Jak jsou testerky spokojené s odšťavňovačem G21 Chamberi? Podívejte se na jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
2x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 17. 1. 2021
do 31. 1. 2021

G21 Chamberi – posílí imunitu, upevní zdraví 

Zdraví se objevuje ve všech přáních. Je k nezaplacení, koupit se nedá, ale existuje dárek který je praktický, krásný i zdraví prospěšný. Pomůže s posílením imunity, dodá tělu tolik potřebné vitamíny v té nejčistší přírodní formě a využijete jej každý den. 

G21 Chamberi – jedinečný revoluční odšťavňovač s inverzní technologií odšťavňování. Extra kousek do kuchyně, jehož kvalitu potvrzuje prodloužená záruka 2 + 2 roky a který je, obzvlášť v dnešní době, mimořádně užitečný. Pitím přírodní šťávy z ovoce nebo zeleniny dodáte tělu velké množství vitamínů, živin a zdravých látek. V chutné čerstvé šťávě se ztratí i suroviny, kterým se většina z nás běžně vyhýbá, přitom jsou ale přímo nabité zdravím. Do syrové brokolice si asi kousne málokdo, ovšem koktejl z hrušky, brokolice a pomeranče si oblíbí jak zarytí odpůrci zdravé zeleniny, tak i děti nebo prarodiče. Těm je odšťavňovač G21 Chamberi obzvlášť prospěšný – pro vnoučata by se rozdali, na sebe moc nemyslí, takže je to na vás. 

Testování

Ať už si pořídíte G21 Chamberi pro sebe nebo jej darujete někomu, na kom vám záleží, děláte pro zdraví a posílení imunity ten správný krok. A nejen to – Chamberi umí připravit i lahodnou ovocnou zmrzlinu nebo sorbet, takže potěší skutečně celou rodinu. 

V rámci testování jej právě teď můžete získat s mimořádnou slevou -30 %!

Více informací najdete TADY.

Hodnocení
4
avatar
Soňa
Odšťavňovač G21 Chamberi jsem vyzkoušela ve své kuchyni na odšťavnění ovoce i zeleniny. Na první pohled mi udělla radost hezký design. Odšťavňovač si skvěle poradil s jablky, řepou i mrkví nebo hrušku. Bohužel mi tento odšťavňovač úplně nevyhovuje v odšťavnění citrusů. Ocenila bych na Odšťavňovači větší otvor pro vložené kusy ovoce a zeleniny, aby je nebylo nutné tolik krájet před odšťavňováním. Celý Odšťavňovač je ale snadno rozložitelný i složitelný, díky čemuž se snadno čistí. Má také super funkci na tvorbu sorbetu.
klad design
klad snadné složení
klad snadné čištění
klad sorbet
klad Tvrdé ovoce
klad malý otvor
klad odšťavnění citrusů
avatar
Lukáš
Velmi povedený vzhled a jednoduché čistění po použití. Opravdu pěkně se rozmontuje a smontuje. Účinnost ale není nikterak valná. Při odšťavňování jablek, či zázvoru zůstává spousta materiálu ve válci kolem šneku a z "odpadu" ještě celkem snadno rukou vymačkám šťávu. I když jde nastavit množství dužiny, je spíše vždy obsažena ve šťávě, což nám nevadí, ale na zcela čistou šťávu mohu myslím zapomenout.
klad Vzhled
klad Snadná údržba
klad Nízká hlučnost
klad Kompaktnost
klad Účinnost
klad Ucpávají se otvory
avatar
Lenka
Tak jsem se zase zamilovala. Konečně mám odštavňovač, který se jednoduše sestaví, je sním velmi jednoduchá manipulace, kterou zvládnou i děti a za pár minut vše i umejete. Tento šnekový odšťavňovač má tři stupně nastavitelnosti pro druh ovoce a zeleniny a také tři stupně nastavení od šťávy až po šťávu s dužinou. Miluji pomeracče a díty odšťavnovači mám svůj pravidelný ranní rytuál. Nukdy jsem nekupovala džusy, takže toto je pro mne volba zdraví.
příloha příloha

Přílohy

IMG_9324.MOV
klad jednoduchos obsluhy přístroje
klad jeho lehkost
klad tento tip není na sorbet a zmzlinu
avatar
Šárka
Odšťavňovač G21 Chamberi mě velice mile překvapil. Využívám ho každý den. Celá rodina a hlavně vnouček si oblíbili šťávy z různého ovoce, které kombinuji a využívám nastavení hustoty šťávy dle daného ovoce. Oceňuji i možnost výroby zmrzliny. Z odšťavňovače jsem nadšená a může ho všem doporučit.
klad odšťavňuje i tvrdé plody
klad domácí výroba zmruzliny
klad nic jsem nezjistila