S našimi toustovými nadšenkyněmi jsme ochutnaly a zhodnotily Toustís, novinku od Penamu

image
otestováno
Počet recenzí
108
jak jste hodnotily
5
71x
4
24x
3
10x
2
3x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 20. 6. 2019
do 20. 7. 2019

 

Toustís jsou hit, který má ve světě mnoho jmen (například v Anglii ho najdete pod názvem English muffin) a různě dlouhou tradici, ale jedno mají společné: všude je milují pro skvělé snídaně, svačiny nebo grilování. Jsou totiž úžasně praktické a okamžitě povolí uzdu vaší fantazii.

Díky tomu určitě budete toustís plnit nejrůznějšími dobrotami, jako jsme to udělali my. Konečně máte také možnost vyzkoušet pečivo, které dnes hýbe světem.

Toustís je možné zakoupit ve světlé nebo tmavé variantě.

Hodnocení
108
avatar
Jana
Hned v pátek jsem si vyzvedla testovací balicek s toustis, protože jsem byla zvědavá jak bude chutnat. V sobotu jsem vyzkousela. Opekla na grilu a obložila šunkou, sýrem a ledovým salátem. Snídaně to byla na jedničku. Toustis chutna výborně. Tento výrobek budu díky testování rozhodně kupovat. Predevsim tmavou variantu. Ta mi přijde chutnejsi. Děkuji , ze jsem byla do testování vybraná. Příště vyzkouším s tunakem a rajčaty .
klad chrupava chut
klad tepla snidane
klad nc jsem nenašla
avatar
Soňa
Děkuji za možnost testování. Novinka Toustís od firmy Penam mě mile překvapila. Je opravdu nespočet možností jak si toto zvláštní pečivo vychutnat. Posílám jednu fotku ze snídaně. Pečivo je měkoučké, nadýchané a moc chutné. Líbí se mi, že už je každá bulka rozkrojená.
příloha
klad je již rozkrojený
klad nadýchané a jemné těsto
klad nic
avatar
Kamila
Toustís od Penamu je opravdu moc dobrá novinka. Grilovat jsem zatím nestihla, ale chystám se na to. Pečivo je jemné, trošku sušší, ale chutná jako bych ho sama doma upekla. Je už dopředu rozkrojené, což ušetří čas při přípravě dobrot. Zasílám fotečku snídaně.
příloha
klad jemné
klad domácké
klad rozkrojené
klad sušší těsto
avatar
Věnceslava
Toustís je moc chutné a jemné pečivo, co je skvělé tak nedrobí, pouze odpadává jakási mouka z povrchu. Dostala jsem světlý i tmavý, chutnají mi oba, ten tmavý je malinko sušší. Zkoušela jsem i opéct, je opravdu skvěle křupavý. Je skvělý na snídaně i na svačinky i jako pohoštění, nebo jako příloha k jídlu.
příloha
klad nedrobí se
klad tmavá i světlá verze
klad opečený je křupavý
klad nic
avatar
Petra
Toustís od Penamu je moc dobré pečivo, není nijak zvlášť ochucené, takže se dá jíst na slano i na sladko. je moc chutný neopečený, ale opečený nádherně křupe. už z výroby je každá bulka rozkrojená, což mě zprvu velmi překvapilo. Chutnala nám světlá i tmavá verze a je skvělé, že jsou obě dvě.
příloha
klad tmavá i světlá verze
klad možnost na slano i na sladko
klad křupavý
klad není ochucené
klad je rozkrojený
klad nic
avatar
Martina
Děkuji za možnost ochutnat novinku od Penamu. Pečivo Toustís celé rodině velmi chutnalo, dokonce i dětem. Na první pohled zaujme zvláštní balení, které obsahuje 6 bulek, které jsou již rozkrojené. Dostali jsme světlé i tmavé, dětem více chutnaly světlé, mě ty tmavé. Pečivo je jemné, chutné, chutná jako domácí.
příloha
klad chutná jako domácí
klad světlé i tmavé
klad balení obsahuje 6 bulek
klad pečivo je rozkrojené
klad nic
avatar
Veronika
Děkuji za výběr do testování. Trvanlivé pečivo je velice chutné, obsahuje 6 bulek , které jsou cenově velmi výhodné. Ani otevřené pečivo přes noc neztvrdlo, což je skvělé. Těsto je bublinkové a jemné, působí takovým domáckým dojmem. Tmavá verze mi přišla trošku suchá, ale přesto moc doporučuji.
příloha
klad vydrží dlouho, neztvrde
klad cena
klad balení obsahuje 6 bulek
klad nic
avatar
Daniela
Pečivo toustís mi chutná moc. Připomíná mi to něco mezi toustem a bulkou. Je výborný na studeno, i jako příloha k jídlu. Zatím jsme neopékali. Posílám fotku, kdy posloužil jako příloha k rozpuštěným sýrům. Pečivo je jemné a nedrobí. Budu i nadále kupovat.
příloha
klad výborné na hodně způsobů
klad jemné
klad nedrobí
klad nic
avatar
Eva
Nové pečivo Toustís mě nově inspirovalo při výrobě moderní a neokoukané snídaně. Dá se totiž použít na několik způsobů. Jak na studeno, tak za tepla opečené, na slano i na sladko. Vždy chutná skvěle. Je nadýchaný a moc chutný. Z výroby je každá bulka rozkrojená, takže to usnadní práci a potěší zároveň.
příloha
klad možnosti použití
klad nadýchané
klad chutné
klad rozkrojené
klad nic
avatar
Barbora
K testování jsem zkoušela Toustís od Penamu v normální i tmavé variantě. Řekla bych jednoduše- nenadchne, neurazí. Balení je skvělé, opravdu ideální na cesty, na grilování a výlety. Každá bulka je už téměř podříznutá, takže bez práce. Sám o soubě mě toust ale moc nenadchl, přišel mi suchý a mdlý, varianta s opečením na pánvy nebo v toustovači už je mnohem lepší. Doporučuji variantu se sázeným vejsem, houbami a rajčaty:) Děkuji
příloha
klad jednotlivá balení
klad praktičnost
klad nápad
klad chuť
avatar
Marie
Toustís od Penamu jsem měla možnost vyzkoušet.O víkendu přijela moje "mládež" a tak je syn vyzkoušel na grilu s kuřecím masem, česnekovým dipem a grilovanou zeleninou... Z receptů jsem vyzkoušela ten se slaninou, vejci a rajčaty a bylo to vynikající papání... Toustís mají celou škálu využití, určitě je nakoupím na příští víkend a vyzkouším další recepty, slané i sladké...Bude dobré mít je vždy po ruce a podle chuti a potřeby pro ně jen sáhnout... Za mně i za celou rodinu velká spokojenost s tímto skvělým pečivem...
