Z recenzích se dozvíte, jak testerkám vyhovovala plně rozpustná vláknina OptiFibre, která jim pomáhala předcházet problémy se zácpou a zažíváním  

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotily
5
71x
4
19x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 6. 9. 2020
do 22. 10. 2020

OptiFibre

OptiFibre je přírodní vláknina, která pomáhá optimalizovat zažívání, nejčastěji se používá při zácpě a také pomáhá těmto problémům předcházet.

OptiFibre® je 100% rostlinná vláknina ve formě prášku, která se získává ze semen guarové rostliny. Nezatěžujte tělo chemií, I příroda umí pomoci s našim zažíváním.

OptiFibre je:

  • 100% rozpustný bez chuti a zápachu – lze ho přimíchat jídla či pití a ani o něm nebudete vědět.
  • Je uživatelsky komfortní – nebobtná, zcela se rozpustí a nemusí se dodatečně zapíjet.
  • Je bez lepku, aromat a sladidel.
  • Je vhodný pro všechny, kteří mívají problémy se zácpou a přejí si moderní produkt příjemný na užívání. Jeho výhody ale nejvíce ocení děti od tří let, těhotné a kojící ženy.

Vláknina obsažená v OptiFibre® vyživuje střevní bakterie. Pokud mají střevní bakterie dostatek vlákniny, mohou se naplno věnovat svojí práci a zajistí vám tak dlouhodobě zdravé trávení. A to naprosto přirozenou cestou.

OptiFibre® můžete vmíchat do horkých i studených nápojů. Zcela se rozpustí ve vodě, v mléce i v polévce. Tím ale možnosti použití nekončí. OptiFibre® můžete přidat i do potravin, které jsou krémovějšího charakteru – třeba do přesnídávky, jogurtu nebo do bramborová kaše.

Vláknina OptiFibre je vhodná pro dlouhodobé užívání, zlepšení nepocítíte hned, ale obvykle po třech až čtyřech dnech.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
95
avatar
Rudolf
Nejlepší vláknina, jakou kdy celá naše rodina vyzkoušela. Je naprosto bez chuti a bez zápachu, po chvíli se zcela rozpustí, takže je ideální pro ty, kterým normální vláknina přijde nepoživatelná. Naše děti ani nepostřehly, že něco ve vodě mají. Po pár dnech pozoruji účinky - méně nafouklé břicho, lepší vyprazdňování. Tuto vlákninu doporučuji.
klad Bez chuti a bez zápachu
klad Zcela rozpustná
klad Vhodná i pro děti
klad Po pár dnech opravdu funguje
klad -
avatar
Renata
Opravdu účinný pomocník v boji o silné, zdravé a funkční zažívání. Dodá tělu potřebnou a důležitou vlákninu a to snadno a rychle. Užívá se jednoduše. Je bez chuti a zápachu, takže není problém ji pozřít přimíchanou do běžných pokrmů či ráno vypít ve sklence vody. Je přírodní, bez nežádoucích umělých přídavků. Účinkuje rychle a spolehlivě. Praktické balení. Snadné užívání a rychlý nástup účinku. Cena přiměřená.
klad Účinnost
klad -
avatar
Nikola
Ještě než jsem byla vybraná do testování :)jsem si v lékárně Dr.Max vlákninu objednala.A za mě top-celá se rozpustí čemuž dávám velké plus,u ostatních sem měla problém to pozřít.:-/ navíc dávám dceři 5let do čaje...která má problém se stolicí(tuhost se upravila):)!!A teď jsem obrdžela balíček na zkoušku:)..a vůbec toho nelituji jsem moc nadšená,protože tahle vláknina Nám toho mnoho ulehčí?Děkuji za takový výrobek
klad Skvělý výrobek
klad Cena je poněkud vyžší než běžná vláknina,ale nelituji a ráda si připlatím
avatar
Lucie
Jsemmoc spokojená a překvapená, jak se vláknina ve vodě rychle rozpustí. Navíc chuť má neutrální, takže ji pije i můj 3letý syn. Oba si deně dáváme jednu odměrku. Syn má často zácpy, bojí se chodit na velkou, ale vláknina mu pomáhá. Už chodí pravidenějí. Já vlákninu užívám preventivně a nemám žádné výtky.
klad bez chuti
klad cena
klad plná rozpustnost
klad nic
avatar
Kateřina
Pro tento produkt jsem bohužel nebyla vybrána do testování, nicméně jsem tento produkt mohla vyzkoušet od kamarádky, která mi ho doporučila. Mohu s klidem doporučit všem, lze ho přimíchat jídla a citíte se skvěle. Příznivě působí na organismus. Je bez lepku, což otvírá možnost větší skupině spotřebitelů. Žádná zácpa a nepříjemné kručení v žaludku. Za mě top.
klad roszpustný
klad nic
avatar
Jana
dobře rozpustná, chuť dobra,účinek u me ihned ,proti průjmu,budu používat jsem spokojena cena by mohla nižší, lepší jako pšeničné otruby co musím používat,a i lepší než lepicol,ten je hodně gel, špatně se pije,už jsem doporučila ostatnim,také neni pocit hladu brzo,jak u jiných výrobků
příloha příloha
klad Líbí použijí dlouhodobě
klad Super vyribek
klad Jsen nenasla
klad Možná trochu cena
avatar
Libuše
Účinnost a rychlost účinku OptiFibre hodnotím velmi kladně. Již po 3 dnech užívání dvou odměrek denně jsem pocítila úlevu. Vláknina je bez chuti, zápachu, zcela se rozpouští(oproti jiným vlákninám). Prodejní cena vlákniny je velmi výhodná. Určitě za sebe s maximální spokojeností doporučuji ostatním.
příloha
klad zcela rozpustná
klad bez chuti
klad bez zápachu
klad Cena za balení
klad účinnost
klad velikost balení
klad není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Lenka
Vláknina OptiFibre je ideální vláknina, která se dá přimíchat opravdu do čehokoliv. Zkoušela jsem to smíchat jak s ochucenou vodou, tak také s obyčejnou vodou. Ani u obyčejné vody není poznat, že v ní je rozpuštěná vláknina. Rozpustná je úplně, takže ideál. Účinek vlákniny jsem poznala po 5 dnech. Dávkování je poměrně značné, ale mě stačí pouze večerní dávka, takže balení mi vydrží opravdu dlouho. Mohu jen doporučit.
příloha
klad rozpustnost
klad bez chuti
klad ideál pro srovnání zažívání
klad velikost balení
klad nic
avatar
Katarína
Měla jsem možnost vyzkoušet a za mě opravdu super. Sice je trochu dražší, ale opravdu se vyplatí. Dávala jsem ho vyzkoušet i své kolegyňi a ta byla taky hrozně spokojená. Jsem ráda za to, že jsem měla možnost vyzkoušet tenhle produkt a 100% si koupím další balení.
příloha příloha
klad dobře se rozmíchá i ve vodě a není gelovitý jako např.psilium.
klad Nemusí se vypít jednorázově mnoho tekutiny jako u jiných vláknin
klad Nemá žádnou chuť
klad Opravdu zabírá
klad Nemám k tomuto produktu žádné výčitky.
avatar
Ester
Užívám opravdu denně pro správnou funkci trávení, vzhledem k tomu, že se jedná o 100% přírodní vlákninu, kterou bohužel ne úplně vždy přijmu z běžných potravin. Je opravdu bez chutě či zápachu. Je velmi dobře rozpustná ve vodě, kaši, jogurtu i jiných tekutinách a řidších pokrmech.
příloha
klad Rychle se rozpouští
klad 100% přírodní produkt
klad Bez chutě a zápachu
klad Snadné dávkování
klad Nic
avatar
Markéta
