Nadýchaný a vláčný toust z českého obilí bez konzervantů dopadl na výbornou!

image
otestováno
Počet recenzí
120
jak jste hodnotily
5
98x
4
12x
3
4x
2
4x
1
2x
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 23. 4. 2018
do 25. 5. 2018

Základem každého dobrého jídla jsou kvalitní suroviny. Jemný a nadýchaný toust, který je bez patek, konzervantů a zbytečné chemie. Naopak obsahuje vždy sudý počet plátků a kvalitní českou mouku a pšeničný kvas.

 

 

Toustové chleby se osvědčily na 91 % a rozhodně stojí za vyzkoušení! Rozdíl je opravdu znát na chuti i ve složení. 

Psaly jste recenze, posílaly fotky. Za to moc děkujeme a vybíráme některé z nich.

"Toastiky mají skvělou chuť, jak za čerstvá tak, jak jsou, nebo v topinkovači například se susenkovou pomazankou, či jen s máslem a řeřichou. Inspirovala jsem se též receptem z obalu a dělala originál Panini toast. Doma mám i brožurku s dalšími variantami toastů od Penamu, kterou taktéž hodnotím velice pozitivně. Tmavý toast mě překvapil semínky. Ale překvapení bylo příjemné,"píše nám své poznatky uživatelka gatsby.

"Toasty Penam máme rádi na mnoho způsobů a rozhodně je mám vždy jako jistotu i v mrazáku vzhledem ke skvělé adaptaci na teplotu. Máslové toasty jsou jemné a chutné a oblíbila si je hlavně moje malá dcerka, které chutnají i suché. Celozrnná varianta je ideální pro zdravou snídani a já je mám nejraději rozpečené v troubě. Doporučuji Penam všem, kdo chce ke snídaní změnu od rohlíku," píše nám své poznatky uživatelka PetraO.

Tým lidí v Penamu přemýšlel, jak dělat tousty lépe než ostatní a než oni sami doposud. Neustále se radili, malovali, googlili a nahlíželi do pece nejednomu pekaři. Chutnali tousty a sandwiche ze všech světových stran. A díky této cestě vznikly úplně jiné tousty, které pro nás pečou každý den v jejich nové pekárně na Zelené louce.​

Pekárna Zelená louka patří mezi nejmodernější evropské pekárny. Sídlí nedaleko Prahy, takže zásobuje celé hlavní město a široké okolí čerstvým pečivem každý den.

Zkuste si udělat nejlepší snídani na světě z toustového chleba Penam!

