ZMĚNA TERMÍNU! Přijďte na zážitkové testování dětských elektrických kartáčků Oral-B a udělejte svým dětem z čištění zubů zábavu

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
20
Přihlásit se můžete do
15. 10.
23:59
konec testování
31. 10. 2019

Koho hledáme

Hledáme maminky, které mají děti ve věku 3 -15 let a přijdou ve čtvrtek 24. října na zážitkové testování zubních kartáčků Oral-B. Každá maminka si domů odnese zubní kartáček pro sebe i pro své ratolesti. Hledáme maminky, které jsou aktivní na sociálních sítích, mají chytrý telefon a slovo bluetooth a aplikace jim není cizí. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře vložte link na svůj Instagram. A také nám prosím napište pohlaví a věk vašich dětí a jaký druh a motiv dětského kartáčku by chtěly otestovat. Vybírat můžete z uvedených kartáčků níže v textu. Ze všech přihlašovacích komentářů vybere redakce náhodně 20 maminek. 


V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. se bude ve čtvrtek 24. října, od 17 hodin konat zážitkové testování dětských zubních kartáčků Oral-B. V rámci testování budou představeny dětské kartáčky Oral-B a uděláme velkou radost i maminkám! :-) Kartáčky pro sebe i pro své potomky si testerky odnesou domů na testování a poté na ně budou psát 3 recenze, které budou sdílet na dané weby. Na zážitkovém testování samozřejmě nebude chybět malé občerstvení a dobrá nálada! :-)Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Kids

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Kids je vhodný pro děti ve věku 3 - 5 let. Zajišťuje špičkovou čistotu* díky kulaté kartáčkové hlavě a oscilačně-rotačním pohybům kartáčku.

Zubní kartáček má malou hlavu s měkkými vlákny a je navržen speciálně pro šetrné čištění dětských zubů. Obsahuje Disney samolepky na ozdobení rukojeti.

 

Elektrický zubní kartáček Junior 

Elektrický zubní kartáček Junior je hodný pro děti ve věku 6 - 12 let. Pomáhá vytvářet zdravé návyky při čištení zubů prostřednictvím špičkového čištění* a zabudovaný senzor tlaku snižuje rychlost čištění, pokud dítě na kartáček příliš tlačí.


Elektrický zubní kartáček JuniorElektrický zubní kartáček Junior


Elektrický zubní kartáček Oral-B Teens

Elektrický zubní kartáček Oral-B Teens je vhodný pro děti od 12 let. Je také ideální pro děti s rovnátky, a to díky své kulaté kartáčkové hlavě Ortho a technologii Bluetooth. Zubní kartáček zajišťuje špičkové* čištění na míru se zpětnou vazbou v reálném čase prostřednictvím aplikace Oral-B.


Elektrický zubní kartáček Oral-B Teens
Aplikace Disney Magic Timer spříjemňuje dětem čišťení zubů. Až 90% dětí si čistí zuby déle díky této volně dostupné aplikaci

*V porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem.VÍCE INFORMACÍ O DĚTSKÝCH KARTÁČCÍCH ORAL-B NAJDETE TADY.