Roční zásoba OmegaMarine Family pro dospělé a děti od tří let. Testovaly jste se skvělým výsledkem!

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotily
5
29x
4
17x
3
5x
2
1x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 31. 3. 2017
do 17. 9. 2017

Omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA si tělo neumí vyrobit samo. A přitom jsou pro naše zdraví stejně důležité jako vitamíny a neměly by v naší stravě chybět.

Kapsle OmegaMarine Family získaly v testovaní krásných 85% 

50 žen, které mají děti ve věku od 3 do 15 let v rámci celé rodiny testovaly roční balení OmegaMarine Family

I pro malé, mlsné pusinky

Žvýkací kapsle ve tvaru rybičky jsou slazeny rostlinou Stévií a díky příchuti Tutti Frutti chutnají jako bonbon. Přijdou tak vhod všem, kdo nemají rádi ryby, zejména dětem.

Pro vaše srdce i mozek

Právě tento produkt OmegaMarine Family, který obsahuje rybí tuk z tuňáka, má jeden z největších obsahů DHA na českém trhu. Již více než 10 000 vědeckých studií se zabývalo pozitivním efektem omega-3 na lidské zdraví. A všechny tyto výzkumy ukazují, že existuje přímé spojení mezi konzumací omega-3 a udržením zdravého srdce, mozku a zraku.

Důvěřujte OmegaMarine Family

Pouhé dvě kapsle pokryjí Vaši denní potřebu EPA a DHA. Navíc jsou obohaceny o vitamíny A, D a E, které posilují imunitní systém a mají pozitivní vliv na zrak, růst, stavbu kostí, zuby a další důležité funkce.

Více ZDE.

 

Hodnocení
52
avatar
Petra
klad Tento produkt užívám už skoro rok. V mnoha ohledech mi pomohl, například mám větší chuť k jídlu, což byl u mě velký problém. Také sleduji zlepšení svojí imunity. Oceňuji že není cítit jako rybí tuk,který mi nutila kvůli podvýživě babička, užívání je skutečně "bezbolestné."
klad Zpočátku způsoboval průjmy.
avatar
Daniela
klad OmegaMarine Family pro dospělé užívám už několik let spolu s dalšími doplňky stravy a musím říct, že za celou tu dobu jsem kromě nějaké té lehoučké virózy na kterou stačil šálek čaje s medem, nemarodila. Omega-3 mastné kyseliny jsou pro tělo velice důležité a je třeba je tělu dodávat. Proto tento výrobek vřele doporučuji.
avatar
Mirka
klad Děkuji za možnost testování celé své rodiny. Potažmo dětí, které mají opravdu radost. Dcerce skutečně chutnají a s libostí prokousne želatinový obal skrývající rybí tuk. Musím říct, že chutná všem, po polknutí není cítit žádný typický zápach rybiny. Jsme spokojeni a po využívání určitě koupíme a budeme pokračovat.
avatar
Markéta
příloha

