Testerky testovaly organizér Friendi na přední sedadlo auta a pomáhal jim na jejich cestách. Jak jim organizér vyhovoval najdete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
6x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 5. 2020
do 21. 6. 2020


Friendi - organizéry do auta na přední sedadlo

Organizér na přední sedadlo auta vám podrží kabelku, notebook nebo dokumenty, svačinu a nápoj, aby ruce zůstaly na volantu a pozornost na silnici. Praktický, kvalitní, designový v mnoha materiálových, barevných variantách a různých variacích.

Bezpečnost

Všechny jsme na tom stejně. Kolona, brzda, nebo jen zatáčka a v tu chvíli pouštíme volant a místo vlastního života zachraňujeme naši kabelku.

Přehlednost

Organizér na přední sedadlo do auta Friendi, vám těžkou volbu mezi řasenkou zapadlou  v mezeře  mezi  sedačkami  a vlastním bezpečím, vyřeší. Tenhle designový spolujezdec vám během jízdy podrží nejen kabelku, kterou vozíme zásadně otevřenou, ale i nápoj, telefon, svačinku, nebo sluneční brýle.

Luxus

Navíc konečně vnese do auta luxusní styl pravé dámy, v barvách dle vašeho vkusu.

Jednoduché odepínání

Na sedadle spolujezdce se Friendi drží sebejistě - dva nastavitelné popruhy, z kvalitního materiálu a kovové komponenty, ho jistí. A až zatoužíte po spolujezdci, se kterým si můžete povídat, jednoduše Friendi odepnete a přesadíte dozadu. Jednou rukou, přímo od volantu.

Více informací o produktu najdete TADY.


         


Hodnocení
7
avatar
Michaela
Design organizéru se mi líbí.Objednala jsem jen základní, černou barvuOd června sedím prakticky denně téměř2hodiny v autě. Takže organizer byl velmi aktivně používaný a ozkoušený. Velmi ho oceňuji a musím říci, že už se nebojím, žeMiPřiPrudšíZatáčceKabelkaVyletíNaopakJsemSeNaučila, žeKabelkaMáSvůjProstor. Většinou mám i čas před jízdou si vše rozrovnat do příslušných kapsiček, tak abych věděla, kde co po hmatu najdu.S klidem v duši nastartuji auto a mohu si užívat jízdu nového auta.Takže se mohu v klidu soustředit na cestuVyužití je perfektní. Při objednávání jsem stále váhala, zda k tomu opravdu potřebuji ten odpadkový košRozhodně si k organizéru rovnou koš objednejte je to už jen tuším300,-navíc a rozhodně všemi deseti říkámANO. PokudNaCestěMlsáte, tak seKoš prostě hodí. Už se mi na zemi u spolujezdce nehromadí lístky odParkovnéhoKrabičky IvAutěJeřádKaždémuOrganizérDoporučuji.MělaJsemSpadenoNaKvalitnějšíMateriálHezčíBarvičkuAleTaCena je dost vysokáHolt za kvalitu si musíme připlatit.
klad kvalita materiálu
klad skvělý nápad
klad hodně přihrádek
klad šetří čas
klad soustředění na jízdu
klad odpadkový koš
klad cena
příloha příloha
avatar
Ivana Velebová
Organizér je fajn ale, asi ho využijí až budu mít jednou děti. Protože teď do něj toho moc nedám a vždy si nevzpomenu že si to tam musím vyskládat. Určitě je to skvělý nA organizaci ale zatím ho nevyužijí le časem určitě.
klad Skvělá barva
klad Fajn materiál
klad Asi nenajdu žádnou vadu nebo co by se mi na tom nelíbilo.
avatar
Renata
Super organizer a opravdu kvalitni a prostorny mohu doporucit dal jinak jsem rada ze jsem mohla vyzkouset a dekuji za moznost testovani jinak vyber na strance poduktu velky a do orgaizeru se vejde dost veci
klad Celkove vse
klad Nemam co dodat
avatar
Laura
Organizér je skvělý má krásný desing , je velice praktický . Nic mi nelétá po autě sem a tam vše co potřebuji mám při ruce :-) Běhěm jízdy podrží vše co potřebujete mít po ruce :-) a hlavně má dva skvělé nastavitelné popruhy které se dají jednoduše odepnout a přehodit na jiné sedadlo :-)
klad desing
klad nemám co vytknout
avatar
marie
Testovala jsem Organizér do auta Bezpečnostní verze, NOVĚ s autosponou.Tento organizér přišel velmi brzy po objednání. Byl pečlivě zabalen. Je poměrně prostorný, snadná manipulace v autě. Plusem je jeho omyvatelnost a praktičnost. Část se dá také uzavřít zipem. Jsem spokojená a tedy jsem si ho i odkoupila a mohu doporučit.
klad praktičnost
klad bezpečnost
klad snadná manipulace
klad nemám výhrady
příloha
avatar
Jarka
Teda! Naprostá pecka! Musím říct, že jsem se dlouho nepotkala s tak příjemným přístupem, super rychlým dodáním a dárkem. Organizér naprosto předčil má očekávání, jak designem, tak funkčností. Je naprosto BOŽÍ !! ? Velikostně mi presnepřesně zapadne má obr kabelka,pití ,mobil a ještě nákupní taskataška k tonutomu. Vše po ruce, 3x jsem prudce zastavila a lovila za jízdy veci zpět, mobil pod sedadlem apod. A teď? Žádnej stresík a pohodová jízda ? Směle a vřele doporučuji a ráda podpořím českou tvorbu dvou milých holek Jany a Míši?
klad Design
klad Zpracovani
klad Funkčnost
klad Kvalita
klad Cena odpovídá kvalitě
klad Je boží!!!
klad Nenasla jsem nic
příloha příloha
avatar
Renata
Vynikající výrobek hlavně pro nás, ženy. Vybere si skutečně každá. Na výběr z mnoho různých zpracování v mnoha krásných a výrazných barvách. Klidně v barvě auta. Uložíte do něj všechny drobnosti, které potřebujete mít bezpečně uložené a zároveň po ruce. Snadné a spolehlivé upevnění k sedačce. Snadno a rychle ho také odstraníte a odnesete. Lehce se udržuje čistý, stále jako nový. Prosrorný a přitom promyšlené rozčleněný a prostorný.
klad Funkčnost
klad -
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel