Ovocno-ořechové tyčinky Dr.Rashid

image
otestováno
Počet recenzí
84
jak jste hodnotily
5
65x
4
12x
3
5x
2
2x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 12. 8. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 11. srpna kolem oběda. V každé naší Pracovně v regionech pro vás bude připraveno 10 sad tří těchto tyčinek. Tedy, jakmile padne výzva, hlaste se k testování a napište město, ve kterém si tyčinky vyzvednete: Praha, Chrudim, Tábor, Brno nebo Havířov. Vyhraje vždy prvních deset z vás v tom kterém městě. [*] [*] [*]

 Tyčinky si budete moci vyzvednout v průběhu následujícího týdne, adresy Pracoven a "otevírací hodiny" vám pošleme emailem. ;-)

 

Ovocno-ořechové tyčinky DrRashid jsou vyráběny z výběrových surovin, polomáčené v mléčné čokoládě a v prodeji ve 4 variacích. Meruňky&Arašídy, Kešu&Brusinky, Mandle&Višně a Lískové ořechy&Rozinky. Tato tyčinka dodá nejen energii a vitamíny, ale zároveň je i lahodou pochoutkou, když Vás honí mlsná.

Více o produktu se dozvíte ZDE.

Hodnocení
84
avatar
Helena
avatar
Eliška
klad Oříškové a zrníčkové tyčinky přímo zbožňuji v jakémkoli podání. Těm jediným nikdy neodolám. Takže těmto tyčinkám plným oříšků můžu dát jednině desítku! Vřele doporučuji si je v klidu a nerušené vychutnat!
avatar
Kateřina
klad Tyčinky jsou opravdu plné ořechů a výborné ke svačině na zahnání hladu. Snažím se teď sladké hodně omezovat, proto doma nedržím žádné zásoby a tyhle tyčinky mi opravdu tři odpoledne za sebou udělaly radost ;-) Hodnocení však beru vážně, proto vypíšu i negativa ;-)
klad Přijdou mi dost přeslazené, na obalech postrádám nutriční hodnoty a u dvou příchutí - kešu/brusinky a meruňky/arašídy - mě dost překvapil kokos. Já ho mám ráda, ale pokud je tam v takovém množství, měl by být uveden i na přední straně obalu a ne jenom vzadu ve složení tyčinky. Takhle to může někoho nemile překvapit, když tam kokos vůbec nečeká. Navíc v tyčince kešu bylo milion jiných ořechů a kešu samotné tam bylo cítit minimálně :-(
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Dagmar
klad Tyčinky jsou všechny moc dobré. K testování jsem dostala tyčinky: kešu a brusinky, arašídy a meruňky a ořechy a rozinky. Všechny mají chuťově vyvážené a zajímavé kombinace. Nejvíce nám chutnala ořechová s rozinkama. Ale i zbylé tyčinky byly velmi dobré a všem doporučuji, aby je také vyzkoušeli. :-)
avatar
Jana
klad Testovala jsem 3 druhy tyčinek. Nejvíce mě zaujala příchuť Kešu a brusinky, pak Arašídy a meruňky a na poslední místo bych zařadila příchuť Lískové ořechy a rozinky a to hlavně z toho důvodu, že rozinky nemám ráda.. Jinak jsem s tyčinkami byla velmi spokojená- jelikož jsem na MD a téměř každý den se snažím vyrazit se synem alespoň na malý výlet, jako svačinka pro mě byla tato tyčinka ideální..
klad Negativní hodnocení na tyčinku nemám. Poměr cena-kvalita bych taky řekla, že odpovídá... Takže za mě spokojenost a jako malou svačinku na výlet či jen tak k odpolední kávě se k ní určitě ráda vrátím:-)
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost testovat tyčinky. Testovala jsem kešu a brusinky, arašídy a meruňky a ořechy a rozinky. Velikost tyčinek mi přijde dostačující. Chuťově jsou dobré všechny tři. Nejvíce nám však chutnala ořechovo-rozinková. Tyčky nejsou ani moc přeslazené...