Přílohy

J0qrV83kjR.3gp
klad Testování OmegaMarine Family mě moc potěšilo.Plánovala jsem v brzké době dětem tento doplněk stravy koupit,takže otestovat jej,to je skvělé.Děti samozřejmě velmi ocenily krásný tvar rybičky a rovněž příjemnou vůni a chuť zvýkacích pastilek.Musím říct,že co je děti berou,nemocné nebyly a syn, který má potíže se soustředěním se také v tomto směru vylepšil.Věřím,že nám k tomu pomohla Omega Marine Family.
avatar
Petra
klad Děkuji za možnost testování - OmegaMarine Family . Rybičky jsme zkoušeli celá rodina , dospělím moc nechutnala. Ale malýmu to zachutnalo, a vyžaduje rybičku i několikrát denně , tak ho musíme krotit. 1 ráno a to stačí :-) Dřív chodil ze školky stále nemocný a teď se opravdu drží. Určitě budem používat i nadále
avatar
Tereza
příloha příloha
klad Když jsem se dozvěděla, že budeme testovat Omega Marine Family, měla jsem opravdu velkou radost. Když balení přišlo domů, dcera si rybičky nadšeně prohlížela a jednu rybičku hned zkusila, ale úspěch to nemělo. Bohuže musím konstatovat, že dceři rybičky nechutnají, odmítá je. Zkoušela jsem ji pobízet několikrát, ale prostě je nechce, zřejmě jí nesedne chuť, nevím. Zkusím jí produkt nabídnout časem. Rybičky užívám alespoň já, příchuť je dobrá, jen mi přijde, že mi po rozžvýkání a snězení zůstane v puse nepříjemný pocit - musím se vždycky potom napít. Žádné změny na sobě nepozoruji.
avatar
Soňa
příloha příloha
klad Předem velice děkuji za možnost testovat Omega Marine Family. Udělalo to radost nejen mě, ale hlavně dcerkám. Po prvním otevření nás příjemně překvapily tvary malinkých rybiček. Oceňuji skvělý design. Po vložení do úst, se zdá rybka tvrdá, ale po chvíli se prokousne želatinový obal, který má příjemnou a jemnou příchuť tutti fruti, a do úst vyteče obsah, olej, který je bez příchuti, tedy bez zápachu rybiny. Poté vám zpříjemní chuť dožvýkání tutti frutti želatinového obalu. Zatím jsme nemocné nebyly, a věřím, že rybičky nám hodně pomohly k lepší imunitě. Za nás doporučujeme.
avatar
Adéla
klad Děkuji za možnost otestování. Balení je velice veliké a výhodné. Tvar rybičky je zajímavý, jen při polknutí, mě ploutvička trochu šimrá. Chuť je zvláštní, ale není cítit po rybině, kterou nevyhledávám. Věřím, že je to velice zdravé
klad nic
klad .
avatar
Hana
avatar
Kateřina
klad Chtěla bych moc poděkovat za možnost testovat Omega Marine Family. Pravidelně omega-3 užíváme, ale ve formě rybiček a bez pachuti ryb jsme ji ještě neměli. Balení je na půl roku, což nám šetří čas. Tvary rybiček jsou pro děti motivační. Mně trochu ten tvar vadí, protože kapsle nežvýkám, ale polykám a je to jen o zvyku, když zapiju velkým douškem vody, tak se dá pěkně spolknout. Je to asi jen psychika, a vím, že jsou kapsle určeny hlavně dětem a odpůrcům ryb. A díky příchuti a tvaru dětem nevadí. Naopak, byly nadšené, že mohou kapsle žvýkat. Kapsle ve tvaru rybičky jsou slazeny rostlinou Stévií a mají příchuť Tutti Frutti, měly by chutnat jako bonbon. Chutnají dobře, pro děti jsou ideální, nevadí jim jako jiný rybí tuk. A také dospělým, co nejí ryby. Rybka s příchutí Tutti Frutti po chvíli žvýkání praskne a vyteče z ní olej, který nemá žádnou příchuť ani zápach z rybiny.
klad Jsme zdraví, cítíme se dobře a a testujeme dál. Za nás doporučujeme a chválíme.
avatar
jitka
příloha příloha
klad Vyzkoušeli jsme všichni každé ráno dvě rybicky žádné nežádoucí účinky ale nepozorujeme ani jiné změny . Rybička se hladce zapije i při rozkousnutí nechutná po rybím oleji i moje postižená dcera hladce spolkne nejvíce se líbili asi babičce jediný kdo je nechtěl jíst byli kluci (9 let ) prý chutnají po rybách jinak za mě velké +
