Odšťavňovač Philips HR1855

image
otestováno
Počet recenzí
110
jak jste hodnotily
5
104x
4
5x
3
2
1x
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 10. 4. 2015
do 30. 11. -0001

Pro speciální domácí skupinové testování hledáme 30 z vás, které si najdete 2 spolutesterky. Výzva padne 26.4. a pozor na testovací klíč, došlo také k upřesněním!

Výzva padne v neděli 26. dubna a budeme hledat 30 testerek, které se s námi podělí o hodnocení. Pečlivě čtěte testovací klíč a připravte se včas.

V tomto testovacím speciálu padne výzva  v neděli 26. dubna mezi 19.30 a 20 hod. Budeme hledat 30 testerek, které získají odšťavňovač Philips pro domácí testování.

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Testovat bude 30 z vás, které splní tyto podmínky:
1. Vyhraje prvních 30, které se přihlásí po testovací výzvě.
2. Rovnou napíší přezdívky 2 žen, které jsou u nás také registrovány a budou testovat odšťavňovač  společně s vámi.  A zároveň vaše spolutesterky nejsou přihlášeny do tohoto testování.

NA ZÁKLADĚ VAŠICH DOTAZŮ UPŘESŇUJEME, ŽE KAŽDÝ NICK ŽENY musí být v komentářích po testovací výzvě přihlášen JEN JEDNOU a zařazeny budou jen ty, které jsou správně a bezchybně napsané tak, jak je uvedeno v registraci.

3. Nevytestovala si produkt VisaPure, Lumea a tyčový mixér od společnosti  Philips v letošním roce jako vedoucí skupiny. [*] [*] [*]

 

Maximum šťávy. Minimum námahy. Připravte až 2 l šťávy najednou a i s úklidem.

Tento odšťavňovač Philips získá z ovoce a zeleniny ještě více šťávy. Čištění lze provést za 1 minutu díky převratné technologii „QUICKClean“. Dopřejte si radost ze zdravé domácí šťávy každý den!

Umyto během 1 minuty!

• Funkce předčištění odstraní nežádoucí vlákna
• Technologie QuickClean
• Všechna dužnina je shromážděna na jednom místě a lze ji snadno zlikvidovat
• Sítko QuickClean
• Hladký povrch, který se snadno čistí

Snadné použití

• Snadná kontrola dužniny díky průhledné nádobě na dužninu
• Rychlé a snadné sestavení všech dílů

Vymačká z ovoce a zeleniny každou kapku

• Připravte 2 litry šťávy najednou.
• Výkonný 700W motor
• Není nutné nic krájet předem – díky XL plnicí trubici (75 mm)

Technické údaje

• Spotřeba: 700 W
• Napětí: 220–240 V
• Frekvence: 50/60 Hz
• Délka kabelu: 1 m
• Nádoba na dužninu: 1,2 l
• Průměr plnicí trubice: 75 mm
• Kapacita: 2 l
• Kapacita džbánu na džus: 800 ml

 

 Kód produktu: HR1855

 

[*] Více informací se dozvíte zde. [*]