avatar
Lidka
avatar
Martina
avatar
Iveta
klad Na otestování jsem dostala 3 tyčinky. Kešu a brusinky zabalené v blankytně modrém obalu. Mandle a višně jsou zabaleny v červeném obalu. Arašídy a meruňky v oranžovém obalu. Základem všech těchto tyčinek je čokoládový podklad a na něm jsou oříšky s kousky ovoce. Chuť výborná, ořechy jsou celé a nádherně křupají. Tyčinka skvěle zasytí. Jen by tam mohlo být více sušeného ovoce, když mají v názvu ovocno-ořechové :-)
avatar
Lucie
klad Děkuji za možnost testovat tyčinky. Testovala jsem kešu a brusinky, arašídy a meruňky a ořechy a rozinky. Dobré všechny tři. Nejvíce mi chutná ořechovo-rozinková. Tyčinky od Rashida si kupuji pravidelně, jsem moc spokojená
avatar
Zuzana
klad Verze kešu a brusinky byla jen arašídová, nic víc, nějak jsem necítila ani kešu ani brusinky, ve složení jich taky moc psaných není - když už je to hlavní příchu´t v názvu, proč jen tak málo?
klad Za mě teda jsou i lepší "svačinky", dám si raději hrst ořechů a k tomu sušneé nebo čerstvé ovoce, než slepeninu s dalším cukrem a přídatnými látkami, obzvláště kakaovou polevou
klad
klad Ráda bych upozornila i výrobce na nutnost uvádět energ. hodnoty, které zde chybí, a taky na zastaralé označení přírodně identické aroma, tato kategorie je již dávno zrušená ;-) A ne že napíšete, že jsou to staré obaly, to známe ;)
avatar
renata
avatar
Zdeňka
avatar
Kateřina
klad Otestovala jsem 3 druhy tyčinek, které se mi podařilo vyhrát v testování a výborné jsou. Mám ráda oříšky a čokoládu, takže spojení mne překvapilo. Posloužilo mi to jako výborná svačina do práce. Doporučuji !!!!
avatar
Michaela
avatar
Kateřina
klad Překvapilo mě, že tyčinky byly měkké, což se u ovocno-ořechových tyčinek nevidí moc často. Všechny tyčinky mi opravdu chutnaly, i když některé kombinace (např. s rozinkami) nebudu do budoucna vyhledávat. Ořechů je v nich opravdu dost, takže často přebijí ostatní chutě, což mně osobně moc nevadí.
klad Jako člověku, který si kontroluje, co sní, mi na obalu chybí důležité nutriční údaje. Vzhledem k tomu, že má jít o zdravou alternativu či svačinku, by tyto údaje byly více než žádoucí. Moc mě nenadchlo složení - příliš mnoho cukrů a sladidel.
avatar
Petra
klad Otestovala jsem tyto tyčinky a chuť všech tyčinek mě velmi mile překvapila.Velký kus ořechů i ovoce.Nejsou příliš sladké.Moc dobré.Každý z Vás si svojí tyčinku i chuť najde.Doporučuji ochutnat jsou opravdu výborné.
avatar
Lucie
klad Ovocno-ořechové tyčinky DrRashid velmi ráda kupuji ke svačině :-) I přes to, že jsou tyčinky oříškové, nejsou vůbec tvrdé. Chutnají mi všechny varianty, ovšem nejoblíbenější jsou Kešu&Brusinky a Mandle&Višně.
avatar
Michaela
klad Všechny tyčinky byly dobré, přesto mi nejvíc chutnala příchuť "ořechy a rozinky". A to hlavně proto, že neobsahovala kokos. Zároveň v ní bylo pocitově víc medu a na prvním místě byly lískové oříšky a ne arašídy. Pozitivní je čokoláda, která tyčinku "oživí". Pozitivně mě překvapil i dostatek velkých brusinek u příchutě "kešu a brusinky".
klad Negativně hodnotím přidaný kokos v příchutích "kešu a brusinky" a "arašídy a meruňky" - v obou tyčinkách jsem jej nečekala a jeho příchuť byla dominantní, až nepříjemná. Trochu mě zklamalo, že u příchutě "kešu a brusinky" byly ve složení na 1. místě napsané arašídy:-( U příchutě "arašídy a meruňky" bych uvítala více meruněk.
avatar
Hana
klad Ořechové tyčinky si běžně dávám jako svačinku, tak jsem byla zvědavá, jaké budou se sušeným ovocem. Na vyzkoušení jsem měla Meruňky&Arašídy, Mandle&Višně a Lískové ořechy&Rozinky. Vzhledem k tomu, že rozinky nemám ráda, tak mě moc nenadchly, meruňky a višně byly ale moooc dobré, dodaly oříškové tyčince šťávu, svěžest :) Určitě je budu střídat s těmi čistě ořechovými a musím vyzkoušet ještě variantu s brusinkama, ty mám moc ráda. :)
avatar
Marcela
klad Testovala jsem tyčinky Meruňky&Arašídy, Kešu&Brusinky a Lískové ořechy&Rozinky.
