S digitální televizí O2 TV se nikdy nebudete doma nudit. Testování dokonce mnohé z vás přesvědčilo k zakoupení produktu

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
12x
4
3x
3
3x
2
1
1x
doporučuje
79 %
Testováno v období
od 7. 12. 2017
do 14. 1. 2018

Hledáte ideální televizní program na večer, ale zároveň si nedokážete vybrat v tisících hodinách obsahu O2 TV? Nová funkce O2 TV Moje menu vám nabídne ty nejlepší romantické, komediální i akční filmy přesně podle vaší nálady.

84% hodnocení mluví za vše, spousta z vás, testerek, si O2 TV na základě zkušenosti z našeho testování dokonce pořídila domů a to je ten nejlepší výsledek :)

Vybíráme z recenzí:

4.5.2018
O2 televize je super a navíc na základě těchto hodnocení jsme si ji pořídili. A vůbec doma ani jeden nelitujeme peněz, za co jsme ji koupili. Splňuje všechno co slibuje a za to jsem ráda. Jsem ráda, že reklamy ještě slibují to, co tam předváději. Já doporučuji všem, jsem spokojená

 

*enzo* Videotéka

Přímo ze svého křesla si vyberete film, na který máte chuť. Zažijte filmy v televizi i on-line, bez čekání. O2 Videotéka je videopůjčovna ve vašem počítači, televizi, tabletu i telefonu.

*enzo*TV archiv

Zmeškala jste svůj oblíbený seriál, protože jste se zdržela s kamarádkou na víně? Nevadí. V archivu O2 TV najdete to nejlepší, co vám uteklo na obrazovkách České televize, TV NovaPrima i televize Barrandov.

*enzo* Zpětné zhlédnutí

Naprostá volnost. Jakýkoli pořad si můžete pustit až 50 hodin zpět. A reklamy…ty si přetočíte! :-)

*enzo* O2 TV můžete sledovat až na čtyřech obrazovkách

Není nic jednoduššího. Syn s pohádkou na tabletu. Manžel se sportem v telefonu. A já? U televize se seriálem zachumlaná v dece. Ještě že O2 TV je možné sledovat až na 4 zařízeních.

*enzo*O2 TV Nahrávání

Ani při dovolené mi nic neuteče. Vše si nahraju a dokoukám po svém návratu. Nahrávání si nastavím pohodlně z mobilu

*enzo* Rodičovský zámek

Máte strach, že se vaše ratolesti dostanou k televiznímu obsahu s hvězdičkou? Rodičovský zámek v O2 TV tomu hravě zabrání. Nastavíte si ho hravě jen pomocí vašeho ovladače.

 

Nemáte internet od O2? Nevadí!

Máte jedinečnou možnost otestovat set-top-box, který je připojený přes wifi bez ohledu na to, jakého zprostředkovatele internetu máte a zda máte přístup ke kabelovému připojení O2 TV.

 