Hodnocení
110
avatar
Anna
avatar
Adéla
klad Děkuji za možnost testování. Odšťavňovač jsem měla již starší, tak jsem mohla porovnávat. Velice se mi líbil design. Během chvilky připravil lahodný a zdravý nápoj z domácí či kupované zeleniny. Zkoušela jsem mrkev, řepu, jablka, pomeranče a dokonce i ananas. Se vším si skvěle a rychle poradil. Džus byl velice jemný bez kousků ovoce, což mi vyhovuje. Oceňuji snadné ovládání i údržbu. Mohu jen doporučit.
klad Postrádala jsem příručku v českém jazyce a popřípadě nějaké snadné a rychlé recepty + návod na údržbu odšťavňovače.
avatar
Dorota
klad Děkuji za možnost testování spolu s kamarádkou, která produkt vytestovala. Na první pohled se mi moc odšťavňovač zalíbil. Jeho sestavení a obsluha byla velice snadná a rychlá. Snadná manipulace. Dostatečný plnící otvor, vše se krásně vešlo. Větší jablíčka jsem nepůlila. Ovoce i zeleninu struhadlo krásně vzalo. Za sebe mohu jen a jen doporučit :-)
avatar
Dana
klad Skvělý pomocník, který velice rychle a pečlivě vylisoval šťávu. Šťáva byla velice jemná. Odšťavňovač pracuje rychle a bez problémů. Snadno se používá a snadno se čistí, velice rychle se opláchne pod tekoucí vodou.
avatar
Ludmila
avatar
Monika
klad Velice jsem se těšila na vyzkoušení odštavnovače a jelikož jsem ještě žádný neměla. Velmi mě překvapil rychlostí jakou dokáže přístroj odšťavnit veškerý obsah plnící trubice a nemusela jsem nějak moc na ovoce "tlačit". Oceňuji, že přísavky drží dobře na lince. Zkoušela jsem odštavnit mrkev přidala jablka a během okamžiku bylo v nádobce velké množství zdravé štávy. Oplachování a údržba je jednoduchá, také rozebrání a sestavení nezabere moc času. Odštavnovač předčil všechna moje očekávání. Jsem si ním nadmíru spokojená, doporučuji všem.
avatar
Lenka
klad Tento odšťavňovač je výborný v tom, že dokáže zpracovat celé kusy ovoce a zeleniny. Má pevnou přísavku, takže se při práci ani nehne. Odštavňování je snadné a rychlé, stejně tak i jeho následná údržba.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Zdeňka
klad Velkou výhodou odšťavňovače je kvalitní, rychlé a snadné zpracování kvalitního i méně kvalitního ovoce a zeleniny na chutnou, čerstvou, stoprocentně přírodní šťávu plnou vitamínů. Přístroj zpracuje rychle a bez velké námahy měkké i tvrdé ovoce nebo zeleninu. Díky širokému násypnímu otvoru možno dávat velké kusy nebo i dokonce celé ovoce. Účinné nerezové mikrosítko umožňuje oddělení dřeně a šťávy, do které se nedostanou žádné nežádoucí nečistoty. Nádoba na odpad -dřeň- je dostatečně velká k úměrnému množství zpracované šťávy. Celková spokojenost je také s poměrně snadnou manipulací a údržbou přístroje, splňuje očekávané požadavky.
avatar
Hana
klad Moc děkuji za možnost testování, s odšťavňovačem jsem moc spokojená, ovládání je jednoduché, odšťavnění rychlé a efektivní a údržba jde zvládnout v pohodě. Zvládne i větší kusy ovoce a zeleniny, hravě si poradí i s tvrdou zeleninou, jako je celer, mrkev či zázvor. Oceňuji velkou a průhlednou nádobu na dužinu a možnost mýt díly v myčce.
klad Sama bych si kvůli zachování vitamínů vybrala spíše nízkootáčkový odšťavňovač, ale pro začátek stačí i tento odstředivý, jsem za něj ráda. Také bych uvítala podrobnější návod a tipy na odšťavňování.
avatar
Jitka
klad S tímto odšťavňovačem jsem velice spokojená. Z ovoce spoustu šťávy, chválím funkci předčištění díky kterému mytí zabere pár vteřin. Doma jsem měla jiný odšťavňovač, ale jeho mytí zabralo spoustu času a sítko nešlo vůbec vyčistit. Tady je to hned čisté a hlavně krásně zdobí mou kuchyň. Čerstvá šťáva připravena za chvilku, bez krájení a dlouhého čistění. Můžu jen doporučit, jsem nadšená!
avatar
Dagmar
avatar
Květa
klad
klad Tento odšťavňovač mohu všem jedině doporučit.Dokonale odšťavňí zeleninu i ovoce do poslední kapky a i z malého množství ovoce je hodně šťávy.Velkou výhodou je velká plnící tubice,díky kterému se ovoce a zelenina nemusí krájet a vše je hotovo během chviličky.
klad Lehce si poradí i s tvrdším ovocem a zeleninou.Snadno se skládá i omývá.Velkým plusem je i průhledná nádoba na dužninu.
avatar
Helena
klad Z odšťavňovače jsem nadšená, především ze snadného a rychlého čištění. Od doby, kdy jsem odšťavňovač obdržela, jej používám každý den. Zpracuje i větší kousky zeleniny. Jediné, co mě trochu překvapilo, je jeho velikost, očekávala jsem, že bude menší, ale jinak jsem naprosto spokojená a nadšená.
avatar
Alena
klad Tento odšťavňovač mě velice nadchl,jako spolutesterka jsem ho měla možnost vyzkoušet a teď zvažuji jeho koupení(nebo si ho budu přát k narozeninám).Výrobek má snadné a rychlé použití,šťávy jsou husté,lahodné bez éček,je využito ovoce a zelenina do poslední kapky,dužina zůstává suchá.Čištění je bezproblémové,snad jen sítko je húř čistitelné.Výrobek hezky vypadá,výkon se zdá dostačující.Za sebe vřele doporučuji.
avatar
Alena
