika
klad Velmi se mi líbí, že tato digitální televize O2 nabízí možnost zpětného zhlédnutí pořadů, pokud se mi nepodařilo je vidět v reálném čase. Rodičovský zámek je také dobrá volba, škoda, že stejná nefunguje i u brouzdání www stránek. Raději ale děti mít venku, než u televize nebo u pc.
avatar
Štěpánka
klad Bohužel jsem se nemohla zůčastnit osobně zážitkového testování, ale vyzkoušela jsem alespoň u kamarádky, kde jsme byli na "dovolené". Moc se mi líbí funkce zpětného přehrávání...to ocení především milovnice seriálů, co nestíhají nebo pracují na směny. Lehkost a srozumitelnost ovládání je také velkým plusem. Celková přehlednost je bezvadná. Přístroj je kopaktní a nijak nenarušuje design místnosti. O pořízení i domů po testování silně uvažuji.
avatar
Kristýna
klad Děkuji za možnost testovat O2 TV V xl verzi. Menu je super, vše je zcela intuitivní a zvládla jsem si ji zapojit i sama (ač jsem totální technologický analfabet :-)). Oceňuji možnost koukat na pořady zpětně a skvělé zahraniční stanice, na které bych koukala od rána do večera. Absolutní pecka, která předčila všechno, je ale HBO OD. John Oliver, Hra o trůny a všechny nejlepší seriály na světě na jednom místě. Tady bych ale měla jeden podnět na zlepšení... Kdyby bylo u každého seriálu stručné info, o čem je a žánr, bylo by to fajn. Takhle pokud pořad uvedený v HBO OD neznám, vůbec nevím o co jde a musím někde hledat. Jinak ale super a s O2 tv jsem byla maximalne spokojena.
avatar
Dana
klad Měla jsem možnost otestovat O2tv, za což moc děkuji Ženám s.r.o.:-), řekla bych, že je to skvělý produkt, hlavně pokud jde o možnost shlédnout pořady o 2 dny zpětně a také nabídka programů v balíčku XL je opravdu veliká. Nabídka sportovních programů mě až překvapila, jsem sportovní nadšenec, takže za mě za 1. Dále bych chtěla vyzdvihnout a ocenit nabídku v menu HBO OD, možnost shlédnutí všech sérií vybraných seriálů a videotéka je úžasná, co vím tuto nabídku konkurence nemá. Samotné zapojení a nastavení bylo velmi jednoduché. Hlavní menu je přehledné, ale na můj vkus v dnešní době málo interaktivní.
klad Lehce mi vadil ovladač, který byl dost zpomalený v odezvě a tím i posouvání programů po řádcích. Nevím možná bych ocenila v hlavním menu ještě lepší řazení a možnost vyhledávání programů např. pro mne sportovních programů, kterých je v nabídce hodně. Naopak možnost nastavení si oblíbených pořadů jsem vůbec nevyužila.
avatar
Šárka
klad O2tv jsem měla možnost otestovat díky užasným ženám sro, za tuto příležitost moc děkuji, večerní zážitkové testování v pracovně nemělo chybu.
klad Co se týká samotné o2 tv, tak produkt jako nápad není špatný, oceňuji možnost dívat se na filmy/pohádky ze záznamu a přetáčení reklam.
klad Takže jsem tyto Vánoce stihla sledovat opravdu mnoho :)
klad Z balíčku XL je opravdu nepřeberné množství kanálů, takže máte co dělat, abyste se stihli podívat na vámi vybrané tituly.
klad Oceňuji i hlavní menu, díky kterému je vyhledávání snažší a přehlednější.
klad Drobný nedostatek vidím v zobrazení detailů k titulu - kdy vidíte jen několik řádek a už není možnost sjet tlačítkem dolů pro více informací, neb šipka dolů vás vrátí o krok nazpět.
klad Co se týká cenového rozpětí, tak si myslím, že na trhu se dá sehnat podobná kvalita za nižší cenu - pro běžného uživatele jsou ceny od O2 spíše jako luxusní zboží.
klad Trochu mi vadí delší odezva ovladače, který někdy "zamrzne" a musí se delší dobu počkat, ačkoli mezi krabičkou a ovladačem není žádná překážka.
klad Jako druhý nedostatek bych uvedla, že O2tv by mohla kvalitu obrazu i zvuku vybírat dle internetu uživatele - mnohdy se nám doma stalo, že šel nejhorší obraz a nejlepší zvuk (mohu srovnat s konkurencí NETFLIX - kde za stejných podmínek připojení kde tato synchronizace funguje bez chybičky)
avatar
Jana
klad :-D U nás se již testuje. Na začátku jsem sice měla trošku potíže, ale po suprové pomoci pánů od O2 se vše zdařilo a teď je to pecka. Signál výborný a jako bonus vím kolik je venku stupňů. Navíc můžeme sledovat programy, které jsme v nabídce neměli, což si především pochvaluje můj syn. Děkujeme za tuto možnost, kterou jsme dostali díky ženám sro.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel