Z recenzí se dozvíte, jak byly naše testerky spokojené s doplňkem stravy Omega-3 PURE Algae 

image
otestováno
Počet recenzí
43
jak jste hodnotily
5
30x
4
13x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 7. 2020
do 31. 8. 2020

Omega-3 PURE Algae

Vyzkoušejte produkt Omega-3 PURE Algae,100 % rostlinnou DHA prémiové kvality obohacenou o vitaminy D3 a B1.

Řasy jsou v mořích prvotním zdrojem omega-3 mastných kyselin. Představují tak jedinečnou alternativu k rybímu oleji a ekologicky šetrný zdroj omega-3. Olej z mikrořas Schizochytrium sp. obsažený v produktu je standardizovaný na 40% DHA.

Co vám Omega-3 PURE Algae nabízí?

 • 3x vyšší koncentrace DHA než v běžném rybím oleji
 • DHA podporuje mozkové funkce, jako třeba vitalitu mysli
 • DHA je prospěšná pro normální zrak
 • Vitamin B1 je důležitý pro zdraví srdce
 • Vitamin D3 přispívá ke správné funkci imunitního systému

Walmark Omega-3 PURE Algae:

 • 100 % rostlinný zdroj DHA
 • Vysoká dávka DHA již v jedné tobolce za den! Olej z řas je standardizován na 40 % DHA (pro porovnání - rybí olej je nejčastěji standardizován pouze na 12 % DHA)
 • Prémiová kvalita obsaženého oleje z řas – použití life´s DHA® od výrobce, jenž je v kategorii Omega 3 světovou špičkou
 • Olej o vysoké čistotě získaný z udržitelných & obnovitelných zdrojů
 • Optimální využitelnost v těle díky triglyceridové formě omega 3
 • Bez rybího pachu a chuti
 • Vyrobeno držitelem certifikátu GMPZakoupit můžete online v lékárně Pilulka.cz nebo na Klubu zdraví Wavita.