avatar
Olga
příloha příloha
klad Tyto tobolky jsem měla možnost poprvé otestovat se svou dcerkou, která se na ně moc těšila. Příchuť tutti frutti sice nebyla úplně naše oblíbená, ale co by člověk pro zdraví neudělal. Hlavně veselý tvar rybiček se nám moc líbil a dcera je každý den pravidelně spolu se mnou užívala. Teď je určitě zdravější a vitálnější a věřím, že do budoucna bude mít i celkově silnější imunitu, až bude zase na podzim řádit období chřipek a nachlazení. Určitě doporučuji hlavně pro děti, které moc často nejí mořské ryby a potřebují tak přijmout Omega 3 do svého těla.
klad Příchuť Tutti Frutti nám úplně nechutnala, byla až moc přeslazená a umělá.
avatar
Dagmar
klad Za nas tedy nevidim prozatim moc velke zmeny ale verime ze jsme zdravejsi ;-) ja tablety zapijim malemu moc nechutnaji a po rozkousnuti je zapije. Dekujeme za moznost testovani ale ja za sebe priste zvolim asi kapsle na spolknuti. Doufame ale ze budeme v zimne mene nachylni na nemoci.
klad Moc nam nesedi prichut tablet.
avatar
Mirka
příloha příloha
klad Měla jsem možnost testovat OmegaMarine Family a musím pochválit tvar kapslí i jejich chuť. Kapsle ve tvaru rybiček upoutaly děti a hned chtěly ochutnat.Kromě syna jíme rybičky všichni každé ráno.Syn je jíst nechce. Nechutnají mu a celou rybičku nespolkne.Dobře se polykají.
avatar
Jaroslava
příloha příloha
klad Děkuji za možnost otestovat Omega Marine Family. Užíváme je třetí měsíc a zatím mi nepřijde, že bychom byli zdravější, přestože již nastalo teplé počasí. Kapsle mají tvar rybiček, což děti baví, povrch je z tužší želatiny a uvnitř je olej. Napoprvé trochu překvapí, že po rozkousnutí olej vystříkne do pusy :-) Výrazná chuť tutti frutti úspěšně přebíjí chuť rybího oleje. Dceři chutná, ale pokud si má vybrat mezi rybičkou a jinou multivitamínovou želatinkou, tak bohužel rybička nezvítězí. Oblíbenost u dětí je ale asi individuální, nabízeli jsme k vyzkoušení i známým dětem a některým rybička nechutnala.
klad Většině dětí asi zachutná, ale mě je chuť tutti frutti nepříjemná, prostě, jako když jíte zubní pastu. Nezaznamenala jsem, že bychom po užívání těchto žvýkacích kapslí byli zdravější. Nevím, zda to souvisí, ale pár dní po obdržení balíčku mi volal jeden z obchodních zástupců firmy, aniž by něco tušil o tom, že testuji a dost neodbytným způsobem mi nabízel jiný produkt.
avatar
Jiří
příloha příloha
klad :Děkujeme za možnost testovat Omega Marine Family. Rybí tuk užíváme pravidelně a byli jsme moc zvědaví na tuto variantu, kdy se tobolka rozkousne. Pro děti je to novinka a moc se těšily. Tvary malých rybiček jsou pro děti opravdu lepší, mají pocit, že jí bonbónky. A tomu odpovídá i chuť, ovocná a bez rybího zápachu. Pro děti dobré a nevadí ani nám, dospělým, i když já osobně polykám rybku celou. Rybičky jsou tvrdé ale dá se prokousnout želatinový obal. Obal má příjemnou a jemnou příchuť tutti fruti a do úst vyteče olej, který je bez příchutě Nemocní nejsme a určitě nám rybičky pomájají k lepší imunitě. My doporučujeme.
avatar
Lucie
klad OmegaMarine Family testoval hlavně můj přítel, jelikož já testovala Omega marine forte. Rybičky jsou malé a nemají nepříjemnou vůni. Žádný rozdíl při braní tablet se ale nedostavil.
