Vybrané testerky se svými malými školáky právě testují kvalitní designové aktovky Premium LIGHT od firmy OXYBAG, které jsou extrémně lehké a anatomicky tvarované

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
2x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 25. 5. 2021
do 17. 6. 2021

OXYBAG aktovka Premium LIGHT fotbal     

Na svou první školní aktovku si určitě pamatuje každý. Na první aktovce záleží, vaše děti na ni jednou budou vzpomínat se stejnou nostalgií jako vy. Aktovky OXYBAG pomohou se správným držením těla i s bezpečností na cestě domů, pohodlně se nosí a jejichi pestré vzory a motivy nadchnou každého začínajícího školáka. OXYBAG batohy pro prvňáčky prostě umí.

Aktovka Premium LIGHT je novinka v našem sortimentu pro malé školáky. Je to extrémně lehká aktovka uzpůsobená spíše pro menší prvňáčky. Má prostornou kapsu na svačinový box, dvě zipové kapsy po stranách a praktický vnitřní rozřazovač.

 TOP 7 aktovky OXYBAG

  • Nastavitelné ramenní popruhy
  • Reflexní prvky
  • Kapsy na láhev
  • Anatomicky tvarovaná záda
  • Nosnost 8kg
  • Nastavitelný hrudní popruh
  • Váha 900g

     


Více informací o produktech značky OXYBAG najdete TADY.

Hodnocení
2
avatar
Markéta
Velmi mile jsem byla překvapena lehkostí batohu. Nosí se velmi pohodlně, ramenní popruhy jdou snadno nastavit. Hezky přilne k zádům a nikde netlačí. Líbí se mi celkový vzhled batohu. Reflexní prvky plní svůj účel a hezky doplňují vytištěné motivy. Syn byl nadšený z ústředního motivu míče, hned si připadal jako velký sportovec.
klad Batoh je lehký
klad Poholdný
klad Velmi hezký vzhled
klad Výrazné reflexní prvky
klad málo kapes uvnitř batohu
příloha příloha příloha
avatar
Ludmila
Tak toto je suverenne ta nejkrasnejsi aktovka jakou jsem kdy videla. Schvalne jsem dnes rano koukala po detech jdoucich do skoly a nikdo nemel krasnejsi aktovku. K tomu navic skvele lehoucka, krasne reflexy, doporuceni fyzioterapeuta . Zkouseli jsme prezky a i deti snadno otevrou.
klad DDesign
klad MMotnost
klad NNic
příloha