Své recenze vkládejte nejpozději do 14. 1. 2018. *enzo*

Hodnocení
19
avatar
Lucie
klad O2 televize je super a navíc na základě těchto hodnocení jsme si ji pořídili. A vůbec doma ani jeden nelitujeme peněz, za co jsme ji koupili. Splňuje všechno co slibuje a za to jsem ráda. Jsem ráda, že reklamy ještě slibují to, co tam předváději. Já doporučuji všem, jsem spokojená
avatar
Iveta
klad Na základě tohoto testování jsme si pořídili O2 televizi. Musím říci, ze je super. Nejvíce se mi líbí, že si můžu zpětně podívat na filmy a serialy. Signál je dobrý. Museli jsme ji zapojit primo, přes WiFi nám to nešlo . Za nás velmi dobré hodnoceni.
avatar
Daniela
klad Připojení set-top-boxu přes wifi je jednoduché, vše je intuitivní. Výběr kanálů je naprosto dostačující. Nejlepší na O2, je možnost přetočení si pořadů. Velice užitečná je i funkce rodičovského zámku, kterou oceňuji. Za mě super a doporučuji vyzkoušet.
avatar
Jana
klad Nastavení set top boxu bylo velice jednoduché, připojení přes wifi nebo přes kabely - přes kabely byl přenos rychlejší a neomezoval rychlost internetu, velké množství programů a naprosto úžásná zpětná videotéka až 7 dní zpátky. Oceňuji i velikost a skladnost set top boxu jako takového.
klad přes wifi nebyl signál ideální ....
avatar
Zuzana
klad - set-top box malý a vkusný.
klad - ovladač komunikuje s domácí TV, takže stačí jeden přístroj
klad - připojení modemu k síti přes wifi, takže žádné spojení přes kabely
klad - manuál není snad potřebné ani číst, prostředí jednoduché a pochopitelné na nastavení
klad - k dispozici „XL“ balíček, takže obrovské množství programů, z kterých lze vytvořit vlastní seznamy a seřadit si je v požadovaném pořadí
klad - velké plus - zpětné prohlížení až 7dní zpátky (takže sledovat pořady bez reklam, resp. jejich přetočení)
klad - připojení TV až k 4 zariadeniam – využili jsme kromě TV svůj mobil, tablet a PC – vše bez problémů, možnosť sledování i v zahraničí
avatar
Zuzana
klad - set-top box malý a vkusný.
klad - ovladač komunikuje s domácí TV, takže stačí jeden přístroj
klad - připojení modemu k síti přes wifi, takže žádné spojení přes kabely
klad - manuál není snad potřebné ani číst, prostředí jednoduché a pochopitelné na nastavení
klad - k dispozici „XL“ balíček, takže obrovské množství programů, z kterých lze vytvořit vlastní seznamy a seřadit si je v požadovaném pořadí
klad - velké plus - zpětné prohlížení až 7dní zpátky (takže sledovat pořady bez reklam, resp. jejich přetočení)
klad - připojení TV až k 4 zariadeniam – využili jsme kromě TV svůj mobil, tablet a PC – vše bez problémů, možnosť sledování i v zahraničí
avatar
Barbora
klad Hodnocení přítele (já neměla šanci :) )
klad + jednoduchá instalace
klad + veliké množství především sportovních kanálů
klad + zpětné přehrávání (použití především u sportu)
klad - přítel mě k tomu nepustil :D
klad - špatný signál v kombinaci s internetem
klad - zadrhávání obrazu a zvuku ( posl.3.dny)
klad - EPG neukazovalo TV seznam/ pořady ( posl. 3.dny)
avatar
Bohumila
klad Digitální televize O2 TV je šikovná věc. Úžasná je možnost vrátit se v čase. Také nahrát si pořady, na které člověk nemá čas se podívat během dne, je fajn. Nahrávací kapacita je také dostačující. Instalace byla jednoduchá. V podstatě by se člověk mohl dívat celý den na televizi, pořád bylo si z čeho vybrat.
příloha příloha
avatar
Lucie
klad Instalace byla velice jednoduchá - zapojila jsem to přes wifi :) jako plus hodnotím možnost zpětného přehrávání pořadů, velká je i nabídka programů, plus v prosinci bylo volně přístupné i HBO
klad Milion programů (je to pro někoho výhoda ale i nevýhoda - kdo to má pořád proklikávat 8-) ) a stejně nikde nic pořádného ;-)
klad další nevýhoda je že to "žere" signál, takže když jsme se dívali na nějaký film přes O2 TV tak internet byl velmi zpomalený, a opačně, když se pracovalo na internetu a do toho se pustila O2TV tak se program dost sekal...
avatar
Marika
klad Líbí se mi služba zpětného přehrání. To se může někdy hodit. A pak také služby rodičovského zámku, cože je v dnešní době velmi citlivé téma a důležité, jak ohlídat děti před nevhodným programem, Škoda, že toto nejde řešit i u internetovém prohlížení. Tam je riziko ještě mnohem větší.
avatar
Markéta
