Testovaly jste se svými školáky kvalitní sešity Oxford. A vaše hodnocení? Úžasných 96%!

image
otestováno
Počet recenzí
22
jak jste hodnotily
5
20x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 31. 7. 2018
do 9. 9. 2018

Léto je sice v plném proudu, ale čas shánění vhodných pomůcek ke studiu se rychle blíží. Pořiďte letos dětem takové sešity, ze kterých se po týdnu nestane salátové vydání, které mají hezké a odolné desky a papír kvalitní tak, že mu budou slušet i zápisky z toho nejzapeklitějšího předmětu. 

Proč vznikly tak kvalitní sešity, se kterými je radost studovat? 

V Oxfordu věří, že mít ty správné nástroje pro práci či studium zvyšuje sebevědomí a je tou pravou inspirací pro dosažení úspěchu. Proto výrobce sešitů Oxford neustále vytváří inovativní řešení a dbá na to, aby každý detail školních sešitů Oxford prošel tou nejtěžší zkouškou - usnadňovat denně školní studium - na jedničku. 

Školní sešity Oxford mají oblé hrany a odolné provedení tak, aby udržely se studenty krok při každodenní cestě do školy. Vybírat můžete z nepřeberného množství zářivě barevných variant, které dodají studiu i tolik potřebný styl. 

Nechte naplnit potenciál vašeho studenta a posouvejte společně vaše hranice výše. Se sešity Oxford to půjde na jedničku. 

 

Chcete své děti potěšit a dát jim navíc šanci vyhrát kvalitní sešity Oxford nebo trendy fotoaparát Instax? 

Řekněte jim o instagramovém účtu @sesity_oxford! Právě zde probíhá soutěžní "School of Cool", kde jsou probírány předměty jako "Krasopsaní" nebo "DIY výtvarka". Mají šanci vyhrát kompletní sety sešitů Oxford nebo supermoderní fotoaparát Instax.   

Hodně štěstí a spoustu zábavy se School of Cool přejí sešity Oxford! 

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 9. září. Děkujeme!*heart*

Hodnocení
22
avatar
Hana
klad Sešity jsou již vyzkoušené a jsem velmi mile překvapena sílou stránek a dokonce při psaní kuličkovým nebo gelovým perem je možno psát oboustranně. Což u většiny jiných sešitů není bohužel možné... Desky jsou také pevné a vypadají odolně a doufám, že vydrží zátěž školního roku Také se mi líbí barevnost sešitů a krásně se do nich píše. Doporučuji i ostatním.
avatar
Petra
klad sešity mají kvalitní papír, lesklé tvrdé desky a jsou kvalitně zpracované. doporučuji spíše pro střední školy, vysokoškoláky.
klad nevýhodou sešitů vidím jedinou - a to jejich váhu. gramáž papíru a také desky přidaly sešitům na váze a pokud celou sadu dáte do školní tašky, pěkně se pronese.
příloha
avatar
Jana
klad Sešity jsou již vyzkoušené a jsem velmi mile překvapena sílou stránek a dokonce při psaní kuličkovým nebo gelovým perem je možno psát oboustranně. Což u většiny jiných sešitů není bohužel možné... Desky jsou také pevné a vypadají odolně a doufám, že vydrží zátěž školního roku ;-) Také se mi líbí barevnost sešitů a krásně se do nich píše. Doporučuji i ostatním.
avatar
Andrea
klad Dobrý večer. Sešity mě velmi mile překvapily. Mají krásně pevné obalové desky, na papír se příjemně píše, neklouže na něm ruka, ani se nepropíjí. Velmi mě zaujala barevnost sešitů, rozhodně je pro mě zajímavá žlutá variace a do budoucna bych upustila od černé varianty, ta se mi nelíbí a je spousta jiných barev, které lze na sešit použít. Děkuji za testování.
avatar
Martina
klad Děkujeme za možnost testovat sešity Oxford. Velmi mile mě překvapilo, jak se sešity od dob, kdy jsem do školních lavic usedala já sama, změnily. Sešity jsou měkké, ale přitom pevné, takže jen tak něco vydrží, ale přitom se s nimi dobře manipuluje (otevírají se dobře, nedělají "kraby"). Oceňuji krásně barevný a přitom jednoduchý design, zaoblené rohy a především již připravené linky na okrajích, které se dříve musely rýsovat. Určitě doporučuji!
klad Menší děti spíše ocení design s obrázkem, pro starší školáky jsou ale sešity prima!
avatar
Marie
klad Sešity Oxford jsou skvělé, báječné a úžasné! Dětem a vlastně i mě se líbí krásné syté barvy, praktická a vlastně i klasická velikost. Jsou pěkné silné a při psaní se nepropustí na druhou stranu. Jsme moc nadšení a zůstaneme u těchto sešitů, neboť i v aktovce se nemuchlaji a pěkně vydrží co nejdéle. Moc děkuji za testování, které bylo velice příjemné a zároveň praktické.
avatar
Zuzana
klad Děkuji za možnost otestovat sešity Oxford. Syn nastoupil do nové školy, takže se sešity hodí maximálně, jsou takové "profi" oproti těm běžnějším. Na sešitech oceňuji hlavně tvrdé desky, které se jen tak nezmačkají a sešity tak vypadají dlouho upraveně. Vnitřní listy jsou krásně bílé a pevné, takže se taky hned tak nezmačkají. Na každodenní používání tedy jak dělané. Běžná cena sešitů Oxford je vyšší, ale zase je to opravdu kvalita. Aspoň za těch pár dní používání to tak vypadá. :-)
příloha
avatar
Monika
klad Jedním slovem - kvalita. Sešity mají pěkně tvrdé stránky, takže ani v kabelce nehrozí oslí ouška. Moc se mi líbí nejen barevná kombinace obalů, ale i úvodní stránky. Sice jsou dražší oproti obyčejným sešitům, ale dám jim přednost a nějakou korunu navíc obětuju. Těším se, až je 1.10. vyvětrám ve škole. :)
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jitka
klad Sesity Oxford jsou krasne, o tom zadna. Super zarive barvy, desky, velice kvalitni papir. Opravdu kral mezi skolnimi sesitami ! Vyssi cena naprosto odpovida kvalite. Jsem moc rada za siroky vyber i v ucebnich pomuckach :)
klad Testovane sesity nejsou pro prvnacka moc vhodne, jsou moc silne a nejsou s predepsanym sirokym linkovanim. Verim ale, ze je vyuzijeme v dalsich letech, vyhazovat je urcite nebudeme ;) Poslouzi treba na ctenarsky denik, nebo prirodopis, kde se muze ve psani v 1 sesite pokracovat i druhym rokem.
avatar
denisa
klad Děkuji za možnost testovat tuhle sadu velmi doporučuji papír kvalitni nepropouští jde vidět že je kvalitní výrobek za mě rozhodně už jiný kupovat nebudu za kvalitu si radši připlatit ,pomocné linky skvělý nápad ušetří spoustu času děkuji moc jsem nadšená a doporučila jsem koupi kamatadkam
avatar
Bohumila
klad Klasické školní sešity Oxford představují luxus mezi sešity. Ačkoli se na trhu dají sehnat sešity s různými motivy a nápady, tak Oxford je výjimečný svojí barevností desek, bělostí papíru a hlavně pevností stránek danou vysokou gramáží papíru. Troufám si tvrdit, že v tomto směru sešity Oxford nemají konkurenci. Díky použitému materiálu je eliminováno prosáknutí inkoustu, roztržení stránky nebo pomačkání sešitu. (I když věřím, že se dají nalézt extrémní situace, které sešit poškodí.) Rozhodně doporučuji zvláště pokud si sešit s informacemi chcete ponechat. Chválím i pomocné linky. Z produktu jsem nadšená a těším se, jak postupně stránky zaplním informacemi za školy!
