Naplánujte svůj čas s chytrým diářem Sovík

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotily
5
9x
4
6x
3
3x
2
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 15. 11. 2016
do 5. 12. 2016

Často si píšete seznamy věcí na cesty, seznam věcí na nákupy, seznam věcí co udělat? Už vás nebaví stále si psát to samé a přitom stále zapomínat to samé? Chcete také naučit své děti samostatnosti? 

Představujeme vám Sovíky - chytré odtrhávací diáře

Pro koho jsou Sovíci určeni?
Sovíci jsou určeny hlavně pro ty, kteří si chtějí usnadnit a zrychlit některé rutinní činnosti v rámci domácnosti. Podle přiloženého seznamu se např. snadno sbalí celá rodina na dovolenou, uděláte rychlý seznam na nákup, rozepíšete domácí povinnosti mezi všechny členy domácnosti.

Funkčnost, přehlednost - to je Sovík

Otestujte dva chytré diáře

Sovík na cesty je unikátní blok, který obsahuje seznamy věcí na cesty dle jejich cíle. Do seznamu si napíšete, kam jedete, kolik dní tam strávíte a už stačí jen odškrtávat položky, které si máte vzít s sebou

Sovíkova domácnost je chytrý diář určen pro všechny, kteří chtějí mít po ruce snadného pomocníka pro domácnost. Seznamy věcí pro domácnost vám ušetří čas, usnadní plánování a organizaci činností v domácnosti.  

Více informací se dozvíte ZDE.

