Odšťavňovač Philips HR1855

image
otestováno
Počet recenzí
110
jak jste hodnotily
5
104x
4
5x
3
2
1x
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 10. 4. 2015
do 30. 11. -0001

Pro speciální domácí skupinové testování hledáme 30 z vás, které si najdete 2 spolutesterky. Výzva padne 26.4. a pozor na testovací klíč, došlo také k upřesněním!

Výzva padne v neděli 26. dubna a budeme hledat 30 testerek, které se s námi podělí o hodnocení. Pečlivě čtěte testovací klíč a připravte se včas.

V tomto testovacím speciálu padne výzva  v neděli 26. dubna mezi 19.30 a 20 hod. Budeme hledat 30 testerek, které získají odšťavňovač Philips pro domácí testování.

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Testovat bude 30 z vás, které splní tyto podmínky:
1. Vyhraje prvních 30, které se přihlásí po testovací výzvě.
2. Rovnou napíší přezdívky 2 žen, které jsou u nás také registrovány a budou testovat odšťavňovač  společně s vámi.  A zároveň vaše spolutesterky nejsou přihlášeny do tohoto testování.

NA ZÁKLADĚ VAŠICH DOTAZŮ UPŘESŇUJEME, ŽE KAŽDÝ NICK ŽENY musí být v komentářích po testovací výzvě přihlášen JEN JEDNOU a zařazeny budou jen ty, které jsou správně a bezchybně napsané tak, jak je uvedeno v registraci.

3. Nevytestovala si produkt VisaPure, Lumea a tyčový mixér od společnosti  Philips v letošním roce jako vedoucí skupiny. [*] [*] [*]

 

Maximum šťávy. Minimum námahy. Připravte až 2 l šťávy najednou a i s úklidem.

Tento odšťavňovač Philips získá z ovoce a zeleniny ještě více šťávy. Čištění lze provést za 1 minutu díky převratné technologii „QUICKClean“. Dopřejte si radost ze zdravé domácí šťávy každý den!

Umyto během 1 minuty!

• Funkce předčištění odstraní nežádoucí vlákna
• Technologie QuickClean
• Všechna dužnina je shromážděna na jednom místě a lze ji snadno zlikvidovat
• Sítko QuickClean
• Hladký povrch, který se snadno čistí

Snadné použití

• Snadná kontrola dužniny díky průhledné nádobě na dužninu
• Rychlé a snadné sestavení všech dílů

Vymačká z ovoce a zeleniny každou kapku

• Připravte 2 litry šťávy najednou.
• Výkonný 700W motor
• Není nutné nic krájet předem – díky XL plnicí trubici (75 mm)

Technické údaje

• Spotřeba: 700 W
• Napětí: 220–240 V
• Frekvence: 50/60 Hz
• Délka kabelu: 1 m
• Nádoba na dužninu: 1,2 l
• Průměr plnicí trubice: 75 mm
• Kapacita: 2 l
• Kapacita džbánu na džus: 800 ml

 

 Kód produktu: HR1855

 

[*] Více informací se dozvíte zde. [*]