klad Líbí se mi, že jsu už nakrojené...
klad nenašla jsem žádné zápory...
avatar
Bohumila
Světlé Toustís od Penamu jsem ochutnala a hodnotím je jako jedlé. Připravila jsem je na slano (opečené, namazané majonézou, se slaninou a sýrem). Nicméně rozhodně mne nenadchli tak, že bych utíkala pro další balení do obchodu. Bez tohoto produktu dokážu naprosto v klidu žít.
klad balení je rozděleno na dvě části
klad cena
avatar
Darina
Toustís od Penamu mě naprosto nedchly. Tmavé i světlé, každé mají něco do sebe. Jdou sníst jen tak i suché, jak jsou výborné. Jsou skvělé i teplé, opečené, prostě na všechny způsoby. Jen na sladko by mi asi nechutnaly. Vřele doporučuji a děkuji za možnost testovat.
příloha
klad chuť
klad variace
klad nic
avatar
Antonín
Pečivo toustís zachutnalo celé rodině. Světlý je jemný, chutná jak po domácku upečený, a nedrobí. Tmavý obsahuje semínka, která příjemně křupou, a po opečení jsou naprosto delikátní. Zkusili jsme při grilovačce jako opečenou přílohu a mohu jen doporučit.
příloha
klad chuť
klad semínka
klad nedrobí
klad nic
avatar
Antonie
Toustís mě velice příjemně překvapily. Nejprve to, že balení obsahuje tolik malých bulek. Potom to, že jsou podélně rozkrojeny, a nakonec vůbec nedrobí a i druhý a třetí den chutnají čerstvě. Dají se jíst na několik způsobů, a tmavé i světlé chutnají výborně.
příloha
klad množství v balení
klad jsou rozkrojené
klad nedrobí
klad chutnají skvěle
klad nic
avatar
Alena
Toustís od Penamu je opravdu jedinečné trvanlivé pečivo, které se hodí na každou příležitost. U nás zachutnal i dětem okamžitě, což je nejlepší pochvala. Mě chutná i suchý, tak, jak ho vyndám z obalu. samozřejmě se dá jíst na sladko i na slano, a mnohé překvapí i jeho podélné rozkrojení.
příloha
klad je rozkrojený
klad trvanlivý
klad chuťově skvělý
klad chutná i dětem
klad nic
avatar
Martin
Pečivo Toustís je pro mě novinkou, která se okamžitě stala nedílnou součástí naší stravy. Velice nám celé rodině chutnají. Dětem světlé a dospělým tmavé. Pečivo je rozkrojeno, je jemné, vláčné není suché, má semínka a nedrobí. Po opečení vynikne jeho skvělá chuť. Plus skvělá cena
příloha
klad světlé i tmavé
klad není suché
klad je vláčné a jemné
klad je rozkrojeno
klad má semínka
klad cena
klad nic
avatar
Pavla
Toustís jsme vyzkoušeli jako snídani. Udělali jsme si je se sýrem a se zeleninovou oblohou. Toustís nám moc chutnaly, hlavně v tmavé variantě. Praktické je naříznití bílky. Škoda jen, že se bulka dost drobí. Chuť byla výborná.
příloha
klad Chuť
klad Velikost balení
klad Obal
avatar
Renata
Báječný výrobek od osvědčené značky. Měkké, chutné toustíky, které si snadno připraví i děti. A každý tak, jak je má rád. Teplé i studené, slané i na sladko. Děti je milujií s nutelou, my s manželem se šunkou, sýrem či slaninou. Světlá i zdravější tmavá varianta a obě moc dobré a za slušnou cenu. Pokaždé jsou trochu jiné, podle toho, co se zrovna najde v lednici, ale hlavně nám moc chutnají. Už jsou rozkrojené, takže šetří čas a práci. Doporučuji.
klad celý výrobek
klad nic
avatar
Denisa
Tousty jsem ihned zkusila udělat k snídani, celá rodina byla nadšená. Tousty jsem připravila dle návodu s vejcem, slaninou a sýrem, byly výborné a rychle připravené, je to skvělá a vydatná snídaně. Tousty si opět ráda koupím.
klad Skvělá chuť
klad Jednoduchá příprava
klad Mnoho variant
klad Jsem spokojená.
avatar
Věra
Toustis je dobrá alternativa ke klasickým toustům. Tento produkt se velmi hodí ke sladkým jídlům či desertům, Těsto je sladší chuť. Často je využíváme s dětmi k letní svačině s jogurtem a ovocem
klad dlouho vydrží měkké
klad v blízkosti nedostupné
avatar
Péťa
Musím přiznat, že toustíky mi hodně zachutnaly, jak světlé tak tmavé. Jsou chuťově výrazné a přitom měkoučké.Světlý se dá i jen tak,třeba jen zapíjet mlékem.Já jsem vždy milovala výrazné ostřejší chuti, proto i tohle mé foto.S pikantním salámem a pak namazaný německým paprikovým tvarohem a se sýrem s pepřem.Ani takto výrazné příchuti přitom nezničí chuť toastíku, naopak se to skvěle zkombinuje...
příloha
klad Lahodná chuť
klad měkkost
klad vážně nic
avatar
Petra
děkuji za vybrání do testování Toustís, novinky od Penamu, kterou jsem dostala ve dvou variantách a to světlé a tmavé. přiznám se, že světlý mi chutnal více. tmavý mi připadal více tvrdší. za cenu 29,90 Kč si ho ale asi v obchodě nekoupím. jsme 4 a jedno balení by nám nestačilo.
příloha
klad světlý je více chutný
klad cena
avatar
Petra
Toustis od Penamu jsem vyzkousela docela rada a dekuji za vyber, ale nijak me tato skvela novinka neuchvatila. kladne hodnotim to, ze uz je "jaksi" predriznuty a tak se s nim lepe manipuluje, ale vyhledavat tuto potravinu nebudu. dalsim kladem bylo, ze jsem dostava dve baleni, jednen balicek svetly a druhy tmavy, coz me potesilo.
klad hezke baleni
klad chut
klad cena
avatar
Michaela
Ač to tak na první pohled nevypadá, jde o fajn novinku na trhu. Zatím jsme zkoušeli jen slané varianty - vždy nejprve nakrájet zoubkovaným nožem a na sucho opéct na pánvičce spolu se slaninkou.