klad Byly výborné. Překvapilo mně, že to co je v názvu opravdu tak chutná. Nejvíce mě chutnala tyčinka Kešu&Brusinky. Určitě budu volit při koupi tyto tyčinky.
avatar
Pavlína
klad U mne naprosto zvítězila varianta tyčinek Dr.Rashid kešu-brusinky. Důvod je jednoduchý - kešu ořechy jsou mými favority. Upřímně sladké tyčinky s ořechy moc nekupuji, takže jsem netestovala sama, ale dost mi pomáhala má devítiletá dcera :-). Ta hodnotila všechny jako úžasné a druhý den jsme šly nakupovat "nové vzorky" na testování:-) s tím, že je nutné koupit více kusů, aby si mohla vzít i na svačinku do školy nebo na trénink.
avatar
Lucie
klad Všechny tři tyčinky, které jsem měla možnost testovat, mi velmi chutnaly. Bála jsem se, že budou příliš tvrdé - jak to u některých oříškových tyčinek bývá, ale mé obavy se naštěstí nepotvrdily. Tyčinky byly krásně měkké a chutné. Určitě mohu doporučit a já sama si je opět koupím.
avatar
Petra
klad Měla jsem možnost otestovat tyčinky od Rashida. Všechny tři varianty tyčinek velice chutné, poctivé kousky ořechů i ovoce. Mě osobně nejvíce chutnala varianta kešu & brusinky. Určitě bych doporučila.
klad K testovaným tyčinkám nemám co vytknout, chuťově všechny tři varianty dobré. Snad jediné co mi vadilo resp.mě překvapilo, že tyčinky byly na můj vkus víc sladké, než jsem čekala. Jinak ale můžu doporučit.
avatar
Jana
klad K testování jsem dostala tyčinky ve složení Meruňky & Arašídy, Višně & Mandle, Ořechy & Rozinky. Už dříve jsem ochutnala podobné výrobky jiných výrobců, u testovaných tyčinek bych kladně hodnotila, že jsou opravdu plné hlavně ořechů a sušeného ovoce, není tam moc nějakých "vycpávek" a té hmoty co to celé drží pohromadě. Trocha čokolády jako příjemný bonus :) Takže můžu jen doporučit na zahnání malého hladu nebo chutě na něco sladkého :)
avatar
Jitka
avatar
Lucie
klad Pro testování jsem dostala k dispozici tyto tři příchutě oříškových tyčinek Dr.Rashid - Kešu a brusinky, Ořechy a rozinky a Mandle a višně. Všechny tři mi moc chutnaly, nejvíce samozřejmě Mandle a višně, protože tuto kombinaci prostě zbožňuji. Musím říct, že tyčinky jsou poměrně sladké, což bych ani nečekala od oříškových tyčinek, ale i díky tomu jsou skutečně moc dobré. Určitě je doporučuji a plánuji vyzkoušet ještě čtvrtou příchuť Arašídy a meruňky. :)
avatar
Dagmar
avatar
marie
klad děkuji za vytestované tyčky,kešu,ořechová,brusinky nebo manlová? všechny měly výbornou chut ,oříšky sladké a hlavně bez konzervantů, zmizely v utrobách na to šup,budu kupovat a vzpomínat na tu mlsku...
avatar
Kristýna
klad K testování jsem dostala tyto příchutě tyčinek Dr. Rashid - Meruňky & Arašídy, Višně & Mandle, Ořechy & Rozinky. Musím s pravdou ven a říci, že jsem osobně ochutnala jen tu poslední, protože se po nich doma jen zaprášilo:-DD Ale poctivě jsem vyslechla mamku a její názor na tyto tyčky. Meruňky a Arašídy nejsou příliš přeslazené a je v nich výrazně cítit kokos, mamce chutnala nejvíc. Višně a Mandle byla příchuť dost sladká, ale s výraznou chutí křupavých a lahodných mandlí. Ořechy a Rozinky, které jsem ochutnala byly sladké, hodně výrazně ořechové, a také velmi křupavé. Rozinky jsem úplně jednotlivě neidentifikovala, ale jsou cítit jako sladká ovocnější chuť. Podělila jsem se o ni s kamarády a všem nám chutnalo:-)
klad Podle mého názoru jsou tyčky poněkud sladší než jiní jejich konkurenti. Chutově to asi neuškodí, ale tyčky bych jedla spíš místo mlsnoty, protože ke sváče budete mít hodně slepenou pusu:-) Ale jinak je hodnotím velmi pozitivně a příšt zkusím další příchutě:)
avatar
Lucie
klad Tak i já jsem měla tu možnost testovat hned 3 druhy tyčinek. Ochutnala jsem od každé kousek a byli moc dobré. Nejvíce mi ale chutnala tyčinka s kešu a brusinky. nebyli ani tak moc sladké, jak jsem původně čekala. Dětem také moc chutnali.