Opti-fibre mi pomohl upravit a sladit se svým tělem a nastartovat mé zažívaní. Vše je nyní pravidelné a celkově se cítím lépe. Užívám ho nyní 10 dní a cítím zlepšení. Nemá žádnou výraznou chuť, či barvu, což je velké plus. Zcela se rozpouští a nevytváří hrudky.
příloha
klad nemá chuť či barvu
klad po užívání se cítím lépe
klad odměrka je skvělým pomocníkem
klad nic není
avatar
Eva
Jsem nadšená, problémy se zažíváním a vyprazdňováním mám delší dobu a OptiFibre je úžasný rychle rozpustný a ani ve vodě není poznat :-) Zkoušela jsem přimíchat i do kaší a jogurtů a super. Účinky se dostavily během 3 dnů. Určitě ráda doporučím a sama budu používat i na dále.
klad Bez chuti a zápachu a rychle se rozpouští
klad nic
avatar
Žaneta
Již delší dobu jsem přemýšlela, že bych nějakou vlákninu vyzkoušela a tak se mi to splnilo. Co se týče účinku, rozhodně hodnotím velmi kladně, protože produkt opravdu dodrží, co slibuje. Zkoušela jsem vlákninu přidávat do jídla i do pití a opravdu to na chuti není poznat, jen například u jablečného džusu dojde k zakalení, ale chuť to nemění. Co bych uvedla jako jediný mínus produktu je, že by se měl užívat 3x denně (ráno, v poledne večer), což pro mě bylo občas náročné, vzhledem k tomu, že přes den, tedy přes oběd není člověk většinou doma. Asi by pro mě byla lepší jiná varianta podání, nebo jiné dávkování, ale jinak je produkt moc super a určitě ho doporučuji všem, i jen tak preventivně.
příloha
klad Bez chuti, takže neovlivňuje chuť pití a jídla
klad 100% rostlinný původ
klad Bez lepku
klad Účinnost
klad Dávkování 3x denně
avatar
Tereza
Momentálně jsem na konci 3.měsíce těhotenství, mnoho maminek určitě bude semnou souhlasit že zažívací problémy v těhotenství nejsou žádoucí. Když jsem zaznamenala na webu ženy sro výzvu k testování OptiFibre, věděla jsem, že tohle musím zkusit, navíc poslední dobou má zažívací problémy i můj syn. Jelikož nejsme zastánci chemie, velmi mě zaujalo čisté složení OptiFibre. Každé ráno si tedy se synem dáme odměřené množství do ranního čaje což se stalo brzy našim rituálem a nedej bože, když zapomenu, to mi to hned syn připomene za což jsem ráda. Mohu říci, že během pár dní jsem zaznamenala změny a určitě budu v užívání já i syn pokračovat a velmi děkuji za možnost vyzkoušet tento produkt.
klad že je bez příchutě
klad dá se přidat do čehokoliv
klad žádné
avatar
Jitka
Syn má asi půl roku potíže s psychogenní zácpou, což je často běh na dlouhou trať. Za těch několik měsíců jsem vyzkoušela celou řadu přípravků různých konkurenčních značek, z nichž některé byly vychvalované do nebes. I přesto se "zadařilo" klidně až po sedmi dnech. Upřímně jsem nevěřila, že tento produkt nějak zvlášť pomůže. Ale ve skutečnosti se stal zázrak a syn už od druhého dne chodí pravidelně každý den, v jeho případě něco neskutečného. Až OptiFibre dojde, určitě koupím další a doporučuji všem maminkám, které se svým dítětem zažívají podobné trápení...
příloha
klad Opravdu funguje
klad Lze přidat do oblíbeného nápoje
klad Žádná negativa nejsou :-) Snad jen vyšší cena.
avatar
Renáta
Dobrý den, ráda bych Vám sdělila moji zkušenost s tímto produktem. Po padesátce jsem začala trpět zácpou. Váš produkt jsem vyzkoušela a mohu jen doporučit. Opti Fibre je velmi účinný. I po jeho krátkodobém užívání se mi zlepšila peristaltika střev a potíže se zácpou vymizely. Určitě budu v užívání pokračovat. Všem mohu jen doporučit.
klad Pěkné balení, jednoduché užívání.
klad nemohu napsat, že by se mi něco na tomto produktu nelíbilo
avatar
Alice
Z tohoto výrobku jsem doslova nadšená! Po operaci střev jsem měla opakované průjmy, nyní se vše uklidňuje. Navíc tím, že je tato vláknina bez chuti, lze ji zamíchat do čehokoliv, sladkého i slaného. Dávám si ji teda do jogurtu nebo i do polévky. Navíc je dobré, že mi nebobtná v břiše během trávení.
klad bez chuti
klad nic
avatar
Alice
Zkoušela jsem na zácpu bylinné čaje dříve, ale nikdy mi nechutnaly. Nyní jdu pravidelně ráno na WC a cítím se výborně lehce během dne. Výhodou také je, že si vlákninu mohu zamíchat i do běžného jídla, míchala jsem do kaše, jogurtu, do polévky. Dokonce se dá přidat i do koláče!
klad nevýrazná chuť
klad nic
avatar
anna
Optifibre od firmy Nestlé mě velmi příjemně překvapilo. Praktické dávkování a možnost užívat v teplém nebo studeném nápoji, kde se prášek zcela rozpustí je opravdu super. Navíc se dá přidat i do jogurtu nebo kaše. Moje zažívání se velice zlepšilo, stejně tak pravidelnost a četnost návštěvy wc. Takže za mě velká spokojenost. Určitě doporučuji všem kdo chtějí udělat něco pro své trávení a mají zácpu.
klad komfortní užívání
klad účinost
klad praktické balení
klad -------
avatar
Kamila
Vláknina OptiFibre se u mě velmi dobře osvědčila, zvláště její úplná rozpustnost ve vodě, čaji a jiných tekutinách, také je bez chuti a zápachu. Účinky jsem plně zaznamenala po 5 dnech. V budoucnu po této vláknině určitě znovu sáhnu. Osobně jsem s výrobkem velmi spokojena.
klad úplná rozpustnost
klad rychlý účinek
klad nic
Zobrazit více recenzí