Jak dopadlo testování Ovesného hrníčku od Semixu?  Přečtěte si názory našich testerek

image
otestováno
Počet recenzí
145
jak jste hodnotily
5
71x
4
42x
3
24x
2
5x
1
3x
doporučuje
77 %
Testováno v období
od 20. 4. 2020
do 24. 5. 2020


Ovesný hrníček

Ovesný hrníček s jablky a skořicí bez lepku je absolutní novinkou na trhu. Je také znám pod anglickým názvem oat mug cake. Sypká směs je vyrobená z ovesných vloček, je bez mouky a sladká tak akorát.

Sypká směs se smíchá se studenou vodou, nechá se chvíli odstát a poté se upeče v mikrovlnné troubě. Zdravý dortík je tak hotov během cca 6 minut. Nejlépe chutná ještě teplý, ale lze si ho připravit i dopředu na výlet, do školy nebo do práce.
Ovesný hrníček má vysoký obsah vlákniny, obsahuje betaglukany, které snižují hladinu cholesterolu v krvi. Je bezlepkový a bez palmového tuku.


Jaké příchutě budete testovat?


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
145
avatar
Renata
Kupuji a dobře znám všechny příchutě. Jablko a skořice mi chutnají nejvíc. Často si beru do práce, jako oběd a nebo rychlou svačinu. Příprava je velmi snadná a hlavně rychlá. Složení je nezávadné, bez zbytečných umělých látek. Výborně, přirozeně chutná a krásně voní. Je pravda, že je méně sladký, což mi moc vyhovuje. Také mi vyhovuje, že se při přípravě našpiní minimum nádobí. Chutná také dětem. Cena opravdu příznivá.
klad chuť
klad snadná příprava
klad -
avatar
Renata
Opravdu dobrý moučník. Typická perníková chuť, menší množství cukru, přídavek ovesných vloček, prostě samé dobré suroviny. Vhodný i do práce. K svačině, ke kávě i čaji. Jeho příprava je snadná a rychlá. Návod k přípravě je přesný a při dodržení postupu je zákusek kyprý, voňavý a chutný.
klad chuť
klad nic
avatar
Renata
Čokoládová varianta mého oblíbeného moučníku je také moc dobrá. Návod je srozumitelný, složení zdraví prospěšné, příprava jednoduchá a výsledek uspokojí každý mlsný jazýček. Možno ho ozdibit a vylepšit dle vlastní chuti a fantazie. Zmrzlina či ovoce ho povýší na lahůdku. Doporučuji.
klad Vše
klad nic
avatar
Kateřina
Za mne velice dobrá snídaně. Velmi kvituji příchuť. Konečně neco noveho. Ja jsem si tedy přidala špetku cukru, ale ja miluji sladke. Dokonce i porce mi stačila. Uz sectesim na zítřejší testovani další příchute.
příloha
klad Příchuť
klad Množství
klad Nic me nenapadá
avatar
hela
Perníkové ovesny hrníček má velmi příjemnou vůni. Voní po vánočních perniccich. Chutná, řekla bych "zdravě". Dala jsem si do hrnečku ještě trochu mléka. To mám do všech svačinek ráda. Doporučuji všem ***
klad Vůně
klad Ok
avatar
hela
Ovesny hrníček - čokoláda jsem dle návodu zalila studenou vodou a poté ohrivala v mikrovlnné troubě. Asi použitá doba ohřevu byla dle návodu zbytečně dlouhá, protože hrneček byl hodně horký. Přesto dobrý
klad Obal
klad Ok
avatar
hela
Zhodnotila bych nyní ovesny hrníček - jablko skořice. Chuť není výrazná. Je tento ovesny hrníček bez chuti. Konzistence je velmi vláčná. Již bych si na svačinku nevybrala a doma již nedala. Na ochutnání ok
klad Obal
klad Ok
avatar
Miluška
Produkt je skvělý do práce nebo kamkoliv, kde je k dispozici mikrovlnná trouba a hrnek a voda. Je dobré ho pořádně promíchat a nenechávat déle než je uvedeno na návodu, je to šikovné i pro malé děti, zvládnou si to udělat i v 6 letech a jsou pak na sebe moc pyšné.Chuťově moc dobré
příloha
klad snadná příprava
klad vše OK
avatar
Miluška
ze všech hrníčků nám chutnal nejvíc a je to skvělá mňamka pro velké i malé, rozhodně nahradí svačinku nebo i snídani a taky jako dezert po obědě je fajn. V práci si hrníček přáli také a nejraději by mi ho slupli. Trochu víc to upatlá hrnek a musí se nechat odmočit, jinak skvělé.