příloha
klad Dlouhá trvanlivost
klad Nic
avatar
jitka
Nové toustís od Penamu jsou skvělá alternativa na cestování, výlety, praktické grilování v přírodě i na jednoduché svačiny. Toto balení mě naprosto baví:) Klasický hamburger v odlehčené letní verzi je skvělým nápadem pro děti. Tmavá, světlá varianta, vynikající chuť, co víc dodat, zkuste to!
příloha
klad cestovní balení
klad nápad
klad nic jsem nenašla
avatar
Barbora
Nové Toustís naši rodinu doslova nadchly. Vzhledem k tomu, že máme dvě malé děti, se kterými snídáme společně každý den doma, pomalu docházejí nápady na nové varianty. Díky Toustís máme nové nápady. Naši kluci mají celkově rádi sladké snídaně, zamilovali si Toustís připravené jako francouzské toasty smažené na másle s cukrem a skořicí. Pro nás dospělé jsem je připravila naslano se sázeným vejcem, slaninou a Caesar dresinkem. Jsem si jistá, že na příštím seznamu nákupu rozhodně nebudou chybět :-)
klad chuť
klad praktické balení
klad nic jsem nenašla
avatar
Petra
Z Toustís jsme nadšeni celá rodina. Opravdu dávají možnost popustit uzdu fantazie a my je plnily vším možným - snídali, svačili, večeřeli, úplně úžasné jsou při grilování. Velké plus pro mě bylo to, že jsou již naříznuté, takže můj boj s nožem byl pasé. Dalším plusem je to, že nejsou sladké jako jiné podobné pečivo. A hamburger už nyní jedině s Toustís.
klad chuť
klad Praktické balení
klad Již naříznuté
klad Dlouhá trvanlivost
klad nic
avatar
františek
K vyzkoušení jsem dostal dva balíčky toastu. Jeden světlý a druhý tmavý. obě varianty jsou chutné, ale více mi přeci jen chutnal světlý toast. nicméně cena za balení/6ks toastu mi přijde vysoká.
klad hezké balení
klad chutný
klad cena
avatar
David
Toustís od Penamu vyzkoušen a mohu doporučit. já jsem si ho opekl na másle k obědu k masu a bylo to chutné. děkuji za vybrání do testování a za to, že jsem obdržel rovnou dvě různá balení.
příloha
klad dva druhy
klad jsou dobré
klad pěkné balení
klad nic
avatar
MVDr. Lucie
mě i manželovi Toustís od Penamu docela chutnal. očekávala jsem ale něco jiného. děkuji za vybrání do testování, ale vzhledem k ceně výrobku nebudu kupovat pravidelně, jen občasně. jinak proti chuti nemám nic.
klad byly dobré
klad cena
avatar
petra
dekuji za moznost vyzkouset tuto novinku. velice ocenuji to,ze je toast jiz predkrojeny na dve pulky, urychli to praci i cas. varianty jsem mohla vyzkouset dve, svetlou a tmavou a oboje jsou chutne.
klad chut
klad designove baleni
klad predkrojene
klad 29,90kc za baleni je hodne
avatar
Markéta
Vyborny toustik jak na gril tak na opeceni na panvi. Vyzkouseli jsme na snidani s ovocem a tvarohem a na veceri na gril. Toustik se krasne opekl a byl prijemne krupavy.
příloha
klad vse
klad nic
avatar
petra
Toustís od Penamu jsem vyzkoušela ráda, protože jinak bych ho určitě nekoupila. Občas spíše na venkovní grilování koupíme, ale pravidelně myslím že ne především kvůli jeho vyšší ceně. jinak je chuťově dobrý.
klad chuťově dobrý
klad praktické dělené balení, ale špatný na počet (ideálně 4ks a ne 3))
klad cena
avatar
Hana
Toustís od Penamu jsem dostala na vyzkoušení ve světlé nebo tmavé variantě. moc děkuji za vybrání na testování, ale tento výrobek mi vůbec nezachutnal.
klad hezky zabaleno
klad výrobek mi nechutnal
klad cena
avatar
Jarmila
Toustíse od Penamu jsem dostala dva balíčky (ve světlé a tmavé variantě). moc děkuji že jsem mohla zkusit, obě mi moc chutnaly a i když je cena vyšší, určitě koupím.
příloha
klad zajímavé balení
klad dobře chutnají
klad cena by mohla být nižší
avatar
Pavlína
Toustís od Penamu jsem díky Vám ochutnala poprvé. nebylo to tedy takové, jak jsem očekávala, ale i když byla chuť nezvyklá, výrobek mi zachutnal. koupila jsem již další balení (více mi chutná světlý, je takový nadýchanější oproti tmavému hutnému), ale cenu bych uvítala nižší.
klad světlý je chutnější
klad zaskočila mě cena
avatar
Zuzana
Toustís od Penumu mne i celou moji rodinu velmi mile překvapil. Výborná chuť, vakuové, velmi praktické balení. Lze připravit jak sladkou variantu, tak na slano či obložit salámem. Připravila jsem pro naši nedělní snídani všechny tři varianty a celá naše rodina si moc a moc pochutnala.
příloha
klad výborná chuť
klad praktické vakuové balení
klad delší trvanlivost
klad nic
avatar
Dagmar
Tyhle toustíky od Penumu jsou skvělé, oblíbila si je celá naše rodina. Začala jsem je kupovat i do zásoby buď na domácí snídani či na svačinku, když jedeme na výlet, protože díky vakuovému balení vydrží dlouho a můžeme si je kdykoliv otevřít a připravit na různé způsoby a chutnají vždy výborně.
příloha
klad chuť
klad balení
klad trvanlivost
klad rychlá příprava snídaně, svačinky
klad nic
avatar
Nina
Toustís je skvělou dobrotou k snídani, svačině nebo večeři. Stačí dát do topinkovače nebo lehce osmahnout na pánvi. Je možné ho podávat naslano i nasladko. Fantazii se meze nekladou. Já jsem ho vyzkoušela s míchanými vajíčky a moc mi chutnal. Má praktický tvar a chutná opravdu moc dobře. Nikde nedrobí a jeho příprava je rychlá a snadná. Existuje ve dvou variantách, ve tmavé a světlé.
klad rychlá příprava
klad chuť
klad pestré možnosti servírování
klad dvě varianty
klad nic
avatar
Daniela
Velmi výbornýý toust. Hodi se na grilování, ale i jen tak na svačinu do školy. Výhoda je, že už je v polovině trošičku nakrojen. Určitě všem doporučuji vyzkoušet tento produkt.
