Děti testovaly Pejskovo chodítko Smart StagesTM od Fisher-Price. Mají i vaše děti vyzkoušeno?

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
32x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 8. 4. 2016
do 4. 5. 2016

Maminky, prochází zrovna vaše děťátko tou vzrušující životní etapou prvních krůčků? Tak právě vy jste mohly vyzkoušet a dopřát své ratolesti krásné a hravé Pejskovo chodítko.

Ideální hračka pro děti od 6 měsíců

Zpočátku si děti hrají jen se samotným autíčkem a jeho veselým řidičem. Autíčko vydává zábavné zvuky, říkanky a písničky. Učí děti základní barvy, tvary, písmenka i čísla. S přidanou rukojetí se pak děti vydávají prvními krůčky za vlastním dobrodružstvím.

Zvuky smíchu, hudba a povzbuzující věty děti motivuje k lepším a lepším výkonům.

Hračka mluví a zpívá česky.

      

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
38
avatar
Lucie
klad Pejskovo chodítko Smart StagesTM od Fisher-Price. je opravdu svělé a mě se zalíbilo na první pohld. největší radost má z toho ale samozřejmě syn, který ho první dva dny endal opravdu z ruky a já tak měla čas na úklid. Synovi se líbí, ale i nadále s s ním často hraje a chodíme s ním i ven
avatar
Soňa
klad Pejskovo chdítko jsem nejdříve znala z reklamy, posléze ho dcera dostala k narozeninám. Jsem z této hračky nadšena. Dítě si hraje a zároveň se učí zábavnou a nenásilnou formou. Formuje si slovní zásobu i motorické schopnosti. Vydrží i větší rány a spadnutí a nepraskne, opravdu kvalitní plast.
avatar
Martin
klad Pejskovo chodítko od Fisher Price je skvělá naučná edukační hračka, už pro to nejmenší děti. Dcera ho dostala k prvním narozeninám. Zanedlouho začala sama chodit, bylo to i díky pejskovi, kterého stále tlačila před sebou. Naví vydává spoustu zvuků, melodií atd. Je to jedna z našich nejlepších hraček.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Pejskovo chodítko Smart StagesTM od Fisher-Price dětku se moc líbí že autíčko vydává zábavné zvuky, říkanky a písničky. Učí děti základní barvy, tvary, písmenka i čísla. S přídavnou rukojetí se pak děti učí první krůčky
avatar
Petra
klad Pejskovo chodítko Smart Stages TM od Fisher - Price Dostal náš synek k prvním narozeninám. Sice už v tu dobu více či méně všude pobýhal, ale moc si s ním vyjrál.. nyní ho máme schované pro mladší dceru, krerá bude mít rok v říjnu a těšíme se, jak si s ním bude hrát.. určitě můžeme doporučit!!! :)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Pejskovo chodítko Smart StagesTM od Fisher-Price je bezvadná hračka. Tlačítka se snadno dají zmáčknout. Chodítko dobře balancuje chůzi dítěte. Jako velké plus beru možnost nastavení hlasitosti. Autíčko je velmi stabilní, upoutá pozornost a zájem. Toto chodítko všem vřele doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Lucie
klad Velmi povedená hračka od Fischer Prise. S touhle značkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Máme doma již několik výrobků od značky Fischer Price a všem rozhodně doporučuji! Pejskovo chodítko dostal syn darem od babičky a musím uznat, že byl super nápad pořídit ho. Syn si ho velmi rychle oblíbil a díky němu rychle zdokonalil své první krůčky :-)
avatar
Bibika
klad Tato hračka je skvělá v tom, že vydrí dítěti od batolete, do prvních krůčků a dál. Miminko si může hrát se samostatným autíčkem a pro první krůčky může použít držátko pro stabilitu. Hračka roste jednoduše s dítětem. Doporučuji (y) :-D
avatar
Petra
klad Tato hračka je opravdu skvělá, multifunkční a vydrží dítěti hodně dlouho. Ti nejmenší prckové si s pejskem v autíčku vyhrají a budou se líbit zvuky. Ti starší a začínající chodci ocení možnost opření, stability a větší jistoty při jejich prvních krůčccích.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Petra
klad Pejskovo chodítko nám darovala jedna z babiček a byla to trefa do černého. Oblíbená hračka naší malé holčičky. Žádná panenka neměla takový úspěch. Příjemná, pohledná hračka se kterou se první dětské krůčky stávají jistějšími a bezpečnějšími. Pejsek je moc pěkný, láká k pohlazení a pomáhá vytvářet první pevné vazby. Když jsem chodítko uklidila na půdu, jako že už je pro odrostlé děcko nepotřebné, byla jsem nucená přinést ho zpět. Pejskem je velmi oblíbený i když chůze už je dokonale jistá.
avatar
Denisa
klad Toto pejskovo autíčko jsme dcerce koupili. Je krásně barevné, zábavné a malá si ho zamilovala. Kupovali jsme ho, až malá chodila. Nemám ráda hračky, které vydávají hodně zvuků, ale u této hračky mi to ani nevadí. Malá je spokojená a to je pro mě nejdůležitější.
avatar
Jitka
klad Krásné autíčko, které danému věku naprosto vyhovuje, stoprocentně upoutá dětskou pozornost a zabaví na dlouhé chvíle. Líbí se mi, že se díky autíčku dítě mnoho učí. Ještě sice jen lezeme, ale je vidět, že díky autíčku začíná pokrok a snaha dostat se co nejblíže k autíčku, dříve jsme tuto snahu neměli. Velmi vyhovuje i to, že dítě nemusí vynakládat moc velkou sílu, aby zmáčklo jednotlivé knoflíky, stačí málo a hračka se hned rozezní.
avatar
Věra
klad Pejskovo autíčko je krásně barevné, velikost ideální k doporučenému věku, jednoduché ovládání, na mačkání tlačítek stačí malá síla. Velice se nám líbí nastavitelná hlasitost a zvuky (melodie) tlačítek. Zatím používáme jen jako stimulační hračku. Funkčnost chodítka vyzkoušela zatím starší dcerka. Hračka se oběma dětem hned líbila a patří mezi jejich nejoblíbenější.
avatar
Radek
klad Autíčko je hezky barevné a pěkně ozvučené. Právě hlas pejska naší dcerku zaujal. První reakce dcery byla velmi pozitivní. Má velmi ráda zvukové hračky, takže chodítko Smart StagesTM od FP je nyní její nejoblíbenější hračka. Chodítko je bezvadné. Je stabilní. Všem můžeme doporučit.
avatar
olivie
klad Hned jak jsem auticko donesla z posty,vrhl se na něj syn i jeho sestřenice.....hlas pejska je moc příjemný,nejvíc zaujal..i s tlačítky...vodiči tyč zatím nevyuzijeme,ale snad brzy vyzkousime...hráčka je velmi povedenaa moc se líbí. .doufám ze hodně vydrží....za me veliká spokojenost....
avatar
Andrea
klad Choditko jsme s manželem rozbalili společně s oběma dětmi. Dopadlo to tak, že první tři dny se k němu ten menší vůbec nedostal, starší ho prostě zabavil. Z choditzka bjsme maximálně nadšení. Použité barvy nejsou vůbec křiklavé. Oceňuji znázornění abecedy na žlutém madle. Moc se nám líbí hlas pejska, který nám mile připomíná pejska z pohádky Káťa a Škubanek. Knoflíky jsou v základních geometrických tvarech, chybí obdélník, ale pro takhle malé prckjy není potřeba. Tlačítka se snadno dají zmáčknout. Choditko dobře balancuje chůzi dítěte. Jako velké plus beru možnost nastavení hlasitosti. 3 úrovně choditzka odpovídají věku dítěte. Při hře se krásně rozvíjí jemn a i hrubá motorika, barevná diferenciace, zvukové rozlišování. Děkujeme za možnost testovat. Jsme maximálně spokojeni. PS: Hrají si s chodfitkem i babičky, bkdyz si myslí, že nejsme poblíž.
Zobrazit více recenzí