Jak dopadlo testování rychlého parního sterilizátoru do mikrovlnné trouby od Philips Avent? Vše si můžete přečíst v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby Philips Avent je skvělou volbou pro rychlou, efektivní sterilizaci doma i na cestách. Sterilizováno může být najednou až 6 lahví nebo jiných výrobků Philips Avent, přičemž bude během pouhých dvou minut zahubeno 99,9 % škodlivých bakterií. 

Výhody:

  • Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby je hotov během pouhých 2 minut
  • Zničí 99,9 % bakterií a mikrobů
  • Obsah zůstane sterilní až 24 hodin
  • Sterilizuje dětské láhve se standardním i širokým hrdlem
  • Lehký design pro sterilní dětské láhve na cestách
  • Pro většinu mikrovlnných trub na trhu
  • Bezpečnostní zaklapávací uzávěry, které zůstanou chladné a brání otevření víka
  • Sterilizuje odsávačky, dudlíky, příbory a také dětské láhve


Více informací o produktu se dozvíte TADY.Hodnocení
5
avatar
Marta
Philips Avent parní sterilizátor obsahuje uživatelskou příručku, kterou si přečtěte a budete vědět vše potřebné, příručka je stručně popsána a jako další plus příručky, že je přeložena do několika jazyků. Celé balení obsahuje: víko, spony, koš, základnu, otvory na lahvičky, dudlíky, odsávačky atd. a držáky na víčka lahví. Příprava k použití, lahvičky jsem umyla horkou vodou aby nebyly od zbytku mléka, a položila směrem dolů, aby se nich nedostala voda. Celková doba trvání celého procesu sterilizace mě velmi překvapila, nezabere mnoho minut, což ocení každá maminka. Po vychladnutí sterilizátoru jsem byla velmi milé překvapená jak čisté lahvičky jsou. Nicméně za samotný proces je velmi jednoduchý a rychlý.
klad Desing
klad Ušetří čas
klad Rychlý proces
klad Cena
avatar
Klára
Tak tohle je super vychytávka a pomocník do každé domácnosti s miminkem. Sterilizovala jsem nejen lahvičky a svičky, ale i dudlíky. Manipulace s produktem je jednoduchá, rychlá a efektivní. Údržba sterilizátoru je snadná a nijak náročná. Jediné co mě zaskočilo, byla velikost sterilizátoru. I přes to, že máme dost velkou mikrovlnnou troubu, musela jsem z ní vyjmout "talíř", aby se mi sterilizátor do ní vůbec vešel. Informace ohledně velikosti sdělením - vejde se do většiny mikrovlnných troub - je poměrně nedostačující. Ulehčila by tak výběr ostatním. Já jsem však měla štěstí a vešlo se :-)
klad Snadná manipulace
klad Rychlost
klad Snadná údržba
klad velikost výrobku
klad nepřehledná informace o velikosti
avatar
Jarmila
Sterilizátor PHILIPS Avent je skladný , lehký a sterilizujeme nejen lahvičky, ale i dudlíky a zkoušela jsem i roušky.Líbí se mi, že se vejde do mikrovlnky pro běžné použití v domácnosti naprosto vyhovuje.Rychle cca 4 min aje hotovo.Doporučuji, není potřeba elektrický.
klad super
klad jednoduchá obsluha
klad jednoduchá údržba
klad lehky
klad nemám pripomínky
avatar
Lucie
S tímhle výrobkem jsem naprosto spokojena. Děla přesně to co má a já nemusím mít obavy z toho, ze mám nějaké lahvičky nečisté. Je cenově velice dostupný, troufám si říct pro každého, takže si ho muže dovolit snad každá domácnost. Pokud o něm jen přemýšlíte, tak určitě doporučuji.
klad Funkčnost
klad Nic
avatar
Marcela
Na použití velmi jednoduchý, ale velmi účinný parní sterilizátor do mikrovlnné trouby. Vejde se do něj spousty věcí, dají se v něm sterilizovat láhvičky, savičky, hrníčky, dudlíky, kousátka a další hračky. výhoda je, že po sterilizování zůstávají věci sterilní do doby, než se otevře víko.
klad Jednoduché použití
klad vysoká účinnost
klad nic