Z recenzí se dozvíte, jak testerkám vyhovovala plně rozpustná vláknina OptiFibre, která jim pomáhala předcházet problémy se zácpou a zažíváním  

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotily
5
71x
4
19x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 6. 9. 2020
do 22. 10. 2020

OptiFibre

OptiFibre je přírodní vláknina, která pomáhá optimalizovat zažívání, nejčastěji se používá při zácpě a také pomáhá těmto problémům předcházet.

OptiFibre® je 100% rostlinná vláknina ve formě prášku, která se získává ze semen guarové rostliny. Nezatěžujte tělo chemií, I příroda umí pomoci s našim zažíváním.

OptiFibre je:

  • 100% rozpustný bez chuti a zápachu – lze ho přimíchat jídla či pití a ani o něm nebudete vědět.
  • Je uživatelsky komfortní – nebobtná, zcela se rozpustí a nemusí se dodatečně zapíjet.
  • Je bez lepku, aromat a sladidel.
  • Je vhodný pro všechny, kteří mívají problémy se zácpou a přejí si moderní produkt příjemný na užívání. Jeho výhody ale nejvíce ocení děti od tří let, těhotné a kojící ženy.

Vláknina obsažená v OptiFibre® vyživuje střevní bakterie. Pokud mají střevní bakterie dostatek vlákniny, mohou se naplno věnovat svojí práci a zajistí vám tak dlouhodobě zdravé trávení. A to naprosto přirozenou cestou.

OptiFibre® můžete vmíchat do horkých i studených nápojů. Zcela se rozpustí ve vodě, v mléce i v polévce. Tím ale možnosti použití nekončí. OptiFibre® můžete přidat i do potravin, které jsou krémovějšího charakteru – třeba do přesnídávky, jogurtu nebo do bramborová kaše.

