Otestovaly jste sešity Oxford, které budou po celý školní rok na jedničku

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 7. 2019
do 8. 9. 2019

Každá z nás si přeje mít doma jedničkáře. Vybavte proto své studenty sešity, které jsou tak kvalitní a pěkné, že je radost je znovu otevírat.

U sešitů Oxford vás mile překvapí tvdší desky se zaoblenými rohy, díky kterým pořád vypadají jako nové. Styl do lavic přináší jejich krásné barvy, takže sladit přírodopis se zeleným sešitem bude hračka.

Výrobce sešitů Oxford si zakládá na neustálém vylepšování svých produktů tak, aby studium byla také zábava a radost. Vraťte se s námi na chvíli do školních let i vy a sešity Oxford otestujte!

A teď pozor!

I letos startuje 5. srpna letní instagramová škola School of Cool, kde se v několika kolech vyhrávají kompletní sety sešitů Oxford. Stačí se přihlásit do studia (za follow) a řešit soutěžní domácí úkoly.

Zapojte i svého školáka! Letos vyučujeme Cestologii, Ekolásku, Módologii a Muzikopis.

Příjemnou zábavu a spoustu jedniček v sešitech Oxford!

Hodnocení
10
avatar
Petra
Dobrý den, moc děkuji za možnost vyzkoušet sešity Oxford - tentokrát netestuji já, ale moje dcera Madlenka, po prázdninách půjde do 7. třídy. Hned jak sešity přišly, okouzlily nás pevné, krásně hladké desky a zaoblené rohy - už žádné oslí uši na sešitech. Líbí se nám i barevné provedení, sešity se tak nebudou plést a už podle barvy bude vědět, na který předmět sešit je. Jsou i dostatečně silné a současně ne těžké, papír je kvalitní. Sešity se nám moc líbí a budou Madlenkou krásně provázet školním rokem.
příloha
klad Desky - pevnost, plocha
klad barvy
klad kvalita papíru
klad dostatečná šíře
klad nic
avatar
Tereza
Sešity Oxford mě překvapily pevností. Oproti běžným sešitům mají velmi pevné desky ale přesto zůstávají pružné a nemačkavé. Pokud na ně ukápnete trochu ze svačiny, jdou desky sešitu snadno otřít. Barvy jsou velmi syté a příjemné. Černá je opravdu černá. Vnitřní listy sešitů začínají stránkou se znakem sešitů Oxford a možností popisku. Na omak jsou listy hladké a při psaní nedrhnou. Každá stránka má vyznačenou linku okraje což žáci určitě přivítají. Hřbet uvnitř sešitu nedělá vysokou hranu, což ocení leváci při psaní na pravou stranu sešitu. Sešity jsou dražší než klasické ale pro studenty, kteří se umí o sešity alespoň trochu starat se myslím vyplatí. Práce s nimi je opravdu lepší a příjemnější. Trochu vytváří pocit že je sešit něco cennějšího.
příloha příloha
klad barvy
klad materiál papíru
klad vyznačené okraje
klad design
klad není potřeba obalovat
klad vyšší cena
avatar
Miriam
Sešity Oxford jsou hned na první pohled kvalitní a působí luxusně a zároveň moderně. Desky sešitů jsou pevné, odolné, lesklé. V nabídce je šest sytých barev, včetně, pro sešity netypické, černé. Vyberou si všechny věkové kategorie. Rohy jsou zaoblené, tak nehrozí jejich pokrčení. Sešity jsou velmi odolné. Listy jsou z hladkého bílého papíru, který nepropíjí na druhou stranu a snese bez újmy gumování. Výběr tří formátů A4, A5, A6 linkované, nelinkované, čtverečkované a různé počty listů. Dcera je velmi spokojená. Dokoupila jsem zbytek sešitů do školy právě této značky. Stojí za to si trochu připlatit, kvalita a odolnost je znatelně lepší než u levných sešitů. Doporučuji.
klad kvalitní sešit
klad pevnější a odolnější vnější desky
klad paleta sytých barev - lesklé
klad moderní vzhled
klad bílý hladký papír, který nepropíjí
klad zaoblené rohy
klad Nemám žádné výhrady
avatar
Ivana
Sešity Oxford se mi líbí, protože mají pevnější desky než ostatní sešity, kvalitní papír a velmi pěkné zpracování. Výhodou jsou také zaoblený rohy sešitů. Děti byly nadšené z velkého množství barev. Věřím, že tyto sešity dětem vydrží v pořádku celý školní rok.
příloha příloha
klad Pevné desky
klad Velká škála barev
klad Kvalitní zpracování
klad Oblé rohy
klad -
avatar
Petra