Hodnocení
43
avatar
Alena
Tobolky mi dost vyhovují, protože necítím tu rybí pachuť. Složení tobolky se mi moc líbí. Účinky těchto tobolek mi velice vyhovují. Rozhodně doporučuji tyto tobolky, vážně tam nejde cítit rybí pachuť, což se mi moc líbí. Je mi velice pohodlné užívají doplňky stravy. Dávkování tobolek mi vyhovuje. Tím, že je tobolka měkká, a není tak velká, tak se moc dobře polyká. Většinou jsou tobolky s pachutí ryby, což ne každý ocení, ale tyto jsou bez pachutě a, abych pravdu řekla tyto jsem si oblíbila.
příloha příloha
klad Snadné polykání
klad Bez pachutě po rybě
klad Složení
klad Velikost tobolky
klad Nic není
avatar
Renata
Úžasný doplněk stravy vám pomůže snadno, rychle a efektivně dodat tělu potřebné prospěšné látky v požadovaném množství. Jedinečné čistě přírodné složení, vzácné přírodné oleje a mnerály živočišných produktů důležité pro spolehlivé fungování našich odrgánů jako je srdce, zrak a podobně. Velmi snadné užívání, praktické balení vhodné na cesty. Žádné zbytečné umělé látky a barviva. Ideální jako dárek pro všechny členy rodiny.
klad Účinnost
klad složení
klad snadnost použití
klad -
avatar
Markéta
Kapsle se velmi dobře polykají. Ideální dávkování - pouze jedna tobolka denně po jídle. Žádná pachuť v ústech po požití doplňku. Navíc produkt Omega-3 PURE Algaeobsahuje stoprocentně rostlinný zdroj DHA, s jeho velmi vysokým obsahem. Přípravek mi naprosto vyhovuje, užívám jeden týden, k účinnosti se proto zatím nemohu vyjádřit.
klad snadné dávkování, polykání
klad bez nepříjemné chuti
klad 100% rostlinný
klad nic
avatar
Ivana
I přesto že se kapsle zdá dosti velká tak se velmi dobře spolkne, také mi vyhovuje i denní dávka Dha a jsem ráda že existuje produkt získaný z mořských řas.. Kapsle je mi příjemná když neni cítit rybí pachut´. Je dobře že je produkt obohacen vitamín .D
klad přírodní produkt
klad nic
avatar
Jana
Na přípravku se mi líbí četnost užívání- 1 x denně 1 gumová tobolka. S tím je spojené podle mne jediné úskalí přípravku a to, že je dosti velká a může někomu působit potíže s polykáním.Nemá rybí pachuť a spolkne .li se dostatečně rychle, nemá žádnou pachuť. Líbí se mi složení -mořské řasy, jsou vhodné pro vegetariány, tak pro ty, kteří sází na ekologii(předchází makrovýlovům, či chovu ve velkochovech, které mají také své nevýhody). Účinky pozoruji obdobné jako u doplňků z rybích zdrojů, takže menší unavitelnost a vyčerpanost na konci dne, pevnější nehty. Pro detailnější popis by bylo třeba delšího užívání. Určitě doporučuji jako vhodnou alternativu pro ty, kteří nemohou, nebo nechtějí užívat přípravky z rybích zdrojů.
příloha
klad četnost užívání
klad zdroj
klad ohleduplnost k ekologii
klad velikost tobolky
avatar
Bohunka
Přípravek mi plně vyhovoval.Produkt neobsahoval žádné rybí pachutě. Dávkování produktu mi vyhovovalo.Omega -3 PURE Algae se snadno polyká.Složení produktu se mi líbí a doporučuji ho ostatním.Od určitého věku je třeba posílit činnost srdce, mozku a zraku nejen zdravou stravou, ale i potravinovými vhodnými doplňky. · ·
klad Složení produktu
klad Snadné polykání
klad Žádné rybí pachutě
klad žádné jsem nenašla
avatar
Lenka
Výrobek Omega-3 Pure Algae je výborný. Na rozdíl od lékárenské značky, kterou jsem dříve užívala, u tohoto produktu pociťuji rozdíl. Lépe mi to myslí, jsem daleko bystřejší a jsem pohotovější. Tablety jsou dobře stravitelné. Mají vysoký obsah DHA, tudíž účinek pocítíte již při kratším užívání. A jak uvádí na krabičce, opravdu necítíte rybí pachuť. Za mě určitě doporučuji.
klad Obal
klad Dobře stravitelné tobolky
klad Rychlý nástup učinku tobolek
klad Vysoký obsah DHA
klad Nemám výhrady
avatar
Romana
Měsíc zobu Omega-3 Pure Algae s olejem z mořských řas. Musím říct, že rostlinná forma mi vyhovuje víc než přípravky přímo s rybím olejem, protože při užívání kapslí od Walmarku není cítit v chuť ani pach rybiny. Oceňuji přídavek vitamínu D, protože se léčím se štítnou žlázou, kde je zvýšená potřeba vitaminu D. Rostlinná forma mi vyhovuje víc než živočišná z ryb. Cena kapslí je přijatelná a pokud bude fungovat - to po měsíci užívání nejsem schopna posoudit - tak za mě super a určitě si ho zase koupím. Hlavně manžel ocení absenci rybích pachů po nějaké době po spolknutí kapsle.
klad nesmrdí rybinou
klad přídavek vitaminu D
klad v celku příznivá cena
klad uvítala bych i větší balení
avatar
Iveta
