Od zítřka budu SEXY TŘICÍTKA - kniha z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
39
jak jste hodnotily
5
33x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 8. 5. 2015
do 30. 6. 2015

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a nevytestovala si knihu Nebezpečné osobnosti a Sestrám by se milenci krást neměli od společnosti Grada. Testování proběhne ve čtvrtek 7. května mezi 20 a 20:30 hodin. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

Ve chvíli, kdy čtyřiačtyřicetiletou Alici opustí manžel a jejich dospělá dcera se osamostatní, se Alice rozhodne, že je načase začít zcela nový život – takový, na jaký si nikdy předtím netroufla ani pomyslet…

S odhodláním začít si konečně užívat vyráží v nové image se svojí nejlepší kamarádkou Maggie do ulic Manhattanu a v jednom z barů završí silvestrovskou půlnoc polibkem s Joshem, který by klidně mohl být jejím synem. Druhý den, nabitá energii z nočního dobrodružství, se Alice rozhodne ve své hře na „třicítku“ pokračovat.

Co se ale stane, až se její nevinná lež o tom, kolik jí ve skutečnosti je, prozradí? A záleží na tom vůbec?

Čtení pro všechny milovnice břitkého humoru, New Yorku a v neposlední řadě pak seriálového hitu Sex ve městě! Kniha inspirovala proslulého amerického producenta Darrena Stara k natočení seriálu Younger.

Prodejní cena: 299 Kč

Vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
39
avatar
Věra
klad Fajn knížka, dobře se mi četla. Není to nic náročného na hlavu. Takže spíše relax a dobré počtení. Lehce se čte a nechybí zde i vtip, příběh. Myslím, že pro čtenářky tohoto věku je to fajn volba. Takže s klidným svědomím mohu doporučit. Já jsem jí přečetla celou s dobrým pocitem :-)
avatar
Kamila
klad Od zítřka budu SEXY TŘICÍTKA - kniha z nakladatelství Grada se moc dobře čte. Když děti usnou.... tak se trochu zasníte nad stránkami. Ukápne vám občas slzička. Je to knížka ze života. Rychle ji přečtete. Doslova budete hltat každé slovíčko stránku po stránce.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Od zítřka budu SEXY TŘICÍTKA - kniha z nakladatelství Grada mě mile potěšila. Hlavně se mi moc hezky četla. Knížka jr inspirativní, odvážná. Popisuje život se vším všudy. V této knížce nechybí romantika, přátelství, vztahy mezi rodiči a jejich potomky. Tuto knihu vřele doporučuji všem ženám i dívkám.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Věra
klad Děkuji moc za možnost testování knížky
klad - od zítřka budu sexy třicítka. Po dlouhé době se mi dostala do rukou knížka, která se četla sama a to nejen mě ale i dceři. Knížka byla inspirativní, odvážná. Popisuje život se vším všudy. Moc se nám líbila a vřele ji všem doporučuji.
avatar
Drahoslava
klad Děkuji, že se mi do ruky dostala tako skvělá kniha. Je velice čtivá, okamžitě mě vtáhla do děje. Příběh je moderní romantika současné ženy. Ženy, která má zdánlivě ty nejlepší roky za sebou a má začít novou životní etapu. Za přispění její kamarádky se z domácí puťky stává žena, která si užívá života. Pak se i věk stává jen číslem. Jednoznačně doporučuji.
avatar
Martina
klad Velice kladně hodnotím poutavý obal knížky. Samotná knížka pojednává o ženě ve středních letech. Alice vždy byla jen ženou v domácnosti starající se o dceru. Neměla práci ani své příjmy, příliš o sebe nedbala, v podstatě celý život ji živil manžel. Jednoho dne ji manžel opustil a dcera odjela do zahraničí. Příbeh pojednává o tom, jak se žena může od základu změnit, když bude opravdu chtít. Jak člověk může zhubnout, omládnout, začit se líbít sám sobě. Že dobrý přítel může nasměrovat Váš život a pomoci Vám si uvědomit, že nakonec všechno zlé je pro něco dobré. Dál už neprozradím :). Kniha je čtivá, zajimavá, ale také inspirativní - doporučuji.
avatar
Květa
klad Děkuji za možnost testování této krásné knihy.Velmi mě tato kniha zaujala a někdy jsem si dokonce představovala,jaké by to bylo být v roli hlavní hrdinky.V této knížce nechybí romantika, přátelství, vztahy mezi rodiči a jejich potomky ani smutek.Je to prostě příběh ze života,který vás opravdu nadchne.Určitě tuto knihu doporučuji všem ženám bez ohledu na věk.
avatar
Anna
avatar
Milena
klad Už dlouho se mi nestalo,že bych vzala do ruky knížku a v podstatě ji za dva večery přečetla.Tento žánr mám moc ráda a tak se četla sama,rozhodně doporučuji přečíst,je tak trochu ze života a né jednažena,co má nízké sebevědomí,by se dle ní měla zamyslet nad svým životem.
avatar
Lucie
klad Nejprve děkuji za možnost testování. Kniha se mi líbila, je velmi čtivá a poutavá. Kolikrát jsem měla problém se od knihy odtrhnout a jít se věnovat něčemu jinému. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a dokážu si představit, že mnoho žen nebudeme mít problém se s ní ztotožnit. Pokud hledáte tedy něco čtivého, oddychového a zábavného, pak knížku jednoznačně doporučuji.
avatar
Dana
klad Děkuji za možnost testování a přidávám kladné hodnocení. Kniha se mi moc dobře četla, ráda jsem se k ní vracela a nutila mě k zamyšlení nad svým vlastním životem, kdy v tomhle našem věku nás považují za staré, ale mi jim myslím dost ukazujeme, že nepatříme do starého železa a máme právo na fajn život. Doporučuji přečíst, stojí za to.
avatar
Martina
avatar
Šárka
klad taky dočteno knižka je moc pěkná je moc dobře napsana přiběh krásny ráda čtu takové romantické knižky .Knížku od zitra budu sexy 30 mohu jen doporučit kterí maji rady tento žandr chci poděkovat že jsem mohla tuto knižku přečist
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel