Vybrané testerky zjišťují, jak se bydlí v pasivních domech a dvě z nich vyhrají víkendový pobyt pro celou rodinu

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
30. 11. 2019


Je pro vás pasivní bydlení pojmem nekonkrétním, případně uvažujete o novém příbytku nebo chatě a přemýšlíte o stavbě úsporného zdravého domu? Pak máte jedinečnou příležitost vámi vybraný dům navštívit a na vlastní oči vidět, jak takové domy vypadají, a zjistit, jak se v nich žije jejich majitelům.

Celosvětová akce Dny pasivních domů vám dává jedinečnou možnost navštívit energeticky úsporné domy, byty, školky, školy a jiné komerční stavby a popovídat si s jejich majiteli o osobních zkušenostech, které jsou ty nejcennější. Využijte jejich ochoty a zeptejte se na vše, co vás v souvislosti s  úspornými zdravými domy zajímá!

Akce se koná od pátku 8. do neděle 10. listopadu 2019.

Majitelé vám budou k dispozici v níže uvedených objektech v dobu zde uvedenou. Respektujte prosím jejich přání a stanovené podmínky, celá akce funguje jen díky jejich dobré vůli a obětování jejich volného času. Pokud je u vámi vybraného domu uvedeno „po domluvě“, dohodněte se na návštěvě telefonicky předem. Přehled objektů, ze kterých můžete vybírat, najdete TADY.


Více informací o Dnech pasivních domů najdete ZDE.


Na co se mohou těšit všechny vybrané testerky?

Všechny vybrané testerky získají roční předplatné časopisu DŘEVO&stavby.

Čestnou vstupenku na Salon dřevostaveb, který se koná v březnu 2020.A na co se mohou těšit dvě testerky, jejichž recenze bude vybrána jako nejlepší?

Víkendový pobyt v pasivním domě od DOMY ATREA v Českém ráji, který je součástí unikátního souboru 13 pasivních domů v obci Koberovy.Víkendový pobyt v pasivním domě Futura NEO od Domesi, který se nachází v malebném prostředí Vysočiny.


Oba domy slouží jako vzorové a zároveň je možné si je pronajmout a vyzkoušet na vlastní kůži kdykoli během roku.


Vybrané testerky

avatar
benty
avatar
Deninkaa
avatar
Drejks
avatar
MartinaF_84
avatar
Petra K.
avatar
Kamila Č.
avatar
Klára Z.
avatar
Kateřina S.
avatar
Very.N
avatar
Nikola R.
zobrazit všechny přihlášené