Hodnocení
18
avatar
Hana
klad Tak s chytrým diářekm sovík se čas plánuje opravdu skvěle a hlavně zábavně. Navíc děti se naučí plánovat a to je vede k samostatnosti. navíc plánování se sovíkem je opravdu zábava a my se při tom nikdy nenudíme, spíše naopak. Doporučuji ho opravdu všem
avatar
Lucie
klad Tak s chytrým diářekm sovík se čas plánuje opravdu skvěle a hlavně zábavně. Navíc děti se naučí plánovat a to je vede k samostatnosti. navíc plánování se sovíkem je opravdu zábava a my se při tom nikdy nenudíme, spíše naopak. Doporučuji ho opravdu všem :)
avatar
Anna
klad Chytrý diář Sovík je super :-) je krásně zpracovaný a má pěkný design :-) využije ho každá žena,slečna :-) je velice praktický a přehledný
avatar
Daniela
klad Chytrý diář Sovík je velice šikovný a praktický blok, který se hodí do každé kabelky. V Sovíkovi je vše úplně přehledné. Jaké mám plány i jejich realizace. Sovík na cesty je úžasný diář, vyhovuje mi maximálně. Rozhodně ho všem ženám a dívkám doporučuji.
avatar
Renata
klad Miluji diáře, zápisníky, notesy a bločky všeho druhu. Sovík se mi zalíbil na první pohled. Moc pěkně vypadá, je přehledný, praktický, prostě účinný pomocník pro všechny, kteří často zapomínají a zapomínat nechtějí. Oblíbila jsem so ho a má už své stálé místo v mé kabelce.
avatar
Zuzana
klad Já diáře potřebuji jako sůl, protože strašně často zapomínám. A to jsem ještě dost mladá. Co bude ve stáří nechci raději ani vědět. A tyto diáře budou určitě přehledné. Je to potřebný každodenní pomocník. Chytré bloky by se hodily možná i mojim rodičům
avatar
Jana
klad Tento diář velice oceňuji, geniální věc pro rodiny s dětmi, aktuálně do něj zapisujeme komu koupit jaký vánoční dárek, velice se hodí i seznam při cestování nebo nákupní seznam, pokud vyšlete na nákup jen manžela :-) Co je moc užitečné a co rodina ocení je seznam lékarničky... určitě doporučuji!!!
avatar
Hana
klad Jsou jednoduché a přehledné. Teď před Vanocemi využiji jak seznamy dárků, nákupů i úklidu. Toto testování přišlo v pravý čas a já jsem velmi spokojená. Staly se mými každodenními pomocníky. Určitě koupí i jako Vánoční dárek svojí nej kamarádce a mamince ;-)
avatar
Jana
klad Já tedy s diáři úplně spokojená nejsem. Nelíbí se mi přední strana/obálka. Mohl tady být natištěný nějaký motiv nebo obrázek. Na samotných stránkách mi chybí více prostoru pro vlastní poznámky. Se seznamy si sice dal někdo opravdu záležet ale chybí na nich spousta věcí a já si je nemám kam dopsat. Samotný diář je ale dobrý nápad. Jen by to chtělo malinko dotáhnout
avatar
Andrea
klad Moc se mi líbí vzhled jednoduchá grafika bloků. Sovík na cesty mne nadchnul nejvíce. Hodně cestuji, ale bohužel ze 4 variant 2 nikdy nevyužiji. :-( Jinak nápad se mi moc líbí a určitě budu využívat nadále.
klad U obou bloků je opravdu velký nedostatek volných kolonek a to hlavně u nákupů a v seznamech na cesty. Sovíkovy dárky by byly byly přehlednější, kdyby narozeniny, svátek a Vánoce měly samostatné strany místo všech tří na jedné. (pár stran s narozeninami, pár se svátky a pár s Vánoci.
avatar
Kvetoslava
klad Na Sovíkové domácnosti jsem nejvíce ocenila Sovíkovy dárky. Využila jsem stránky i letos na vánoce a je to super přehledné. Sovíkův nákup je také velmi dobrý. Sovíkovy projekty je něco, co jsem opravdu potřebovala. Tyto zápisky si píšu do linkovaného sešitku, ale v Sovíkovi je úplně přehledné, co mám v plánu i jeho realizaci. Sovík na cesty je úžasný diář, vyhovuje mi maximálně. Není potřeba si psát seznamy na papír...
klad V seznamu nákupy mi chybí potraviny, které ráda nakupuji, ale dají se připsat do volných řádků. Možná by to chtělo i více položek z drogerie. Uvítala bych samostatný diář jen na nákupy a v něm více položek. Rozpis prací je pro mě nevyužitelný. Dělám automaticky, co je potřeba.
avatar
Monika
klad Sovíkovy diáře jsou velmi chytře vymyšlené. Sovíkovu domácnost používáme denně, až na malé nedostatky nemám co vytknout. Nákupní seznamy jsou úžasné, taktéž se velmi hodí zapisování dárků. Na sovíka na cesty se nejvíce těším až ho při první dovolené využiju. Vždycky na něco zapomenu a myslím že s tímhle se mi to nestane.
klad K těm malým nedostatkům: upřednostnila bych aby bylo v každé kategorii (ať už jde o nákupní seznam, úklidy, dovolené) více místa - volných řádků, kde bych si mohla sepsat své věci. např. u nákupů jsou krásně rozepsané jednotlivé potraviny (možná až moc podrobně) ale docela mi tam chybí drogerie/papírnictví/lékárna apod... alespoň pár řádečků by se šiklo
avatar
Irena
příloha příloha
klad Diár Sovíkova domácnosť je úplne super. Najviac sa mi páči nákupný zoznam, výborná vec. Potom je super zoznam sviatkov, kto, kedy, čo, aspoň to má človek pokope. Rodiny s deťmi určite využijú aj zoznam prací. Sovík na cesty je určený výslovne pre aktívne rodiny, plne využiteľný.
klad Sovík na cesty pre ľudí, ktorí cestujú na dovolenku raz do roka je nevyužiteľný. V diári sovíkova domácnosť, záložka Sovíkovy dárky by som ocenila viac miesta na rozpis darčekov.
avatar
Šárka
klad zatím jsem plnohodnotně využila jen Sovíkovu domácnost. Seznam na nákup je určitě dobrý při plánování nákupu a sepisování věcí co je potřeba. Je to přehledně napsané do kategorií takže si člověk vzpomene opravdu na vše co je zrovna v dané kategorii potřeba koupit. Využila jsem v předvánoční době i seznam na dárečky a seznam na domácí práce. Co se týká Sovíka na cesty toho jsem zatím jen pročetla a určitě oceňuji seznam co zabalit to se vždycky hodí.
klad Na nákupním seznamu bych ocenila ke každé kategorii třeba ještě 4 prázdná políčka na dopisování a to samé u domácích prací. Jinak za mě docela chytré záznamníčky.
avatar
Jarmila
klad Diáře vypadají moc pěkně...třeba i jako Vánoční dárek! :) Velmi šikovná je pro mě v tomto čase hlavně tabulka pro zapisování dárečků. A nejvíce ze všeho se mi libí seznam na dovolenou...to je pro mě vždycky kříž! A teď už díky Sovíkovi nic nezapomenu! :)
klad moc mi nevyhovuje seznam na běžné nákupy...je tam na mne málo políček pro připsání
avatar
Markéta
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testování. Myslela jsem si,že se jedna o klasické diáře, s jednotlivými dny a volnym místem. Jsou předtištěné asi podle toho,co lidé nejčastěji používají. K balení diářů přišla i propiska se značkou Sovík, ale tu syn hned zabavil. V diáři určíte využijí tabulku na plánování domácích prací,ale nejsou tam všechny, co doma děláme.Ty si připíši. Také je tam přehledné místo na zapsání svátku a narozenin.Manželovi zkusím dat seznam na nákup, i když je zvyklý kupovat podle značky,tak uvidíme, jak se osvědčí.
avatar
Simona
klad Myslela jsem,že půjde o klasické diáře,kam si budu moct vše zapisovat,ale Sovík na cesty je spíš předtištěný seznam věcí,které mám zabalit na určitou cestu,což se mi moc nelíbí.Sovíkova domácnost už je o něco využitelnější,ale seznam nákupu a domácích prací určitě nevyužiju.Možná si zapíšu narozeniny a vhodné dárky pro své nejbližší...
avatar
Petra
klad CHytrá věcička tento diář, pro všechny chaotiky a nepořádníky nebo zkrátka a prostě pro lidi, co chtějí mít ve svých schůzkách a aktivitách pořádek a mít přehled o tom, co je v plánu a na programu. DIář má pěkný design, barvy, přehlednost a jednoduchost.