klad Ovšem rybičky bohužel nejsou vůbec dobré. Syn je odmítl brát, jelikož po té první se mi téměř pozvracel, takže jsem ho již pak nenutila. Chuť tekutiny po rozkousání není tak hrozná, ale horší je rybička samotná. V puse se převaluje jak igelitový sáček. Ovšem po týdnu už si na tu příšernou chuť zvyknete. Za mne teda co se týče chuti obrovské mínus. A myslím, že chuť je hlavně to, co děti zajímá...
avatar
Monika
příloha příloha
klad Je to již pár měsíců co s rodinou testujeme OmegaMarine Family a jsme rádi za možnost vyzkoušet tento produkt.
klad První den se na kapsle syn vrhl, dal do pusinky a hned po rozkousnutí zase vyplivl. To jsem si řekla a jé, je po testování :-) Manžel kapsle slupl hned. Druhý den, když jsem si brala rybky, tak syn přiběhl, že chce také, tak jsem čekala, že to zase vyplivne, ale nestalo se...naopak, řekl, že je to dobrota a že chce další :-) Dodnes mám problém aby zůstalo jen u dvou rybek, nejraději by si jich vzal více. Myslím, že pro děti je to lákavé jako bonbon, jak tvarem, tak i vůní a příchutí Tutti Frutti. Kapsle není vůbec cítit rybinou, ani při rozkousání kapsle.
klad Naopak manžel, ten u toho mručí, že mu kapsle nechutná. Vetšinou prokusne, slupne a obal vyhodí.
klad Já to mám jak kdy, někdy mi přijde kapsle měkčí, tak ji sním a jindy volím postup jako manžel.
klad Jsme zdraví, netuším, jestli je to přímo vliv OmegaMarine nebo je to ročním obdobím. Syn byl často nachlazený během zimy, než jsme začali produkt užívat a tak jsem zvědavá, jak to bude letos na podzim.
klad Suma sumárum, kapsle OmegaMarine Family doporučuji.
klad Odkaz na video vkládám, snad se načte. Fota s videem zasílám i na uvedený email klientovi.
klad Kapsle má tuhý, hůře rozkousatelný obal, volila bych něco měkčího.
avatar
Adéla
klad Moc děkujeme za možnost testovat omega marine family, děkujeme za roční zásobu, je jich opravdu hodně. U nás užívá hlavně dcera a manžel. Dcerce rybičky ihned velmi zachutnaly, myslí si, že jí bonbon a ne vitamín. Dle mne je chuť až moc umělá, ale je mířeno hlavně na děti a přednější je dostat do nich rybí olej a takto to je v pohodě. Osobně bych uvítala kapsle bez vepřové želatiny. Nepozoruji zatím žádné rozsáhlejší změny, ale je to moc málo času na takové zhodnocení. Věřím, že ale mají rozhodně pozitivní vliv na zdraví.
klad Jako negativum považuji, že kapsle nejsou vhodné pro vegetariány. Nic jiného bych nevytkla.
avatar
Petra
klad líbí se mi velké rodinné balení a pro děti je atraktivní tvar rybičky, syn je jí moc rád, nevadí mu chuť oleje, která je lehce cítit.
klad nepozoruji ani já ani syn žádné velké pozitivní účinky na obranyschopnost, další negativum je horší rozkousatelnost
avatar
Tereza
příloha
klad Děti si oblíbily rybičkový tvar kapsle, který jim připomínal nějakou dobrůtku. Nikdy si nestěžovaly na "tuňákovou" příchuť, která je opravdu hodně silná :) Dokonce se syn těšil, až mu budou 4 roky a bude moci mít 2 kapsle. Dávala jsem i 2-leté dceři a s konzumací neměla žádný problém.
klad Manželovi a ostatním, komu jsme dávali ochutnat nejela "tuňáková" příchuť. Nevypozorovala jsem nějaké výrazné zlepšení.
avatar
Kateřina
klad Díky za možnost otestovat omega marine family. Jelikož nejím ryby, tak jsem už dlouho o nějakém preparátů uvažovala. Rybičky krásné voní a vůbec z nich nejsou ryby cítit a to ani po rozkousnuti a vytečení obsahu.
klad Bohužel dcera neužívala, neboť ji vůbec nechutnají. Mě též nechutnají, cítím z nich hroznou umelotinu. Takze je polykám a zapojíme vodou. Doufam, že i tak budou mít správný účinek.
avatar
Vojtěch
