Palačinková pánev s granitovým povrchem

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
43x
4
2x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 23. 6. 2015
do 30. 11. -0001

TESTOVACÍ KLÍČ: Testovat bude 20 z vás, které se přihlásí po výzvě 22. června, která padne mezi 14 - 14:30 h, a splní tyto podmínky:

1. Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě.

2. Nevytestovala si čtyřdílnou sadu nožů a prkýnka od Royalty Line a zároveň netestovala 4-dílnou sadu nožů se škrabkou Royalty Line ze zážitkového testování v Pracovně.

3. Hodnocení vloží na náš web a také na internetový portál heureka.cz.

 

Palačinková keramická pánev s granitovým povrchem RL-CP26G o průměru 26 cm

Určená na přípravu palačinek nebo omelet.

Granitový povrch, díky čemuž je pánev vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukčních. Díky tomuto typu povrchu je na pánvi příprava jídla velmi rychlá a jednoduchá, vystačíte si prakticky bez oleje.

Snadná údržba, nepoškrabatelný povrch, který je navíc odolný vůči vysokým teplotám. Pánev je vyrobena z kvalitního litého hliníku a má antibakteriální nepřilnavý povrch, který neobsahuje žádné škodlivé látky. Vaření je tak snadné a bez použití nadbytečného množství tuku.

Měkčená rukojeť se nezahřívá, není tedy třeba používat chňapky.

 

Více se dozvíte zde nebo na facebooku.

 

Hodnocení
47
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
Adéla
klad Dobrý den, tak jsem otestovala tuto pánvičku a musím říct, že mě velmi mile překvapila....Opravdu stačí minimálně oleje, palačinky se skvěle obrací a nerozpadají se......A hlavně nejsou tak mastné, takže i chuťově mnohem lepší...Za mě určitě DOPORUČUJI!!!
avatar
renata
avatar
Anna
klad Pánvička je opravdu skvělá. Povrch je hladký a palačinky se k němu nepřichytávají, na smažení stačí malinké množství oleje nebo másla a palačinky jsou velice chutné. Ještě musím vyzdvihnout pogumované madlo pánve, moc pěkně se s ní zachází a rukojeť nevyklouzává z ruky. Dále se mi velice líbí nizkoučký okraj pánve, palačinky z pánve na talíř kloužou skoro samy :)
avatar
Marcela
klad Tuto pánvičku mohu jen doporučit. Při smažení palačinek lze díky nepřilnavému povrchu pánev jen lehce vytřít kapkou oleje. Já jsem ji testovala na indukční plotýnce a palačinky byly výborné. Netrhaly se a šly snadno obracet. Určitě využiji také na vaječné omelety.
avatar
Monika
klad Na pánvičku jsem se moc těšila. Protože palačinky jsou velmi oblíbeným jídlem. První dojem byl že je pánvička trochu těžší do ruky. Ale nejsem zdatný obraceč palačinek ve vzduchu takže to není na škodu. Palačinky se na této pánvi i s malým množstvím oleje nepřipalují a hlavně se netrhají. Pánvička byla v podstatě po použití čistá. Za mě mohu doporučit.
avatar
Mirka
klad Tuto palačinkovou pánev mohu s klidným srdcem všem doporučit. Na minimu oleje se dají připravit velmi tenké a skvělé palačinky, to samé platí i o omeletách. Snadno se myje, vyzkoušela jsem mytí klasicky ve dřezu i myčce,vše bez problémů. Takže za mě jednička s hvězdičkou.
avatar
Martina
klad Díky tehle pánvičce se můj syn asi stane kuchař :D Neustále ji chodil okukovat do skříně a tak jsem nemohla dlouho čekat a musela testovat.Palačinky milujeme všichni a tak jich dělám opravdu hodně.Olej skoro není vubec potřeba a všechny krásně slabounké.Tak jak je máme rádi.Komu se palačinky nedaří určitě si kupte tuhle pánev.S ní je to bez problémů.
avatar
Marika
avatar
Věra
klad Mám otestováno! Pánev je velice kvalitní produkt už na pohled. Hodnotím ji jako robustní s profesionální vizáží. Palačinky se na ní nepřichytávají a lze použít pouze minimální množství oleje. Nicnémě jsem zkoušela palačinky i bez oleje a bylo to naprosto v pořádku. Pánev se také díky granitovému povrchu velmi snadno čistí. Produkt mohu jen doporučit.
avatar
Helena
avatar
Libuše
klad Dobrý večer, tak pánvička dorazila a hned jsem ji musela vyzkoušet. Palačinky se dělaly na výbornou, nerozpadaly se a opravdu stačí kapka oleje...Celá rodina poznala,že jsou i chuťově lepší. Takže já tento výrobek určitě doporučuji.
avatar
Helena
avatar
Miroslava
klad Otestovala jsem palačinkovou pánev s granitovým povrchem a určitě bych ji každému doporučila. Opravdu stačí použít minimum oleje a palačinky jdou lehce obracet. Povedla se mně i ta první palačinka, která se většinou na jiných pánvích potrhá. Pánev se velice snadno čistí, protože žádné připečené těsto na ní nezůstalo. Kdo nemá rád mastné palačinky, tak si tuto pánev s granitovým povrchem určitě pořiďte!
avatar
Petr
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Lída
klad Pánev je exkluzivní, hezky vypadá, je poznat, že vydrží dlouho, má super rukojeť. Palačinky jsem dělala úplně bez oleje a tuku a podařilo se stoprocentně. Dokonce pak ani se pánev nemusí mýt, jenom stačí utřít. Naprosto bez chyby.
Zobrazit více recenzí