Testerky se zapojily do testování a nyní předcházejí problémům se zácpou a zažíváním díky plně rozpustné vláknině OptiFibre

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
18. 10. 2020

OptiFibre

OptiFibre je přírodní vláknina, která pomáhá optimalizovat zažívání, nejčastěji se používá při zácpě a také pomáhá těmto problémům předcházet.

OptiFibre® je 100% rostlinná vláknina ve formě prášku, která se získává ze semen guarové rostliny. Nezatěžujte tělo chemií, I příroda umí pomoci s našim zažíváním.

OptiFibre je:

  • 100% rozpustný bez chuti a zápachu – lze ho přimíchat jídla či pití a ani o něm nebudete vědět.
  • Je uživatelsky komfortní – nebobtná, zcela se rozpustí a nemusí se dodatečně zapíjet.
  • Je bez lepku, aromat a sladidel.
  • Je vhodný pro všechny, kteří mívají problémy se zácpou a přejí si moderní produkt příjemný na užívání. Jeho výhody ale nejvíce ocení děti od tří let, těhotné a kojící ženy.

Vláknina obsažená v OptiFibre® vyživuje střevní bakterie. Pokud mají střevní bakterie dostatek vlákniny, mohou se naplno věnovat svojí práci a zajistí vám tak dlouhodobě zdravé trávení. A to naprosto přirozenou cestou.

OptiFibre® můžete vmíchat do horkých i studených nápojů. Zcela se rozpustí ve vodě, v mléce i v polévce. Tím ale možnosti použití nekončí. OptiFibre® můžete přidat i do potravin, které jsou krémovějšího charakteru – třeba do přesnídávky, jogurtu nebo do bramborová kaše.

Vláknina OptiFibre je vhodná pro dlouhodobé užívání, zlepšení nepocítíte hned, ale obvykle po třech až čtyřech dnech.


Více informací najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Gabriela Francová F.
avatar
Marcela S.
avatar
Eva B.
avatar
Kristýna K.
avatar
Petra Z.
avatar
Lenkaaknela
avatar
Alice H.
avatar
Alice V.
avatar
Jana B.
avatar
Nikola B.
zobrazit všechny přihlášené