klad určitě prospěšné testování pro celou rodinu OmegaMarine Family. Omega-3 mastné kyseliny v kombinaci s vitamíny A, D a E. Chuť je celkem dobrá, kapsle jako taková moc dobrá není. Určitě doporučuji všem kdo nejí ryby.
klad želatinová kapsle jako taková moc dobrá není, děti to plivou a já se jim nedivímUčinek jsem zatím žádný nepostřehl, asi krátká doba na hodnocení.
avatar
Zuzka
příloha příloha
klad OmegaMarine nám moc chutnají. :) Užíváme je již třetí měsíc a za tuto dobu nebyl nikdo z nás nemocný. Věřím, že mají vliv na imunitu. Líbí se mi tvar rybiček. Příchuť tutti frutti je příjemná. Dcerám nedělá užívání rybiček vůbec problém a proto jedí 2 denně dle dávkování na obalu výrobku. My jsme s OmegaMarine Family velice spokojeni. :)Mohu jen doporučit!
avatar
Michaela
klad Děkuji za možnost testovat OmegaMarine Family, protože věřím že právě toto mé děti potřebují. Moc nám všem chutnají. Jsem ráda, že i děti dokážou rybičku polknout a mají je rádi. Věřím, že i díky nim, přestal být syn neustále nemocný. Mohu všem jen doporučit, my budeme užívat i nadále.
avatar
Ivana
klad Vyhrála jsem tyto vitamíny a jsem za to ráda. Nechala jsem je dětem, protože já jsem užívala vitamín K2. Je jich opravdu hodně. Starší dcera s užíváním problém neměla, mladší syn je ze začátku moc nechtěl, ale postupně si dal říct. Ochutnala jsem je taky, problém mi nedělaly, ale dceři nechutnala ta želatina.Ale stejně bych je doporučila. Zatím bych neřekla, že se výsledky nějak výrazně dostavily, ale snad časem. Fotky přiložit bohužel nemohu,neboť se mi to nezadařilo.
avatar
Alena
příloha příloha
klad Z takového velkého balení jsem byla velice překvapena a potěšena :-) Synovi, kterému je 5,5 let jsem hned dala ochutnat a povídala u toho "pohádku" o rybičkách a o zdraví, abych ho nalákala. Pár dní vydržel a jedl každý den rybičku se mnou, ale asi po 14 dnech už nechtěl a už jsem ho nemohla "donutit". Takže rybičku jím já s manželem a taky několik rybiček odplulo k mým rodičům, kteří vitamíny taky potřebují. Rybička po prasknutí v ústech chutná jako olej, ale není tak hustá a hnusná :-) je to zvláštní chuť, která se těžko popisuje, ale dá se na to zvyknout. Rybička po prasknutí se rozžvýká a spolkne, tudíž není potřeba zapíjet vodou. Moji rodiče ji ale zapíjí, protože ji nerozkousávají a polykají vcelku. Je to dobrý nápad pro děti, že nemusejí polykat vcelku a berou to formou žvýkacího bonbonu. Když příjdou na návštěvu synovi kamarádi, tak všem rozdám po rybičce (a to si teda i syn vezme) a netváří se, že by mu nechutnala. Účinky vitamínu nemohu posoudit, ale pokud dle informací obsahuje tolik vitamínů a má takový pozitivní vliv na zrak, růst, stavbu zubů a kostí a další, tak tomu musíme věřit a doufat, že to funguje :-)
avatar
Martina
klad Moc děkuji za možnost testovat OmegaMarine Family. Musím tedy říct, že tedy nějakou tu menší změnu pozoruji já i moje rodina. Já vitamíny spíše polykám jelikož je mi to příjemnější a moc mi po rožvýkání nechutnají. Určitě vitamíny nemám naposledy a budu je kupovat dále.
avatar
Petra
příloha
klad Rybičky OmegaMarine jsme pravidelně užívali od obdržení prvního velké balení, které nás velmi potěšilo. Rybičky jsou tak akorát velké pro menší děti k polknutí, ale velkou výhodou je ovocná příchuť, dětem chutnali i při rozžvýkání. Jelikož starší dcera trpí na kožní ekzémy, po pravidelném užívání jsem u ní zpozorovala mírné zlepšení. Od počátku užívání jsme ani nebyly vážněji nemocné, věříme, že účinky jsou pozitivní a velmi prospěšné pro naše zdraví. Budeme užívat pravidelně i nadále a zvážíme i další koupi. Děkujeme.
avatar
