Ovocno-ořechové tyčinky Dr.Rashid

image
otestováno
Počet recenzí
84
jak jste hodnotily
5
65x
4
12x
3
5x
2
2x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 12. 8. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 11. srpna kolem oběda. V každé naší Pracovně v regionech pro vás bude připraveno 10 sad tří těchto tyčinek. Tedy, jakmile padne výzva, hlaste se k testování a napište město, ve kterém si tyčinky vyzvednete: Praha, Chrudim, Tábor, Brno nebo Havířov. Vyhraje vždy prvních deset z vás v tom kterém městě. [*] [*] [*]

 Tyčinky si budete moci vyzvednout v průběhu následujícího týdne, adresy Pracoven a "otevírací hodiny" vám pošleme emailem. ;-)

 

Ovocno-ořechové tyčinky DrRashid jsou vyráběny z výběrových surovin, polomáčené v mléčné čokoládě a v prodeji ve 4 variacích. Meruňky&Arašídy, Kešu&Brusinky, Mandle&Višně a Lískové ořechy&Rozinky. Tato tyčinka dodá nejen energii a vitamíny, ale zároveň je i lahodou pochoutkou, když Vás honí mlsná.

Více o produktu se dozvíte ZDE.

Hodnocení
84
avatar
Helena
avatar
Eliška
klad Oříškové a zrníčkové tyčinky přímo zbožňuji v jakémkoli podání. Těm jediným nikdy neodolám. Takže těmto tyčinkám plným oříšků můžu dát jednině desítku! Vřele doporučuji si je v klidu a nerušené vychutnat!
avatar
Kateřina
klad Tyčinky jsou opravdu plné ořechů a výborné ke svačině na zahnání hladu. Snažím se teď sladké hodně omezovat, proto doma nedržím žádné zásoby a tyhle tyčinky mi opravdu tři odpoledne za sebou udělaly radost ;-) Hodnocení však beru vážně, proto vypíšu i negativa ;-)
klad Přijdou mi dost přeslazené, na obalech postrádám nutriční hodnoty a u dvou příchutí - kešu/brusinky a meruňky/arašídy - mě dost překvapil kokos. Já ho mám ráda, ale pokud je tam v takovém množství, měl by být uveden i na přední straně obalu a ne jenom vzadu ve složení tyčinky. Takhle to může někoho nemile překvapit, když tam kokos vůbec nečeká. Navíc v tyčince kešu bylo milion jiných ořechů a kešu samotné tam bylo cítit minimálně :-(
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Dagmar
klad Tyčinky jsou všechny moc dobré. K testování jsem dostala tyčinky: kešu a brusinky, arašídy a meruňky a ořechy a rozinky. Všechny mají chuťově vyvážené a zajímavé kombinace. Nejvíce nám chutnala ořechová s rozinkama. Ale i zbylé tyčinky byly velmi dobré a všem doporučuji, aby je také vyzkoušeli. :-)
avatar
Jana
klad Testovala jsem 3 druhy tyčinek. Nejvíce mě zaujala příchuť Kešu a brusinky, pak Arašídy a meruňky a na poslední místo bych zařadila příchuť Lískové ořechy a rozinky a to hlavně z toho důvodu, že rozinky nemám ráda.. Jinak jsem s tyčinkami byla velmi spokojená- jelikož jsem na MD a téměř každý den se snažím vyrazit se synem alespoň na malý výlet, jako svačinka pro mě byla tato tyčinka ideální..
klad Negativní hodnocení na tyčinku nemám. Poměr cena-kvalita bych taky řekla, že odpovídá... Takže za mě spokojenost a jako malou svačinku na výlet či jen tak k odpolední kávě se k ní určitě ráda vrátím:-)
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost testovat tyčinky. Testovala jsem kešu a brusinky, arašídy a meruňky a ořechy a rozinky. Velikost tyčinek mi přijde dostačující. Chuťově jsou dobré všechny tři. Nejvíce nám však chutnala ořechovo-rozinková. Tyčky nejsou ani moc přeslazené...
avatar
Lidka
avatar
Martina
avatar
Iveta
klad Na otestování jsem dostala 3 tyčinky. Kešu a brusinky zabalené v blankytně modrém obalu. Mandle a višně jsou zabaleny v červeném obalu. Arašídy a meruňky v oranžovém obalu. Základem všech těchto tyčinek je čokoládový podklad a na něm jsou oříšky s kousky ovoce. Chuť výborná, ořechy jsou celé a nádherně křupají. Tyčinka skvěle zasytí. Jen by tam mohlo být více sušeného ovoce, když mají v názvu ovocno-ořechové :-)
avatar
Lucie
klad Děkuji za možnost testovat tyčinky. Testovala jsem kešu a brusinky, arašídy a meruňky a ořechy a rozinky. Dobré všechny tři. Nejvíce mi chutná ořechovo-rozinková. Tyčinky od Rashida si kupuji pravidelně, jsem moc spokojená
avatar
Zuzana
klad Verze kešu a brusinky byla jen arašídová, nic víc, nějak jsem necítila ani kešu ani brusinky, ve složení jich taky moc psaných není - když už je to hlavní příchu´t v názvu, proč jen tak málo?
klad Za mě teda jsou i lepší "svačinky", dám si raději hrst ořechů a k tomu sušneé nebo čerstvé ovoce, než slepeninu s dalším cukrem a přídatnými látkami, obzvláště kakaovou polevou
klad
klad Ráda bych upozornila i výrobce na nutnost uvádět energ. hodnoty, které zde chybí, a taky na zastaralé označení přírodně identické aroma, tato kategorie je již dávno zrušená ;-) A ne že napíšete, že jsou to staré obaly, to známe ;)
avatar
renata
avatar
Zdeňka
avatar
Kateřina
klad Otestovala jsem 3 druhy tyčinek, které se mi podařilo vyhrát v testování a výborné jsou. Mám ráda oříšky a čokoládu, takže spojení mne překvapilo. Posloužilo mi to jako výborná svačina do práce. Doporučuji !!!!
avatar
Michaela
avatar
Kateřina
klad Překvapilo mě, že tyčinky byly měkké, což se u ovocno-ořechových tyčinek nevidí moc často. Všechny tyčinky mi opravdu chutnaly, i když některé kombinace (např. s rozinkami) nebudu do budoucna vyhledávat. Ořechů je v nich opravdu dost, takže často přebijí ostatní chutě, což mně osobně moc nevadí.
klad Jako člověku, který si kontroluje, co sní, mi na obalu chybí důležité nutriční údaje. Vzhledem k tomu, že má jít o zdravou alternativu či svačinku, by tyto údaje byly více než žádoucí. Moc mě nenadchlo složení - příliš mnoho cukrů a sladidel.
avatar
Petra
klad Otestovala jsem tyto tyčinky a chuť všech tyčinek mě velmi mile překvapila.Velký kus ořechů i ovoce.Nejsou příliš sladké.Moc dobré.Každý z Vás si svojí tyčinku i chuť najde.Doporučuji ochutnat jsou opravdu výborné.
Zobrazit více recenzí