klad Super vakuové baleni.
klad Nic jsem nenašla.
avatar
Veronika
Chuťově moc dobré. Světlý jsme si dělali na sladko s domácí marméládou. Slaný jsme zkusili rozehřát naplnit rajčátke, mozzarellou a zapéct v kontaktním grilu a paráda!
klad variabilita
klad naříznutý vevnitř na snadné rozkrojení
klad chuť
klad použití na zapečení a gril
klad světlý možná až moc "buchtový"
avatar
Lenka
Ráda jsem zkusila obě varianty, které jsou k dostání. Více mi sedí varianta tmavá - bohužel ale není celozrnná. V topinkovači se velmi snadno opékají a výhodou je, že jsou již rozříznuté. Zkoušela jsem varianty slané i sladké a na obojí se hodí. Praktické je, že mohou být doma vždy v zásobě, protože jsou trvanlivé. Vyhob'vuje mi i balení 2x3ks, kdy se tedy nemusí ihned spotřebovat vše - ideální pro singles. Na druhou stranu by mohlo existovat více variant balení s různým počtem kusů (pro větší akce nebo rodiny). Také by mohlo existovat balení míchané - světlé i tmavé dohromady v jednom balení.
klad trvanlivost
klad rozdělení balení na dvě části po 3ks
klad snadné opékání
klad naříznutí
klad hodí se na slané i sladké varianty jídel
klad není celozrnná varianta
klad mohlo by být více variant balení s různým počtem kusů
klad trochu vyšší cena
avatar
Petra
Toustís od Penamu jsem testovala s dcerou. Vyzkoušely jsem různé způsoby přípravy Toustís - naslano i nasladko, se zeleninou, s ovocem, se sýrem šunkou, vejcem aj. Chutnala nám jak světla, tak tmavá varianta.
příloha
klad chuť
klad příprava
klad balení
klad cena
avatar
ingrid
Toustís od Penamu jsem dostala ve dvou baleních a to v podobě světlé a tmavé. upřímně mě výrobek příliš nenadchl, ale ani neurazil. jako občasné zpestření super a nyní za akční cenu 19,90kč.
klad praktický obal
klad cena
avatar
martina
Za sebe hodnotím velice dobře,chutnal mi a určitě ho znovu zkusím. manželovi už chutnal méně a tmavá varianta vůbec. vítala bych příznivější cenu výrobku. jinak má velice pěkný obal.
klad obal
klad vyšší cena
avatar
Monika
děkuji za vybrání a že jsem mohla vyzkoušet novinku Toustís od Penamu. chuťově mě překvapil,protože jsem očekávala něco jiného. ale po opečení na másle mi chutnal. určitě doporučím
klad chutný
klad pěkný obal
klad nic
avatar
Lucie
ráda jsem toastíky vyzkoušela a děkuji za vybrání. při úpravě jsem tedy ale volila pouze slanou variantu. s pomazánkami a nebo vejcem a slaninou. má pěkné balení, ale uvítala bych více kusů.
klad balení
klad dobrá chuť
klad malý počet v balení
avatar
josef
vyzkoušel jsem a nejsem ještě rozhodnutý, zda ho znovu koupit. chuťově mi výrobek připadal zvláštní a tmavá varianta mi vůbec nechutnala. cena je take vyšší
klad oddělitelné balení
klad cena
klad jiná chuť
avatar
lucie
testování bylo zajímavé,nečekala jsem od toho nic,ale byla jsem mile překvapená. chuť je zvláštní a asi nemusí sednout každému, manželovi nechutnalo a mě naopak moc.
klad chuť
klad hezky zabaleno
klad dvě varianty
klad nic
avatar
jarmila
děkuji že jsem si mohla výrobek Toustís od Penamu vyzkoušet. neříkám že mi nechutnal, chuť je jiná než na co jsem zvyklá. zajímavá. velice se mi líbí tvar toastís a také pěkné balení. cena se mi líbí už méně :-)
klad tvar toastis
klad baleni
klad chuť
klad cena
avatar
Janča
Měla jsem možnost testovat a byla jsem příjemně překvapená. Jsou lepší než toustový chleba, lze je opéct jak na pánvi, tak v topinkovači. Doporučuji vyzkoušet.
příloha
klad Tvar
klad Chuť
klad Delší trvanlivost
klad Oddělené balení po 3 ks
klad Naříznutí
klad Vyšší cena
klad Ocenila bych mix tmavé a světlé varianty v jednom balení
klad Možnost většího balení
avatar
Markéta
Toustís od Penamu jsme moc rádi vyzkoušeli celá rodina. Hodí se na svídani, svačinu i večeři, nasladko i naslano. Opékali jsme jej v toustovači či grilu, pokaždé lahodné. Má praktocké balení na cestování. Vyzkoušeli jsme na dovolené a velký úspěch. Určitě budeme kupovat.
klad c
klad n
avatar
Marie
Děkuji za možnost otestovat tuto Penamovou novinku. Já jsem upřednostnila světlou variantu, manžel se zase vrhnul po té tmavé.Moc se mi líbí praktiocké balení, kde odtrhnete polovinu toastů a druhá zůstane vakuově balená na příště.Chuť po rozpečení je velmi lahodná.
klad p
klad c
avatar
Eva
Celá naše rodina miluje toasty. Jsou naší pravidelnou svačinkou. Vetšinou je zapékáme se sýrem,šunkou a kečupem. Zkusili jsme takto zapéct i novinku Toastís od Penamu. A chutnala skvěle. Zdála se nám víc křupaná než klasický toast. Opravdu nás přesvědčila. Budeme střídat s klasickými toastovými chleby.
klad c
klad n
avatar
Lenka
Vůbec jsem si nedovedla představit, jak Toastis chutná. Ochutnala jsem ho studený po rozbalení a vůbec mi nechutnal. Pak jsem ho ohřála chvilku v mikrovlnce a byl moc chutný, takže mi bylo jasné, že ho budu jíst pouze v teplém stavu. Měla jsem ho místo pečiva ke smaženým vajíčkům a moc mi chutnal. Placka je akorát silná, není moc pomoučená,že se neušpiní ruce jako od jiných placek. Je super, že balení je rozdělené na dva zatavené kousky, že vydrží déle čerstvé.