Vláknina OptiFibre je vhodná pro dlouhodobé užívání, zlepšení nepocítíte hned, ale obvykle po třech až čtyřech dnech.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
95
avatar
Jana
Mám problémy se zažíváním. Dost často trpím po sněžení těžšího jídla. Po pár dnech užívání vlákniny se mé problémy zmírnily a mohla jsme si tak vychutnat jindy pro mě nemožné jídlo. Určitě ji mohu doporučit,kdo má podobné obtíže. Já už mám doma v zásobě další balení
klad Balení
klad Účinnost
klad Dávkování
klad Nic
avatar
Martina
Výborný přípravek na zazivani, byla jsem mile překvapena jak pozitivně působí na pocit plného břicha. Užívala jsem dvakrát denně ráno a k večeru. Je potřeba k této vlaknine hodně tekutin. Vyzkoušeli se mnou i synové a jsou také spokojeni. V lékárně jsme si koupili další baleni. Dekuju, ze jsem měla možnost vyzkoušet .
klad Příjemná chut
klad Vynikající účinek
klad Krasne baleni
klad 0
avatar
Radka
Mam problemy se zacpou, zkousela jsem ruzne druhy caji a podpurnych leku, ale nezabralo mi nic, mozna mi bylo jeste hure. Optifibre hodnotim na jednicku, cena je trochu vyssi, ale zakouim jej opet a mile rada protoze opravdu funguje a dokazu ji pozdrit i ja i manzel, dekuji moc
klad funguje - pomohla od zacpy
klad cena
avatar
Kamila
Optifibre od firmy Nestle mne velmi mile překvapil. Velmi dobře se osvědcil, vlaknina pro mne býva temer nepozivatelna ale tato je da pridat do jogurtu, do kase a nevite o ni :). Bez zápachu, bez chute, coz je obrovske plus (podsouvam ji detem :))) a jeji ucinky jsem zaznamenala za cca 5 dni - skvely produkt, ktery s cistym svedomim doporucim dal :)
klad nema pachut
klad je bez lepku
klad prijemne davkování
klad hezky obal
klad nic jsem nenasla :)
avatar
Lukáš
Opravdu skvělý produkt, který užíváme celá rodina včetně našich ratolestí. Zcela bez chuti a pachu, zcela rozpustná, "lepší" vlákninu jsem opravdu nikdy neměl. Trápí mě obtíže s nadýmání a po požití Optifibre se mi ulevilo téměř ihned, ale nepřestanu užívat. Určitě doporujuči si tento produkt zakoupit!
klad pomohl s nadýmáním
klad ve vode se uplne erozpusti
klad krasne se poziva
klad vyšší
avatar
Daniela
Problémy se zácpou mě trápí poměrně často, již několik přípravků jsem vyzkoušela, většinou jsem nebyla schopna je pozřít, ale toto je zázrak - bez chuti, bez zápachu, zcela rozpustná, cena přijatelná, strašně ráda jej doporučím dál všem, které mají stejné obtíže
klad odstranil potíže se zácpou
klad poživatelný
klad bez lepku
klad nic není :)
avatar
Nikola
Do tohoto testování jsem nakonec vybraná nebyla, ale nedalo mi to a zakoupila jsem si jej v lékarně. Vlákninu užívám na dlouhodobé problémy se zažíváním, trochu mě překvapila lehce vyšší cena, ale po prvním užití jsem z přípravku nadšená, opravdu funguje, cítím se mnohem lépe a lehčeji
klad skvěla zabírá
klad vyšší cena = kvalita produktu
klad nemá žádnou chuť ani pach
klad bez lepku
klad nevím :)
avatar
Jaroslava
Vláknina OptiFibre mě opravdu překvapila. Už jsem zkoušela několik vláknin, ale chutě byly vždycky hrozné a dlouho trvalo než se trávení zlepšilo. OptiFibre je čirá, snadno rozpustná a nemá žádnou chuť, takže dokonalá. Můžete jí zamíchat do čehokoliv a není to znát. A hlavně účinek vlákniny je znatelný za pár dní. Vlákninu jsem dala i synovi a ani nepoznal, že jí konzumuje. Jsem opravdu překvapená jak vláknina funguje, používám jí nadále a všem jí mohu jen doporučit. ❤️
klad Rozpustna
klad Čirá
klad Bez chutě
klad Účinná
klad Nic
avatar
Věra
Je vhodná i pro děti, dobře upraví vyprazdňování. Nedělá hrudky v nápoji ani v jogurtu. Je to moderní výrobek, který v uspěchané době umožňuje dobře nastartovat vyprazdňování a to je velice důležité. Balení v dóze je výhodné na uskladnění proti vlhkosti.
klad Jednoduchá příprava.
klad Dokonalá rozpustnost.
klad Neovlivňuje chuť.
klad Cena je trochu vyšší.
avatar
Martina
OptiFibre je přírodní vláknina, ktera se dobre rozpousti a velmi dobre funguje, clovek si musi zkraje zvyknout na nezvykliu konzistenci a chut ale celkem se to da naucit dulezite je ze je velmi efektivni coz je pro me velmi dulezite, libi se mi uzaviratelne baleni
klad efektivita
klad chut, konzistence
avatar
Jana
