Testovaly jsme makový Twister. Zkusila jste ho taky? Napište nám, jak vám chutnal

image
otestováno
Počet recenzí
122
jak jste hodnotily
5
98x
4
19x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 29. 6. 2016
do 10. 7. 2016

Dopřejte si to potěšení a ochutnejte výjimečný „Ze srdce sladký“ makový Twister, který pro vás s láskou upekli pekaři z Penamu. Hledáme celkem osmdesát testerek, které si Twister vyzvednou v nejbližší Pracovně ŽENY s.r.o. Do testování jsou zapojeny všechny Pracovny a to Praha, Chrudim, Litoměřice, Teplice, Brno, Ostrava a Tábor. Tak neváhejte a přijďte si pro sladkou dobrotu.

Nový „Ze srdce sladký“ Twister vyniká pečlivým výběrem ingrediencí, jemnou strukturou těsta a vysokým obsahem kvalitní makové náplně (50% náplně) tak, aby každý kousek získal svou zcela jedinečnou chuť a vůni.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
122
avatar
Adéla
klad Zrovna tento makový twister jsem koupila minulý týden. Normálně o mák moc nazavadím, ale teď v těhotenství mák musím mít. Twister mě zaujal právě vysokým obsahem náplně, což vyhledávám. A byl opravdu moc dobrý, náplň byla opravdu všude, i v koncích a twister nebyl suchý. Mohu vřele doporučit.
avatar
Markéta
klad miluji makové výrobky a v tomto výrobku , a i celkově od firmy Penam, je mám výborně ochucyný, není hořký nebo štiplavý ...osobně si více potrpím na pomácí sladké pečivo, ale makové si vždy koupím raději
klad nemám co bych vytkla, snad jen cenu, ale to je celkový problém u pekárenských výrobků, domácí je lepší, ale já prostě mák doma neumím
avatar
Petra
klad Tento Twister už jsem ochutnal v naší pekárně. Moc mi chutnal, nejen protože miluji mák. Byl jemňoučký, nadýchaný, náplně tam bylo opravdu hodně a nebylo to jako některé výrobky, na které mám omylem upadl:-) Název ze srdce sladký mě zaujal a ihned jsem na něj dostala obrovskou chuť jen podle obrázku.
avatar
Martina
klad Mám ráda mák. Zajímavé , že v zahraničí makové věci nemaji. Twister od Penamu jsem kupovala, lákavý e totiž už obal a to udělalo své, obsah nezůstal pozadu, je více než ze srdce sladký. K snídani, ke svačině, pro návštěvy ke kave či čaji je Twister ideální, pokud nepečete sami, ženy i muži....
avatar
mirka
klad Twister by som doporucila ma vela maku je makky a priemne sladny nie presladeny co ocenujem.chuti aj mojej rodine tak preto obcas nemusim piect a zbehnut do obchodu a kupit,ale nie v kazdom obchode ho maju preto by som uvitala keby bol v kazdom obchode
klad Ziadne negativa som nenasla
avatar
Denisa
klad Tento závin je fakt povedený. Máku hodně a to má naše rodinka ráda. Hlavně můj muž si pochvaloval chuť a hodně máku v tomto závinu. Testovat bohužel nemůžeme(vyzvednutí je problém), ale kupovat budeme dál. Je moc a moc dobrý. A snídaně s ním je krásný start do nového dne.
avatar
Renata
klad Tento loučník poměrně často kupujeme. Ne vždycky se člověku chce péci. Je dobrý. Náplně je obvykle dost. Tak akorát sladký. Penam je osvědčená a kvalitní česká značka. Moučník také pěkně vypadá, což se cení, protože jíme také očima. Po rozbalené příjemně voní a ke kafi či čaji není vůbec špatný.
avatar
Petra
klad Penam má širokou nabídku moučníků a tento patří mezi ty lepší. Chutná dětem i dospělým. Rychlá snídaně či svačina. Měkký, tak akorát sladký, dobře vypadající klasika. Úplně jako od babičky není, ale rozhodně neurazí. Dobře vypadá a když se nakrájí, pěkně upraví a pocukruje, klidně ho nabídnu i návštěvě.
avatar
Anna
klad Produkty Penam jím moc ráda a zatím mě žádný z nich nezklamal..zvlášť mám ráda jejich výrobky s mákem makové záviny a podobně..všem je doporučuji a dávám deset bodů.. i když se tohoto testování nemohu zůčastnit,tak si myslím,že jde o dobrou značku..
avatar
eva