Blanka
příloha příloha
klad Máme možnost testovat OmegaMarine Family pro dospělé a děti od tří let. Balení je účelné s osobitým modrým motivem symbolizujícím moře. Výhodou je, že kapsle jsou vhodné nejen pro dospělé, ale především i pro děti.
klad Vitamínové kapsle jsou v zábavné podobě rybiček, což je velmi zajímavý nápad, pro děti tak představuje opravdu vitamínový „ bonbon „.
klad Aromatizovaná příchuť je chutná a nejen pro děti velkou předností.
klad Polykají se bez problémů i díky velikosti, která postačuje na polknutí.
klad OmegaMarine Family nám vyhovuje jako každodenní potřebné vitamíny , prospěšné pro zdraví, zrak, růst, stavbu kostí, zuby….
avatar
Ladislav
klad Díky za možnost testovat přípravek OmegaMarine Family. Na tento přípravek jsme se s přítelkyní opravdu těšili, protože Omega 3 mastné kyseliny zrovna moc nedoplňujeme, ryby jíme málo. Bohužel jsem se ale s dobrým výsledkem testování nesetkali, protože přítelkyně z toho měla průjem, nadýmání a jiné střevní potíže. Když jsme pátrali po nežádoucích účincích, na internetu jsme zjistili, že právě toto patří mezi nežádoucí účinky Omega. Takže přítelkyně to brala asi deset dnů a pak musela z těchto důvodů přestat. Shodou okolností jsme se na internetu dočetli, že by Omega3 mastné kyseliny neměl dopňovat takto člověk, který má nízkou srážlivost krve, takže z tohoto důvodu jsem zase musel tento přípravek přestat brát já, protože právě tímto trpím. Ale přípravek jsme předali mým rodičům, ti už mají s podobným přípravkem zkušenost, a tito si to velice chválili a berou to dále. Rybičky krásně vypadají a velmi příjemně voní. Také se dobře polikají. Jen rozkousávat nedoporučujeme, protože když to syn rozkousl, tak nám to už pak nechtěl. I přes toto všechno ale určitě chválíme, protože máme informace od rodičů a ti jsou opravdu spokojeni.
klad Škoda, že to má nežádoucí účinky, ale je nám jasné, že to není konkrétním přípravkem, že toto se může objevit i u jiných přípravků, které obsahují Omega 3 mastné kyseliny.
klad Byla snaha připojit fotografie i video, ale bohužel se z nějakého důvodu nedaří, pořád to načítá a nic, takže nevíme, zda u toto fotografie a video bude, dáme odeslat hodnocení a pak se uvidí.
avatar
Pavla
příloha
klad Na testování OmegaMarine Family pro dospělé a děti jsem byla velmi zvědavá. Ryb, asi jako většina lidí v naší zemi, nejíme mnoho, proto jsem byla ráda za možnost doplnění omega-3 tímto způsobem. Balení i samotné provedení je velmi hezké, také nebylo cítit rybinou, jak jsem se obávala. Bohužel dcera rybičku rozkousla a od té doby jsem do ní žádnou nedostala. Zato táta si chuť i účinky nemůže vynachválit, říká, že mu pomáhají minimálně se soustředěním a se zrakem.
avatar
Martin
příloha
klad Omega Marine family užíváme pravidelně celá rodina už několik měsíců. Vyhovují jak dospělákům, tak dětem. Příjemně voní jako bonbony tutti frutti, a mají roztomilý tvar rybičky. Skvělé je velké balení, takže dokupujeme po delší době. Určitě je rybí tuk prospěšný na imunitu, protože se nám nemoci obloukem vyhýbají. Za celou rodinu doporučuji.
avatar
Alena
příloha
klad Protože i v naší rodině nejíme úplně pravidelně ryby, ale spíše nárazově hlavně o Vánocích... Cítila jsem potřebu doplnit rybí tuk jiným způsobem. Bylo mi doporučeno Omega Marine family. Je to skvělý nápad, dát rybí tuk do tvaru rybičky a ještě přidat bonbonovou příchuť. Děti je papají s radostí, a já cítím víc energie.
avatar
Antonín
příloha