U produktu OptiFibre mne mile překvapila jeho dokonalá rozpustnost a také fakt, že je zcela bez chuti, jinými slovy neovlivňuje chuť pokrmu či nápoje do kterého je přidán. Pokud jde o účinek, moho potvrdit pozitivní účinek přípravku na zažívání a pravidelné vyprazdňování. Co bych osobně nedoporučovala je přidání přípravku do pokrmu, který už sám o sobě obsahuje velké množství vlákniny - například ovesná kaše - moje střeva se po takové dávce vlákniny trochu bouřila. Poté, co jsem přípravek začala přidávat raději do čaje, zažívání se uklidnilo.
klad výborná rozpustnost
klad fakt, že je bez chuti
klad nic jsem nenašla
avatar
Jana Kuprova
Super produkt, který mohu doporučit. Opravdu funguje a oceňuji zejména příjemné použití. Krásné se rozpustí, nedělá zmolky, je bez příchutí. Bez problémů se rozpustí i ve vodě, upravuje trávení. Sama jsem užívala hned ráno ve sklenici vody, ale není problém orimichat do jogurtu a nebo primichat do misky mussli.
klad Bez příchuť i zápachu snadne užití, dokonalá rozpustnost
klad Nenašla jsem
avatar
Olga
Dobře rozpustná, chuť dobra,účinek po týdnu jsem spokojena cena by mohla nižší, doporučila bych i ostatnim,také neni pocit hladu brzo,jak u jiných výrobků bez zápachu dobře rozpustitelna určitě bych doporučila i pro děti.Lze taky použít jak do jídla tak i do vody.
klad rychla rozpustnost a bez zápachu
klad vvysoka cena
avatar
Jana
Z tohoto produktu jsem přímo nadšená, problémy se zažíváním mě trápí poměrně dlouhou a toto opradu zabírá, už nemám pocit břicha na prasknutí a celkově se cítím mnohem lépe, mam dokonce pocit, že mám i více energie. Vláknina nezapáchá, supr je, že se zcela rozpustí a nemá příchuť
klad opravdu funguje
klad bez lepku
klad zcela se rozpousti
klad nenašla jsem
avatar
Sandra
Děkuji za možnost testovat tento skvělý výrobek. Překvapilo mě, že se vláknila opravdu rychle rozpouští a nemá žádnou chuť ani zápach, s čímž občas mívám problém a taktéž ji pije i má dcera, což je skvělé. Vlákninu používám preventivně, za mě palec nahoru
klad plná rozpustnost
klad bez chuti a pachu
klad trochu vyšší cena
avatar
Petra
Skvělý produkt, který opravdu pomáhá! Jsem přímo nadšena, vyzkoušeno mám poměrně dost z řad těchto produktů a tento je jednička nejen v poživatelnosti, krásně se rozpouští, nemá žádný zápach ani chuť a dokonce nemám problém ho podstrčit i dětem, které vůbec nic nepoznají. Celkově hodně pomohl mému zažívání
klad funkčnost
klad cena
klad bez pachu
klad bez chute
klad nevim
avatar
Kateřina
Samotný produkt jako takový je velice účinný. Líbí se mi, že ho můžu užívat i v těhotenství, kdy na zácpu trpí většina těhotných žen. Dále se mi líbí, že je bezlepkový. Jediné, s čím jsem měla problém byla chuť. Cítila jsem zvláštní ,,pachuť” těžce přirovnatelnou k něčemu. Velice účinně pomáhal s vyprazdňováním a pomohl mi předcházet zácpě.
klad Účinky
klad Použití i v těhotenství
klad Použití i při celialii
klad Chuť
klad Konzistence
avatar
Lucie
Vláknina optifiber jsem brala asi 3 týdny, užívání je jednoduché, zcela se rozpustí a nemá žádnou z příchuť, nezmění ani konzistenci ani chuť tekutiny. Moje zažívání je přesné, upravené, každé ráno klasický jdu na záchod. Ale je potřeba zjistit kdy je možné vlákninu přidat, někdy snězená večer k jídlu, mi nedělala dobře a bolelo mě břicho. Každý si musí najít svůj rezim.
klad Bez chuti a úplně rozpustná
klad Ne vždycky mi udělala dobře
příloha
avatar
Radka
Vyzkoušela jsem mnoho vláknin, ale tato se mi osvědčila. Během pár dávek bylo po problému se zácpou. Opti Fibre bych doporučla každému, kdo má problémy se střevy. Nejvíce mi vyhovovalo si ji namíchat do jogurtu. Ani rozpuštěná ve vodě nebyla špatná. Určitě si ji budu kupovat.
klad Rychlost účinku
klad Bez chuti
klad Dobře rozpustná
klad Nnemám výhrady
příloha
avatar
Michaela
Nadchlo mě, že je vláknina rostlinného původu a navíc ve formě prášku. Spíše jsem využívala možnost rozpuštění v horkém nápoji, což je další plus, že jej lze vmíchat do horkého i studeného nápoje. Rychle se rozpouští a vůbec neovlivnil chuť nápoje. Hned po pár dnech používání jsem pocítila zlepšení funkčnosti mých střev. Škoda, že jsem o této možnosti nevěděla v těhotenství, ale teď vím a ráda doporučuji.
klad rostlinného původu
klad ve formě prášku
klad rozpustné v horkém i studeném nápoji
klad neovlinuje chut napoje
klad asi nic
Zobrazit více recenzí