klad U nás je penam také oblíbený. Tento makový závin kupujeme celkem často. Jasně, že domácí je lepší, ale tento není vůbec špatný. Náplně je dostatek a mák je jemně pomletý a dobře ochucený. Těsto měkké a dobře vykynuté. Celkově je chutný. Moučník je přiměřeně sladký a jako rychlovka se nám osvědčil.
avatar
Nikola
klad Bohužel v Praze už nebydlím, tak jsem neváhala a zakoupila si tento závin, opravdu mě překvapil, nebyl ošizený jako ostatní záviny, mák neměl takové to umělé aroma, jde vidět že je to poctivý mák, závin se krásně dá nakrájet, nerozpadá se, je krásně vláčný a jemný a po vzhledové stránce no dá se už jíst i očima :) :) takže za mě užasný
avatar
Iva
klad Makový Twister už jsem ochutnala a musím přiznat, že je velmi dobrý. Oceňuji výborný nápad na tvar tohoto pečiva, je to přece jen něco jiného než "obyčejný" závin". Objevila jsem i Twister s ořechovou nápní a ten je taky naprosto výborný. Takže já makový Twister budu určitě i nadále kupovat,
avatar
Libuše
příloha
klad Děkuji za možnost testovat :) Makový twister se povedl! Na máku se opravdu nešetřilo (jak je to s náplněmi běžné) a slibovaných 50% makové náplně je znát. Kéž by přišel na pulty obchodů i twister s tvarovou náplní :) Penam nezklamal a nabídl další kvalitní a chutný výrobek.
avatar
Lenka
klad Makový Twister je opravdu super! Na rozdíl od jiných podobných výrobků není suchý, ale je vláčný. Náplně je opravdu hodně a zrovna maková je můj favorit!!! Spojení vláčného korpusu a bohaté makové náplně se zkrátka povedlo, Twisteru dávám jedničku a všem vřele DOPORUČUJI!!!
avatar
Pavlína
klad Makový Twister jsem měla možnost ochutnat poprvé a chutnal nejen mě, ale celé rodině. Trochu mne zarazila informace, že obsahuje 50 % náplně a jen 15 % máku, ale chuť byla i tak skvělá.Sladké pečivo běžně nekupuji,dávám přednost doma připraveným výrobkům, ale rodině chutnal, tak si občas ušetřím čas a makový Twister opět koupím :-)
avatar
Iva
klad Makový Twister mne překvapil svou vláčností, výbornou chutí, velkým množstvím náplně a rychlostí s jakou zmizel ze stolu. Dávám mu jasnou jedničku, stejně jako jiným výrobkům od Penamu například večernímu chlebíku nebo chlebu určenému pro sportovce :-)
avatar
klad Celá naše rodina má ráda výrobky od společnosti Penam. Důvod je jednoduchý - vysoká kvalita a skvělá chuť. Makový závin tedy splnil naše očekávání, byl výborný, vláčný, plný máku - prostě takový jaký má makový závin být. V nákupu na nadcházející dovolenou tedy nebude chybět :-). Dáváme mu všichni jasnou 10 :-) A vřele Vám ho doporučujeme.
avatar
Kateřina
klad Makový Twister mne moc moc potěšil a zároveň překvapil. Určitě to každá znáte, když si v pekárně koupíte cokoli plněného, že po náplni ve finále musíte hodně pátrat, to tady ale neplatí. Náplně je opravdu hodně a je velice chutná. I když jde o pečivo balené ( já většinou preferuji čerstvé) je velice chutné, měkké. Jako snídaně, či dezert k nedělní kávičce- Výborná volba. Určitě si jej opět koupím.
avatar
Kateřina
klad Musím říct, že makový twister jsme s přítelem zbodli během chvilky. Byl velmi vláčný a makové náplně tam bylo opravdu hodně. Člověk si musel jít obratem vyčistit zuby :D My ho opravdu doporučujeme a určitě ho zařadíme do rodinných nákupů. Za nás tedy rozhodně plných deset bodů.
avatar
Jana
příloha
klad Twister závin známe celá rodina, kupujeme v Bille ořechový. S makovým závinem jsem ještě zkušenosti neměla neb jsem se bála, že děti mák jíst nebudou ... no zhltli jsme ho celá rodina na počkání, je velice vláčný, náplně je v něm opravdu spousty. Závin i moc hezky vypadá, takže bych se opravdu nebála nabídnout ho i návštěvě. Velice dobře se krájí a při krájení se netrhá. ROZHODNĚ DOPORUČUJI
klad Mohl by být krapet větší :-)
klad Občas je v regále Billy opravdu jen v malém množství, v žádném jiném obchodě jsem ho ještě neviděla
Zobrazit více recenzí