klad OmegaMarine family je naprosto dokonalá alternativa, jak něco udělat pro své zdraví a dostat do sebe trochu rybího tuku hravou formou. Rybičky jsou nejen roztomilé, ale dětem opravdu chutnají, a těší se na každou další rybičku. Za všechny z rodiny doporučuji.
avatar
Šárka
klad Rybičky Omega jsou výborné,dětem chutnají,takže je žvýkají,nejsou cítit žádnou rybinou.Já je polykám v celku a zapíjím,vadí mi velmi sladká chuť stévie.Žádnou velkou změnu na svém těle nepociťuji ani po 3měsících,akorát mám lesklejší vlasy.Výborné je užívat i v době těhotenství pro zdravý vývoj miminka.Určitě si koupíme další balení.
avatar
Anežka
klad Z testování jsem měla velkou radost a děti také. Balení jsou praktické, rybky byli pro děti lákavé, chutnají jim, žvýkají jako žvýkačku. Chutnají jako tuti fruti. Já tedy polykala, mně tam vadila ta rybí pachuť. Já změnu nepociťovala, ale u dětí jsem zaznamenala, že nebyli skoro vůbec nastydlé, kór školková dcera. Takže asi to nějaký účinek mít bude.
klad K výrobku nemám žádné, jen mně nejde nahrát video :-(
avatar
Marcela
příloha příloha
klad Moc děkuji za možnost testování OmegaMarine Family. Otestovala jsem na své rodině - sobě, manželovi a dceři (4roky). Rybičky nám moc chutnaly zvláště dcerce, které se zalíbil obal. Snadno se v puse rozpouštějí a my osobně ničím nezapíjíme, chuťově nám moc vyhovují. Tyto OmegaMarine Family ocením hlavně u dcerky, kdy se na rybičku moc těší. S těmito vitamíny jsme moc spojeni :-D
avatar
Jaroslava
příloha příloha
klad http://www.zenysro.cz/blogy/testovani/testujeme-omegamarine-family-vytecne-esencialni-mastne-kyseliny-pro-podporu-zdravi
klad Snad samotný obal tabletky s příchutí Tuti Fruti bych méně sladila. Po delším čase pojídání preparátu může být chuť až nepříjemná.
avatar
Lenka
klad Testování OmegaMarine Family mě velice potěšilo. Chtěla jsem to hlavně pro děti, protože já již jiné omega užívám. Ale pro děti na polknutí je to moc veliké a když to rozkousnou, tak jim to nechutná. Takže u dětí nebylo žádné nadšení. Pouze z toho, že kapsle vypadají jako rybičky.
avatar
Michaela
klad Měla jsem možnost ochutnat Omega Marine rybičky pro dospělé i tyto rodinné tutti frutti pro děti a po ochutnání dětských to pro mě je jednoznačná volba. Během užívání se mi výrazně zlepšila pleť a nedělá se mi tolik pupínků a netřepí se mi tolik nehty. :-)
avatar
Radka
klad Děkuji za možnost testovat doplněk stravy Omega Marine family. Syn odmítá jíst ryby a tyto tablety mu skvěle vyhovují. Líbí se mu tvar rybičky a pěkně voní. Chuť je výborná. Z mého pohledu si myslím, že mají i pozitivní vývoj na zdraví syna. Vidím zlepšení zdravotního stavu.
avatar
Marcela
příloha příloha
klad Doma jsme testovali OmegaMarine Family. Za celou dobu pravidelného užívání jsme nebyli nemocní. Jen syn (3,5) měl jednou tři dny slabou rýmu a hned zas byl fit. Syn neměl vůbec problém kapsle sníst. Což je velká výhoda. Kde by byl cítit rybí tuk, to by určitě nesnědl. I tvar rybičky se mu moc líbil. Pro nás dospělé jsou kapsle dost sladké, ale není to nic strašného. Já jsem s tímto produktem spokojená.
avatar
Zuzana
klad omlouvám se za pozdní vložení, nastoupila jsem do práce, tak nestíhám. Děkuji za možnost otestovat přípravek OmegaMarine Family. Testovali jsme celá rodina, tvar rybičky je super, děti si ho oblíbily a sluply vždy bez problémů. Je fakt, že jsme neužívali přes zimu, kdy je nejvíce nemocí, ale určitě to, že ani jeden ze tří kluků nebyli nemocní po celou dobu užívání, přikládám tomuto přípravku. Určitě budeme užívat dál pravidelně. Doporučuji.
klad trápím se s vložením fotek - prostě to nejde. Asi je pošlu meilem.
avatar
Jana
klad Rybičky jsme jedli všichni. Muž nepozoroval žádné zlepšení, ale mně se přestaly láma nehty a zatím jsou stále pevné.
klad Pro děti hodnotím kladně tvar rybiček a vůni, ale bohužel po rozkousnutí rybičky začaly plivat a nechtěly je jíst.
avatar
Pavlína
klad Děkuji za možnost testování. Chuťové musím říct, že jsou přímo odporné, takže nehrozí cucání ani kousání. Rovnou polknout a zapít. Bála jsem se, že díky tvaru s ocáskem se budou i špatně polykat, ale rybičky jsou malé, takže se polknou bez problémů. Za dobu užívání jsem určitě zaznamenala výsledky a přisuzuji je právě Omega vitamínkům. Nebyla jsem nemocná, ač tedy nenastoupil žádný zvláštní přísun energie, zmizel pocit vyčerpání, což rovněž přisuzuji vitamínům. Přestaly mi padat vlasy, nelámou se mi nehty a přes léto jsem se velice dobře opalovala a celkově se mi stav kůže zlepšil (ani jednou jsem se nespálila, pouze zhnědla a to je s mou citlivou kůží opravdu zázrak).
klad Testování jsem vydržela z rodiny jen já - pro tatínka naprosto nepřijatelný tvar a pro děti příliš sladké a jakmile vytekl olej, šlo všechno ven. Děti mám 4letou a 6tiletou holčičku, možná by to starší vzaly lépe.
avatar
Marie
klad Moc děkuji za možnost vyzkoušet tyto zdravé doplňky stravy. Musím říct, že jsem ochutnala, abych mohla poté sdělit své dojmy. Vůně byla opravdu lahodná, velmi lákavá, ale po rozkousnutí tobolky byla chuť rybího oleje jasná. :) Na to dcerce kupodivu chutnal i po rozkousnutí. Zlepšení a zjemnění dceřiných vlásků
klad Neviděla jsem žádné zdravotní zlepšení stavu, dcerka byla nemocná porad stejně.
avatar
Olga
klad děkuji za možnost testování a omlouvám se za zpoždění hodnocení... jediné k čemu mi omegamarine pomohlo je pravidelné vyprazdňování to je velké plus
klad dcerka rozkousla a začala řvát že je to hnusné, pak už jsem to do ní nedostala, tak testuji sama... já tedy rovnou polykám a nekoušu... krom pravidelného vyprazdňování, které do té doby bylo jednou za tři dny nevidím žádnou změnu
avatar
Jarmila
klad Byla jsem ráda, že jsem mohla testovat tento výrobek. Sice žádné velké zlepšení u mně nenastalo, spíš naopak, nevím, zda to má souvislost, ale měla jsem problémy s nohy, bolí, mám pocit ,že nedojdu, no nevím, zda to má nějakou souvislost. Možná se mi trochu zlepšila pevnost nehtů. Jinak nic víc nespozovovala.
klad Jinak bohužel žádná výrazná změna na mém zdravotním stavu. Aspoň nic nespozorovala, no čekala jsem od toho více. Jeho dlouhodobé užívání, by změnu nějakou mělo udělat. Pokud to není placebo.
avatar
Eva
klad Věřím,že Omega kyseliny josu pro mě i moje děti zdravé,takže jsme pořídila přesně tuto verzi, zábavnou,pěknou, pro děti atraktivní a také aby se mým dvěma holčíčkám lépe žvýkaly a užívaly.Vitamínky jim chutnají a já jsme přesvědčená o tom,že jim prospívají.
avatar
Marika
klad Chytrý způsob, jak děti přesvědčit zobat touto formou nějaký ten vitamín navíc, který pomůže jejich vývoji a růstu. Omega Marine kromě imunity mají pozitivní vliv na zuby, kosti, zrak, ale také vlasy, které jsou po jejich pravidelném užívání bohatší, zdravější a lesklejší.
avatar
Lucie
příloha
klad Tak omega marine family jsme společně testovala se s svojí kamarádkou. Byly jsme obě hodně spokojené, i když co si budeme povídat, chuť nic moc :) ale nevadí, hlavně že je to zdravé. Určitě to užíváme dál a máme navíc i více energie a to nás těší :) jsem ráda, až dojde další balení, už čekám , přidávám naše foto :)