klad O2 výběr programů, možnost sledování na více zařízeních, možnost opakovaného přehrání celého pořadu, či jen určité části , ocením určitě u dětí, které chtěji přehrávat stále znovu
klad je to spousta kanálů a přesto se stane že není sledovat co , občasné seknutí nahradí opětovné přehrání či posunutí zpět, ale čekal bych méně častý problém s tímto
avatar
Kateřina
klad Snad jen množství kanálu.
klad O2 TV pro mne nebyla vůbec přínosem, snad jen , abych věděla, že až budu přecházet od UPC, nebude to k O2. Měla jsem zapnuto 2 dny a z toho jsem se nepodívala na jediný film. Obraz se buď sekl, nebo přestal fungovat zvuk, nebo se obraz rozmazal. Vzhledem k tomu, že žijí ve velkoměstě, nedokážu si vysvětlit tak špatně pokryti. Poprvé testování lituji.
avatar
Andrea
klad S digitální televizí O2 TV jsem nadmíru spokojená! Instalace byla naprosto jednoduchá,dokonce jsem zvládla zapojit i bez chlapa!:-D Muž je nadšený z množství sportovních kanálů, a z možnosti nastavit si různé pohledy kamer na hřiště. Já jako maminka malého neposedy, nejvíce oceňuji možnost přetáčení či nahrávání pořadu, jelikož stále musím někam odbíhat. Další super věc,která určitě stojí za zmínku, je že TV jde až na 4 zařízeních zároveň, takže si syn může sledovat pohádky na tabletu a já si v klidu vychutnat svůj pořad! :)
klad Jediné co bych vytkla, byl krátký ethernetový kabel ale TV běží skvěle i přes WIFI
avatar
Daniela
klad Se zařízením i celou službou O2 TV jsem byla velice spokojena. Kouzelná krabicka, která vás nadchne nejen svým vzhledem a přijatelnou velikostí, ale především tím, co umí. Televizní program, on-line půjčovna filmů, přetáčení reklam nebo dokonce zpětné spuštění pořadu a to až 7 dní zpět (to jsem využívala velmi často, vzhledem k vánočním svátkům
avatar
Michaela
klad Tohle testování bylo trochu zrádné :-D ale užíváme si ji. Hodně, ale opravdu hodně jsme si vychvalovali přetáčení programu. Děti občas křičí a muž kolikrát přeslechne kus textu, tak si to jen přetočí zpět. A přetáčení reklam je taky parádní. Konečně nekoukáme jen na reklamy. Zpětné pouštění jsme si užívali o svátcích, kdy vysílali zároveň dvě pohádky, které jsme chtěli vidět. Perfektní je aplikace do mobilu! Koukala jsem, když děti spaly a nechtělo se mi zapínat PC. A skvělý výběr programů.
klad Obrovský problém byl s instalací. Návod od O2 je sice krásně ilustrovaný, ale doma nám při zapojení do routeru a do monitoru neběžel set-top-box. Zprovoznili jsme to až u tchyně na klasické staré televizi. Bohužel v krabici návod nebyl přiložený a celkově znět kabelů, celá zašmodrchaná do sebe, taky neudělala moc dobrý dojem. Ale evidentně to už někdo zkoušel.
avatar
Katka
klad O2 je zapojené, vše šlo hladce, ani "chlapa" na to nebylo potřeba :-D Ovládání je zpočátku složitější, ale po chvíli "osahání a vyzkoušení" je to jednoduché. Pořady běží perfektně, velké plus za ty pořady 7 dní zpět.
klad Složitější ovládání spíš vidím u dětí, dospělý si na to vcelku rychle zvykne. Jako mínus pouze ty reklamy před každým spuštěním filmu zpětně (ale to je asi všude)
avatar
Valentina
klad Televize nám už od rána hraje vkuse. Připojení bylo jednoduché, vše bylo intuitivní. Výběr kanálů je naprosto dostačující. Nejlepší na O2, je možnost přetočení si pořadů. Následující rok se budeme celá rodina stěhovat a do nového domečku si určitě pořídíme set-top-box od O2 :)
avatar
Jana
klad Zdravím, s připojením jsem velice spokojená, připojení je rychlé a signál Wifi dosáhne opravdu daleko. Na tomto zařízení mě i baví, že ráno jen stačí mrknout a vím kolik je hodin a stupňů a nemusím hledat telefon. Smartbox mohu jen doporučit. Sama přemýšlím o zakoupení Smartboxu, protože jsem spokojená nejen já, ale i můj syn.
avatar
Mahulena
klad Už doma koukáme, moc skvělé, je pravda že u nás vedou hodně pohádky. Baví mě ale to přehrávání, když nestihnu něco od začátku a mohu si to přetočit. Takže jsem ráda, že můžeme mít O2 tv doma. Určitě o ní budu přemýšlet na pořízení. Skvělé načasování nyní na zimu. Moc Vás Ženy chválím. :) i O2,
klad Dokonce jsem volala i na linku, když jsem potřebovala poradit a všichni byli vstřícní a pomohli mi a to bylo v pátek večer.
klad jen ta čekací doba v pátek večer na lince byla tedy delší. Tak to je jediné, ale po dovolání se byl pán ochotný a pomohl mi.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel