Odšťavňovač Philips HR1855

image
otestováno
Počet recenzí
110
jak jste hodnotily
5
104x
4
5x
3
2
1x
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 10. 4. 2015
do 30. 11. -0001

Pro speciální domácí skupinové testování hledáme 30 z vás, které si najdete 2 spolutesterky. Výzva padne 26.4. a pozor na testovací klíč, došlo také k upřesněním!

Výzva padne v neděli 26. dubna a budeme hledat 30 testerek, které se s námi podělí o hodnocení. Pečlivě čtěte testovací klíč a připravte se včas.

V tomto testovacím speciálu padne výzva  v neděli 26. dubna mezi 19.30 a 20 hod. Budeme hledat 30 testerek, které získají odšťavňovač Philips pro domácí testování.

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Testovat bude 30 z vás, které splní tyto podmínky:
1. Vyhraje prvních 30, které se přihlásí po testovací výzvě.
2. Rovnou napíší přezdívky 2 žen, které jsou u nás také registrovány a budou testovat odšťavňovač  společně s vámi.  A zároveň vaše spolutesterky nejsou přihlášeny do tohoto testování.

NA ZÁKLADĚ VAŠICH DOTAZŮ UPŘESŇUJEME, ŽE KAŽDÝ NICK ŽENY musí být v komentářích po testovací výzvě přihlášen JEN JEDNOU a zařazeny budou jen ty, které jsou správně a bezchybně napsané tak, jak je uvedeno v registraci.

3. Nevytestovala si produkt VisaPure, Lumea a tyčový mixér od společnosti  Philips v letošním roce jako vedoucí skupiny. [*] [*] [*]

 

Maximum šťávy. Minimum námahy. Připravte až 2 l šťávy najednou a i s úklidem.

Tento odšťavňovač Philips získá z ovoce a zeleniny ještě více šťávy. Čištění lze provést za 1 minutu díky převratné technologii „QUICKClean“. Dopřejte si radost ze zdravé domácí šťávy každý den!

Umyto během 1 minuty!

• Funkce předčištění odstraní nežádoucí vlákna
• Technologie QuickClean
• Všechna dužnina je shromážděna na jednom místě a lze ji snadno zlikvidovat
• Sítko QuickClean
• Hladký povrch, který se snadno čistí

Snadné použití

• Snadná kontrola dužniny díky průhledné nádobě na dužninu
• Rychlé a snadné sestavení všech dílů

Vymačká z ovoce a zeleniny každou kapku

• Připravte 2 litry šťávy najednou.
• Výkonný 700W motor
• Není nutné nic krájet předem – díky XL plnicí trubici (75 mm)

Technické údaje

• Spotřeba: 700 W
• Napětí: 220–240 V
• Frekvence: 50/60 Hz
• Délka kabelu: 1 m
• Nádoba na dužninu: 1,2 l
• Průměr plnicí trubice: 75 mm
• Kapacita: 2 l
• Kapacita džbánu na džus: 800 ml

 

 Kód produktu: HR1855

 

[*] Více informací se dozvíte zde. [*]

Hodnocení
110
avatar
Eva
klad Měla jsem možnost vyzkoušet Odstředivý odšťavňovač Philips a velmi chválím. Má opravdu rychlý a tichý chod.
klad Použití velmi snadné
klad Velmi jsem ocenila velký otvor na vkládání ovoce a zeleniny
klad Šťáva je dobře a rychle odstředěná, zpracování bylo bez velké námahy
klad Zbytky nastrouhané zeleniny lze vysušit a používat k další úpravě jako jsou pomazánky , sušená zelenina do polévky, lze přidávat i do obalovací směsi.
klad Přístroj byl po použití lehce omyvatelný
klad Hodnotím velice kladně, protože si rychle si na jeho práci zvyknete a stane se vaším nepostradatelným společníkem
klad Jsme velmi spokojeni
příloha
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Odšťavňovač Philips HR1855 mohu všem doporučit
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Odšťavňovač Philips HR1855 by měl být součástí každé kuchyně, každé domácnosti. Výhodou tohoto odšťavňovače je, že se do něho dají vkládat i větší kusy ovoce a zeleniny. Lehká manipulace, rychlost, malá hlučnost. To všechno jsou veliké plusy tohoto odšťavňovače. Rozhodně ho vřele doporučuji
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Dagmar
avatar
Tomáš
avatar
Lenka
avatar
Ladislav
klad Odšťavňovač mě uchvátil hned na první pohled svým elegantním designem. Po vyzkoušení mě přesvědčil o svém rychlém odšťavnění bez nadbytečného odpadu, kde si hravě poradil i s tužšími druhy zeleniny a ovoce. Odšťavňovač je navíc krásně skladný, lehce se složí a manipulace s ním je velmi jednoduchá. K plusu má funkci samočištění, díky které je jeho údržba hračkou.
avatar
Andrea
klad Děkuji za možnost vyzkoušet a otestovat tento odšťavnovač, se kterým jsem byla velice spokojená a pravděpodobně si jej po této zkušenosti i zakoupím do vlastní domácnosti. Nadchnul mě krásný a elegantní design, rychlé odšťavnění bez nadbytečného odpadu, lehká a snadná manipulace a ovládání a dokonalý systém čištění. Za sebe doporučuji.
avatar
Martin
klad S tímto odšťavňovačem jsem nadmíru spokojená. Je snadno sestavitelný, není moc velký, takže je skladný. Oceňuji i přísavky, díky kterým drží na kuchyňské lince jako přibitý. Lehce zvládá odšťavnit i tvrdší zeleninu. Snadná údržba díky funkci QuickClean je jen další plus. Doporučuji!
avatar
Stanislava
klad Odšťavňovač mě naprosto nadchnul. Překvapil mě rychlostí odšťavňování, krásným designem a naprosto jednoduchým ovládáním. Odšťavňovač si poradil se všemi druhy zeleniny a ovoce a vyčaroval tak chutné šťávy. Ze všeho nejvíce jsem však uvítala funkci QuickClean díky které je čištění hračka.
avatar
Dominika
klad S tímto odšťavňovačem jsem naprosto pokojená. Dá se rozložit na několik plně omyvatelných částí. Jako velké plus hodnotím velký plnící otvor, do kterého se vejdou i celá jablka a dále přísavky, díky nimž je odšťavňovač stabilní. Ovoce i zelenina jsou odšťavněny za pár sekund a my si teď doma dopřáváme lahodné a zdravé šťávy každý den. Tento výrobek mohu jen a jen doporučit!
avatar
Anna
avatar
Karolína
klad S odšťavňovačem Philips jsem moc spokojená. Krásný design, snadné čištění. S odšťavněním velkých kusů a tvrdší zeleniny nemá problém a vycucne z nich veškerou šťávu. Nejvíc mě nadchlo čistění díky technologii QuickClean. Za mě můžu jen doporučit!
Zobrazit více recenzí