avatar
Olga
klad Všechny tři tyčinky mě mile překvapily. Většinou takové věci nekupuji, ale určitě začnu. Tyčinky jsou samý ořech - ořechové, arašídové, kešu - spojované ovocem a čokoládou. Nejsou přeslazené a ořechy jsou poměrně měkké. U kešu bych čekala měkčí, ale i tak skvělé.
avatar
Alena
avatar
Lena
avatar
Klára
klad Měla jsem k testování tři druhy tyčinek. Kešu a brusinky, arašídy a meruňky a ořechy a rozinky. Nejvíce mi chutnala tyčinka arašídy a meruňky. Nepřišla mi tak sladká a chuť byla intenzivní. Kešu s brusinkama se mi zdála nevýrazná a ořechy s rozinkama mi přišla neutrální. Ocenila bych, kdyby bylo v tyčinkách více ovocné složky a méně cukru. Co mi přišlo ale super a to jsem ocenila, že ať už kešu, arašídy nebo ořechy byly celé a to já ráda :-) Jsem ráda, že jsem mohla testovat a rozšířit si obzory právě u takových tyčinek, které moc nekupuju.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování. K testování jsem získala tyčinky Meruňky a arašídy, mandle a višně, lískové ořechy a rozinky. Rozinky ráda nemám, tak jsem je přenechala a prý byla tyčinka moc dobrá. S tímto můžu zcela souhlasit u zbývajících dvou, které byly prostě skvělé. Líbí se mi, že jsou velice chutné a zároveň ne tak kalorické, jak když si koupíte klasickou sušenku. Bohužel nevím, kde mohu tyto tyčinky koupit, v žándém obchodě jsem je zatím neviděla. Jakmile na ně ale narazím, tak ihned koupím pro mě nejlepší příchuť a to mandle a višně :)
avatar
Jana
klad Testovala jsem tyčinky arašidy&rozinky, arašídy&meruňky a mandle&višně. Všechny uvedené tyčinky byly chutné a obsahovaly velké kousky ořechů. Byly hodně sladké. S manželem dost sledujeme složení potravin, které konzumujeme, proto další hodnocení pokračuje v negativní části...
klad Na výrobcích není uvedena energetická hodnota, ani obsah základních živin. Od konzumace by nás odradilo velké množství sladidel (cukr, invertní cukr, dextróza, škrobovy sirup, zase cukr, med), které se projevovalo i velkou lepkavostí tyčinek. Údaj o množstevním obsahu sacharidů chybí. Chuť ovoce uváděného v názvu není při konzumaci moc cítit (malé množství). Rovněž čokoláda není při konzumaci cítít. Tyčinky nejsou špatné, ale vzhledem k existenci obdobných výrobků na trhu s "lepším" složením, bychom dali přednost jiným.
avatar
Lenka
klad Dostala jsem možnost testovat tři příchuti oříškových tyčinek (mandle, arašídy, ořechy) a musím říct, že mě velmi mile překvapily. Nezdály se mi přeslazené, na ořechy byly bohaté, nejvíce nám s manželem chutnala mandlová.
klad Jsou krátké :) Jinak mě překvapil v jedné z příchutí kokos, který na vrchní části obalu není uveden (ve složení samozřejmě ano). Dodal tyčince trošku jinou příchuť, než samotné ořechy, nebylo to špatně, jen jsem to nečekala :)
avatar
Šárka
avatar
Marika
avatar
Věra
klad Dekuji za moznost testovani tri druhu tycinek, musim rict, ze jsem prijemne prekvapene, ze orisky pouzite v tycinkach se mi nezdali nijak prazene, ale opravdu prirodni (tedy bez dalsiho pouziti tuku). Tycinky nejsou preslazene. Zacala jsem je pouzivat pred tim nez jdu cvicit jako super zdroj energie. Nejlepsi se mi zda ticinky s arasidy, protoze v merunkove a rozinkove jsem citila navic jeste kokos, ktery by tam ani nemusel byt, ale jinak super! doporucuji
avatar
veronika
klad za mě velmi chutné, poctivé kousky ruzných orechů (dle typu tyčinky) a ovoce,polité čokoládou, určítě doporučuji,ani nejsou přeslazené, opravdu převažuje přirozená chuť,myslím,že nemám co vytknout,koupila bych si zase ;-)
avatar
Helena
avatar
Hana
klad Testovala jsem příchuťě meruňka, rozinky a brusinky. Tyčinky neznám, proto jsem byla velice mile překvapena přítomností celých ořechů. Nejvíce chutnala tyčinka Arašídy a meruňky, krásně chroupala, byla navinulá, ne moc sladká. Na druhém místě Ořechy a rozinky, právě přítomnost rozinek dělala tyčinku šťavnatou. čokoládovou polevu mám také ráda.