příloha
klad balení
klad chuť teplé housky
klad chuť studené housky
avatar
Zdeňka
Toastís pochoutku jsem ochutnala poprvé s mozarelou a rajčátkem s bazalkou a chuťově to k sobě jde perfektně. Balení je akorát velké a je fajn, že je rozdělené,aby toustís neokoral. Moc chválím, že neobsahuje palmový olej!
příloha
klad chutná novinka
klad akorát balení
avatar
Veronika
TOUSTÍS je skvělý produkt, který na trhu určitě rychle najde své místo. Líbí se mi praktické balení po 3+3 kusech, tedy ideální, když se nespotřebují hned všechny naráz, tak zbytek se nezkazí. Mají zajímavější chuť než klasický toastový chléb a dají se připravit na mnoho způsobů - jsou skvělé nasladko i naslano. Chutnala nám světlá i tmavá varianta. Je šikovné, že toustíky jsou již naříznuté a stačí je jen naplnit.
klad velmi chutné
klad pro mnoho různých kombinací
klad praktické balení 3+3
klad žádné
avatar
Alena
Toustový chléb od Penamu mám ráda v různých provedeních, a i tento si celá naše rodina oblíbila. Oceňuji všestranné použití na sladko i na slano. Má dobrou a příjemnou chuť.
klad všestranné využití
klad chuť
klad nic
avatar
Věra
Tak tohle bylo chutné testování a povedený produkt od PENAMu, ke kterému se budeme rádi vracet. Bulka výborná, opekli jsme si ji na grilu. Skvěle se hodí k burgeru. Chystám se ještě na sladkou variantu. Doporučuji k vyzkoušení.
příloha
klad chuť
klad velikost
klad balení
klad žádné zápory jsem neshledala
avatar
Jitka
Po opečení tento chutný Toustís od Penamu je jak čerstvý a to má dlouhou dobu spotřeby,takže může být doma vždy připraven. Zkoušela jsem jej naslano s šunkou,sýrem, rajčátkem a salátem a úžasná svačinu či večeře.
příloha
klad chuť
klad x
avatar
Olga
Jsou vcelku dobré, mně víc chutnaly ty tmavé, u těch světlých jsem na chuti cítila nějaký "ocásek", jako pachuť igelitu nebo tak něco... Jedla jsem je tak, v tepelné úpravě i opečené na ohýnku...
příloha
klad tvar, snadné oddělení obou půlek
klad nevolila bych balení do igelitu
avatar
Simona
Toustis od penamu je perfektní. Nejvíce nám chutná na slano s pěkně opečenou slaninkou, vajíčkem, salátkem a rajčetem. Toustis určitě ještě zakoupíme.
klad Chutné
klad Nic
avatar
Michaela
Rychlá jednoduchá snídaně, pro mě ideální. Na toustís si dáte prostě co chcete. S kamarádkou jsme vyzkoušely i na grilovacce. Je skvělé, ze jsou již předříznuté. Určitě si budu nadále kupovat. O
klad Skvělá chuť
klad V nabídce jsou světle i tmave
klad Lze je dat i do toastovace
klad Nic mě nenapadá.
avatar
Gabriela
Toustís mě nadchnul, po opečení na pánvi či v troubě je to opravdu lahůdka a hlavně, je vždy a hned připraven,když není čerstvé pečivo. Takže za nás doporučujeme celá rodina,moc chutnal na slano i sladko.
příloha
klad vždy a hned připraven
klad nic
avatar
Klára
Bohužel jsem byla trochu zklamaná, představovala jsem si to lepší. Opekla jsem si toustís na pánvičce a zkusila namazat s nutellou, ale toust byl takový nijaký, bez chuti, jen kus divné housky.. bylo to takové gumové, nic čerstvého a křupavého.. Určitě na to může mít každý jiný názor, chtěla jsem to moc vyzkoušet, protože mě to zaujalo a líbilo se mi to, ale už si to asi nekoupím.
klad balení
klad chuť
klad struktura
avatar
Zuzana
Velká dobrota. Nadchnul mne. Budu ho kupovat moc ráda a doporučím určitě všem. Příprava je rychlá a jednoduchá a chuťově je výborný. Na svačinu, snídani, večeři nebo i piknik je ideální.
příloha
klad dobrota
klad nic nebylo
avatar
Jana
Ty tmavé tousty jsou výborné. Dost mě překvapilo, že jsou mnohem lepší než ty světlé (většinou to bývá naopak). Zkoušeli jsme "syrové" i zapečené a obojí je dobré. Zapečené ještě lepší! Za tohle testování jsem fakt ráda, protože nám trvale obohatí jídelníček. I děti jsou nadšené.
klad chuť (těch tmavých)
klad velikost a tvar
klad světlé tousty byly "obyčejné"
avatar
Veronika
Tyto chlebiky jsem si vzdycky vozila z nemecka, protoze tady nebyly k sehnani. Jsou opravdu dobre jak nasladko, tak naslano. Urcite doporucuji ochutnat.
příloha
klad Chut
klad Jsou mensi nez z nemecka
avatar
Kateřina
Produkt mě doslova nadchnul, jsem obrovský milovník toustů a vždy jsem hrozně ráda chodila do "mekáče" na snídaňový muffin s vajíčkem a slaninou, tudíž moje volba ihned padla na tento recept. No a nemohu se ho nabažit. Nakazila jsem tím celou rodinu a toustís teď kupujeme na víkendy pravidelně. Jsem ráda za celozrnnou variantu, protože pak nemusím mít tolik výčitek, že bych snídala nějak nezdravě. Tousty určitě zůstanou na nákupním seznamu i nadále a doporučuji dále! Pro inspiraci: Opect toustík z obou stran, na vnitřních stranách nechat rozpéct chedar, nebo toustový sýr, vajíčko udělat na způsob "volského oka" a poklást rozpečenou slaninou- jako dip jsem smíchala lžičku hrubozrnné hořčice a majonézy. Naprostá pecka :-)
příloha
klad celozrnná varianta
klad Chuť
klad Cena
klad variantnost využití
klad Značka penam
avatar
anna
Tyto toustíky ve dvou variantách světlé a tmavé jsem měla možnost ochutnat poprvé. Moc mě bavilo si je sama rozříznout a naplnit náplní, kterou máme doma nejraději. Vyzkoušeli jsme všechny varianty nasladko i na slano, opečené na pánvi i zapečené v toustovači. Sice byli do toustovače trošku silnější, ale to nevadilo. Chuť byla velmi lahodná, křupavá a všem nám moc chutnali. Celá naše rodina bude i nadále kupovat jako zpestření od běžného klasického toustového chleba.