klad Odštavňovač se v naší domácnosti dostal na čestné místo nejvyužívanějších spotřebičů.Téměř každý den si vyrábíme zdravé šťávičky z našich domácích jablek a mrkve i z kupovaných citrusů.Nemůžeme si vynachválit rychlost odšťavení a využití do poslední kapky,odpadu je opravdu minimum.Jsem opravdu moc spokojená,náš první a asi i poslední odšťavňovač budeme používat i nadále.Mytí a čištění mi nevadí,sítko také už zvládám dobře.Určitě doporučuji a velká jednička.
avatar
Olga
klad Prvně v životě jsem měla možnost vyzkoušet odšťavňovač. Překvapil mě nejen velmi pěkným zpracováním, ale i výkonem a rychlostí práce. Během pár vteřin je ovoce odšťavené a šťáva připravená k pití. Zkoušela jsem jen ovoce. Šťáva chutná nečekaně dobře - je spíš taková koktejlová, jemná, našlehaná. Přístroj díky přísavkám pevně drží na lince a následná údržba je také velmi rychlá. Jinak jsem testovala také jako spolutesterka.
avatar
Petra
klad Odšťavňovač Philips HR1855 mě již na první pohled zaujal svým designem. Po vyzkoušení mě přesvědčil, že je opravdu skvělý pomocník do domácnosti. Během chvilky dokáže připravit čerstvou a chutnou šťávu. Tento produkt doporučuji.
avatar
Jana
avatar
Dominika
klad Jako spolutesterka jsem musela odšťavňovač Philips ihned vyzkoušet. Líbí se mi jeho provedení, celá konstrukce je kvalitní. Dokáže zpracovat celé kusy ovoce i zeleniny, o čemž jsem se sama přesvědčila. Jde i lehce očistit, až na sítko.
avatar
Dominika
klad S tímto odšťavňovačem jsem naprosto pokojená. Dá se rozložit na několik plně omyvatelných částí. Jako velké plus hodnotím velký plnící otvor, do kterého se vejdou i celá jablka a dále přísavky, díky nimž je odšťavňovač stabilní. Ovoce i zelenina jsou odšťavněny za pár sekund a my si teď doma dopřáváme lahodné a zdravé šťávy každý den. Tento výrobek mohu jen a jen doporučit!
avatar
Markéta
klad Jako první chci moc poděkovat za testování tohoto odšťavňovače. Dnes jsme ho poprvé vyzkoušeli a opravdu mě velice překvapil. Jako první jsem zvolila 4 jablíčka, která se nám tam v celku nevešla ani půla ne, tak jsem musela rozkrájet na čtvrtky. Čtyři jablíčka trvali asi 10 minut, občas v tom silně křuplo, asi když to najelo na něco tvrdšího na jablku, tak jsem se toho lekla. Ze 4 jablíček máme 2 velké sklenice šťávičky. Opravdu super přístroj, který mohu jen vřele doporučit a už se těším jak vyzkouším další ovoce. První jsem zvolila tvrdší jablka abych viděla co to umí a opravdu mě mile překvapil a šťávička je naprosto skvělá.
klad jablíčko se nevejde do odšťavňovače celé ale to vůbec nevadí, stačí překrojit a přijde mě pomalý, strašně dlouho trvalo než se odšťavnilo 1 jablíčko ale to také nevadí, za ten čas ta výborná šťávička stojí
avatar
Markéta
klad Odšťavňovač PHILIPS HR1855 je velice intuitivní. Vyhovuje mi velice snadná manipulace s přístrojem. Pro bezpečné uchycení ke stolu je přístroj vybavený přísavkami, nelze tedy přístroj shodit ani posunout. Dalším ochranným prvkem je bezpečnostní pojistka, přístroj nelze zapnout, pokud není složený. Za zmínku stojí i velice hezký design. Příprava šťáv je velice rychlá a nestojí téměř žádnou námahu.Tento odšťavňovač nadchl celou rodinu, mohu jen doporučit.
avatar
Marika
klad Odšťavňovač dokáže zpracovat relativně větší kusy ovoce a zeleniny – stačí překrojit. Odšťavňuje skutečně velmi dobře – dužnina je úplně suchá. Příprava šťávy je také rychlá a mytí přístroje relativně snadné. Díky úchytkám drží odšťavňovač stabilně na místě. Design výrobku na jedničku.
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Martin
klad Hned po prvním použití mne nadchla rychlost, s jakou odšťavňovač dokázal ovoce odšťavnit. Šťáva je výborná, bez žádných větších zbytků. Sítko je totiž velmi jemné. Odšťavňovač je velmi jednoduchý na ovládání, stačí pouze otočit jedním knoflíkem a už pracuje. Díky spodním přísavkám se nepřevrhne a opravdu drží, až jsem měla problém s odtrhnutím odšťavňovače od linky. Po používání jsem napustila do odšťavňovače vodu a pustila „naprázdno“, i tak ale v sítku zůstaly zbytky pomeranče. Houbičkou však šly lehce odstranit. Také bych ocenila přiložení brožurky s recepty na nápoje. Doporučuji!
avatar
Stanislava
klad ODŠŤAVŇOVAČ PHILIPS HR1855 testuji jako spolutesterka s EVKAD. Odšťavňovač je velmi výkonný a jednoduchý na složení. Oceňuji průhledné víko a nádobu na dužninu, vidím když je nádoba plná a vím, kdy ji vyprázdnit. Vyzkoušela jsem funkci předčištění a dočištění sítka pak nebyl problém. I jednotlivé díly se čistily jednoduše pod tekoucí vodou, je možno je umývat i v myčce. Stabilitu drží odšťavnovač dobře díky přísavkám. Je trochu větší, ale to je každý výkonnější odšťavňovač. Za mne se velmi povedl.
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Miroslava
avatar
guest
avatar
Lucie
klad Odšťavňovač je velice výkonný a dokáže během chvilky zpracovat i velké kusy tvrdého ovoce a zeleniny.Zkoušela jsem řepu a bez problému si s ní poradil.Jablka,hrušky,mrkve atd. se nemusí ani krájet díky velké plnící trubici.Během malé chvilky je čerstvý džus hotový.Používání je snadné,stejně tak jako mytí,kdy stačí odšťavňovač omýt jen pod proudem vody.Doporučuji.
avatar
Petr
avatar
Miloslava
avatar
Marketa