klad Nejslabší z testovaných tyčinek bylo Kešu a brusinky, od této kombinace jsem čekala víc, ale překvapivě jsem nezaznamenala kyselou chuť brusinek, asi jich tam bylo málo. Celkově bych ve všech testovaných příchutích uvítala vyšší podíl ovocné složky.
avatar
Lucie
klad Vynikající všechny tři testované druhy. Dnes jsem vyzvedla a na posezení ochutnala všechny tyčinky. Miluji lískové ořechy a rozinky, takže můj favorit z testovaných. Meruňkove na můj vkus příliš sladké, ale to je jen můj subjektivní pohled. Určitě doporučují, lahodna chuť a prodejní cena je příznivá
avatar
Ludmila
avatar
Martina
klad V tyčince s mandlemi a višněmi mne mile překvapily celé mandle, moc jsem si na ní pochutnala až do objevení zřejmě kousku skořápky v tyčince :( Tyčinka ořechy a rozinky byla také chuťově velmi dobrá. Tyčinku s meruňkami bych chuťově zařadila na třetí místo.
klad V tyčince mandle a višně mne velmi nemile překvapily dvě nalezené zřejmě skořápky z višní. První jsem vydolovala úspěšně, ale do druhé jsem se pořádně zakousla stoličkou a myslela jsem, že přijdu o zub :(.
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
klad Zhltla jsem tyto tyčinky k testování:). Tady hodnocení:
klad příchuť arašídy/měruňky - pro mě zvítězila, nejsladší z testovaných tyčinek, celé arašídy se suš. měruňkami + čokoládová poleva.
klad příchuť kešu/brusinky - taky mňamka, která není tak sladká, kešu miluji :), brusinky,čokoládová poleva,místy jsem chroupala i kokos.
klad ořechy/hrozinky - opět celé ořechy + rozinky, čokoládová poleva. Nejsem moc velký fanda hrozinek, ale jinak dobrá kombinace.
klad Chybí mi nutriční údaj na obalu. Je to moje úchylka :). Mám ráda tyčinky tohoto typu. Když chci hřešit, tak je mám v zásobě. Možná bych uvítala i varianty bez čokoládové polevy. Doporučuji k vyzkoušení !
avatar
Andrea
klad Všechny tři druhy testovaných tyčinek jsem snědla na posezení. Všechny tři byly chuťově naprosto vyvážené, a velice jsem uvítala, že v tyčinkách jsou celé ořechy a ne jak je tomu u jiných tyčinek nasekané. Nejvíce mi šmakovala varianta mandle a višně, neboť višně dodaly lehce sladkou chuť dokonale vypraženým mandlím. I když nemiluji rozinky, varianta s oříšky a rozinkami mě mile překvapila a díky velkému množství oříšků jsem ani nepostřehla rozinky, které nemiluji. A poslední varianta Meruňky a arašídy neměla žádnou chybu. U mě tedy prošly všechny tyčinky, a vzhledem k tomu, že naše čtyřleté zlatíčko miluje nejen müsli tyčinky, ale hlavně oříšky, zahrneme tyto tyčinky do rodinného "zdravého mlsání" :)
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
RADKA
avatar
Adela
avatar
Simona
klad Ořechové tyčinky mě velice mile překvapily. Testovala jsem příchutě ořechy a rozinky, mandle a višně, arašídy a meruňky. Tyčinky mají výraznou oříškovou chuť, doplněnou o odpovídající ovocnou složku. Skvělá tyčinka, která může být vždy v kabelce, aby byla kdykoli po ruce.