klad praktické balení
klad chuť po opečení
klad varianta světlá a tmavá
klad ----------------------
avatar
Olga
Toustíky od PENAMU mě jako první zaujali svým praktickým balením, které se dobře otevírá a slouží k delšímu uchování čerstvosti. Je možné zvolit světlé nebo tmavé podle toho co má kdo rád. Nám více chutnali světlé, ale ani tmavé nebyli špatné. Toustíky se dobře podélně rozříznou a potom už jsem plnili dobrotami podle vlastní fantazie. Po upečení byl toustík krásně křupavý, zlatavý a chutově dobrý. Líbí se mi, že se dá upéct různými způsoby a výsledné chuť je vždy trošku jiná. Za mě mají velkou pochvalu a určitě doporučuji.
klad skvělá chuť
klad dvě verze - světlá/tmavá
klad praktické balení
klad nic
avatar
Alena
Toustís od Penamu jsme vyzkoušeli jak na sladko, tak na slano. Na sladko s jogurtovomalinovou "polevou", na slano se sýrem a rajčaty. Více nám chutnala varianta na slano. Výborné na toustís je to, že jsou nakrojené, což se hodí v případě, kdy se zmáčknou v batohu. Chuťově mě moc nepřesvědčily, chuť byla taková nijaká, s výrazným tukovým dozvukem. Dětem ovšem velmi chutnaly.
příloha
klad Balení
klad Naříznutí
klad Chuť
avatar
Jana
Byla jsem ráda,že jsem mohla tyto ´´toustíky´´ vyzkoušet. Už jsem je před tím zahlédla v obchodě,ale nekoupila jsem si je. A bohužel nadále kupovat nebudu. Připravovala jsem je jako když dělám toasty a ani tak mě jejich chuť moc neoslovila. Navíc se strašně rozpadaly a nedržely pohromadě. Ale jsem moc ráda,že jsem je mohla tímto způsobem vyzkoušet.
klad balení
klad rozpadají se
klad chuť
avatar
Marketa
Toustis od Penamu beru jako vybornou alternativu k toustum, sandwichum a hamburgerum ;) Zkusila jsem i na sladko s medem, dzemem a tez ok. Diky za rozsireni sortimentu, budu kupovat, obe varianty jsou super,)
příloha
klad prakticke baleni
klad prakticke nariznuti
klad -
avatar
Pavli
Diky za moznost testovani Toustis od Penamu, potesily me obe dve varianty. Tmava chutnala detem vice, asi to delala oriskova prichut opeceneho kolecka, jak s nadsenim rikaly. Za me take ok, da se prirovnat k anglickym vyrobkum. Nariznuti je moc fajn, ulehcuje to o moc manipulaci, my zkusili i grilovat, take moc fajn. Doporucuji !!
příloha
klad 2 druhy
klad predem nariznute
klad male baleni, zvetsila bych na 8ks/ 4+4
avatar
Jitka
Toustis od Penamu jsme zkusili radi, detem opravdu chutnal :) Velikost je akorat na porci. Ocenuji nariznuti, hodne usnadnuje praci, vetsinou jsem dala do toustovace, zkusila jsem i na gril a take dobre. Dalsi plus jsou dve varianty, svetla a tmava, obe jsou ok. Jedinym minusem je, ze rychle mizi ;) Ale videla jsem v Tescu, Penny, urcite budou i jinde, cena je 30 Kc, coz je docela ok.
příloha příloha
klad novinka
klad nariznuti v polovine
klad baleni po 2x3 kusech
klad 2 druhy
klad nic
avatar
Veronika
Byli jsme moc spokojeni, výborná chuť. Novinka která se odlišuje od klasických toustů, jsou naříznuté a kulaté. Vhodné k přípravě na sladko i na slano. Určitě vyzkoušejte!
klad chuť
klad tvar
klad trvanlivost
klad menší balení
avatar
Ivana
Toustis jsou pro mne dalsi variantou trvanliveho peciva, ktere muzu mit doma pro pripad nouze, nenadale navstevy, kdyz zapomenu nakoupit pecivo.. . Tmava varianta me chutove moc neuspokojila, ale svetla je vynikajici. Dost mi pomohly recepty na strance Penamu - jeste si dluzim vyzkouseni sladke varianty.
příloha příloha
klad Prakticke pulene baleni 3+3
klad Dlouha trvanlivost
klad Recepty na inspiraci
klad Tmava varianta mi chutove nevyhovuje
avatar
Eva
Penam Toastís je moc dobrý, dala jsem ho do mikrovlnky a rozpustila jsem si na něm mozzarellu a bylo to moc dobré a rychlé na přípravu. Určitě by to bylo chutné připravit i na sladko. Měla jsem tmavou variantu,což jsem ráda, jelikož žiju zdravě.
příloha
klad chuť
klad -
avatar
Jitka
Toustis od Penamu vsem doma chutnal, sel snadno rozriznout diky narizle vetsine kolecka. Toustovali jsme v toustovaci a jsme spise pro slanou variantu. Jsme spokojeni a budeme nadale kupovat. Diky :)
příloha
klad nariznuti
klad 2 druhy
klad podobne jako v McDonaldu
klad asi nic
avatar
Tereza
Toustis mi moc nechutnaly. Přišly mi jako obyčejné suché housky, které se velmi drolí. Dělala jsem je k snídani s vajíčkem a úspěch neměly u nikoho doma.
klad Nic
klad Suché
avatar
Marie
Toustís od Penamu byla radost testovat, dobré, chutné a velmi rychle snědené - prostě ideálně rychlý pokrm. Hlavně oceňuji velikost balení 6ks je super pro mou šesti člennou rodinu. Když balení otevřu, mám jistotu, že nezůstane žádný zbytek.
příloha příloha
klad Velikost balení
klad Rychlá konzumace
klad Recept na obale
klad Jednoduchá příprava
klad Jídlo zvládnou i sami děti
klad Nic mě nenapadá
avatar
Markéta
Toustís mě mile překvapilo svým tvarem a neutrální chutí. Děti si na ně dali med, nebo ovoce se smetanou. Já s vajíčkem, poté co jsem je rozpekla na křupavo. :-)
příloha
klad Tvar, chut.
klad Zápory žádné
avatar
Zdeňka
Toastík jsem si rozlomila na dvě půlky, dala na ně máslo, rozehřála v mikrovlnce a pak jsem si ho obložila sýrem s olivami a byla to moc dobrá snídaně. Chutově mi velmi chutnal. Doporučila bych snížit cenu, pro důchodce je dražší a klidně i prodávat jen 2-4 kusy místo 6 kusů za nižší cenu.