klad Jednoduché použití, snadné a rychlé čištění. Zpracuje i větší kousky ovoce, není nutné ovoce nebo zeleninu krájet na malé kousky. Výborná a zdravá ovocná nebo zeleninová šťáva je připravená během chvilky. Maximální spokojenost.
avatar
Radka
klad Lze odšťavnit větší kusy ovoce a zeleniny. Jsem nadšená především z technologie QUICKClean, umytí odšťavňovače je skutečné rychlé a snadné. Oceňuji i to, že lze odšťavnit až 2 litry šťávy naráz. Jsem maximálně spokojená.
avatar
Andrea
klad Děkuji za možnost vyzkoušet a otestovat tento odšťavnovač, se kterým jsem byla velice spokojená a pravděpodobně si jej po této zkušenosti i zakoupím do vlastní domácnosti. Nadchnul mě krásný a elegantní design, rychlé odšťavnění bez nadbytečného odpadu, lehká a snadná manipulace a ovládání a dokonalý systém čištění. Za sebe doporučuji.
avatar
Jitka
klad Odšťavovač Philips HR1855 je skvělý pomocník a můžu jej doporučit. Jde velmi jednoduše sestavit a rozložit, a navíc má velmi pěkný design. Ovládání je jednoduché, že jej zvládne i malé dítě. Odšťavňuje během chviličky rychle a snadno, a dokonce si poradí i z tužší kořenovou zeleninou, s kterou si mnohé jiné odšťavňovače nevědí rady. Oceňuji velmi snadnou údržbu a funkci předčištění, díky které hravě odstraníme i ty nejmenší nečistoty. Za mě tento odšťavňovač rozhodně ANO.
avatar
Ladislav
klad Odšťavňovač mě uchvátil hned na první pohled svým elegantním designem. Po vyzkoušení mě přesvědčil o svém rychlém odšťavnění bez nadbytečného odpadu, kde si hravě poradil i s tužšími druhy zeleniny a ovoce. Odšťavňovač je navíc krásně skladný, lehce se složí a manipulace s ním je velmi jednoduchá. K plusu má funkci samočištění, díky které je jeho údržba hračkou.
avatar
Zbyněk
klad S odšťavnovačem jsem nadmíru spokojen a předčil moje očekávání. Manipulace s ním je velmi jednoduchá, bezchybně si poradí jak s měkkými tak i tužšími druhy zeleniny a ovoce a s minimálním odpadem. Nejvíce mě však nadchnula technologie QuickClean, díky které je samotné čištění jen chvilkovou záležitostí. Určitě by neměl chybět v žádné domácnosti.
avatar
Svatka
klad Dobrý den, dnes mě byl testerkou jessynka zapůjčen odšťavňovač, děkuji moc za tuto možnost otestování. Byla jsem velice mile překvapená, jak rychle dokázal ovoce odšťavnit a z malého množství ovoce, mám opravdu hodně šťávičky. Perfektně funguje i na tvrdší druhy zeleniny, vyzkoušela jsem tvrdou mrkev a krásně se odšťavila. Super je i jednoduchost při rozkládání, sestavování a rychlé čištění. Jediné co jde hůře omýt, je malé jemné sítko ale i s tím jsem si hravě poradila. Velice mě také překvapili přísavky, díky kterým je odšťavňovač stabilní a na stole krásně drží.
avatar
Hana
klad Ráda bych jako další v pořadí poděkovala za možnost testovat. V odšťavňovačem sem velmi spokojena. Hned sem si zakoupila jablka a mrkev, co jsou mé oblíbené džusy. Jablka se mi opravdu vešla celá, ale měla sem je menší. Dcera byla nadšená z čerstvého džusu. Následně sem si pro sebe udělala mrkvovou šťávu. Je to velmi rychlé. Takovou rychlost sem nečekala při odšťavňování. Není potřeba žádná síla, jde to skoro samo. Tento přístroj se bude u nás velmi často používat. Už má i své místo na kuchyňské lince.
klad Jediný negativum byla dala, že sítko nelze pořádně umýt. Vše se krásně ihned opláchne, ale to sítko. To je boj. Zůstává mi tam drobotinka z mrkve a dá to mnoho práce, než se to vymyje. Sítko je sice krásně jemné pro šťávu, ale na umývání je to velmi nepraktické.
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Ondrej
avatar
Lída
klad Odšťavňovač pro mě nemá žádnou chybu. Zkoušela jsem s různým ovocem i zeleninou (mrkev, jablka, pomeranče, banány, grep, řepa, rajčata) a fungování bylo výborné. Jakýkoliv kousek vezme odšťavnovač ve vteřině, nemusí se použít žádná hrubá síla na stlačení. 2 jablka, 1 banán a 1 pomeranč trvá asi 10 sekund ! Omývání i po mrkvi bylo snadné, části k omývání jsou hladké, bez zbytečných záhybů, takže to jde opravdu dobře. Oceňuji u nádobky na džus víčko, které svým tvarem dobře nasměruje ústí odtoku odšťaňovače. Je třeba na začátku nepodcenit přichycení přístroje přísavkami k desce, jinak při zapnutí dojde k velkému trhnutí s přístrojem až pootočení. Pojme to opravdu velké množství dužniny. Sice je přístroj dost velký, ale neviděla jsem žádný odšťavňovač, který by nebyl.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost testování. S odšťavňovačem jsem velice spokojená, líbí se mi jeho moderní vzhled. Sestavení i umytí po použití je velice snadné - všechny plastové části lze mýt v myčce kromě motoru. Šťáva byla rychle udělaná a chutnala skvěle.
avatar
Olga
klad Odšťavňovač od Philips hodnotím velmi kladně - testovala jsem jako spolutesterka. Zaujal mě svým vzhledem, jednoduchou manipulací a protiskluzovými přísavkami, které perfektně přilnou k jakémukoliv povrchu. Dále mě překvapila velká plnící trubice - vlezlo se i celé jablko a silný motor, díky kterému bylo vše během pár sekund odšťaveno. Vyzkoušela jsem hlavně ovoce a citrusy. Výsledkem jsme byli překvapeni, místo obyčejné šťávy z toho byl hustý našlehaný koktejl plný vitamínů. V nádobě na dužninu zbyly opravdu už jen zbytky, které nemají žádnou chuť. Na závěr už jen dodat, že se díky tvaru a hladkému povrchu dobře čistí. A pro ty, kteří chtějí něco zdravého a váhají, zda si odšťavňovač koupit - tento výrobek určitě doporučuju.
avatar
Karolína
klad S odšťavňovačem Philips jsem moc spokojená. Krásný design, snadné čištění. S odšťavněním velkých kusů a tvrdší zeleniny nemá problém a vycucne z nich veškerou šťávu. Nejvíc mě nadchlo čistění díky technologii QuickClean. Za mě můžu jen doporučit!
avatar
Lucie
avatar
Jana
klad S odšťavňovačem jsem velice spokojena.Velmi rychle a snadno si z jakýmkoliv ovocem a zeleninou poradí a čerstvý džus je ihned hotov.Překvapilo mě kolik se dá získat z ovoce a zeleniny šťávy.Toho bych nikdy ručně nedocílila.Sestavení všech dílů je velmi jednoduché a snadno se omývá.Sítko párkrát přejedu hrubou stranou houbičky na nádobí a jde to krásně a snadno.Tento výkonný odšťavňovač mohu jen doporučit.
avatar
Milan
klad Jsem naprosto nadšen,poprvé jsem měl možnost vyzkoušet odštavňovač a od té doby nakupujeme s manželkou ovoce a zeleninu a pijeme zdravé šťávičky.Sestavení mi šlo dobře i bez příručky,ovoce jsem krájel na menší kousky,i když by se vešly větší-né úplně celé velké jablko.Je to rychlé a myslím si,že ovoce je využito maximálně-dužina je suchá.Jsme maximálně spokojeni.
avatar
Anna
klad Odšťavňovač je perfektním pomocníkem pro džusy všeho druhu. Poradí si se zeleninou i jakýmkoliv ovocem, ať už je tvrdé nebo měkké. Není tam žádné složité ovládání, prostě se zapne a vypne a vše je hotovo. S jeho výkonem jde odšťavňovat rychle. Při mytí sítko stačí opláchnout houbičkou a je hotovo, ostatní části jsou velké a hladké, takže se také myjí snadno. Prošel mi i zázvor, po kterém sice byli v sítku dost vlákna, ale omytí to nevadilo. Na internetu je plno skvělých receptů / kombinací na džusy a nenarazila jsem zatím na nic, co by mi na odšťavňovači nešlo udělat.
avatar
Eva
klad ODŠŤAVŇOVAČ PHILIPS HR1855 má velmi hezký desing. Složení je jednoduché, oceňuji přísavky, díky kterým je odšťavňovač stabilní a také velkou plnící trubici. Drip-stop funkce, která zabraňuje kapání, dodá komfort při odšťavňování. Výkon je 700W a je dostačující i pro tvrdou zeleninu. My jsme vyzkoušeli směs z mrkve, červené řepy, celeru, jablek, banánu a mandarinek. Při čištění jsme vyzkoušeli Pre-clean technologii - předčištění. Kromě těla se dá vše umývat v myčce, což je velmi pohodlné. Přístroj je opravdu velmi výkonný a rychlý. Děkuji Ženy sro za toto testování.
avatar
Kateřina
klad ODŠŤAVŇOVAČ PHILIPS HR1855 předčil mé očekávání v kladném slova smyslu. Je velmi výkonný a poradí si i s tvrdou zeleninou.Manipulace s ním je jednoduchá a i údržba je snadná. Je stabilní díky přísavkám a velmi rychlý. Funkce předčištění je ideální na sítko, které se pak jednoduše omyje pod tekoucí vodou. Doporučuji.
avatar
Lucie
avatar
Monika
klad Alergino mi zapůjčila odšťavňovač na řádné otestování. Moooc se mi líbí. Jde to s ním velmi snadno a lehce. Zkusila sem si udělat různé šťávy. Zvládlo to ovoce i zeleninu na jedničku. Bez nějaké námahy mi to odšťavnilo i velmi tvrdou mrkev. Uvítala bych možná nějaký filtr na nádobku na šťávu, abych neměla zbytečnou pěnu ve sklenici, ale to jen maličkost v porovnáním s výkonem a praktičností výrobku. Celkově mohu doporučit pro všechny co si chce odšťavňovač zakoupit.
klad Jako negativum se mi jeví umývání sítka - je jemné a kousky ovoce či zeleniny se tam zachytávají a hůř to jde dolů. Také by se hodila brožurka s recepty na různé šťávy. No a v poslední fázi by se hodilo i nějaké sítko, které by zachytilo zbytečnou pěnu, která pak ve sklenici nevypadá moc vábně.
avatar
Jaroslava
klad Odšťavovač jsem testovala jako hlavní testerka. Podařilo se mi ho sestavit na první pokus. Praktický je velký plnící otvor, protože není nutné ovoce krájet Štávu jsem udělala z jablek a mrkve a odšťavila jsem k tomu dva citrony. Šťáva byla rychle hotová a bylo ji dost i když jablka již nemáme tak šťavnatá. Po skončení odšťavování jsem použila systém předčištění, to je velmi praktické a samotné čištění jde také dobře. Odšťavovač se svou velikostí hodí k umístění na kuchyňskou linku.Odšťavovač jsem předala svým spolutestujícím jsem zvědava na jejich hodnocení.
avatar
Vladimíra
klad Odšťavňovač jsem vyzkoušela jako spolutesterka a jsem jím nadšená - má velmi pěkný design, bezvadně sedí díky přísavkám, jde jednoduše sestavit i rozložit. Velký plnící otvor umožňuje vkládání větších kousků ovoce či zeleniny a rychle si s nimi poradí na výbornou šťávičku, zachytí i malé pecičky, např. z kiwi.Také údržba je bezproblémová. Tento výkonný odšťavňovač mohu jen doporučit.
avatar
Monika
klad Odšťavňovač značky Philips Viva Collection bych chtěla doporučit Všem, ať už mamimkám na mateřské, které budou nadšené ze super tichého a rychle odšťavňujícího přístroje, tak i Všem ostatním, co mají rádi zdravou stravu.. Zpracuje vše v rychlosti, stačí ho jen opláchnout a je hned znovu čistý. Složit a rozebrat je také hračka.
avatar
Petra
klad Byla to moje první zkušenost s odšťavňovačem, proto jsem pro první zkušenost zvolila mrkev a jablíčko. Musím ocenit jednoduchost při sestavení a snadnou manipulaci. Výsledná šťáva byla jemná, výborné chuti, zbytky z ovoce a zeleniny byly dokonale vysušeny. Údržba také velmi snadná, veškeré části mi šly bez problému omýt pod tekoucí vodou, jsem maximálně spokojená.
klad Chyběla mi jen podrobnější příručka o použití a údržbě přístroje, s obrázkového návodu jsem zprvu moc chytrá nebyla, ale zvládla jsem to. Také bych ocenila pár receptů pro přípravu šťáv z ovoce a zeleniny, formou menší brožurky.
avatar
Olga
klad Testovala jsem jako spolutesterka. Musím pochválit praktičnost, skladnost, snadnou obsluhu i údržbu. Vyzkoušeli jsme odsťavnit jablka. Štáva z nich byla výborná, hotová během chvilky, odpad dokonale vyždímán. Oceňuji funkci rychlého mytí, které nádobu zbaví velkého množství nečistot, stačí pak jen doopláchnout pod tekoucí vodou. Jen sítko je třeba dočistit houbičkou. Funkce předmytí ho nečistot nezbavila. Mohu doporučit do každé domáctnosti.
avatar
Lucie
klad Tento odšťavňovač je rychlý a velice výkonný. Během chvilky vyrobíte šťávu z čehokoli – fantazii se meze nekladou. Co se týká tvrdosti (tuhosti) ovoce či zeleniny, nezaznamenala jsem rozdíl, hravě zvládně třeba i mrkev, zbylá drť je zcela suchá. Je lehce rozložitelný, jeho údržba snadná a rychlá. Oceňuji přisavky, které udrží odšťavňovač na místě. Je výborný pro zahrádkáře, kteří mohou netradičně zpracovat produkty ze zahrádky, stejně tak pro všechny nadšence zdravého životního stylu.
avatar
Drahoslava
klad Z odšťavňovače jsem nadšená. Mohu doma připravovat zdravé šťávy bez konzervantů a éček. Líbí se mi možnost kombinovat růzé druhy ovoce a zeleniny, šťávy jsou velice dobré. Odšťavňovač se mi vzhledově líbí, manipulace s ním je jednoduchá. Udržba je horší, sítko se špatně myje, musela jsem si dát pozor, abych se o něj nezranila. Překvapilo mě, že je docela velký a dost hlučný. Všem doporučuji.
avatar
Tomáš
avatar
Miroslav
klad Výkon odšťavňovače při 700 W je překvapivě účinný. Jablko i mrkev, které jsem na začátku zvolil, byly zpracovány za pár sekund na lahodnou šťávu a překvapivě suchou dřeň. Oceňuji snadné umývání, díky možnosti jednoduchého rozkládání, a hladkým plochám bez zbytečných záhybů. Jen vymývání sítka se struhadlem byl běh na delší trať, ale i to se nakonec zadařilo. Pokud se před započetím práce s odšťavňovačem nepodcení jeho zajištění pomocí přísavek, je práce s ním snadná, rychlá a pohodlná. Mohu říci, že jsem spokojen, a tento odšťavňovač mohu jen doporučit.
avatar
Tomáš
klad Děkuji za možnost testovat odšťávňovač. Hned jak dorazil jsem ho musel vyzkoušet. Byl jsem mile překvapený jak rychle dokázal ovoce odšťavnit. Velmi se mi líbí že se ovoce nemusí překrajovat a vejde se celé. Také mě překvapilo jak moc šťávy je i z malého množství ovoce. Dobře funguje i na tvrdší druhy zeleniny. Libí se mi jednoduchost při rozkládání, sestavování a rychlé čištění. Jsem s odšťavňovačem velice spokojen a jsem rád, že jsem ho mohl otestovat. :)
avatar
Eva
klad Odšťavňovač překonal mé očekávání. Velmi snadná manipulace , jednoduchá montáž. Ani nemá cenu ho strkat do myčky. Opláchla jsem ho hned.
klad Mile překvapena jsem byla množstvím šťávy , kterou lze získat. Z 1 kg celých jablek a 1/2 kg oloupaných pomerančů jsem měla 1 litr 100 % výborné šťávy.
klad
klad Jednoduše - SKVĚLÝ !
avatar
Libor
klad Testoval jsem odšťavovač jako spolutester, jako chlapa mě zajímala technická stránka výrobku - zajímavý vzhled, dobrý výkon, praktické přísavky, velký plnící otvor a možnost předčištění, prostě špička mezi odšťavovači. Odšťavoval jsem červenou řepu a přidal jablka, vše velmi rychle odšťaveno, tento výrobek doporučuji.
avatar
Michaela
avatar
Martin
klad S tímto odšťavňovačem jsem nadmíru spokojená. Je snadno sestavitelný, není moc velký, takže je skladný. Oceňuji i přísavky, díky kterým drží na kuchyňské lince jako přibitý. Lehce zvládá odšťavnit i tvrdší zeleninu. Snadná údržba díky funkci QuickClean je jen další plus. Doporučuji!
avatar
Dana
klad Odšťavnovač Philips jsem obdržela jako spolutesterka. Použití odšťavňovače je snadné a snadné je i jeho čištění. Odštavňovač výborně odšťavňuje zeleninu a ovoce a připraví tak nekonečný mix šťávy. Tento odšťavňovač dobře poslouží v letní sezóně při výrobě domácích šťáv a marmelád, kdy rychle odstraní nežádoucí pecičky. Co bych jako jedině vytkla, je že někdy při odšťavování došlo k tomu, že ve šťávě zůstal tenký plátek mrkve či zázvoru.
avatar
Dana
klad Odšťavnovač mě zaujal na první pohled, vypadá moderně a kvalitně. Odšťavňuje rychle a odpad je opravdu suchý, takže je ovoce (zelenina) opravdu využito. Vyzkoušela jsem ananas, jablka, citrusy a vše bez problému.
avatar
Jana
klad S odšťavňovačem se pracuje velmi snadno, je skladný a snadno sestavitelný. Šťáva z ovoce je hotová během chvilky a ze zbytků je poznat jeho dokonalost při odťavňování. Jsou dokonale vysušené. Štáva nám také chutnala, je jemná, bez jakékoliv hrubosti. Samotná údržba díky funkci předmytí je snadná. Poté už tekoucí proud vody dokázal snadno zbylé nečistoty odstranit, sítko je zapotřebí domýt jemnou houbičkou. Z mé strany spokojenost, výsledná práce na jedničku.
avatar
Vladimír
klad Odšťavovač Philips HR1855 má velmi pěkný design. Je jednoduchý na sestavení i rozložení, jen sítko jde trochu ztěžka, chce to cvik. Šťáva je udělaná raz dva. Ani s mytím nebyly problémy. Mohu jen doporučit, šťávy z něj jsou vynikající.
avatar
Petra
klad Tento odšťavňovač dokáže vyprodukovat velké množství čerstvé šťávy. Díky dostatečně velkému vstupnímu otvoru, není potřeba ovoce a zeleninu krájet na malé kousky. Velmi dobře se udržuje.
klad Protiskluzová přísavka umožní udržet odšťavňovač na svém místě.
avatar
vendula
klad Odšťavňovač Philips mě velmi mile překvapil. Oceňuji na něm jednoduchou obsluhu a rychlou přípravu čerstvých šťáv. Šťávičky si oblíbila i moje 15 měsiční dcera. Vše včetně čištění je hotovo opravdu během pár minut.
avatar
Tereza
klad S tímto pomocníkem jsme spokojená. Pěkně vypadá, není příliš hlučný, lehce se ovládá a dokonce i lehce čistí. Odšťavní i tvrdší zeleninu jako je například celer. Šťáva je opravdu jemná, zachytí i menší pecičky.
avatar
Jana
klad Přístroj se lehce obsluhuje a snadno rozebírá a čistí. Nádoba na odpad je dostatečně velká. Přístroj má pěkný design, což každá žena ocení. Velice dobře zpracovává ovoce i zeleninu.
avatar
Dagmar
klad Testovala jsem jako spolutesterka a tento odšťavňovač mě rozhodně zaujal. Velká plnící trubice umožní předpřipravit si ovoce či zeleninu ještě před zapnutím, protože poté je odšťavňování taková rychlost, že jsem nestíhala plnit :-) Zkoušela jsem jablka, hrušky, ananas, mrkev, pomeranče i zázvor a nebyl žádný problém. Sítko zachytí všechno a šťáva je pak bez chyby. Mytí součástí jde výborně, většina součástí je plastových, ale kvalitních a pevných. Nádoba na šťávu je akorát velká. Žádný návod na sestavení není třeba, vše je intuitivní. Zajímavá funkce "předmytí", která pomůže od toho nejhoršího.
avatar
Anna
klad Odšťavňovač předčil mé očekávání, když jsem jej poprvé vyzkoušela, byla jsem velmi překvapená kolik šťávy dokázal odšťávnit oproti mému starému odšťavňovači. Velice se mi líbí velký obsah odpadního koše, ve které po odšťavnění zbyde vážně jen odpad. Musím také vyzdvihnout vysoký výkon, snadná manipulace, jednoduché čištění a velké množství kvalitní šťávy bez zbytku dužiny. S odšťavňovačem jsem naprosto spokojená.
avatar
Katka
klad S odšťavňovačem jsem spokojená já i celá rodina, jeho používání je snadné a rychlé, díky velkému výkonu si dobře poradí i s větším množstvím ovoce. Zbytkový odpad je velmi malý, čištění díky technologii QuickClean daleko jednodušší než u odšťavňovačů, které jsem měla možnost vyzkoušet. Mohu jen doporučit.
avatar
Pavlína
avatar
Zdenka
klad Tento odšťavňovač jednoznačně doporučuji. I z malého množství ovoce dokáže odšťavnit hodně šťávy. Velmi oceňuji, že otvor na ovoce je velký, ovoce tedy nemusím krát na malé kousky, ale většina ovoce se vejde celá. Další výhoda odšťavňovače je, že všechny součásti, které přijdou do styku s ovocem, se dají umýt v myčce.
avatar
Božena
klad Při rozebírání a sestavování jsem postrádala podrobný návod. Obrázky sice napovídají co a jak, ale uvítala bych ještě komentář. Například sítko jde poměrně těžce vyndat, bála jsem se, že něco rozbiju. Jinak je ale manipulace s přístrojem jednoduchá a vcelku intuitivní. Jednotlivé díly do sebe perfektně zapadají. V odšťavňovači jsem připravila skvělý jablečný mošt, na dvě velké sklenice jsem naplnila jeden zásobník na zbytky, pak jsem jej raději vyčistila. Vše šlo velmi rychle a snadno a mohla jsem v práci pokračovat. Odšťavňovač mne velice oslovil, díky němu lze doma jednoduše připravovat čerstvé šťávy pro celou rodinu.
avatar
Antonie
klad S odšťavňovačem jsem zatím velice spokojená. Díky velkému výkonu bezchybně zvládá jak měkké tak i tvrší druhy zeleniny a ovoce. Oproti mému starému odšťavňovač je tichý, za což jsem velice ráda. Přísavky pevně drží na lince, je sním velice snadná manipulace. Odšťanování je velice jednoduché a i při větším množství surovin zabere jenom pár minut. Následné číštění je také téměř bez práce, stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Odšťavňovač je velice kvalitní, má výborné vlastnosti, moderní desing a je radost s ním pracovat.
avatar
Stanislava
klad Odšťavňovač mě naprosto nadchnul. Překvapil mě rychlostí odšťavňování, krásným designem a naprosto jednoduchým ovládáním. Odšťavňovač si poradil se všemi druhy zeleniny a ovoce a vyčaroval tak chutné šťávy. Ze všeho nejvíce jsem však uvítala funkci QuickClean díky které je čištění hračka.
avatar
Nika