klad Trošku mě mrzí, že jsem nemohla také testovat variantu kešu a brusinky, o kterou jsem stála asi nejvíce. Přestože je napsáno, že jsou tyčinky polomáčené v mléčné čokoládě, chuťově bych spíše předpokládala, že se jedná o polevu. Přesto hodnotím číslem 10, protože tato maličkost nemění nic na této super svačince.
avatar
Soňa
avatar
Petra
klad Tyto tyčinky mám moc ráda nejen já,ale celá naše rodina. Proto jsem s radostí uvítala, že se můžu o svůj pocit podělit. Tyčinky běžně balím na cesty jako rychlou pomoc při výletech, procházkách, nebo dlouhé jízdě autem. Hned na první ochutnání je jasné, že jde o kvalitní výrobek. Díky za možnost zúčastnit se testování. Zůstávám i nadále věrná :)
avatar
klad Tyčinky byly plné ořechů, chutné a nasytily. Nejvíce mi chutnala s ořechy a rozinkami, ale pochutnala jsem si na všech. Jsem ráda, že jsem je mohla otestovat. Vřele všem doporučuji. Sama si je ke svačině koupím.
avatar
Terka
klad Tycinky mi velice chutnali, davam si je k dopoledni svacine a dodavaji energii. Moc se mi libi, ze jsou tam velke kusy orechu a ovoce a co se tyce chuti tak moc dobre, ani nejsou extra sladke, tak akorat. Mohu jen vřele doporučit.
avatar
Iva
klad Vynikající byly všechny, miluji tyčinky s ořechy a medem. Asi nejvíce mi chutnala tyčinka s kešu ořechy. Tento typ tyčinek si ráda beru na výlety a dovolené. Zasytí mne, pochutnám si na nich a jsou skladné.
avatar
Michala
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doma je máme moc rádi všichni. je to taková zdravá rychlá svačinka kamkoliv. skvěle zasytí. jsou tak akorát sladké, takže super. určitě doporučuji všem
klad
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Petra
klad Tyto tyčinky jsou výborné, chutné a taky zdravé. K dostání jsou v mnoha variantách a pochutná si na nich celá rodina. Mám je vyždycky po ruce v kabelce na cestách, když mě přepadne malý hlad nebo chuť na sladké, pak si dám tuhle zdravou a chutnou svačinku.
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Ovocno-ořechové tyčinky od společnosti Dr.Rashid jsou velice chutné. Nejvíce chutnala tyčinka Arašídy a meruňky, krásně chroupala, byla ne moc sladká. Chutnala mi i varianta mandle a višně, protože višně dodaly lehce sladkou chuť dokonale vypraženým mandlím. Pochutnala jsem si a rozhodně je všem doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad Ovocno-ořechové tyčinky Dr.Rashid kupujeme, když potřebujeme rychle dobít energii jak doma na mateřské, tak v práci nebo po výletech na cestách.. :) tyčinky sjou chutné, zdravé a opravdu ,,poctivě vyrobené,, I náš dvouletý synek si na ní velice rád pochutnává! :)
avatar
Jitka
klad Tyto tyčinky s ovocem a ořechy jsou velmi chutné, zdravé a především výživné, proto jsou ideální na doplnění energie. Nejchutnější mně osobně přijde varianta s mandlemi. Občas výrobek kupuji, i když v mém regionu je často špatně k sehnání, což je škoda...
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Dádinka
klad Tyhle tyčinky jsou moc dobré. Zkusila jsem již všechny příchutě. Je to dobrá volba,pokud potřebujete dodat energii nebo prostě jen máte na něco chut. Můžete si je vzít všude sebou a mít jí tak vždy po ruce. Nejvíce mi chutná příchut mandle a višně.Je to opravdu pochoutka :) Doporučuji.
avatar
Zdenka
příloha
klad Ochutnala jsem Ovocno-ořechové tyčinky Dr.Rashid a mohu jen doporučit. Je to dobrá svačinka a nebo jen tak když máme chuť na něco sladkého.Tyčinky s ovocem a ořechy jsou velmi chutné, zdravé a výživné, proto jsou ideální na doplnění energie. Můžete si je vzít všude sebou a mít jí tak vždy po ruce.
avatar
Zuzka
klad Pri pobyte v Českej republike som mala možnosť vyskúšať túto tyčinku Dr. Rashid. Vhodná na malú svačinku alebo iba tak, keď nás prenasleduje chuť na niečo sladké. Veľmi mi chutili keďže sú aj zdravšie a výživnejšie čo pre mňa je veľké plus. Odporúčam