I když jsem k podobným přípravkům dost skeptická, po vyzkoušení tohoto produktu jsem opravdu plná energie na spoustu koníčků, kterým se věnuji.Po několika hodinové jízdě na kole s radostí zvládnu domácnost i zahradu a večer neusínám čtení u oblíbené knížky.
klad zvýšení energie
klad zatím nic
avatar
Monika
Tento produkt určitě doporučuji. Je šetrný nejen k životnímu prostředí, ale i k nám samotným. Snadné polykání měkké tobolky, pouze 1 x denně a nemá žádnou rybí pachuť. Cítím se po něm vitálnější a bez stresu. Počítám s tím, že si koupím další balení. Už jsem ho doporučila své kamarádce.
klad snadno se polyká
klad pouze 1 tobolka denně
klad není cítit po rybách
klad nadměrný obal - platíčko nebylo zcela zaplněné
avatar
Kateřina
S produktem Omega-3 jsem spokojena,idealni velikost kapsle,bez chuti,idealni davkovani.Velke plus ,ze je vyroven ze 100% prirodniho zdroje k takovym produktum se s ohledem na me onemocneni velice rada priklanim.Další balení si určitě zakoupím a budu pokracovat v uzivaní.
klad Velikost kapsle
klad Uprimne zadne jsem neobjevila
avatar
Vlasta
Super, jsem nadšená, žádné vedlejší chutě. Při říhnutí nebyl cítit rybí tuk.Mám krásné nehty.nebyl žádný problém při užívání, doporučuji všem svým známým.zlepšila se kvalita vlasu a hlavně kvalita nehtu je super.takové jsem nikdy neměla. Přípravek je super
klad chutné, není cítit rybí chuť
klad používáním mám kvalitní nehty
klad 0
klad 0
avatar
Jana
Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tenhle produkt jsem vitálnější a určitě v užívání přípravku budu pokračovat a doporučuji všem v jeho užívání,i přes velikost tablety se dobře polyká.Staci jedna denně , rostlinná forma , bez rybího zápachu co více si přát
klad Balení
klad Nic
avatar
Hana
Byla jsem ráda, že jsem mohla otestovat Omega-3 PURE Algae, protože mi byl doporučen od známých, kteří tento výrobek k jejich velké spokojenosti používají. Ryby si tak často vzhledem k jejich ceně nekupuji, tak užívání Omega-3 PURE Algae je adekvátní náhradou
klad tobolky se snadno polykají
klad , jsou bez pachuti
klad jsou určeny všem napříč populací
klad ,
avatar
Markéta
Cítím se celkově skvěle, zlepšila se mi soustředěnost a paměť. Mám vysoké dioptrie, takže jako prevenci pro své oči budu určitě užívat i nadále. Svým klientkám v rámci projektu Fit je Šik velmi ráda doporučím jako pravidelný doplněk stravy, obzvláště na tak přírodní bázi.
klad Ano
klad Nemám výhrady.
avatar
Kateřina
100 % rostlinnou DHA obohacenou o vitaminy D3, B1. Nejvíce se mi na tomto produktu líbí, že je udržitelnou alternativou k nadměrnému rybolovu. Proto jsou bez jakéhokoli rybího pachu a chuti Velikost kapsle mi někdy dělala problém, proto bych uvítala menší provedení.
klad 3x vyšší koncentrace DHA než v běžném rybím oleji.
klad Velikost kapslí
avatar
Monika
Po měsíci užívání mám více energie než dříve. Cítím se celkově lépe a zlepšila se mi pleť a vlasy. Nemohu posoudit účinky na srdce, mozek či oči za tak krátkou dobu. Mám pocit, že působí pozitivně na celkový psychický stav. Dokonce i lépe spím. Super.
klad Snadno se polyká
klad Cena
avatar
Simona
Samotné balení vydrží na celý měsíc a nahradí tobolky s rybím tukem a navíd dodá i další vitamíny. Nemá rybí pachuť. Tobolky jsou malé a dají se dobře spolknout. Pokud jste ve stresu a potřebujete doplnit vitamíny můžu jen doporučit. Jednotlivá platíčka si můžete dát do kabelky a na užití přípravku nezapomenete. Jsem s výrobkem opravdu spokojená a doporučila bych ho ostatním co nesnesou rybí pachuť, ale potřebují do sebe dostat vitamíny obsažený v rybím oleji.
klad chuť
klad obsah látek
klad balení
klad dávkování
klad nic
avatar
Marcela
Užívá se pohodlně,praktické tobolky jsou bez rybího zápachu,což je skvělé,protože některé páchnou rybinou a ne každý má na to žaludek.. Užívám chvíli,účinky se ještě neprojevily,ale zatím není nic,co bych mohla vytknout. Obal mají také uděláný hezky.
klad praktické tobolky
klad bez rybího zápachu
klad nic jsem nenašla
avatar
Kateřina
Super vitaminovy doplnek. Vzhledem k tomu, ze nejim moc ryby, tak jsem nedostatek Omegy 3 nahradila temito tobolky. Urcite doporucuji. Davkovani 1x denne 1 tableta je bezva. U nekterych omega 3 vitaminu je potreba uzivat tobolky 2 najednou nebo 2x denne).
klad Snadne polykani - diky hladkemu povrchu a dlouhemu uzkemu tvaru
klad Bez zapachu ryb
klad Davkovani 1x denne 1 tableta (u nekterych omega 3 vitaminu je potreba uzivat tobolky 2 najednou nebo 2x denne)
klad Nic
Zobrazit více recenzí