Online video kurz „Zhubni chytře“

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
29x
4
6x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 3. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Online video kurz získá pět z vás a to v úterý 2. prosince. Hlásit se můžete mezi 16 až 17 hodinou. [*] [*] [*]

Rozsáhlý online video kurz, ve kterém vás Ing. Petr Havlíček naučí jak správně nakupovat, vařit a sestavovat si vlastní jídelníček plný nutričně vyvážených a zároveň velmi chutných jídel. Pomůže vám objasnit řadu největších mýtu o hubnutí a naučí vás naslouchat potřebám svého vlastního těla.

Cílem programu je pomoci vám porozumět tomu, co jíte a proč, a uvědomit si, že váš život ovlivňuje nejen jídlo, ale i psychická pohoda, odpočinek a přirozený pohyb. Zapomeňte na slovo dieta a změňte svůj životní styl.

Kurz obsahuje více než 100 tematicky zaměřených videí, e-book s 30 originálními recepty od šéfkuchaře Pavla Houdka, e-book s předem sestavenou ukázkou zdravého jídelníčku, tabulky k propočtům energetického příjmu a výdeje a pracovní sešity k videím. Po dobu dvou měsíců vám budou každé dva týdny na webináři k dispozici Petr Havlíček a psycholog, kteří budou zodpovídat Vaše dotazy.

Už teď se můžete připojit k tréninku zdarma, který se skládá ze 4 videí, 3 bonusových videí a e-booku s vybranými recepty, tipy a triky pro zdravé vaření. Těšit se můžete na sérii 3 živých webinářů.

Samotný 60denní kurz začíná 5. 1. 2015.

Více se dozvíte ZDE nebo na Facebooku.

