Podtrhněte svou ženskost a pořiďte si půlkolovou afirmační sukni v našem testování s exkluzivní letní slevou 60 %

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
30
Přihlásit se můžete do
31. 8.
23:59
konec testování
18. 9. 2022

Koho hledáme

Hledáme 30 testerek, které si zakoupí půlkolovou afirmační sukni se slevou 60%, tedy za finální cenu 1400 Kč. Sukni otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup půlkolové afirmační sukně.

Redakce ze všech odpovědí vybere 30 testerek, které získají sukni  se slevou 60%, tedy za finální cenu 1400 Kč.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením půlkolové afirmační sukně za 1400 Kč.

Půlkolová afirmační sukně 

Sukně tvarově symbolizuje už stovky let zvon a tělo ženy srdce zvonu, který jí napomáhá čerpat energii a sílu Země. Velký význam má také tvar, délka, ale i barva anebo symboly na sukni. Dlouhá sukně až na zem pomáhá ženě čerpat a uchovávat sílu Země, protože právě ze Země proudí energie a naplňuje ženu láskou, starostlivostí, citlivostí a dalšími vlastnostmi vyjadřujícími ženskost.

Materiál micropeach je lehoučký, příjemný, pevný a chladivý. Tato polyesterová tkanina na první dotek opravdu připomíná povrch broskve a taky stejně funguje. Jak to myslíme? Než umyjete broskev, docela se natrápíte, protože z jejího povrchu kapky stále mizí a ne a ne se vsáknout. A přesně tohle umí i micropeach. Na rozdíl od broskve je jeho povrch na lícové straně zdrsněn téměř neviditelně, ale kapky vyloženě odpuzuje. Na první pohled se podobá plátnu, ale oproti němu se nekrčí, nesráží, nežmolí, je stálobarevný a uschne dřív, než bys řekl broskev.

Látku vytiskla báječná Petra Plemlová z Unuodesign a je potištěna originálními afirmacemi. Sukně šije podnikavá žena Lucie Vlášková, která je majitelkou módní značky La Fashion a vytváří originální zakázkové modely šité na míru.

Střih je kolový, na jednu sukni se využije 3,5 metru látky! Délka 110 cm.

Velikosti dle obvodu pasu. Pas je pevný.

S/M 74 cm, L/XL 82 cm, XXL 90 cm

ÚDRŽBA: praní na 40°C, nelze bělit, nelze sušit v sušičce, nelze čistit chemicky

Více informací o produktu najdete TADY.