Děkuji za možnost otestovat sešity Oxford. Líbí se mi pevné a leské desky, variabilita opravdu krásných sytých a barev. Nejúžasnější považuji ,já osobně, zaoblené rohy, neboť klasické sešity, co kupujeme nebo děti dostávají ve škole s ostrými, špičatými rohy, vydrží maximálně jeden den. Ihned se ohnou, polámou, což se u sešitů Oxford prostě nestane! Použitý papír v sešitech je příjemný na dotek, hebký, pevný a odolný. Sledovala jsem i ceny sešitů - Oxford jsou sice o něco dražší, ale vzhledem celkové kvalitě a výrazně vyšším počtu stránek spíše ušetříte .... Sešit A5 Oxford výjde v průměru 15 Kč. Jiné značky od 5 - 12 Kč.
příloha příloha
klad poutavé barvy desek
klad vysoká kvalita papíru, který odolá častému gumování
klad počet stran v sešitu
klad zaoblené rohy
klad moderní a luxusní vzhled
klad nemám co vytknout
avatar
Jana
Sešity Oxford jsou báječně nejen barevným designem, ale i kvalitou. Pevnější desky a lepší papír na psaní je ideální do aktovek, kdy se obal s listy nekrčí. Velké plus dávám i tomu, že sešity jsou vybavené linkou od kraje kvůli psaní a my tak nemusíme linkovat každou stránku. Tohle testování jsme si s dcerou velmi užily, děkujeme za báječně testování sešitů Oxford.
příloha příloha
klad Linka od kraje
klad Pevné desky sešitu
klad Pevný papir
klad Žádný zápor jsme neobjevily
avatar
Eliška
Oxford sešity jsou dle mého názoru prozatím ty nejlepší sešity,které jsem kdy vyzkoušela.Ať už lesklé a příjemné obalem tak je možnost si vybrat z mnoha barev.Tyto sešity jsem již testovala ve škole a nemohla jsem si je vynachválit,cokoliv co jsem napsala nic se nepropustilo na druhou stranu a také sešity stále drží Svůj tvar a nevypadají po dvou týdnech jako “salát”.
příloha
klad Pevný obal,nepropustné stránky,skvělý tvar
klad Žádné výčitky
avatar
Lenka
Na sešitech od Oxfordu jsou super jejich pevné desky se zaoblenými rohy - neohýbají se a v porovnání s ostatními sešity jsou mnohem kvalitnější, takže na ně nepotřebujete ani obal. Samotný papír má poměrně vysokou gramáž na kancelářský papír - proto je možná sešit o něco těžší, což při větším množství sešitů malí školáci zaznamenají. Na druhou stranu se zase nepropíjí a díky skvělému designu jsem si jej zamilovala jak já, tak moji mladší sourozenci. Celkově jsem nadmíru spokojena a sešity doporučuji!
klad řada motivů
klad pevné desky
klad zaoblené rohy
klad kvalitní papír
klad nepropíjí se
klad mají okraje
klad skvělý design
klad neutrální - pro malé i velké studenty obou pohlaví
klad vyšší hmotnost sešitu kvůli kvalitnějšímu papíru
klad zaberou o trochu více místa
avatar
Gabriela
OXFORDY jsou super. Mají PEVNÉ desky, takže je nemůže ohrozit, když je x -krát za den vytahujete a dáváte zpět do tašky. Taky je skvělé že jsou v několika barvách a BEZ OBRÁZKŮ. Takže si je můžete doladit- zemák zelený, dějepis černý (ideálně pokud berete středověk) biologie žlutá, chemie modrá, matika červená.Další benefit jednobarevných desek-dají se zdobit! Washi pásky, fixy, samolepky- můžete se odlišit, být svá, kreativní. Mají SKVĚLÝ papír, který NEPROPÍJÍ - a to musí vydržet, protože hlavní nadpis musí mít jinou barvu, než odrážky a poznámky bokem- a jakmile si všechno nevyznačíme fixami a gelovkami, tak se v tom nevyznáme.Když si budete vlepovat obrázky,druhá strana listu bude pořád použitelná a nebudete se vztekat, že to vypadá strašně. A pozor- mají nalinkované okraje prostě to BUDE krásný a přehledný. Takže se vracím k začátku - jsou super a jsou extra pro holky - klukům je fakt jedno do čeho a a jak píšou - to holky musí mít věci krásný a funkční a dokonalý. No ne?
příloha
klad okraje
klad papír
klad desky
klad barevnost
klad bez obrázků na deskách
klad nic
avatar
Barbora
Vzpomínám si na sešity, které jsem měla ve školních lavicích já - "čtvrtkové desky" zmačkané již po 2. týdnu ve škole a papír, který se při gumování skoro prodřel. O barevné kombinace byla velká nouze - červené desky měl linkovaný sešit, kostičkovaný sešit měl zelené desky a nelinkovaný měl desky modré. TOHLE JE ALE ÚPLNĚ JINÁ KÁVA. Sešity Oxford mají krásně zpevněné desky. Papír je velmi kvalitní, při kreslení fixami, se fixy nepropíjí na druhou stranu sešitu. Z barevných kombinací jsem prostě nadšená a to jako neskutečně.
klad Kvalita papíru
klad Barevné varianty
klad Odolné desky
klad Nenašla jseme zápory