S našimi toustovými nadšenkyněmi jsme ochutnaly a zhodnotily Toustís, novinku od Penamu

image
otestováno
Počet recenzí
108
jak jste hodnotily
5
71x
4
24x
3
10x
2
3x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 20. 6. 2019
do 20. 7. 2019

 

Toustís jsou hit, který má ve světě mnoho jmen (například v Anglii ho najdete pod názvem English muffin) a různě dlouhou tradici, ale jedno mají společné: všude je milují pro skvělé snídaně, svačiny nebo grilování. Jsou totiž úžasně praktické a okamžitě povolí uzdu vaší fantazii.

Díky tomu určitě budete toustís plnit nejrůznějšími dobrotami, jako jsme to udělali my. Konečně máte také možnost vyzkoušet pečivo, které dnes hýbe světem.

Toustís je možné zakoupit ve světlé nebo tmavé variantě.

Hodnocení
108
avatar
Jana
Hned v pátek jsem si vyzvedla testovací balicek s toustis, protože jsem byla zvědavá jak bude chutnat. V sobotu jsem vyzkousela. Opekla na grilu a obložila šunkou, sýrem a ledovým salátem. Snídaně to byla na jedničku. Toustis chutna výborně. Tento výrobek budu díky testování rozhodně kupovat. Predevsim tmavou variantu. Ta mi přijde chutnejsi. Děkuji , ze jsem byla do testování vybraná. Příště vyzkouším s tunakem a rajčaty .
klad chrupava chut
klad tepla snidane
klad nc jsem nenašla
avatar
Soňa
Děkuji za možnost testování. Novinka Toustís od firmy Penam mě mile překvapila. Je opravdu nespočet možností jak si toto zvláštní pečivo vychutnat. Posílám jednu fotku ze snídaně. Pečivo je měkoučké, nadýchané a moc chutné. Líbí se mi, že už je každá bulka rozkrojená.
příloha
klad je již rozkrojený
klad nadýchané a jemné těsto
klad nic
avatar
Kamila
Toustís od Penamu je opravdu moc dobrá novinka. Grilovat jsem zatím nestihla, ale chystám se na to. Pečivo je jemné, trošku sušší, ale chutná jako bych ho sama doma upekla. Je už dopředu rozkrojené, což ušetří čas při přípravě dobrot. Zasílám fotečku snídaně.
příloha
klad jemné
klad domácké
klad rozkrojené
klad sušší těsto
avatar
Věnceslava
Toustís je moc chutné a jemné pečivo, co je skvělé tak nedrobí, pouze odpadává jakási mouka z povrchu. Dostala jsem světlý i tmavý, chutnají mi oba, ten tmavý je malinko sušší. Zkoušela jsem i opéct, je opravdu skvěle křupavý. Je skvělý na snídaně i na svačinky i jako pohoštění, nebo jako příloha k jídlu.
příloha
klad nedrobí se
klad tmavá i světlá verze
klad opečený je křupavý
klad nic
avatar
Petra
Toustís od Penamu je moc dobré pečivo, není nijak zvlášť ochucené, takže se dá jíst na slano i na sladko. je moc chutný neopečený, ale opečený nádherně křupe. už z výroby je každá bulka rozkrojená, což mě zprvu velmi překvapilo. Chutnala nám světlá i tmavá verze a je skvělé, že jsou obě dvě.
příloha
klad tmavá i světlá verze
klad možnost na slano i na sladko
klad křupavý
klad není ochucené
klad je rozkrojený
klad nic
avatar
Martina
Děkuji za možnost ochutnat novinku od Penamu. Pečivo Toustís celé rodině velmi chutnalo, dokonce i dětem. Na první pohled zaujme zvláštní balení, které obsahuje 6 bulek, které jsou již rozkrojené. Dostali jsme světlé i tmavé, dětem více chutnaly světlé, mě ty tmavé. Pečivo je jemné, chutné, chutná jako domácí.
příloha
klad chutná jako domácí
klad světlé i tmavé
klad balení obsahuje 6 bulek
klad pečivo je rozkrojené
klad nic
avatar
Veronika
Děkuji za výběr do testování. Trvanlivé pečivo je velice chutné, obsahuje 6 bulek , které jsou cenově velmi výhodné. Ani otevřené pečivo přes noc neztvrdlo, což je skvělé. Těsto je bublinkové a jemné, působí takovým domáckým dojmem. Tmavá verze mi přišla trošku suchá, ale přesto moc doporučuji.
příloha
klad vydrží dlouho, neztvrde
klad cena
klad balení obsahuje 6 bulek
klad nic
avatar
Daniela
Pečivo toustís mi chutná moc. Připomíná mi to něco mezi toustem a bulkou. Je výborný na studeno, i jako příloha k jídlu. Zatím jsme neopékali. Posílám fotku, kdy posloužil jako příloha k rozpuštěným sýrům. Pečivo je jemné a nedrobí. Budu i nadále kupovat.
příloha
klad výborné na hodně způsobů
klad jemné
klad nedrobí
klad nic
avatar
Eva
Nové pečivo Toustís mě nově inspirovalo při výrobě moderní a neokoukané snídaně. Dá se totiž použít na několik způsobů. Jak na studeno, tak za tepla opečené, na slano i na sladko. Vždy chutná skvěle. Je nadýchaný a moc chutný. Z výroby je každá bulka rozkrojená, takže to usnadní práci a potěší zároveň.
příloha
klad možnosti použití
klad nadýchané
klad chutné
klad rozkrojené
klad nic
avatar
Barbora
K testování jsem zkoušela Toustís od Penamu v normální i tmavé variantě. Řekla bych jednoduše- nenadchne, neurazí. Balení je skvělé, opravdu ideální na cesty, na grilování a výlety. Každá bulka je už téměř podříznutá, takže bez práce. Sám o soubě mě toust ale moc nenadchl, přišel mi suchý a mdlý, varianta s opečením na pánvy nebo v toustovači už je mnohem lepší. Doporučuji variantu se sázeným vejsem, houbami a rajčaty:) Děkuji
příloha
klad jednotlivá balení
klad praktičnost
klad nápad
klad chuť
avatar
Marie
Toustís od Penamu jsem měla možnost vyzkoušet.O víkendu přijela moje "mládež" a tak je syn vyzkoušel na grilu s kuřecím masem, česnekovým dipem a grilovanou zeleninou... Z receptů jsem vyzkoušela ten se slaninou, vejci a rajčaty a bylo to vynikající papání... Toustís mají celou škálu využití, určitě je nakoupím na příští víkend a vyzkouším další recepty, slané i sladké...Bude dobré mít je vždy po ruce a podle chuti a potřeby pro ně jen sáhnout... Za mně i za celou rodinu velká spokojenost s tímto skvělým pečivem...
klad Líbí se mi, že jsu už nakrojené...
klad nenašla jsem žádné zápory...
avatar
Bohumila
Světlé Toustís od Penamu jsem ochutnala a hodnotím je jako jedlé. Připravila jsem je na slano (opečené, namazané majonézou, se slaninou a sýrem). Nicméně rozhodně mne nenadchli tak, že bych utíkala pro další balení do obchodu. Bez tohoto produktu dokážu naprosto v klidu žít.
klad balení je rozděleno na dvě části
klad cena
avatar
Darina
Toustís od Penamu mě naprosto nedchly. Tmavé i světlé, každé mají něco do sebe. Jdou sníst jen tak i suché, jak jsou výborné. Jsou skvělé i teplé, opečené, prostě na všechny způsoby. Jen na sladko by mi asi nechutnaly. Vřele doporučuji a děkuji za možnost testovat.
příloha
klad chuť
klad variace
klad nic
avatar
Antonín
Pečivo toustís zachutnalo celé rodině. Světlý je jemný, chutná jak po domácku upečený, a nedrobí. Tmavý obsahuje semínka, která příjemně křupou, a po opečení jsou naprosto delikátní. Zkusili jsme při grilovačce jako opečenou přílohu a mohu jen doporučit.
příloha
klad chuť
klad semínka
klad nedrobí
klad nic
avatar
Antonie
Toustís mě velice příjemně překvapily. Nejprve to, že balení obsahuje tolik malých bulek. Potom to, že jsou podélně rozkrojeny, a nakonec vůbec nedrobí a i druhý a třetí den chutnají čerstvě. Dají se jíst na několik způsobů, a tmavé i světlé chutnají výborně.
příloha
klad množství v balení
klad jsou rozkrojené
klad nedrobí
klad chutnají skvěle
klad nic
avatar
Alena
Toustís od Penamu je opravdu jedinečné trvanlivé pečivo, které se hodí na každou příležitost. U nás zachutnal i dětem okamžitě, což je nejlepší pochvala. Mě chutná i suchý, tak, jak ho vyndám z obalu. samozřejmě se dá jíst na sladko i na slano, a mnohé překvapí i jeho podélné rozkrojení.
příloha
klad je rozkrojený
klad trvanlivý
klad chuťově skvělý
klad chutná i dětem
klad nic
avatar
Martin
Pečivo Toustís je pro mě novinkou, která se okamžitě stala nedílnou součástí naší stravy. Velice nám celé rodině chutnají. Dětem světlé a dospělým tmavé. Pečivo je rozkrojeno, je jemné, vláčné není suché, má semínka a nedrobí. Po opečení vynikne jeho skvělá chuť. Plus skvělá cena
příloha
klad světlé i tmavé
klad není suché
klad je vláčné a jemné
klad je rozkrojeno
klad má semínka
klad cena
klad nic
avatar
Pavla
Toustís jsme vyzkoušeli jako snídani. Udělali jsme si je se sýrem a se zeleninovou oblohou. Toustís nám moc chutnaly, hlavně v tmavé variantě. Praktické je naříznití bílky. Škoda jen, že se bulka dost drobí. Chuť byla výborná.
příloha
klad Chuť
klad Velikost balení
klad Obal
avatar
Renata
Báječný výrobek od osvědčené značky. Měkké, chutné toustíky, které si snadno připraví i děti. A každý tak, jak je má rád. Teplé i studené, slané i na sladko. Děti je milujií s nutelou, my s manželem se šunkou, sýrem či slaninou. Světlá i zdravější tmavá varianta a obě moc dobré a za slušnou cenu. Pokaždé jsou trochu jiné, podle toho, co se zrovna najde v lednici, ale hlavně nám moc chutnají. Už jsou rozkrojené, takže šetří čas a práci. Doporučuji.
klad celý výrobek
klad nic
avatar
Denisa
Tousty jsem ihned zkusila udělat k snídani, celá rodina byla nadšená. Tousty jsem připravila dle návodu s vejcem, slaninou a sýrem, byly výborné a rychle připravené, je to skvělá a vydatná snídaně. Tousty si opět ráda koupím.
klad Skvělá chuť
klad Jednoduchá příprava
klad Mnoho variant
klad Jsem spokojená.
Zobrazit více recenzí