Zakryté odrosty během pár sekund díky kompaktnímu pudru Palette Root Retouch?  Jak budou testerky spokojené se brzy dozvíte z recenzí

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
29. 5. 2022

Palette Root Retouch kompaktní pudr na zakrytí odrostů

Trápí vás nežádoucí odrosty? Potřebujete je zakrýt na poslední chvíli? Řekněte odrostům sbohem a zakryjte je během několika sekund s pomocí kompaktního pudru Palette Root Retouch. Kompaktní pudr od značky Palette je skvělým pomocníkem pro každou ženu, která bojuje s nežádoucími odrosty, a díky svému kompaktnímu formátu a praktickému balení nabízí SOS řešení pro zakrytí odrostů kdekoliv a kdykolivVysoce pigmentované pudrové složení zajistí, že vám odrostlé kořínky dokonale splynou se zbytkem vlasů a vy se tak můžete těšit z přirozeně vypadajícího barevného výsledku.  

Nežádoucí odrosty jsou zakryté bez zatížení a díky houbičce, která je součástí balení, je aplikace navíc velmi rychlá, snadná a přesná – odrosty zakryjete přesně tam, kde potřebujete.

Kompaktní pudr Palette Root Retouch vydrží až do prvního umytí vlasů šamponem, je odolný vůči počasí i potu a můžete jej znovu použít až na 30 aplikací.  

Vyplňte místo mezi běžným barvením vlasů, vyzkoušejte novinku od Palette – kompaktní pudr na zakrytí odrostů Compact Root Retouch! Skvělý i do kabelky pro případnou korekci barvy vlasů – kdykoli během dne.

Až 93 % ingrediencí přírodního původu a 100% recyklovatelné balení (kromě houbičky).

Jak aplikovat Palette Root Retouch? 


Více informací o produktu najdete TADY.


Vybrané testerky

avatar
Martina b.
avatar
Hana R.
avatar
Jiřina M.
avatar
Michaela S.
avatar
Gabriela M.
avatar
Pavla B.
avatar
Františka K.
avatar
Jana R.
avatar
Jana B.
avatar
Michaela L.
zobrazit všechny přihlášené