klad Měla jsem možnost vyzkoušet tento odšťavňovač a jsem opravdu nadšená. Hned na první pohled mě zaujal designem, je velmi hezký a hodí se do moderní kuchyně. Měla jsem trochu obavy, jestli zvládnu přístroj obsluhovat a složit, ale byla jsem velmi mile překvapena - jde krásně rozložit i složit - omývání tedy není naprosto žádným problémem a je velmi rychlé. Samotné ovládání přístroje zvládne opravdu každý. Zkusila jsem odšťavňovat měkké i tvrdé kousky ovoce i zeleniny, odšťavněno je opravdu ve chvilce a překvapilo mě velké množství šťávy. Šťáva je krásně čistá, sítko zachytí opravdu i nejjemnější kousky ovoce, takže v džusu je jemný a hladký. Já jsem tímto odšťavňovačem nadšena a mohu všem jen doporučit.
avatar
Jana
klad S radostí jsem šla do testování odšťavňovače, čerstvé šťávy máme doma všichni rádi. Dají se odšťavňovat větší plody, což je super. Nakoupili jsme jablíčka a mrkve, výsledná štáva byla výtečná. Pro sebe jsem odštavnila červenou řepu a také jsem si pochutnala. Odšťavňovač má velký odpadní koš i nádobku na štávu a je krásně vidět, kdy je potřeba nádobku vyprázdnit. Čištění je docela snadné, na většinu částí stačí proud vody. Odšťavňuje báječně...mohu jen doporučit.
avatar
Zdeňka
klad Odšťavňovač Philips mě nadchl na první pohled – krásný design a skvěle se mi hodí na kuchyňskou linku, takže ho nebudu strkat do skříňky a budu ho mít vždy po ruce. Nakoupila jsem ovoce a zeleninu a zkoušela různé variace. Ovoce a zelenina rychle rozmixovaná (poradí si i s tvrdší zeleninou) a odšťavňovač z nich vycucl veškerou šťávu. Hodně oceňuji přísavky, to je úžasná vychytávka! No, a pak skvělá funkce předčištění, díky které jde konečné čistění raz dva a ani se sítkem jsem neměla problém. Za mě můžu jen doporučit!
avatar
Monika
klad Odšťavňovač Philips mohu jen doporučit, Je velmi rychlý a tak si můžeme připravit chutnou šťávu plnou vitamínů během chvilky. Snadno se sestaví a ještě snadněji používá. Celý výrobek vypadá velice kvalitně a pěkně. Čištění je také velmi snadné.
avatar
Romana
klad Měla jsem možnost si od Alergino zapůjčit Odšťavňovač, abych si ho mohla vyzkoušet. První zkušenosti jsou vynikající. Lehká manipulace, rychlost, malá hlučnost výrobku. V první chvíli jsem se ho bála, než jsem zjistila, že je odšťavnění velmi pohodlné a rychlé. Zpracuje to jablka na první dobrou a společně např. s mrkví je to parádní džus. Vím co piji. Mohu jen doporučit. Vítky jsem nenašla.
klad
klad Testerka Zenysro, LauraLu
avatar
Jana
klad Odšťavňovač je jednoduchý na obsluhu, jen návod na první použití by mohl být trochu obsáhlejší. Výhodou tohoto odšťavňovače je, že se do něho dají vkládat i větší kusy ovoce a zeleniny. Šťáva je z něho hotová raz dva. Všechny díly, krom sítka se dají snadno vyčistit. Na sítko bych uvítala, kdyby byl přiložený nějaký kartáček.
avatar
Bohdana
klad Odšťavňovač předčil moje očekávání - jednak vzhledem, snadnou obsluhou a především velkým otvorem pro vkládání ovoce a zeleniny, takže je minimálně potřeba porcovat suroviny. Po zkušebním testu jsem získala hustou šťávu plnou vitamínů, což oceňuji, protože ve svém věku nemohu pokousat všechny ovocné a zeleninové ingredience. Mohu také nabídnout něco zdravého svým vnoučatům. Výrobek vřele doporučuji.
avatar
Anna
klad Děkuji za možnost testovaní odštavňovače. Rychlost zpracování je úžasná. Veškeré ovoce i tvrdou zeleninu krásně odšťavní. Díky velikosti trubice XL nemusím větší suroviny před procesem krájet na malé kousky. Během chvilky je ze všeho výborná čerstvá štáva. Ve spodní nádobce je opravdu jen odpad. Není moc hlučný. Následně stačí opláchnout pod tekoucí vodou a sítko vymýt kartáčkem, jen nože potřebují maličko víc času než se vše dostane ven. Odšťavňovač doporučuji.
avatar
Zbyněk
klad Odšťavňovač předčil moje očekávání. Při odšťavňování si poradil snadno i s většími kousky ovoce s minimálním odpadem, a přesto jsou šťávy krásně husté a lahodné. Nejvíce jsem však ocenila samotné čištění, které díky technologii „QUICKClean bylo provedeno během chviličky a bez námahy. Navíc má odšťavňovač krásný design a je pěkně skladný.
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Odšťavňovač Philips HR1855 by měl být součástí každé kuchyně, každé domácnosti. Výhodou tohoto odšťavňovače je, že se do něho dají vkládat i větší kusy ovoce a zeleniny. Lehká manipulace, rychlost, malá hlučnost. To všechno jsou veliké plusy tohoto odšťavňovače. Rozhodně ho vřele doporučuji
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Odšťavňovač Philips HR1855 mohu všem doporučit
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Eva
příloha
klad Měla jsem možnost vyzkoušet Odstředivý odšťavňovač Philips a velmi chválím. Má opravdu rychlý a tichý chod.
klad Použití velmi snadné
klad Velmi jsem ocenila velký otvor na vkládání ovoce a zeleniny
klad Šťáva je dobře a rychle odstředěná, zpracování bylo bez velké námahy
klad Zbytky nastrouhané zeleniny lze vysušit a používat k další úpravě jako jsou pomazánky , sušená zelenina do polévky, lze přidávat i do obalovací směsi.
klad Přístroj byl po použití lehce omyvatelný
klad Hodnotím velice kladně, protože si rychle si na jeho práci zvyknete a stane se vaším nepostradatelným společníkem
klad Jsme velmi spokojeni