příloha
klad výborná chuť
klad vše OK
avatar
Miluška
Super jednoduché a snadné i pro děti, vnučka byla nadšena, že vyrobila mamince dortíček ke kafíčku, Navíc bez lepku a takřka ihned. Je to moc dobré a v mžiku hotové - co víc si přát po ránu, po obědě, na svačinku, možná i když přijdou hosté bezlepkáči:)
příloha
klad snadnost přípravy
klad vše OK
avatar
Yvona
Nádherná vůně při přípravě a po vyndání z mikrovlnné troby a vyklopení na talířek hezky vypadá. Je vidět, že obsahuje kousky kvalitních sušených jablek, avšak málo sladký, příště si ho přisladí. Při přípravě je asi lepší použít mléko protože s vodou je takové konzistence anglického vánočního pudinku. Nutné ihned sníst nebo oschne. I přes uvedené výhrady si ho příště koupím.
příloha příloha
klad vůně při přípravě
klad rychlá příprava
klad pravé sušené ovoce
klad jednoduchá příprava
klad trochu suché
klad málo sladké
avatar
Daniela
Tenhle ovesný mug cake je dokonalý. Překvapilo mě, že není zbytečně přeslazený, naprosto vyvážená chuť, příjemně perníkový. Já jsem si na něj ještě přidala arašídové máslíčko, které miluji a dokonalost byla na světě :).
příloha
klad Není zbytečně přeslazený
klad Množství akorát
klad Příjemná nechemická perníková chuť
klad Žádná mouka - je bezlepkový
klad Vůbec nic, je prostě skvělý
avatar
Hana
Je to skvělá zdravá varianta sladké snídaně, bez mouky Bohužel část se přichytla k hrníčku, takže se nepodařilo celé vyklopit, část zůstala uvnitř, přichut ničím výjimečná, možná jsem čekala lepší chuť.
příloha příloha
klad b
klad c
avatar
Hana
Je to Skvělá zdravá varianta sladké snídaně, bez mouky Bohužel část se přichytla k hrníčku, takže se nepodařilo celé vyklopit, část zůstala uvnitř, přichut ničím výjimečná, možná jsem čekala lepší chuť,
klad ch
klad n
avatar
Hana
Je to skvělá zdravá varianta sladké snídaně, bez mouky. Chuť jablka se skořicí mne moc mile překvapila, svěží, příjemná, sladkost vyvážená, příprava bez problémů a zase zajímavá změna přípravy snídaně.
příloha
klad v
klad n
avatar
Melánie
Příprava jednoduchá, vše jak bylo v popisu skutečně fungovalo. chuť dobrá, s jogurtem ještě lepší, po vyndání z mikrovlnky se mi zdál totiž hodně hutný. na mě by stačila tak o třetinu menší porce. je hodně sytý.
klad jednoduchá příprava
klad hutnost
avatar
Melánie
příprava jednoduchá, vše tak, jak bylo napsané na návodu fungovalo. šel mi dobře vyklopit. chu´T VÝBORNÁ, DALA JSEM SI TAM TROCHU JOGURTU A DŽEMU. JEVÍ SE MI JAKO HODNĚ TUHÝ, mě by vyhovovalo menší množství, třeba o třetinu. hodně zasytil.
klad příprava a chut
klad hutnost
avatar
Melánie
třetí v pořádí, perníkový hrníček. příprava důle návodu jednoduchá. mo upečení jde hezky vyklopit, není přeslazený. všechny tyto hrníčkové koláčky se mi zdají hutné. mě by stačilo menší množství, třeba o třetinu. je hodně sytý, přidala jsem trochu tvarohu navrch.
klad příprava a chuŤ
klad HUTNOST
avatar
Kristýna
Naprosto rychlá příprava a výborná chuť. Z hrníčku šel krásně vyklopit. Chuť není přeslazená. Porce je veliká, takže perfektně zasytí. Doplnila jsem si ještě čokoládou a ovocem. Ovoce k němu krásně sedí. Rozhodně doporučuji.
příloha příloha
klad Příprava
klad Rychlost upečení
klad Chuť
klad Velikost porce
klad -
avatar
Kristýna
Ve všech 3 hrníčků mi tento chutnal nejvíce, přišel mi akorát sladký a nehrudkoval. Cením i opravdovou chuť skořice. Snadná příprava je též velké plus. Netvoří se ani hrudky, jako u jiných instantních kaší.
klad Vůně
klad Chuť
klad Snadná příprava
klad Málo sladké
Zobrazit více recenzí