příloha
klad balení rozdělené na 2x
klad cena
avatar
Lenka
Toustís mne velmi mile překvapily - jsou mnohem měkčí než klasické toasty, jsou plné chuti a skvěle se s nimi pracuje. Velkou výhodou je jejich nakrojení a ideální velikost balení. Jsou skvělé jak na slano, tak na sladko. Jako drobné mínus vidím pouze o něco vyšší cenu, než u klasického toastového chleba. Z obou variant mi více chutnala ta světlá. :) Doporučuji!
příloha
klad chuť
klad struktura
klad nadýchanost
klad balení
klad vyšší cena
avatar
Eliška
Toustís mne opravdu zaujaly svou neodolatelnou chutí. Oceňuji dlouhou trvanlivost a praktické balení, díky čemuž je mohu mít prakticky neustále k dispozici. Jsou nadýchané, křehké a opravdu chutné - já spolu s příbuznou připravila variantu s míchanými vejci, slaninou, sýrem, kečupem a rajčaty a toustís sklidily opravdu velký úspěch. Chutná mi tmavá varianta, jen mne mrzí, že nejsou celozrnné. Určitě stojí za vyzkoušení - pochutnáte si a nebudete litovat :)
příloha
klad naprosto dokonalá chuť - vůbec nelze porovnat s klasickým toastovým chlebem
klad trvanlivost
klad složení
klad tmavé by mohly být celozrnné nebo by se mohl zvýšit podíl jiné mouky než pšeničné
avatar
Lenka
Z testování jsem opravdu nadšená - obě varianty toustís mi moc chutnaly. Pro adekvátní porovnání s normálním toastovým chlebem jsem je připravila stejně jako normální toasty se šunkou a sýrem. Musím říci, že byly naprosto boží. Chuť je nesrovnatelná a toustís jsou jasným favoritem! Něco tak křehkého, nadýchaného, měkkého a jemného jsem dlouho neměla... Jsou nyní právem součástí mojí spižírny a doporučuji je i vám! Rozhodně vyzkoušejte!
příloha
klad jednoznačně chuť
klad na výběr ze dvou druhů
klad cena vs kvalita
klad trvanlivost
klad -
avatar
Hana
Toustís od Penamu jsem si dali k snídani. Opekli jsme ho jako topinku a namazali malinovou marmeládou. K tomu jsme si dali malinový čaj. Toustís byly výborné, lepší než obyčejný opečený chleba. Moc se nám líbilo, že jsou naříznuté, protože šly snadno oddělit od sebe.
příloha
klad Chuť
klad Velikost balení
klad Naříznutí
klad žádné jsme nenalezli
avatar
Martina
Tento výrobek jsem před tím vůbec neznala a musím říct, že mě příjemně překvapil. Je ve dvou verzích - tmavý a světlý, což je fajn. Nejvíc mi vyhovuje jeho univerzálnost. Dá se použít jak na slano místo chleba, na sladko například s banánem a arašídovým máslem, také je ho možné naplnit a udělat si z něj malý burger a nebo ho prostě jen opéct a použít třeba jako krutonky do polévky.
klad 2 verze - světlý a tmavý
klad všestranné použití
klad předem rozkrojený - usnadňuje přípravu
klad nic
avatar
Kateřina
názor jsem si uplně ještě neudělala. je fajn, že jsou tousty naříznuté, ale nejsou uplně, takže je stejně potřeba použít nůž a někdy říznu trošku mimo. nevím jak je mám popsat, je to něco mezi pizzou, bagetou. vadí mi ta posypka - je pak uplně všude nadrobeno. já jsem připravila toustzis s kuřecím masem, adžikou a broskvemi.
příloha
klad zajimava chuť
klad posypka hrozně drobí
avatar
Standa
Na Toustis jsem se tesil kvuli snidani u McDonalda. Ocekavani splnily, uz si muzu vychutnat McMuffin™ s vajíčkem a slaninou i u nas doma:) Opravdu skvela zalezilost, k dostani ve vsech marketech za cca 30Kc.
příloha
klad nariznuti ke snadnejsi manipulaci
klad 2 variantu pro moznost vyberu
klad prakticke baleni po 3 ks, mozna zlepsit po 4 ks
klad chutne, krupave, mnam
klad -
avatar
Eva
balení toustis obsahu 3 tousty a druhé oddělené části další 3 kusy, což je takový divný počet. pro jednoho jsou 3 kousky moc a pro 2 zase málo. takže počet v balení mi nevyhovuje. balení se nedá opětovně zavřít. Na druhou stranu chutná dobře a jako jako svačina je to fajn
příloha příloha
klad dobrá svačina
klad počet kusů v balení
avatar
Jiří
tak mě toustis od penam oslovily. je to dle mého lepší chutově, jak klasický toustový chleba. chutná to lépe. líbí se mi, že jsou již nakrojené, takze s tím není zádná práce. dělal jsem si tousty v toustovači i v topinkovači. je to dobrá snídaně i svačina.
příloha
klad chuť
klad tvar
klad více drobí
avatar
Pavel
Tento vyrobek mi prinesla na ochutnani sousedka a muzu rict, ze jsem si pochutnal. Toustis sel snadno rozriznout, ani jsem nepotreboval zoubkaty nuz. Dale se jednoduse vlozi do toastovace a za minutku hotovo, pomazat maslem a pridat, co kdo ma rad. Ja si dal sunku, syr a zkusil i michana vajicka a take dobre. Diky za moznost ucastnit se.
klad .
klad .
avatar
Pavel
na testování jsem dostal světlou i tmavou variantu. zaujalo mě balení, kdy jsou 3 kusy a druhé balení také 3 kusy - kazdy lze otevřít samostatně. je to tedy divný počet a doma nám to nevychází. v lednici ale zustava v poradku, ikdyz je baleni otevrene. chut je zajimava, nevím k cemu to prirovnat - bageta, pizza, chleba...
klad snadná příprava
klad veliost baleni
avatar
Vojta
vyzkoušeli jsme na sladko i na slano, zapečené. na sladko nám to moc nechutnalo, wafle nebo klasický rohlík je pro mě lepší. na slano ale na druhou stranu toustis chutnal více než toustový chleba, který kupujeme hodně často.