klad Slabinou tohoto produktu je cena a váha. Slabiny jsou odrazem silných stránek tohoto produktu. Cena kolem 50 Kč za A4 sešit není rozhodně pro všechny (v akci se dá sehnat o 20-30% levněji). Zejména pro mladší nebo méně urostlé školáky představují tyto sešity větší zátěž, co se týče váhy (logický odraz vysoké gramáže papíru). V případě, že tyto slabiny uživatele limitují, pak je na zvážení použití těchto sešitů jen na některé předměty.
příloha příloha
avatar
Zuzka
klad Super zošity, ktoré sa akurát hodia na blížiaci sa začiatok školského roka. Super kvalitné a v rôznych farbách hneď padnú do oka. Doma sme nadmieru spokojný a sme radi že sme tieto zošity Oxford zakúpili a určite si ich zakúpime opäť.
klad :-D
avatar
Klára
klad Cela rodina je z testování sešitů nadšená. Já oceňuji různorodost, kvalitní přebal, oblé rohy, jasné syté řádky. Starší dcera se okamžitě zamilovala do úžasných zářivých barev, které jí prý budou všichni, ve škole, závidět a mladší dceři se nejvíce zamlouval sešit s hladkým, matným povrchem obalu, který si hned nadepsala svým jménem. Kdybych měla hodnocení shrnout, jsme nadšení a už zjišťuji, kde všude se sešity prodávají. :-D ;-)
avatar
Kamila
klad Sešity jsou moc krásné. Říkáte si: Jsou task krásné, že je škoda do nich psát. Mají krásné lesklé vrchní stránky. Jsou velice kvalitní. Nejsou pro běžné psaní, na obyčejné poznámky. Jsou určeny jen pro kvalitní články!!!! Jsou krásné. Děti si je zabavily. Hlavně dcera má vůdčí slovo.
příloha
avatar
Marie
klad Jsem moc ráda že jsem mohla společně s dětmi otestovat sešity Oxford, hned na první pohled se nejen mě, ale hlavně dětem zalíbila barva sešitů. Krásné, syté barvy zaujmou oko a krásně pevné a tvrdé listy zase ruce. Děti jsou moc nadšené, zvláště starší děti mohly sešity otestovat na jazykovém táboře. Příště by mohlo testování probíhat během školního roku, moc mě zajímá, jak budou sešity vypadat na konci školního roku, ale už teď je vidět, že sešity Oxford vydrží více a déle.
avatar
Bohuslav
klad Velmi děkuji za možnost vyzkoušet sešity Oxford. Jsou opravdu velmi kvalitní. Pevné desky naznačují že vydrží i laxnější zacházení žáků kteří jak víme zrovna nad tím jestli náhodou sešit v aktovce nezmačkají nepřemýšlejí. Stránky jsou příjemné na dotek i velmi pevné. Líbí se mi možnost nadepsání první stránky sešitu. Barvy jsou příjemné, získají pozornost a tak se nemusí na stole dlouho hledat. Zároveň se mi líbí natištěné okraje. Ještě si pamatuji kdy jsme je museli ve škole pracně rýsovat. Pomáhají udržet vzhled psaného textu nebo dopisovat poznámky. Za mě určitě doporučuji i přes větší cenu. Pokud sešity baví je větší pravděpodobnost že je školáci vezmou do ruky a nezahodí do kouta ;)
klad Negativa nepociťuji. Jen není úplně pravidlem že stránky nepropustí. Při použití psacího pera a ponechání jeho hrotu o vteřinku déle na papíře trochu inkoust prosákl na druhou stranu. Při běžném psaní ale papír odolá.
příloha příloha
avatar
Marika
klad Je to radost, jaký výběr školních (nejen) pomůcek dnes je. Jak dítě jsem do papírnictví chodila tak ráda, zdobila si penál a tak celkově to byl můj oblíbený obchod a mé útočiště. Krásné sešity a kvalita, takže vydrží i nějaké to hrubší zacházení. :-)
avatar
Veronika
klad Byla sem tak nadšená když mě vybraly, že budu testovat zrovna sešity do školy. A fakt že paráda, už jen když sešity přišly,malej hned jeden zabavil a šel si čmárat. Mají super pevný desky, že se jen tak neohnou a myslím si že vydrží fakt hodně a ne jako ty ostatní, který mají listy hubenoucky a ohnou se hned. Takže za nás super a určitě poridime další, protože já jsem fakt spokojená a i malýmu se líbily a to je pro mě nejdůležitější ❤️ určitě všem doporučuji, sešity nadchnou každou mámu která hledá pro svoje dítě jen to nejlepší a tyhle sešity určitě nejlepší jsou. Děkuji za možnost otestovat ❤️
avatar
Petra
klad Tyto sešity dobře známe, používáme. Okamžitě zaujmou krásnými, jasnými barvami, ale také kvalitní vazbu a hlavně kvalitním papírem, po kterém pero dokonale klouže a neprosvítá na druhou stranu. Kvalitní a trvanlivá školní pomůcka. Potěší jak žáky, tak rodiče. Začátek školy bude díky nim o něco veselejší.
avatar
Denisa
klad WOW. Děkuji za možnost testovat tyto úžasné sešity OXFORD,které jsou nejen,že kvalitní,ale i krásně barevné a děti z nich byli nadšené. Líbí se mi nejen jejich barevná škála,ale i pevnost obalu a stránek. Tady se opravdu pozná kvalita. Když jsme vyzkoušeli do sešitu psát,tak nás překvapilo,že z druhé strany nejde nic vidět,neprosakuje,takže je to super. Můžu vřele doporučit každému. Radši si připlatím za kvalitu. Vyplatí se to.
příloha
Zobrazit více recenzí