Hodnocení
38
avatar
Lucie
klad Online video kurz „Zhubni chytře“ mě opravdu pobavil a to v pozitivním smyslu. Je všechno jednoduše vysvětleno, kurz je skvělý a myslím, že vše pochopí i začátečnice. Myslím, že v dnešní nezrdavé době je tento kurz opravdu třeba :) určitě doporučuji.
avatar
Věra
klad Ing. Petr Havlíček je urcite vyborny vyzivovy poradce. Mela jsem tu cest slyset jeho prednasku a take se na nej obcas divam v poradu Jste to co jiste. Mam take doma knihu s recepty na ktere spolupracoval Myslim, ze to je clovek, ktery opravdu vi co rika a velmi si ho vazim! :)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Anna
klad Kurz je přínosný a naučí spoustu věcí,které se hodí k usnadnění hubnutí a pozdějšímu udržení váhy..i když si člověk myslí,že vše zná,tak to tak vždy není a je dobré se poučit..určitě kurz doporučuji..je přínosný a skutečně funguje..recepty se mi taky líbily..
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Hana
klad Děkuji za možnost testování. Bohužel jsem začala až se 14 denním skluzem, protože jsem hned na začátku kurzu podlehla chřipkové epidemii. Proto nemohu objektivně posoudit, zda jsem zhubla díky kurzu nebo to bylo způsobeno chřipkou. Každopádně povánoční 3 kila jsou dole a stále si váhu držím. Defacto jsem žádná očekávání od tohoto kurzu neměla, spíše jsem chtěla porovnat práci a rady pana Havlíčka a běžných výživových poradců. Jak již napsaly mé předchůdkyně v kurzu bych více ocenila větší individualitu .Recepty byly moc fajn a přiučila jsem se mnoha novým věcem a přístupům. A co mi kurz přinesl? Alespoň větší disciplínu v jídle a rozhodně zamyšlení nad tím, co jím a v jaké míře.
avatar
Zuzka
klad Děkuji za možnost testování. Bohužel kvůli nemoci jsem se do kurzu zapojila o pár dní později. Od kurzu jsem očekávala větší individualitu (asi díky pořadu Jste to, co jíte). Kvůli pozdnímu startu jsem se dostala do skluzu, který se postupně začal prodlužovat. Ne každý den jsem měla možnost se na video podívat, navíc je doporučeno dívat se dopoledne a ze začátku byla videa cca 30 minut dlouhá. Mrzí mě, že kvůli skluzu jsem nestihla ani jeden živý webinář. Naopak moc se mi líbilo předvádění zdravého nákupu potravin v Albertu a byla jsem mile překvapená, že některé údaje o potravinách jsem věděla :-) Recepty mi vyhovovaly, i když jsem občas musela zvolit levnější variantu, aby rodina netrpěla :-D Přesto se happy end koná, já shodila 5kg (za které částečně může i to, jak jsem byla na začátku nemocná - ale podařilo se mi je udržet!!)
klad Chybí mi větší individualita a pokud se jednou dostanete do skluzu, je velmi těžké dostat se zpátky. Při kurzu vás nikdo nekontroluje, takže to chce pevnou vůli a hlavně si najít čas na videa.
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost otestovat tento kurz. Pana Havlíčka mám ráda, tak jsem byla velmi zvědavá, jakou formou bude kurz zpracovaný. První , trochu zklamání mi přišla úvodní informace, že se na kurz nedoporučuje přihlašovat z tabletů a mobilních zařízení ( vzhledem k tomu, že licence je pouze na 3 pc a přihlášení z mobilů apod. generuje stále novou IP adresu). To mě osobně dost limitovalo, jelikož doma pc nemám. Víkendové dny jsem tedy musela dohánět shlédnutím videí v práci, což někdy z časových důvodů zkrátka nešlo. Pokud jde o samotné zpracování kurzu, videa jsou hezky zpracované , přehledné, lehce pochopitelné. V kurzu pan Havlíček ukazuje nákup potravin, jaké jsou vhodné a jakým se raději vyhnout. Jídelníčky jsou tři - na menší nadváhu, větší nadváhu a pro muže. V jednom z videí pan Havlíček popisuje jak vypočítat denní příjem, takže si každý může jídelníčky poupravit dle svých parametrů.
klad Mě osobně se kurz líbil a pomohl mi naučit se správně jíst, ale záleží pouze na Vaší disciplíně a když se na to lidově "vyprdnete" , tak se nic nestane, jelikož žádná zpětná vazba v tomto kurz není.
avatar
Barbora
klad Měla jsem možnost testovat tento online kurz a tak jsme se s partnerem do toho pustili. Je to asi o názoru každé z nás, ale nejsem si jista, zda mi tento způsob vyhovoval. Každý den se přihlásíte na web, máte jídelníček, seznam pro nákup surovin a motivační videa. První dny šly poctivě a zodpovědně, ale jste pořád vázané na internet a nějaký ten čas a pak ještě teda vařit. Recepty jsou docela zajímavé a chutné, i když ne zrovna výhodné pro vaši peněženku (pravá svíčková apod.). Co mi vadilo je to, že od začátku byly pouze dva typy jídelníčku a pouze pro ženy a byly stejné pro všechny- standardizovaný typ, neodpovídal mým parametrům (výška, váha), což si myslím, že je dosti podstatné, stejně tak nikdo neřešil mé zdravotní problémy, indispozice, pracovní a životní rytmus, vztah ke sportu a hlavně pak potravinové alergie nebyli nijak variantně nahraditelné. S paní z online kurzu jsem několikrát komunikovala a dotazovala se na pár věcí, ale přibyl pouze po čase jídelníček pro muže, nic víc. Za všechno se dá ale připlatit. Horší je, že pokud jste pracovně vytížené jako já a jednou, podruhé se nestihnete přihlásit, rapidně Vám nabíhá časová ztráta, která se špatně dohání. Pokud vynecháte, nikdo Vás neuhání a nepřipomíná, což bych asi přivítala. Co Vás zajímá je asi to, jestli jsem opravdu něco zhubla, že? Upřímně řečeno něco málo ano, hlavně jsem se naučila nové recepty a trošku více přemýšlet hned u samotného nákupu, avšak nebyla jsem 100% při dodržování všeho už jen díky zmiňovaným potravinovým alergiím a občasné služební cestě a dalším faktorům. Cítím se zdravotně lépe, už jen kvůli snaze o pravidelnost a zdravějším surovinám, ale bez čokolády to u mě stejně nešlo:) A hlavně je potřeba pohyb a pozitivní myšlení, tak držím palce u stejné či jíné metody na hubnutí.:)
avatar
Ludmila
avatar
Jan
avatar
Marianna
klad Damy,ktore by radi zmenili svoj stravovaci navyk a zivotny styl,msajj vdaka video kurzu skvelu sancu!Mna cvicenie velmi nebavi,viac by som sa venovala sledovaniu receptov z rad pri vareni a pri zostavovsni zdraveho jedalnicka.
avatar
Věra
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel