Omlazující péče Nivea

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
42x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 19. 9. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne ve čtvrtek 18. září mezi 16 a 18 hodinou a jeden z dvanácti výrobků NIVEA vyhraje každá druhá z vás, která se přihlásí po výzvě a spadá do věkové kategorie 30+. Stačí se přihlásit pouze já a budeme vám důvěřovat, že 30 let už vám bylo ;-) [*] [*] [*]

Denní krém proti vráskám Q10 plus

Viditelně redukuje vrásky a pomáhá předcházet vzniku nových. Efektivně bojuje proti vráskám zevnitř. Zvyšuje obsah pleti vlastního koenzymu Q10 a kreatinu v pleti. OF 15 a UVA ochrana chrání pleť před vznikem vrásek způsobených slunečním zářením.

Oční krém proti vráskám Q10 plus

Nové, rychle se vstřebávající složení bez parfému obsahuje dvě aktivní látky – koenzym Q10 a kreatin, které se přirozeně nacházejí v pleti a efektivně bojují proti vráskám zevnitř.

Omlazující krém na ruce Q10 plus

Jemný krém s obsahem koenzymu Q10, které viditelně redukuje výskyt prvních jemných linek a vrásek. UVA/UVB filtry pomáhají předcházet vzniku pigmentových skvrn způsobených vnějšími nepříznivými vlivy.

 

Q10 a kreatin jsou vysoce účinné látky, které se přirozeně nacházejí ve Vaší pleti. S přibývajícím věkem se jejich množství snižuje, což způsobuje úbytek energie pro další regeneraci pleti.

NIVEA Q10 plus řada obsahuje účinné složení pleti vlastního koenzymu Q10 a kreatinu, které působí efektivně proti vráskám a zároveň v harmonii s Vaší pletí.

Doporučený věk: 30+

Více o pruduktech se dozvíte ZDE.

Hodnocení
49
avatar
Dana
klad Nivea je má nejoblíbenější značka kosmetiky. Mám mnoho přípravků. Se všemi jsem spokojena stejně jako s tímto testovacím kréme. Po pořádném vyčištění pleti nanesu krém opravdu večer a přes noc se pleť nejen dokonale zhydratuje, ale i viditelně vyživí. Doporučuji!!
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Marcela
avatar
Věra
klad Na svoji pleť jsem hodně citlivá a proto je pro mě tento krém něco jako dar. Pokožka je po něm jemná a hned nezčervenám, tento krém mohu všem doporučit! Jsem opravdu spokojená a jistě budu používat i nadále.
avatar
Lidka
avatar
Markéta
avatar
Adéla
klad Dobrý den, výrobky od Nivea mám moc ráda, dostala jsem na testování denní krém a musím říct, že jsem s ním naprosto spokojená :) Nejen, že mám po něm opravdu lepší pleť, tak i příjemně voní!!! Takže já určitě doporučuji!!! :)
avatar
renata
avatar
Šárka
klad Malé změny jsem začala pozorovat uz po 3 týdnech, velice mile me překvapil. Mám už ozkoušeno mnoho výrobku. Az mi dojde, jiste si koupím opět tento!!! Plet je po nem vyhlazenejsi, jemnější a vypada mladší. Doporučuji!
avatar
Dagmar
avatar
Mirka
klad Výrobky Nivea Q10 používám a jsem s nimi spokojena všeobecně. Pro testování jsem dostala denní krém. Má jemnou konzistenci, hezky voní, dobře se vstřebává. Myslím si, že ve své kategorii patří ke špičce a mohu jen vřele doporučit.
avatar
Lenka
klad Tak mě došel krém Q 10 PLUS.....
klad Jsem spokojená.krásně voní,kůži mám po namazání jemnější.
klad Těšila jsem se že otestuji krém na ruce,ale ten bohužel v balíčku nebyl.:(
klad I tak,rozhodně krém Q 10 PLUS doporučuji ;)
klad Děkuji ženám sro za možnost testovat
avatar
Dominika
avatar
Zuzka
avatar
Šárka
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
Zobrazit více recenzí