ZMĚNA TERMÍNU! Testerky už se těší na zážitkové testování dětských elektrických kartáčků Oral-B 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
31. 10. 2019


V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. se bude ve čtvrtek 24. října, od 17 hodin konat zážitkové testování dětských zubních kartáčků Oral-B. V rámci testování budou představeny dětské kartáčky Oral-B a uděláme velkou radost i maminkám! :-) Kartáčky pro sebe i pro své potomky si testerky odnesou domů na testování a poté na ně budou psát 3 recenze, které budou sdílet na dané weby. Na zážitkovém testování samozřejmě nebude chybět malé občerstvení a dobrá nálada! :-)Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Kids

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Kids je vhodný pro děti ve věku 3 - 5 let. Zajišťuje špičkovou čistotu* díky kulaté kartáčkové hlavě a oscilačně-rotačním pohybům kartáčku.

Zubní kartáček má malou hlavu s měkkými vlákny a je navržen speciálně pro šetrné čištění dětských zubů. Obsahuje Disney samolepky na ozdobení rukojeti.

 

Elektrický zubní kartáček Junior 

Elektrický zubní kartáček Junior je hodný pro děti ve věku 6 - 12 let. Pomáhá vytvářet zdravé návyky při čištení zubů prostřednictvím špičkového čištění* a zabudovaný senzor tlaku snižuje rychlost čištění, pokud dítě na kartáček příliš tlačí.


Elektrický zubní kartáček JuniorElektrický zubní kartáček Junior


Elektrický zubní kartáček Oral-B Teens

Elektrický zubní kartáček Oral-B Teens je vhodný pro děti od 12 let. Je také ideální pro děti s rovnátky, a to díky své kulaté kartáčkové hlavě Ortho a technologii Bluetooth. Zubní kartáček zajišťuje špičkové* čištění na míru se zpětnou vazbou v reálném čase prostřednictvím aplikace Oral-B.


Elektrický zubní kartáček Oral-B Teens
Aplikace Disney Magic Timer spříjemňuje dětem čišťení zubů. Až 90% dětí si čistí zuby déle díky této volně dostupné aplikaci

*V porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem.VÍCE INFORMACÍ O DĚTSKÝCH KARTÁČCÍCH ORAL-B NAJDETE TADY.


Vybrané testerky

avatar
Lica A.
avatar
Veronika B.
avatar
Adéla R.
avatar
Martina S.
avatar
Veronika Č.
avatar
Veronika H.
avatar
Jaroslava V.
avatar
ajrinka
avatar
mikinna20
avatar
Baru Č.
zobrazit všechny přihlášené