Hodnocení
110
avatar
Anna
avatar
Adéla
klad Děkuji za možnost testování. Odšťavňovač jsem měla již starší, tak jsem mohla porovnávat. Velice se mi líbil design. Během chvilky připravil lahodný a zdravý nápoj z domácí či kupované zeleniny. Zkoušela jsem mrkev, řepu, jablka, pomeranče a dokonce i ananas. Se vším si skvěle a rychle poradil. Džus byl velice jemný bez kousků ovoce, což mi vyhovuje. Oceňuji snadné ovládání i údržbu. Mohu jen doporučit.
klad Postrádala jsem příručku v českém jazyce a popřípadě nějaké snadné a rychlé recepty + návod na údržbu odšťavňovače.
avatar
Dorota
klad Děkuji za možnost testování spolu s kamarádkou, která produkt vytestovala. Na první pohled se mi moc odšťavňovač zalíbil. Jeho sestavení a obsluha byla velice snadná a rychlá. Snadná manipulace. Dostatečný plnící otvor, vše se krásně vešlo. Větší jablíčka jsem nepůlila. Ovoce i zeleninu struhadlo krásně vzalo. Za sebe mohu jen a jen doporučit :-)
avatar
Dana
klad Skvělý pomocník, který velice rychle a pečlivě vylisoval šťávu. Šťáva byla velice jemná. Odšťavňovač pracuje rychle a bez problémů. Snadno se používá a snadno se čistí, velice rychle se opláchne pod tekoucí vodou.
avatar
Ludmila
avatar
Monika
klad Velice jsem se těšila na vyzkoušení odštavnovače a jelikož jsem ještě žádný neměla. Velmi mě překvapil rychlostí jakou dokáže přístroj odšťavnit veškerý obsah plnící trubice a nemusela jsem nějak moc na ovoce "tlačit". Oceňuji, že přísavky drží dobře na lince. Zkoušela jsem odštavnit mrkev přidala jablka a během okamžiku bylo v nádobce velké množství zdravé štávy. Oplachování a údržba je jednoduchá, také rozebrání a sestavení nezabere moc času. Odštavnovač předčil všechna moje očekávání. Jsem si ním nadmíru spokojená, doporučuji všem.
avatar
Lenka
klad Tento odšťavňovač je výborný v tom, že dokáže zpracovat celé kusy ovoce a zeleniny. Má pevnou přísavku, takže se při práci ani nehne. Odštavňování je snadné a rychlé, stejně tak i jeho následná údržba.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Zdeňka
klad Velkou výhodou odšťavňovače je kvalitní, rychlé a snadné zpracování kvalitního i méně kvalitního ovoce a zeleniny na chutnou, čerstvou, stoprocentně přírodní šťávu plnou vitamínů. Přístroj zpracuje rychle a bez velké námahy měkké i tvrdé ovoce nebo zeleninu. Díky širokému násypnímu otvoru možno dávat velké kusy nebo i dokonce celé ovoce. Účinné nerezové mikrosítko umožňuje oddělení dřeně a šťávy, do které se nedostanou žádné nežádoucí nečistoty. Nádoba na odpad -dřeň- je dostatečně velká k úměrnému množství zpracované šťávy. Celková spokojenost je také s poměrně snadnou manipulací a údržbou přístroje, splňuje očekávané požadavky.
avatar
Hana
klad Moc děkuji za možnost testování, s odšťavňovačem jsem moc spokojená, ovládání je jednoduché, odšťavnění rychlé a efektivní a údržba jde zvládnout v pohodě. Zvládne i větší kusy ovoce a zeleniny, hravě si poradí i s tvrdou zeleninou, jako je celer, mrkev či zázvor. Oceňuji velkou a průhlednou nádobu na dužinu a možnost mýt díly v myčce.
klad Sama bych si kvůli zachování vitamínů vybrala spíše nízkootáčkový odšťavňovač, ale pro začátek stačí i tento odstředivý, jsem za něj ráda. Také bych uvítala podrobnější návod a tipy na odšťavňování.
avatar
Jitka
klad S tímto odšťavňovačem jsem velice spokojená. Z ovoce spoustu šťávy, chválím funkci předčištění díky kterému mytí zabere pár vteřin. Doma jsem měla jiný odšťavňovač, ale jeho mytí zabralo spoustu času a sítko nešlo vůbec vyčistit. Tady je to hned čisté a hlavně krásně zdobí mou kuchyň. Čerstvá šťáva připravena za chvilku, bez krájení a dlouhého čistění. Můžu jen doporučit, jsem nadšená!
avatar
Dagmar
avatar
Květa
klad
klad Tento odšťavňovač mohu všem jedině doporučit.Dokonale odšťavňí zeleninu i ovoce do poslední kapky a i z malého množství ovoce je hodně šťávy.Velkou výhodou je velká plnící tubice,díky kterému se ovoce a zelenina nemusí krájet a vše je hotovo během chviličky.
klad Lehce si poradí i s tvrdším ovocem a zeleninou.Snadno se skládá i omývá.Velkým plusem je i průhledná nádoba na dužninu.
avatar
Helena
klad Z odšťavňovače jsem nadšená, především ze snadného a rychlého čištění. Od doby, kdy jsem odšťavňovač obdržela, jej používám každý den. Zpracuje i větší kousky zeleniny. Jediné, co mě trochu překvapilo, je jeho velikost, očekávala jsem, že bude menší, ale jinak jsem naprosto spokojená a nadšená.
avatar
Alena
klad Tento odšťavňovač mě velice nadchl,jako spolutesterka jsem ho měla možnost vyzkoušet a teď zvažuji jeho koupení(nebo si ho budu přát k narozeninám).Výrobek má snadné a rychlé použití,šťávy jsou husté,lahodné bez éček,je využito ovoce a zelenina do poslední kapky,dužina zůstává suchá.Čištění je bezproblémové,snad jen sítko je húř čistitelné.Výrobek hezky vypadá,výkon se zdá dostačující.Za sebe vřele doporučuji.
avatar
Alena
klad Odštavňovač se v naší domácnosti dostal na čestné místo nejvyužívanějších spotřebičů.Téměř každý den si vyrábíme zdravé šťávičky z našich domácích jablek a mrkve i z kupovaných citrusů.Nemůžeme si vynachválit rychlost odšťavení a využití do poslední kapky,odpadu je opravdu minimum.Jsem opravdu moc spokojená,náš první a asi i poslední odšťavňovač budeme používat i nadále.Mytí a čištění mi nevadí,sítko také už zvládám dobře.Určitě doporučuji a velká jednička.
avatar
Olga
klad Prvně v životě jsem měla možnost vyzkoušet odšťavňovač. Překvapil mě nejen velmi pěkným zpracováním, ale i výkonem a rychlostí práce. Během pár vteřin je ovoce odšťavené a šťáva připravená k pití. Zkoušela jsem jen ovoce. Šťáva chutná nečekaně dobře - je spíš taková koktejlová, jemná, našlehaná. Přístroj díky přísavkám pevně drží na lince a následná údržba je také velmi rychlá. Jinak jsem testovala také jako spolutesterka.
Zobrazit více recenzí