klad lepší chuť než toustový chleba
klad na sladko nás nezaujal
avatar
Eva
Toustís jsme ochutnali celá rodina, dětem na slano moc nechutnaly, ale naopak světlé na sladko s tvarohem a jahodami si zamilovaly. Manžel zkoušel i jako rychlovky sníst neopečené, ale to prý nic moc. Opečený jsou ale top! zkoušeli jsme jak na grilu, tak na pánvičče i ve waflovači :) (kdyby se Vám zdálo kolik jsme toho stihli, tak to je proto, že nás opravdu nadchly a již jsme dokoupili další :) oceňuji trvanlivost pod stan ideálka stejně tak naříznutí, ač teda i s tím naříznutím člověk při rozkrájení dost nadrobí. Co se týče množství, tak to mi přijde malinko nepraktické, protože pro jednoho je to moc a pro dva zase málo, mohla by být ještě varianta celozrnné či nějaká namíchaná...
klad měkkost i po upečení
klad naříznutí (ve většině případů nebylo potřeba dokrojovat)
klad jejich tvar
klad trvanlivost
klad přijatelná cena
klad velikost balení
klad výrazná vůně kvasnic (ale těžko říct jestli to považovat za mínus) někomu to voní někomu ne
avatar
Ivana
Toustíky byly výborný, ani jsem nečekala, že nám s manželem tolik zachutnají. Dělala jsem je nasladko i naslano a oboje varianty byly skvělé. Hlavně tedy naše klasika šunka/sýr
klad Chuť
klad Křehkost
klad Daly se dělat jak naslano tak nasladko
klad -
avatar
Ivanka
Toustíky jsme testovali celá rodina, velice nám zachutnaly. Zkoušeli jsme je při grilování a byly opravdu super! Syn si tedy dal klasika šunka/sýr. Jsou křehké a opravdu chutné.
klad Měkké a chutné
klad -
avatar
Aneta
Z Toustís jsem opravdu nadšená, je to taková láska na první ochutnání :) Oproti normálním toastům nejsou tak suché a jsou mnohem chutnější. Jejich příprava je super snadná a dají se využít na milion způsobů. Chutnají mi jak ty světlé, tak ty tmavé a mimo různých obložených variant jsou skvělé i jen tak, nasucho opečené s jogurtem nebo acidofilním mlékem. Děkuji za možnost testovat a toustís všem s nadšením doporučuji! P.S.: Ochutnejte a nebudete chtít nic jiného! <3
příloha
klad naprosto mě uchvátila chuť
klad super složení
klad skvělé na milion způsobů
klad již nakrojené a v ideálním balení
klad lze je opékat na pánvi, v troubě či toastovači
klad jsou trvanlivé
klad dají se sehnat i u nás - na malém městě, takže jsou skvěle dostupné
klad -
avatar
Mája
Snídaňové nebo nedělní pečivo pro rychlou a chutnou snídani, na vodu nebo prostě protože čerstvé pečivo není po ruce. Naplňte tím, co máte rádi ať už s míchanými vajíčky a sýrem, slaninou nebo na sladko s marmeládou a zakysanou smetanou a ovocem. Nám chutnali jako by byli čerstvé, jsou balené po 3 ks, což umožňuje rozdělit konzumaci do více dní a po rozbalení jsou opravdu jak čerstvé. Mám ráda rozteklý sýr a 40s v mikrovlnce spolu s míchanými vajíčky a plátkovým sýrem u mě vyhrál. Toustís už byly předkrojené, stačilo je oddělit prstem. Výrobek ráda doporučím dál
příloha
klad balení po 3ks
klad Příjemná chuť
klad bílá i celozrnná varianta
klad dlouhá trvanlivost
klad návod na obalu vybízí k použití vroubkovaného nože pro rozříznutí, avšak námi testované byly již rozříznuté
avatar
Vladimíra
Mám ráda hlavně k snídani opečené tousty a tak jsem uvítala možnost otestovat toustis. Chuťově mi vyhovují ty tmavé. Opékala jsem každou polovinu zvlášť. Zkusila jsem je s volským okem, opečenou slaninou posazené na listu salátu a dozdobené rukolou a rajčátkem. Dobře chutnají i na sladko, třeba jen s máslem a džemem nebo s džemem, šlehačkou a ozdobené našimi malinami. Je to dobré zpestření jídelníčku.
příloha příloha
klad velikost
klad rozkrojení
klad chuť
klad .
avatar
Vladimír
Jsem rád, že jsem mohl otestovat toustis, protože v obchodě jsem je ještě neviděl. Chutnají mi opečené a je fajn, že jsou rozkrojené napůl. Více mi chutnají tmavé. Vyzkoušel jsem je např. pomazané sýrem Buko, listem salátu, krůtím salámem, sýrem a ozdobené rukolou a rajčátkem a ve sladké variantě s máslem a dvěma druhy džemu.
příloha příloha
klad křupavost po opečení
klad .
avatar
Lucie
Skvělá chuť toustu jak na spadlo, tak i Nas spaní. Nejvíce toustu používáme při grilování na domácí hamburgery. Cena velmi příjemná, tlustý kupuje cela rodina.
klad Kvalita
klad Chuť
klad Cena
klad Obal
klad Mnozstvi
klad Nc
avatar
Lucie
Tento toustík od Penamu si musí zamilovat každý. Je chutný i jen tak sám bez ničeh, můj syn ho má takto taky rád. Nejlepš je ale s nutelou. Toustík vyfrží dlouho měkký a oceˇuji i prima složení.
klad chuť
klad Dlohá měkkost
klad složení
klad žádné
avatar
Štěpánka
Tohle je prostě boží záležitost. Báječná chuť, hlavně když ho rozpečete. Dávám ho do kontaktního grilu buď "nasucho" nebo třeba naplněný mozzarelou a rajčaty a zapeču. Jemný a křehounký toustís se stal nedílnou součástí našich snídaní. Strašně chutná i synovi, který je jinak na pečivo hrozný nimrálek. :-D
klad chuť
klad předpřipravený rozkroj
klad plastový obal
klad cena
avatar
Markéta
Doma jsme vyzkoušeli Toustís od Penamu tmavý, protože mě zajímalo, jak bude chutnat. Velkou výhodou je to, že je nakrojený a může se plnit čímkoli. Já jsem si připravila a synovi svačinku-plněný šunkou, sýrem, zeleninou. Také se dát opéct na grilu, což ocení lidé v létě. Složení je z mouky-mořná bych ještě ocenila výrobek bezlepkový-z jiné mouky.
klad světlá a tmavá varianta
klad zažene chuť i hlad
klad dá se plnit čímkoliv
klad celkem spokojenost