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 25. 5. 2018

Hodnocení
120
avatar
Petra
klad Výrobky od penamu u nás máme rádi. Také toustový chleba se jim povedl. Kvalitní pečivo, přesně akorát silné plátky, které se snadno do křupava opékají. Na výběr z bílé i celozrnné varianty. Sáček se snadno uzavře a uchová tak chléb déle měkký. Výborný na sladkou i slanou úpravu. Cena dobrá a k dostání běžně.
avatar
Petra
klad toust je velice dobry. ma výbornou chut, nerozpada se. Toasty mame radi jak zapékané v toustovaci a nebo jen tak namazané bud na sladko nebo na slano . Tento chlebík je velmi výborný a ideální jak k snidani tak k veceri. Má ho rád i náš 15 ti mesíční syn :) za mě 1*
avatar
Věra
klad Toustové chleby Penam jsou zdravou variantou toustových chlebů. Toustové chleby Penam neobsahují konzervanty a jsou vyrobené z vysoce kvalitních surovin. Naprosto boží je, že balení neobsahuje patky, které u nás nikdo nejí do toustu je dáváme neradi :-)
avatar
Marika
klad Tady asi není co vytknout. Zdravé, chuťově moc dobré. Toasty mám ráda na sladko, slano, zapékané se šunkou a sýrem, nebo do francouzské cibulačky. Super na krutony do polévky. Nadýchané, vláčné a zdravé. K svačině zasytí. Děti toasty milují. Český výrobek.
avatar
Mária
klad Tousty miluji.
avatar
Klára
klad Měla jsem možnost vyzkoušet tento celozrnný toast od Penamu. Chutná velmi dobře, má dlouhou trvanlivost a skvělou chuť, vydrží dlouho měkký. Dělám z něj skvělé sendviče a plusem je to, že neobsahuje žádné přidatné látky, což většina v dnešní zdravé době ocení.
avatar
Klára
klad Kupovala jsem toustový chléb zn.Albert a teď jsem zkusila Penam. Je lepší a hlavně, což ocenily hlavně děti, neměl patky :-) Toustíky u nás frčí denně s máslem, sýrem a šunkou a z tohohle “tousťáku” jsou moc fajn. Ještě jsem z něho zkusila francouzský toust a obstál - neroztrhl se a ani tolik nenasákl. Spokojenost :-)
klad V menším obchodě u nás ho nemají, tam brávají jen takový na půl pilinový, ale při větším nákupu ve velkém obchodě vezmu dva a dám do kedničky. Vyřešeno.
avatar
Katerina
klad Toustový chleba penam kupujeme poměrně často, rádi jej konzumujeme jednoduše s pomazánkou a plátkem sýra nebo šunky, jako ideální snídaně, k večeři z něj připravujeme výborné sendviče, zasytí a zahřejí, s rozteklým sýrem a zeleninou, jsou výborné, jak ve světlé, tak tmavé variantě
avatar
Barbora
klad Toustovy chléb Penam si kupuji hodně často. Cele rodině moc chutná.. at jako sebevic nebo jako toast.. je měkký, vláčný, chutný, lehky.. u nás nekupuji už žádný jiný.. tousty jsem připravila s troškou másla, sunkou a sýrem.. a sendvic s pomazankovym máslem, sýrem, sunkou a salátem..
klad Nic
avatar
Nikola
klad Bohužel sem nestihla vyzvednout ale chlebík sem si zakoupila a toust byl naprosto úžasný vláčný jak sem si představovala. Sendviče sem udělala se slaninou a Goudou a byly vynikající. Jsou vhodné jak pro lehkou svačinku nebo teplou večeři. Určitě zůstanu u této značky.
klad Nemam žádné negativa
avatar
andrea
klad Toastový chléb Penam milujeme celá rodina, byla jsem proto moc ráda, že jsme se mohli tohoto testování zůčastnit, oba chleby byly skvělé a moc nám chutnaly, byly krásně měkké a nadýchané, dobře se mazaly máslem i marmeládou, i touastiky z nich byly skvělé :)
avatar
Alena
klad Toastový chléb od Penamu jsem si vyzvedla a za úpar dnu koncila expiracni lhuta, coz me celkem mrzelo, tohle jste meli trochu lepe domyslet..... chutove jsou vyborne, vlacne, drzi tvar a netrhaji se, oba druhy se hodi jak na beznou spotrebu tak i k tepelne uprave
avatar
Zdeňa
klad Tento toustový chleba je moc dobrý, jelikož celá rodina milujeme zapečené tousta ať už na slano nebo na sladko tak toustový cena kupujeme docela často. Penam je značka kterou jsme si oblíbili u spoustu druhů pečiva, takže tento vláčný toustový chleba rozhodně ráda doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Tousty byly moc dobre,jemne a vlacne. Kdybych si měla vybrat tak u me vyhrává varianta tmavých toustu. Ale světle jsou také příjemnou změnou. Daji se připravit na mnoho způsobu a na zadní straně obalu jsou i skvěle recepty,kterými se můžeme inspirovat pri přípravě.
klad Žádné negativní vlastnosti jsem nenašla. Pouze me napadlo,ze by mohla existovat i bezlepkových varianta (ale za stejnou či podobnou cenu).
avatar
Verča
klad Testovala jsem toustový chléb Penam, a to jak světlý, tak tmavý chléb. Oba chutově velmi výborně chutnaly, byly vláčné a vynikaly jemnou, příjemnou chutí. Velmi oceňuji "bezpatkový systém", líp se toustové chleby jí. Obě varianty, světlá i tmavá, jsou bezkonkurenční a budu si oba nadále kupovat :)
avatar
Martin
klad Oba chleby jsme ochutnali. Oba byli výborné. Také jsme ocenili, že tam nejsou patky, protože to u nás nikdo moc nemusí a většinou jsme je dávali sušit na topení. Také oceňujeme, že tam nejsou žádné konzervanty, bez těch je to lepší. Chléb je velice chutný a krásně vláčný. Doporučuji všem.
avatar
Lucka
klad Oba chleby byly naprosto vynikající. Jak ve tmavé formě, tak ve světlé formě. Dali jsme si je s kečupem, sýrem, salámem a rajčaty a opravdu chutnaly výborně. Oceňuji, že tam nejsou žádné škodlivé látky, takže je to dobré i pro děti a celkově pro zdravý životný styl rodiny. Chleby budeme kupovat i nadále a rozhodně je doporučuji i ostatním.
avatar
Iveta
klad Děkuji za testování :) Oba druhy chlebů si nemůžu vynachválit. Tmavý celozrnný jsme s přítelem vyzkoušeli při přípravě zapečených toastů se šunkou a sýrem. Během chvíle jsme tak měli připravenou zdravou svačinku z kvalitních surovin. Světlý chléb se nechá krásně do zlatova opéct a v kombinaci s marmeládou nebo nutellou a banány potěšíte celou rodinu. Ani jeden druh jsme sice nestihli spotřebovat do datumu expirace, ale když si chleby uložíte do lednice, tak jim to nijak neuškodí a pořád po zpracování chutnají výborně. Za mě opravdu velká spokojenost.
avatar
Eva
klad předně děkuji za možnost testování tak výborného produtku,kterým je toustový chleba jak ve světlé tak v tmavé variantě,oceňuji chleba,že nejsou přidaná navíc žádná éčka,která zbytečně zatěžuji organismus,děti tak konečně mohou baštit tousty,jak ve sladké tak ve slané variantě,určitě již u chleba zůstaneme a budeme kupovat,ostatním z rodiny jsme již doporučila,díky moc
avatar
Barbora
klad děkuji za možnost testován í toustového chleba,celé rodině chutnal,navíc je bez dalších přídatných látek,což oceňuji zvláště s ohledem na zdraví svých dětí i celé rodiny,cena je úměrná kvalitě,krátká spotřeba se dá vyřešit uložením do mrazáku,díky moc
Zobrazit více recenzí